» »

Svetovno prvenstvo v košarki 2023

Svetovno prvenstvo v košarki 2023

««
14 / 17
»»

Mato989 ::

2dark je izjavil:

Latvijska igra preveč sloni na organizatorju Žagarsu... To bi bila avtocesta za Američane. Seveda so tukaj v igri tudi živci, saj popravnega izpita ni več.


Seveda, te Latvijce bi USA repka posilila, ker ZDA paše njihov način igre...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kurzweil ::

Je pa res noro, ko pogledaš Schroderjev stat line, sploh met 4/26, pa na koncu vseeno zmaga Nemčije... sta brata Wagner ob pomoči Theisa in Thiemanna rešila tole tekmo.

S kakšnim rosterjem je bila Latvija blizu polfinala Svetovnega prvenstva je res noro, lahko rečem samo respect.

Zdej pa zatišje pred... neurjem oz. tekmo Slovenije in Kanade, mi bo res muka čakat še to uro in 45min...

Mato989 ::

Kurzweil je izjavil:

Je pa res noro, ko pogledaš Schroderjev stat line, sploh met 4/26, pa na koncu vseeno zmaga Nemčije... sta brata Wagner ob pomoči Theisa in Thiemanna rešila tole tekmo.

S kakšnim rosterjem je bila Latvija blizu polfinala Svetovnega prvenstva je res noro, lahko rečem samo respect.

Zdej pa zatišje pred... neurjem oz. tekmo Slovenije in Kanade, mi bo res muka čakat še to uro in 45min...


To samo pvoe kako dobri so Nemci dejansko, da so lahko zmagali navkljub 4/26 metu... če bi Luka metal 4/26 bi mi skoraj zagotovo izgubili.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kurzweil ::

@Mato989, jep, that's what I am talking about... ;)

Likalnik ::

ta tekma pa ni za ljudi s šibkim srcem...

kixs ::

Samo pogumno!

Kurzweil ::

Likalnik je izjavil:

ta tekma pa ni za ljudi s šibkim srcem...


Do konca tedna se splača zdržat, ko bo Slovenija igrala finale :D

Kawhi ::

faking Dort in Brooks zadevata 3, v NBA bazena ne zadaneta...

oo7 ::

Napeta izenačena tekma zaenkrat.

Kurzweil ::

ZAENKRAT dober support ekipe in hladna glava Luke... samo tako naj ostane...

Sicer pa kot pričakovano, dvorana navija bolj za naše...

Trojke Slovenije zaenkrat 9/13!

Bo treba še eno dimenzijo odpret, tja proti košu... ker takole met ne bo šel celotno tekmo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Kawhi ::

Hladna Luka glava je že šla papa

Kurzweil ::

Kawhi je izjavil:

Hladna Luka glava je že šla papa


Ja, hitro za tem, ko sem napisal :))

fur80 ::

Naše je prav težko gledat, skoz nekaj živčni in jokajo pri sodnikih, potem pa vse navzdol. Če ne bi bil Slovenec, bi mi bili prav antipatični!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Kawhi ::

Podrobno glej igro. Saj ni vedno tako, ampak v tej tekmi, jih luka prav v vsaki posesti dobi minimalno ene petkrat po rokah. Pa vseeno bi moral biti miren, če je superstar.

fur80 ::

Kawhi je izjavil:

Podrobno glej igro. Saj ni vedno tako, ampak v tej tekmi, jih luka prav v vsaki posesti dobi minimalno ene petkrat po rokah. Pa vseeno bi moral biti miren, če je superstar.


Saj pa igra košarko in ne šaha. Ne rečem dobri smo, ampak antipatični, prave jokice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

MisterM ::

Žal ne morem spremljati prenosa, le preko fibine strani trenutni rezultat. Glede na to, da so oboji že skoraj pri 50ih pikah pred polčasom, ni pretirane obrambe ne pri enih, ne pri drugih.

Kawhi ::

Se motiš, kar igrajo obrambo, samo blazno dobro zadevajo oboji, veliko tudi trojk preko rok.

uruei3 ::

za vse tiste ko ne morete spremljati prenosa:
https://cdn.buffstreamz.fun/embed77/?ev...

mtosev ::

50-50 točk
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

MisterM ::

Kawhi je izjavil:

Se motiš, kar igrajo obrambo, samo blazno dobro zadevajo oboji, veliko tudi trojk preko rok.


Zanimivo, hvala za popravek. Glede na statistiko naši dobro mečejo za tri (59%), kanadčani pa za dve (71%). Stiskam pesti od refresha do refresha.

Klamzi ::

Pa pi*da no, ali trojka ali pa ena in ista solo akcija...

Kawhi ::

tole je to

ustavil se je met in jih imajo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kawhi ()

MisterM ::

Kanadčani so malo pobegnili, očitno... no, ni še konec tekme.

hamez66 ::

Majo enega najboljših igralcev na svetu, potem pa zraven nek amater Sekulič. Ma daj.

drvo ::

fur80 je izjavil:

Naše je prav težko gledat, skoz nekaj živčni in jokajo pri sodnikih, potem pa vse navzdol. Če ne bi bil Slovenec, bi mi bili prav antipatični!


Ja, res jamramo, a kaj, ko imajo Kanadčani 20 prostih metov proti našim osmim, kljub bolj grobi igri Kanade.

MisterM ::

Če je pred zadnjo četrtino manj kot 10 pik zaostanka, so še nekako šanse... dajmo fantje.

Mato989 ::

Nesposoben pizdator doncic in pred njim se brooks

Sta lahko sla predcasno na ladyboye
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

2dark ::

No, saj vrnili so Avstralcem za 2 leti nazaj. :)
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

D3m ::



Mato989 je izjavil:

Nesposoben pizdator doncic in pred njim se brooks

Sta lahko sla predcasno na ladyboye


A so mu spet živci popustili??
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Mato989 ::

Spet so fasali 100tko toliko o obrambi in vsem ko so bluzili
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

MisterM ::

Škoda, vseeno čestitke našim fantom za igro, Kanadčanom pa za uvrstitev med top 4. Srbija in Nemčija sta tako že avtomatsko na OI, naše pa bo čakal znova zahteven kvalifikacijski turnir. Vsekakor pa bom držal pesti tudi na preostalih dveh tekmah, da osvojijo sijajno peto mesto.

Matheus ::

Vsaj pizdakanja Dončića nisem rabil gledati. Končni rezultat bi bil itak isti z njem ali pa brez.

Naj si enga psihologa najde, ker ga je mučno gledat.

Zdaj pa borba za Žnj mesto in igranje prijateljskih tekem na tem turnirju, kot da ni vseeno ali si 5. ali 26.

Edit: aja pa dodam. Proti takšni Kanadi poraz seveda ni nobena sramota.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

Klamzi ::

Kapo dol za uvrstitev v četrtfinale, ampak treba je priznati, zadnji dve tekmi v obrambi večinoma nismo bili na pravem nivoju, v napadu preveč statični, brez idej, preveč nekaj na silo. Mislim, če govna od sodnikov ne piskajo, nevem kaj forsirajo isto igro z zaključevanjem na silo z Luko.

Edit: V vsakem primeru iskrene čestitke fantom za borbo na SP, glave gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klamzi ()

Mato989 ::

Nekaj pa sem zaslužil s stavo na Kanado
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Baja ::

super! bo se punca lahko peljala k staršem ;)

hamez66 ::

Ko mu gre, se smeje kot teliček, ko pa ne gre, pa razbija. Sicer sem gledal samo 10 minut tekme, ampak po komentarjih sodeč je spet izgubil živce.

Se spomnim že v njegovi rookie sezoni, ko je rabijal po poti v garderobo, ker ni šlo po njegovih načrtih. Saj je fajn, če je ihtav, ampak mora potem to svojo ihto konvertirati v ekstremno osredotočenost, ne pa v to, kaj je kateri sodnik naredil narobe. Naj s kakim zabijanjem zatre sodnike, ne z jokanjem.

No, vseeno sem gledal dovolj časa, da sem videl 2 zgrešena zicerja od Dragića. :)

Zimonem ::

Ti imaš spomin kot teliček, tisto je bilo v realno, madona.

hamez66 ::

Zimonem je izjavil:

Ti imaš spomin kot teliček, tisto je bilo v realno, madona.



V Realu?

Ne, bilo je v NBA, je pa tudi v Realu razbijal ja.

Matheus ::

Mato989 je izjavil:

Nekaj pa sem zaslužil s stavo na Kanado


Kaj si dal 100EUR na Kanado pa 30EUR profita zaslužil? Dokaj neracionalna stava :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

Mato989 ::

Matheus je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Nekaj pa sem zaslužil s stavo na Kanado


Kaj si dal 100EUR na Kanado pa 30EUR profita zaslužil? Dokaj neracionalna stava :)


Ne dokaj ziheraška... glede na videno potrjeno ziheraška...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tony1 ::

Luka potrebuje psihoterapijo, več kondicije (manj kil? Ne izgleda več tako mišičast kot na začetku priprav 8-O) in naj mu že poštimajo stegensko mišico... Tole je bilo težko gledati, ker fant dejansko trpi.

Matheus ::

Še bolj šokantno je, da nas je Kanada danes odpihnila za 11 pik, kljub temu, da smo imeli met za 3 točke skoraj 50%. Kanadčani denimo 37%.

Nimaš kaj, res močna ekipa. RJ Barrett, Gilgeous-Alexander in Alexander-Walker sami vrhunski mladi talenti. Še posebno prva dva all-star kalibra, drugi se morda razvije še v kaj več. Raste iz sezone v sezono. Potem imaš pa ob teh mladcih še kakšnega prekaljenega mačka kot sta denimo Brooks in Olynyk. Tudi igralci, ki prihajajo iz Evrope imajo dober renome.

Finale bom verjetno gledal samo, če bosta tam ZDA in Kanada. Bi bila res poslastica. Če bi pri Američanih igrali vsi najboljši, ne bi bilo debate, kdo bo koga, tako pa...

Horas ::

kot ste že napisali ja luka si more nujno poštimat psiho. kot je bil mj, kobe bryant.... hladni, ko je bilo potrebno. preveč se vznemirja, razburja nonstop. tipično balkansko
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Mato989 ::

Tip si pač v 2 minutah tekme nardi sovražnika iz sodnikov ko se jim cinično smeji, ugovarja, pripominja, gestikulira, pol pa ni čudno da mu ne piskajo, jaz mu tudi ne bi če bi se vsak napad ko izgubi žogo pizdil da je bil faul...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Likalnik ::

Pri Luku je opaziti malo osebne nezrelosti ali pomanjkanja koncentracije, ko pride do odločitev sodnikov ali par minut krite (Dragič je to znal lepo "prebroditi")

Potem se pa vse to njegovo pizdakanje prenese tako na igralce kot na trenerje....moje mnenje je, da mora Luka to energijo katero nameni sodnikom, raje nameniti v igro....
sicer pa, eno in isto trajbamo že ves čas...kako je Luka vzkipliv do sodnikov in kako galami po igrišču...vseeno sem pričakoval, da se je od najstnika (koliko je imel 17 let, ko so bili prvaki) pa do danes malo umiril, pa glede na vlogo katero ima v NBA (kot vodja ekipe), pa glede na vlogo katero ima v reprezentanci (kot vodja ekipe) bi se moral vzeti v roke in se ugrizniti v jezik in vesti vlogi primerno in biti za zgled soigralcem.
Tako pa kljub bolj zrelim letom in odgovornejšo vlogo v ekipi...se mentalno ni spremenil nič.

Mi je čudno tudi to,...da mu strokovnjaki v NBA nič ne rečejo na to temo...oziroma mu s kakšno bolj ostro kritiko dajo jasno vedeti, da bo moral svoje obnašanje na igrišču spremeniti.....zastopim, da to v SLO reprezentanci ne naredijo (ker so vsi ene mevže) ampak v NBA bi pa lahko malo zaropotali.

Včeraj je bilo mene sram, ko sem gledal to njegovo pizdakanje...potem pa še izključitev...pa to kreganje za zapisnikarsko mizo (baje jih je hotel še celo pljuniti)...uglavnem sramota za celo državo....pa ne glede na to kakšno pozitivno promocijo dela za SLO...tako obnašanje je sramotno.
Pa se zavedam, da težko igra in je nervozen, ker ga nasprotniki dobesedno tolčejo vsak napad...ampak glej...če ga to moti pa naj bo na klopci pa naj brisače pa vodo podaja...tam ga ne bo noben tolkel.

Sam sem upal, da se bo z leti spremenil in malo umiril....pa vidim, da je še slabše kot je bil pri 17ih

Ko je bil Luka izključen sem imel občutek, da so naši igralci kar lažje zadihali in se sprostili...ter hitro prišli pod 10 zaostanka....včasih imam občutek, da bi bilo mogoče celo lažje brez njega...konec koncev so se pa na SP uvrstili brez njega

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Zvezdica27 ::

no, dobro, sojenje ni bilo na nivoju, to je prvo

Drugo je, da Kanada, Shai in RJ, sta bila dobesedno neustavljiva, naša obramba je bila celo OK, ampak njihova je bila pa granitna, če pa si prišel mimo pa sekirice. Kanada je delala vse prav.

Zaevali so vse, na začetku oboji, vsi prodori Kanade točke. Pri nas se je ustavilo in prodori niso šli not (LD je falil ene 5 prodorov, a sami težki meti). Polrazdalje sploh nismo metali (razen iz prodorov na silo). Pol se pa še v3q trica ustavi... saj edini fail je bil v bistvu 3q recimo prva polovica. Ostalo se mi je zdelo bolj ali manj izenačeno.

Dejansko niso slabo igrali naši, ampak pač proti boljšemu je težko zmagati in Kanada je bila za naše kot Triglav, previsoka ovira. LD77 niti ni izgubil živcev, druga tehnična je bila kr nekaj. Ampak OK, tko je. Bolj je najedal Prle, ki pa je dejansko naredil svoje.

Saj ni drame, pač, to je naš domet, realen. Za kaj več bo treba imeti kako žival pod košem, pa 2-3 igralce na kalsični 4, da imaš opcije. Trenutno nam prav 4 najbolj manjka, saj se je videlo, da smo funkcionirali tudi ko je LD77 se umaknil z žoge na 4 za par napadov. Tobey je tak čuden tič, proti slabšim dominira, proti dobrim ponikne... Pol tudi kak skok več dobiš. Pa kako polrazdaljo vrečt, četudi je statistično najbolj neučinkovit met (ne da iz 1na1 neki se siliš).

Zgodovina sprememb…

2dark ::

Reprezentanca ima drugače do konca SP-ja še dve tekmi. Samo to "baje " ni pomembno, ker je vseeno, ali si na koncu 5-i ali 8-i.

Miselnost poražencev.

Zvezdica27 je izjavil:

LD77 niti ni izgubil živcev, druga tehnična je bila kr nekaj.




Druga tehnična je bila, ker se je vrgel po tleh in pričakoval, da bo psikan prekršek. Pa kje si to še videl. Model flopa . Ni čudno, da je cel polomljen in polepljen. Tip bi moral igrat rokomet. Glede koliko se tip meče po tleh je še tako dober.

Kolikokrat se pa ti po tekmi vržeš na tla pri prodoru ?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Mato989 ::

Mi je čudno tudi to,...da mu strokovnjaki v NBA nič ne rečejo na to temo...oziroma mu s kakšno bolj ostro kritiko dajo jasno vedeti, da bo moral svoje obnašanje na igrišču spremeniti.....zastopim, da to v SLO reprezentanci ne naredijo (ker so vsi ene mevže) ampak v NBA bi pa lahko malo zaropotali.


Kdaj bo tebi in drugim jasno da NBA je važno samo denar in to je to...

Saj po eni strani je kr smešno ta dvoličnost, ko gledamo košarko NBA ipd. se eni pizdite/jo kako je NBA no defense itd... in da je Eurobasket pravi, pol pa tu ko pa se dejansko igra defense na meji prekrška ali v prekršku pa se pizdite kako bi morali Luko zaščitit...

Meni pa je všeč tak basket ko ne morš kr dobit skoz prekrška, se pa strinjam da mora bit kriterij enak...

Ampak iskreno LD77 si je sam kriv za vse to... ti njegovi cinični nasmehi sodnikom, gestikuliranje, non stop sikanje... a je včeraj SGA sploh pisnil kaj sodnikom? Se je kaj cinično smejal? Nisem opazil, tip je nasul 31 pik in igral zavzeto brez distrakcije...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Likalnik ::

Mato989 je izjavil:

Mi je čudno tudi to,...da mu strokovnjaki v NBA nič ne rečejo na to temo...oziroma mu s kakšno bolj ostro kritiko dajo jasno vedeti, da bo moral svoje obnašanje na igrišču spremeniti.....zastopim, da to v SLO reprezentanci ne naredijo (ker so vsi ene mevže) ampak v NBA bi pa lahko malo zaropotali.


Kdaj bo tebi in drugim jasno da NBA je važno samo denar in to je to...

Saj po eni strani je kr smešno ta dvoličnost, ko gledamo košarko NBA ipd. se eni pizdite/jo kako je NBA no defense itd... in da je Eurobasket pravi, pol pa tu ko pa se dejansko igra defense na meji prekrška ali v prekršku pa se pizdite kako bi morali Luko zaščitit...

saj ravno zato, ker vlagajo vanj denar bi mu lahko malo bolj ostro določene stvari dopovedali...ker se ga očitno na lep način nič ne prime.

Meni pa je všeč tak basket ko ne morš kr dobit skoz prekrška, se pa strinjam da mora bit kriterij enak...

Ampak iskreno LD77 si je sam kriv za vse to... ti njegovi cinični nasmehi sodnikom, gestikuliranje, non stop sikanje... a je včeraj SGA sploh pisnil kaj sodnikom? Se je kaj cinično smejal? Nisem opazil, tip je nasul 31 pik in igral zavzeto brez distrakcije...

GupeM ::

Mato989 je izjavil:

a je včeraj SGA sploh pisnil kaj sodnikom? Se je kaj cinično smejal? Nisem opazil, tip je nasul 31 pik in igral zavzeto brez distrakcije...

Ja normalno, da ni sikal. Tip je imel skoraj toliko prostih metov, kot cela naša reprezentanca skupaj. 16 jih je imel. Slovenija pa 19. Če bi nad Dončićem tako piskali prekrške, kot so jih nad SGA ...

Pa ne pravim, da nad SGA ni bilo faulov. So bili, ampak so jih tudi piskali. Nad Dončićem jih pa niso, pa so ga še bolj pretepli kot SGA.
««
14 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156433 (35112) bambam20
»

SP v košarki 2019 (Kitajska) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
12617786 (14954) Kurzweil

Več podobnih tem