» »

Najem avtomobila - Ljubljana

Najem avtomobila - Ljubljana

Hangman ::

Pred kratkim sem prodal avto. Novega sem nameraval kupiti malo kasneje, saj trenutno še nimam niti ogledano, kaj bi kupil. Zdaj se je izkazalo, da bom v avgustu (ko se vrnem z dopusta) službeno moral na neko pot. Službenih avtov nimamo, ker so takšne poti zelo redke. Vse bolj razmišljm o najemu avtomobila (rent a car, car sharing ali karkoli), vendar nimam izkušenj s tem. Edini pogoj je, da lahko avto vzamem za 5 - 7 dni (odvisno od dela, težko napovedati vnaprej) in z njim naredim 500 km. Se da v Ljubljani dobiti kaj takega za max 100 eur?

profii ::

Kakšna mala električna kantica od Avant2go. Imaš možnost polnenja na poti?

IL_DIAVOLO ::

Za 5 dni dobiti avto za 100 evrov je ze kar podvig. Raje kakih 200 evrov. Zna biti dovolj.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

val46 ::

Je firma tvoja? Če ni, jim povej, da vozila nimaš in če to ni bil pogoj za delovno mesto, naj ti oni zrihtajo prevoz za tisto službeno pot. Ali pa naj pošljejo enega drugega, ki ima osebno vozilo

genesiss ::

Zakaj bi moral na svoje stroške najemati avto za potrebe firme? To nima smisla. Naj ti najamejo avto in konec.

Hangman ::

Potni stroški so povrnjeni. Če bi prišel s 100 eur čez, mi še zmeraj lep znesek ostane, glede na to, koliko dobimo povračila potnih stroškov.

Alternativa je, da uporabim kombinacijo vlaka (vmes prestop na drugi vlak) in avtobusa (zadnjih nekaj kilometrov). Ampak sem potem odvisen - če bo vlak zamujal, lahko zamudim avtobus. Poleg tega me med tednom čaka približno polurna hoja na drugi konec mesta (znotraj mesta pač ni javnega prevoza), kar v primeru dežja ni prijetno. Ta opcija je izvedljiva in strošek potovanja (seštevek vozovnic) pride cca 40 eur. Ni mi pa všeč, ker mora biti vse usklajeno in ena kratkotrajna zamuda lahko pomeni, da bom na terenu 1 dan dlje, ker se tisti dan ne bom mogel vrniti nazaj z javnim prevozom.

V skrajni sili lahko službeno pot namesto mene opravi tudi nekdo drug. Ampak to je res zadnja možnost, če se ne najde primerna rešitev.

MadMen ::

Hangman je izjavil:

Pred kratkim sem prodal avto. Novega sem nameraval kupiti malo kasneje, saj trenutno še nimam niti ogledano, kaj bi kupil. Zdaj se je izkazalo, da bom v avgustu (ko se vrnem z dopusta) službeno moral na neko pot. Službenih avtov nimamo, ker so takšne poti zelo redke. Vse bolj razmišljm o najemu avtomobila (rent a car, car sharing ali karkoli), vendar nimam izkušenj s tem. Edini pogoj je, da lahko avto vzamem za 5 - 7 dni (odvisno od dela, težko napovedati vnaprej) in z njim naredim 500 km. Se da v Ljubljani dobiti kaj takega za max 100 eur?

Avantcar, septembra, najem za 5 dni, 207e VW UP.

Za 100e lahko prosiš edino kakšnega sorodnika...

modelno1 ::

Če se prav spomnem, ima Avant2Go za člane od 27€/dan brez odbitne, neomejeni km itd ...
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

AndrejS ::

Avant2GO je rešitev ja - samo potem še ga more nekje polnit - in če je v tem večjem mestu avant2go - potem ni problema -vsaki dan vzameš drugega

Hangman ::

AndrejS je izjavil:

Avant2GO je rešitev ja - samo potem še ga more nekje polnit - in če je v tem večjem mestu avant2go - potem ni problema -vsaki dan vzameš drugega


Ne, kolikor vidim, tam nimam niti polnilnice niti Avant2go. Kratkoročno bo pač treba preverit in uporabit javni prevoz, dolgoročno pa nabavit lasten avto.
Očitno se lastniškemu avtomobilu še nekaj časa ne bo dalo odpovedati.

Utk ::

Najdi si nekoga, da ti posodi neko kripo za tistih par dni ko ga res rabiš.

GupeM ::

To, ali pa, kot si sam rekel, javni prevoz + kolo/skiro/skejt, da ne boš peš hodil. S skejtom ali skirojem si pol ure hoje skrajšaš na 10-15 minut, s kolesom še na manj. Dežja pa zgleda do jeseni ne bo.

Če zamudiš vlak/bus, pa še vedno obstaja možnost štopanja ali prevozi.org.

Senzor ::

Na avto.netu in Bolhi imaš nekaj malih privatnikov, ki posojajo stare kripe tipa Clio II, Megane II za mali denar. Preveri.

Tudi zraven Avto Krka v Šiški je en rent-a-car, ki ima večinoma stare avte in nižje cene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Senzor ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odpoved lastnemu avtomobilu v LJ (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Na cesti
56261116 (22262) deco16
»

Avant2Go car sharing

Oddelek: Na cesti
204948 (536) DejchSLO
»

Nasvet glede avtomobila (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
849360 (6184) Buggy
»

Motorne in električne rikše v Sloveniji? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30534853 (31794) hojnikb
»

"zelena" parkirišča (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7314503 (10837) stara mama

Več podobnih tem