» »

Požari, suše in podobne zadeve

Požari, suše in podobne zadeve

««
8 / 8
»
»»

Mato989 ::

jb_j je izjavil:

plačaš 10.000€ za Mining Rig,
in se ti investicija povrne v 2-eh letih ali prej.....
s tem, da porabljaš mnogo elektrike v električnem omrežju,

(če investiraš v solarne panele 10.000€, se ti investicija povrne,
šele v 5-10ih letih)

kitajci in rusi, so že prepovedali kriptovalute.....
(najbrž želijo, da bi ljudje raje vlagali v obnovljive vire energije)


EU in ZDA, pa "ta zadnji" na Svetu, ki bi spodbujali v obnovljive Vire energije,
s tem ko dovoljujejo Kripto-Valute,
še kurčev Elon Musk podpira Kripto-Valute.....

(se vidi kako nazadnjaški je Z Svet,
v primerjavi z Kitajci in Rusi)



Namesto prepovedi naj porojtajo da se ti bo onvesticija v panele povrnila prej kot v crypto....
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gruntfürmich ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Se vedno pa ne priznavas klimatskih sprememb.

takšne 'klimatske spremembe' kot nam jo prodajajo mediji in 'znanost' seveda ne obstaja. to je samo zelena laž za vzpostavitev svetovne diktature in nič drugega.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

fikus_ ::

Klimatske spremembe se dogajajo. Je pa težko razmejiti, koliko je to naravni proces in koliko vpliv človeka.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Mato989 ::

fikus_ je izjavil:

Klimatske spremembe se dogajajo. Je pa težko razmejiti, koliko je to naravni proces in koliko vpliv človeka.


Saj to je glih tisto kar normalni kvazi zanikovalci govorimo.

Nihče normalen ne bo nasprotoval dejstvu da imamo vremenske spremembe, nenazadnje nam je to tudi skromna nekaj tisočletna zgodovina pokazala... Bistveno nestrinjanje je v tem ali se te spremembe dogajajo zaradi večinskega vpliva ljudi ali zaradi naravnih ciklov ki so neizogibni.

Dejstvo je da je Zemlja ob nastanku bila bolj vroča kot danes... Dejstvo je da če sonce "prdne" imamo lahko mi spremembo podnebja... vprašanje je tudi če jutri naredimo 0 izpustov CO2 ali ne bo čez 500 let vseeno drugačno podnebje in je torej vseeno?

Mene bolj kot to skrbi umazanija... za to pa je neposredno kriv človek, in na tem bi morali delat.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

m0LN4r ::

Dejstvo je, da itak ne bomo nic konkretno spremenili. Noben se ni pokazal, kaj bi, ce bi. Kok stopinj manj itn.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

FrRoSt ::

Mato989 je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Klimatske spremembe se dogajajo. Je pa težko razmejiti, koliko je to naravni proces in koliko vpliv človeka.


Saj to je glih tisto kar normalni kvazi zanikovalci govorimo.

Nihče normalen ne bo nasprotoval dejstvu da imamo vremenske spremembe, nenazadnje nam je to tudi skromna nekaj tisočletna zgodovina pokazala... Bistveno nestrinjanje je v tem ali se te spremembe dogajajo zaradi večinskega vpliva ljudi ali zaradi naravnih ciklov ki so neizogibni.

Dejstvo je da je Zemlja ob nastanku bila bolj vroča kot danes... Dejstvo je da če sonce "prdne" imamo lahko mi spremembo podnebja... vprašanje je tudi če jutri naredimo 0 izpustov CO2 ali ne bo čez 500 let vseeno drugačno podnebje in je torej vseeno?

Mene bolj kot to skrbi umazanija... za to pa je neposredno kriv človek, in na tem bi morali delat.


Oboje, za klimatske spremembe in za umazanijo oz onesnaženost okolja je kriv človek oz potrošni materializem!!

Da je plastika nerazgradljiva 100 let so nas učili in opozarjali že v šoli, tudi osnovni, že mnoga desetletja nazaj!

Zadeve je težko sprejeti in spremeniti zato, ker bi morali spremeniti sebe, svoje vedenje, način razmišljanja in način delovanja.

To pa najteže in verjetno najtežje za vsakega posameznika. Še posebno v tej materialno potrošniski družbi, kjer ponavadi šteje samo to, kako debelo denarnico imaš. :O
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

fikus_ ::

"Oboje, za klimatske spremembe in za umazanijo oz onesnaženost okolja je kriv človek oz potrošni materializem!!"

Smela trditev! Za odpadke se strinjam. Nafto, plin, premog je narava zapakirala, da minimalno vpliva na življenje, mi smo pa to odprli in porabljamo za energijo, plastiko, kemijo, . . .
Verjamem, da je bistveni del klimatskih sprememb pripisati človeku, vse pa ne.

Če hočemo obdržati sedanje vzorce klime, se je potrebno dogovoriti na svetovni ravni, samo dvomim v uspeh, ker smo egoisti vsi do zadnjega. (mogoče Greta in še nekaj ljudi ne >:D )
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Mato989 ::

FrRoSt je izjavil:

Mato989 je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Klimatske spremembe se dogajajo. Je pa težko razmejiti, koliko je to naravni proces in koliko vpliv človeka.


Saj to je glih tisto kar normalni kvazi zanikovalci govorimo.

Nihče normalen ne bo nasprotoval dejstvu da imamo vremenske spremembe, nenazadnje nam je to tudi skromna nekaj tisočletna zgodovina pokazala... Bistveno nestrinjanje je v tem ali se te spremembe dogajajo zaradi večinskega vpliva ljudi ali zaradi naravnih ciklov ki so neizogibni.

Dejstvo je da je Zemlja ob nastanku bila bolj vroča kot danes... Dejstvo je da če sonce "prdne" imamo lahko mi spremembo podnebja... vprašanje je tudi če jutri naredimo 0 izpustov CO2 ali ne bo čez 500 let vseeno drugačno podnebje in je torej vseeno?

Mene bolj kot to skrbi umazanija... za to pa je neposredno kriv človek, in na tem bi morali delat.


Oboje, za klimatske spremembe in za umazanijo oz onesnaženost okolja je kriv človek oz potrošni materializem!!

Da je plastika nerazgradljiva 100 let so nas učili in opozarjali že v šoli, tudi osnovni, že mnoga desetletja nazaj!

Zadeve je težko sprejeti in spremeniti zato, ker bi morali spremeniti sebe, svoje vedenje, način razmišljanja in način delovanja.

To pa najteže in verjetno najtežje za vsakega posameznika. Še posebno v tej materialno potrošniski družbi, kjer ponavadi šteje samo to, kako debelo denarnico imaš. :O



Kako lahko to KDORKOLI trdi, da je za spremembe kriv človek... Če jutri izbruhne etna a je kriv za izpuste CO2 iz etne človek ali narava?

Če strela zakuri požar ki gori na 200.000 hektarjih kdo je kriv? Človek ali narava?

Ko je izbruhnil vulkan tam na otočju nekje v oceanu pred nekaj časa se je v ozračje izpustilo več CO2 kot človek sproducira v X časa... spet je kriv človek?

Nihče ni z 100% gotovostjo dokazal da je človek kriv za ogrevanje, kajti če je, kar ne zanikam samo dokazov ni, potem nam razložite kako pa je človek kriv za ledeno dobo (mini) pred par 100 leti? Kako je človek kriv da je danes Zemlja hladnejša kot ob nastanku ko je bila goreča krogla?

In kako je človek kriv ko se je spremenilo podnebje ko je usekal asteroid in izumrl dinozavre?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FrRoSt ::

fikus_ je izjavil:

"Oboje, za klimatske spremembe in za umazanijo oz onesnaženost okolja je kriv človek oz potrošni materializem!!"

Smela trditev! Za odpadke se strinjam. Nafto, plin, premog je narava zapakirala, da minimalno vpliva na življenje, mi smo pa to odprli in porabljamo za energijo, plastiko, kemijo, . . .
Verjamem, da je bistveni del klimatskih sprememb pripisati človeku, vse pa ne.

Če hočemo obdržati sedanje vzorce klime, se je potrebno dogovoriti na svetovni ravni, samo dvomim v uspeh, ker smo egoisti vsi do zadnjega. (mogoče Greta in še nekaj ljudi ne >:D )


Seveda gre za svetovno raven!!!! To je dejstvo! Še posebno pri ozračju in seveda tudi pri vodah!! Na koncu koncev se vse steče v oceane! ;)

Zato pa je potrebno SODELOVANJE!! VSEH!! In ker je oz bo to težko doseči, ima vsak pripočen izgovor, da se njemu ni potrebno truditi in da sam itak ne more nič narediti!? 8-O

In potem nismo pri črednemu nagonu, ampak pri črednemu POGUMU!! :))

Mato989 je izjavil:

FrRoSt je izjavil:

Mato989 je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Klimatske spremembe se dogajajo. Je pa težko razmejiti, koliko je to naravni proces in koliko vpliv človeka.


Saj to je glih tisto kar normalni kvazi zanikovalci govorimo.

Nihče normalen ne bo nasprotoval dejstvu da imamo vremenske spremembe, nenazadnje nam je to tudi skromna nekaj tisočletna zgodovina pokazala... Bistveno nestrinjanje je v tem ali se te spremembe dogajajo zaradi večinskega vpliva ljudi ali zaradi naravnih ciklov ki so neizogibni.

Dejstvo je da je Zemlja ob nastanku bila bolj vroča kot danes... Dejstvo je da če sonce "prdne" imamo lahko mi spremembo podnebja... vprašanje je tudi če jutri naredimo 0 izpustov CO2 ali ne bo čez 500 let vseeno drugačno podnebje in je torej vseeno?

Mene bolj kot to skrbi umazanija... za to pa je neposredno kriv človek, in na tem bi morali delat.


Oboje, za klimatske spremembe in za umazanijo oz onesnaženost okolja je kriv človek oz potrošni materializem!!

Da je plastika nerazgradljiva 100 let so nas učili in opozarjali že v šoli, tudi osnovni, že mnoga desetletja nazaj!

Zadeve je težko sprejeti in spremeniti zato, ker bi morali spremeniti sebe, svoje vedenje, način razmišljanja in način delovanja.

To pa najteže in verjetno najtežje za vsakega posameznika. Še posebno v tej materialno potrošniski družbi, kjer ponavadi šteje samo to, kako debelo denarnico imaš. :O



Kako lahko to KDORKOLI trdi, da je za spremembe kriv človek... Če jutri izbruhne etna a je kriv za izpuste CO2 iz etne človek ali narava?

Če strela zakuri požar ki gori na 200.000 hektarjih kdo je kriv? Človek ali narava?

Ko je izbruhnil vulkan tam na otočju nekje v oceanu pred nekaj časa se je v ozračje izpustilo več CO2 kot človek sproducira v X časa... spet je kriv človek?

Nihče ni z 100% gotovostjo dokazal da je človek kriv za ogrevanje, kajti če je, kar ne zanikam samo dokazov ni, potem nam razložite kako pa je človek kriv za ledeno dobo (mini) pred par 100 leti? Kako je človek kriv da je danes Zemlja hladnejša kot ob nastanku ko je bila goreča krogla?

In kako je človek kriv ko se je spremenilo podnebje ko je usekal asteroid in izumrl dinozavre?


8-O8-O8-O HALO!!??? 8-O8-O8-O

Verjetno so krive RIBE in PTICE!??? One onesnažujejo vodo in zrak, raznašajo plastiko, kurijo fosilna goriva in posipavajo herbicide!!?? ;)

Ti je vročina UDARILA v glavo in se ti je zbistrila Zdtava Kmečka Pamet!??? ;((
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FrRoSt ()

pegasus ::

Mato989 je izjavil:

Če jutri izbruhne etna
FYI, Etna brbota bolj ali manj konstantno že vsaj pol stoletja. Trenutno je na planetu aktivnih 48 vulkanov, kar je bolj ali manj stalnica.

fikus_ ::

Bolj bo pestro, ko se bo Yelowstone odprl. Že nekaj časa opažajo dviganje površine.
https://www.24ur.com/supervulkan-yellow...
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

m0LN4r ::

Baje so tudi piromana na krasu ze dobil.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

IL_DIAVOLO ::

Baje je iz Prekmurja in vozi polota.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

pegasus ::

fikus_ je izjavil:

Bolj bo pestro, ko se bo Yelowstone odprl.
Tam še dolgo ne bo nič. Prej se bodo v Neaplju cvrli ...

Unchancy ::

Mato989 je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Klimatske spremembe se dogajajo. Je pa težko razmejiti, koliko je to naravni proces in koliko vpliv človeka.


Saj to je glih tisto kar normalni kvazi zanikovalci govorimo.

Nihče normalen ne bo nasprotoval dejstvu da imamo vremenske spremembe, nenazadnje nam je to tudi skromna nekaj tisočletna zgodovina pokazala... Bistveno nestrinjanje je v tem ali se te spremembe dogajajo zaradi večinskega vpliva ljudi ali zaradi naravnih ciklov ki so neizogibni.

Dejstvo je da je Zemlja ob nastanku bila bolj vroča kot danes... Dejstvo je da če sonce "prdne" imamo lahko mi spremembo podnebja... vprašanje je tudi če jutri naredimo 0 izpustov CO2 ali ne bo čez 500 let vseeno drugačno podnebje in je torej vseeno?

Mene bolj kot to skrbi umazanija... za to pa je neposredno kriv človek, in na tem bi morali delat.

Cela svetovna podnebna znanost je v konsenzu, da imamo globalno segrevanje, ki ga povzroča človek. Tvoje boldano blebetanje ima enako vrednost kot če bi vztrajno trdil, da ne verjameš da Teorija relativnosti drži, ker se ti “ne zdi da je to mogoče”.
Pač blebetanje v frizerskem salonu ob brnenju fenov in zvokih šamponiranja las.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

gruntfürmich ::

znanosti ni več, ampak so še samo blejajoče ovce z visokoletečimi nazivi po nareku korporacij in politikov.
tako da si tisti tvoj 'znanstveni' konsenz kar nekam zatlači...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Unchancy je izjavil:

Mato989 je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Klimatske spremembe se dogajajo. Je pa težko razmejiti, koliko je to naravni proces in koliko vpliv človeka.


Saj to je glih tisto kar normalni kvazi zanikovalci govorimo.

Nihče normalen ne bo nasprotoval dejstvu da imamo vremenske spremembe, nenazadnje nam je to tudi skromna nekaj tisočletna zgodovina pokazala... Bistveno nestrinjanje je v tem ali se te spremembe dogajajo zaradi večinskega vpliva ljudi ali zaradi naravnih ciklov ki so neizogibni.

Dejstvo je da je Zemlja ob nastanku bila bolj vroča kot danes... Dejstvo je da če sonce "prdne" imamo lahko mi spremembo podnebja... vprašanje je tudi če jutri naredimo 0 izpustov CO2 ali ne bo čez 500 let vseeno drugačno podnebje in je torej vseeno?

Mene bolj kot to skrbi umazanija... za to pa je neposredno kriv človek, in na tem bi morali delat.

Cela svetovna podnebna znanost je v konsenzu, da imamo globalno segrevanje, ki ga povzroča človek. Tvoje boldano blebetanje ima enako vrednost kot če bi vztrajno trdil, da ne verjameš da Teorija relativnosti drži, ker se ti “ne zdi da je to mogoče”.
Pač blebetanje v frizerskem salonu ob brnenju fenov in zvokih šamponiranja las.



In cela znanost ni nujno da ima prav... če ima prav nam naj razložijo zakaj je Zemlja danes bolj hladna kot nekaj ur po nastanku ko ljudi ni bilo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

m0LN4r ::

Koliko stopinj bo manj, ce kupimo vsi EVje ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

IL_DIAVOLO ::

Natural climate variations have continued to be a factor in Earth's climate since the Industrial Revolution, but the rapid rise in carbon dioxide (and other greenhouse gases) has been the dominant cause of climate warming during the industrial era.


Ce das na stran teorije zarote, lahko vidiš stvari precej sirse. Ce si pa zaslepljen z NWO, pa pač ne.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Unchancy ::

gruntfürmich je izjavil:

znanosti ni več, ampak so še samo blejajoče ovce z visokoletečimi nazivi po nareku korporacij in politikov.
tako da si tisti tvoj 'znanstveni' konsenz kar nekam zatlači...

Po vrhu s škarjami, ob straneh pa na mašinco, prosim.

Mato989 je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Mato989 je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Klimatske spremembe se dogajajo. Je pa težko razmejiti, koliko je to naravni proces in koliko vpliv človeka.


Saj to je glih tisto kar normalni kvazi zanikovalci govorimo.

Nihče normalen ne bo nasprotoval dejstvu da imamo vremenske spremembe, nenazadnje nam je to tudi skromna nekaj tisočletna zgodovina pokazala... Bistveno nestrinjanje je v tem ali se te spremembe dogajajo zaradi večinskega vpliva ljudi ali zaradi naravnih ciklov ki so neizogibni.

Dejstvo je da je Zemlja ob nastanku bila bolj vroča kot danes... Dejstvo je da če sonce "prdne" imamo lahko mi spremembo podnebja... vprašanje je tudi če jutri naredimo 0 izpustov CO2 ali ne bo čez 500 let vseeno drugačno podnebje in je torej vseeno?

Mene bolj kot to skrbi umazanija... za to pa je neposredno kriv človek, in na tem bi morali delat.

Cela svetovna podnebna znanost je v konsenzu, da imamo globalno segrevanje, ki ga povzroča človek. Tvoje boldano blebetanje ima enako vrednost kot če bi vztrajno trdil, da ne verjameš da Teorija relativnosti drži, ker se ti “ne zdi da je to mogoče”.
Pač blebetanje v frizerskem salonu ob brnenju fenov in zvokih šamponiranja las.



In cela znanost ni nujno da ima prav... če ima prav nam naj razložijo zakaj je Zemlja danes bolj hladna kot nekaj ur po nastanku ko ljudi ni bilo...


Še vedno utrujaš s stvarmi, ki nimajo s tematiko nobene zveze? A si res tako zabit, da dejansko verjameš, da ima tole, kar si postal, karkoli s temo?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Udarec za podnebne alarmiste? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
18131008 (14883) zmaugy
»

Človek soodgovoren za spremembe Zemljine vrtilne osi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
13225189 (20362) zmaugy
»

Nova anketa: globalno segrevanje (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Ankete
26149401 (41533) gzibret

Več podobnih tem