» »

Kako naj rešim podatke ?

Kako naj rešim podatke ?

IceIceBaby ::

Jo,

zadeva je takšna. Danes dopoldne mi je kar naenkrat računalnik zmrznil in ko sem rebootal mi je napisalo "ntoskrnl.exe missing or corupt" oziroma nekaj v tem smislu, od tam naprej pa se winsi nočjo zbudit.

Na drugo particijo sem inštaliral še ene winse in sem uspel rešit večino pomembnih podatkov. Problem je v tem, da sem imel na tastarih winsih v OE ene 200 precej pomembnih mailov, ki bi jih rad dobil nazaj. Če v tej novi inštalaciji začenem OE ni not nobenga maila. Kako naj dobim te maile nazaj oziroma kako naj tastaro inštalacijo winsov popravim.

Aja, OS je WinXP pro.

El Barto ::

Za kopiranje mailov najprej zapri outlook.

Potem nastavi v raziskovalcu v orodjih ,tako da ti pokaže vse datoteke.

Postavi se na particijo z nedelujočimi winsi>\Documents and Settings\*****\Local Settings\Application Data\Identities\xxxxxx\Microsoft\Outlook Express in tam notri imaš vse datoteke ki jih prekopiraš v isto mapo na novo particijo.
Zaženi OE in maili morajo bit notri.

Kjer so: ***** - ime uporabnika
xxxxxx - številke, ki se mi zdi da niso vedno enake, vendar označujejo identiteto

Zatorej kopiraj samo datoteke in ne direktorija.
Upam da bo pomagalo

LP El Barto

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: El Barto ()

Aspirinix ::

Tudi direktorij lahko v celoti skopiraš in z njim nadomsetiš onega iz delujočih Winsov. NAjboljša rešitev ti je pa odnesti celi direktorij na neko mesto (npr. Moji dokumenti) in potem odpreti OE.
File-Import, ter importiraš(=uvoziš) vse maile, ki jih poiščeš v tem direktoriju, ki si ga rešil iz stsrih Polken.
JAz po navadi pred novo instalacijo celotno mapo skopiram na varno. Po namestitvi pa samo seloten direktorij s pošto povozim. In vedno dela(ma še pošto iz sistema, ki je bil tretji pred trenutnim).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273480 (18411) Matko
»

Linux - particioniranje

Oddelek: Operacijski sistemi
61212 (976) Daedalus
»

Microsoft Outlook- kje so vse shranjene datoteke?!

Oddelek: Programska oprema
72825 (2695) smrekca
»

Imate vprasanja za MS programerje?

Oddelek: Operacijski sistemi
322689 (1683) andrej
»

user account

Oddelek: Pomoč in nasveti
141341 (1123) centio

Več podobnih tem