» »

Covid testiranje- izvid

Covid testiranje- izvid

jonystar ::

Zdravo,

Mi zna kdo pomagati. Kako naj pridem do izvida. Danes sem se šel testirati v Kranju in so mi rekli, da dobim izvid v roku 20 minut. Prejel sem SMS z geslom za odpiranje PDF ampak mail-a, kjer je izvid pa ne. Od tega je že 3 ure. Predvidevam, da me je punca na okencu narobe razumela, ker sem imel masko. Sem klical na informacije pa me samo pošiljajo od 1 tel. št. do druge.

kixs ::

Gres ali na svoj zVEM s certifikatom in si ga sprintas. Ali pa gres do prve lekarne, das ZD kartico in ti sprintajo. Placas neko malenkost (1€?).

VladarP ::

Stopi v lekarno 2e stane natis tega kvazi potrdila. Ker aplikacijo zvem, ce nisi aktiviral predhodno ne bo gor nic.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

_Sajmon_ ::

Da ne odpiram nove teme: jutri gremo v Francijo z avtom, pa bova z ženo naredila prej hitri test. A kdo ve, katere lokacije za testiranje še delujejo v Ljubljani? Rabil bi zjutraj. Včasih sem hodil delat teste v Šiško na parkirišče Ilirija - ne vem če tam še delajo. Kar google zdaj vrže ven je recimo tudi Ambulanta Košir na Vodovodni. Skratka, je kdo se testiral pred kratkim?

Hvala za info.

kixs ::

Vsi ZD-ji delajo hitre teste. Poglej svojega kaksen urnik imajo. Pri nas je vsak delavnik od 7:30 do 8h.

_Sajmon_ ::

kixs je izjavil:

Vsi ZD-ji delajo hitre teste. Poglej svojega kaksen urnik imajo. Pri nas je vsak delavnik od 7:30 do 8h.


Na Metelkovi vsaj na prvi pogled sploh nimajo samoplačljivih hitrih testov, samo pcr-je...

_Sajmon_ ::

Sem šel kar v Vižmarje (p+r). Ni bilo pretirane gužve. Lp

ginekk ::

Do spomladi so zaprli večino točk za hitre teste, ni bilo več posla, ostajajo le stara potekla obvestila.
Če si v LJ, potem Vižmarje sigurno, pa še zastonj bo, rabiš samo povedat da imaš simptome.

c00L3r ::

Če ne potrebuješ potrdila o negativnosti, kupiš hitri test v lekarni in ga narediš doma sam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

digitalno potrdilo o cepljenju COVID-19 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5310176 (4399) primoz4p

Vstop v avstrijo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42162187 (33133) PrihajaNodi
»

Covid test za potovanje

Oddelek: Loža
363671 (1870) feryz
»

Zdravniški pregled pred zaposlitvijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17285158 (15501) destroyer2k

Več podobnih tem