» »

Vstop v avstrijo

Vstop v avstrijo

WizzardOfOZ ::

od kdaj? če lahko migranti, lahko tudi mi. v naši državi smo namreč vsi enakopravni. razen če ne. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: UganiKdo ()

Comandante ::

UganiKdo je izjavil:

Utk je izjavil:

Kater zakon točno bi kršil, če bi se zapeljal po cesti v Avstrijo, kjer ni mejne kontrole?
ce ni mejne kontrole nic ne krsis, ce pa ni mejnega prehoda (o temu je bilo namrec govora) pa
Zakon o nadzoru drzavne meje. Ne glede na schengen je prehajanje meje dovoljeno samo na zato predvidenih mejnih prehodih.

Krsis tudi zakon, ki pravi, da ne smes brez PCR vstopiti v drzavo.

https://www.ris.bka.gv.at/GeltendeFassu...

UganiKdo ::

WizzardOfOZ je izjavil:

od kdaj? če lahko migranti, lahko tudi mi. v naši državi smo namreč vsi enakopravni. razen če ne. :))

Slisim da Bocvana daje azil tistim z IQ pod 20, tako da zacni plavat.

WizzardOfOZ ::

UganiKdo je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

od kdaj? če lahko migranti, lahko tudi mi. v naši državi smo namreč vsi enakopravni. razen če ne. :))

Slisim da Bocvana daje azil tistim z IQ pod 20, tako da zacni plavat.


Sta oči pa mami prepovedala obiske, tako da ne morem k tebi v Bocvano. Sta mi rekla, da se ne smem družit z idioti.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: UganiKdo ()

UganiKdo ::

In ti revcek sanajs o tem kako se gre cez mejo? Pa bi ja takoj povedal da se iz hise ne smes brez da te mami drzi za rokco.

Sparkxl ::

Na Plaču, ki je zraven Šentilja ni nobenega. Samo pelješ skozi

WizzardOfOZ ::

UganiKdo je izjavil:

In ti revcek sanajs o tem kako se gre cez mejo? Pa bi ja takoj povedal da se iz hise ne smes brez da te mami drzi za rokco.


Revčka sta tvoja starša, ker te morata, debila, živet pa prenašat.

Sparkxl je izjavil:

Na Plaču, ki je zraven Šentilja ni nobenega. Samo pelješ skozi


Na Ljubelju še vedno vojak preveri papirje (PCT) in potem še carinik osebne dokumente.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

Na Koroskem menda se gledajo, da imas potrdila. Sicer sam nekaj casa nisem bil v Slo, sem pa imel nekaj obiskov, so pa vsi morali pokazati test. Ce se ne motim so sli cez: Ljubelj, Dravograd, Holmec.

Zgodovina sprememb…

janezl ::

Na Korenskem sedlu so prejšnji teden (avstrijski vojaki) gledali potrdila pri vstopu v A.
Na meji med Italijo in Avstrijo pri Trbižu, ni bilo nikogar.
73 de Jani

UganiKdo ::

WizzardOfOZ je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

In ti revcek sanajs o tem kako se gre cez mejo? Pa bi ja takoj povedal da se iz hise ne smes brez da te mami drzi za rokco.


Revčka sta tvoja starša, ker te morata, debila, živet pa prenašat.

.

Bogi bogi, se nisi zacel plavat? Mamica noce rokavckov kupit?

kamiKaZaA ::

Pozabil omeniti. V Europarku Maribor imajo brezplačno testiranje, kjer dobiš sms in list A4 (sicer malo čuden), kjer piše v SLO in ANG, da si negativen in zraven še datum in uro testiranja. S tem papirjem sem brezproblema prečkal v Avstrijo (na meji so mi ga kontrolirali) in tako prišparal 20€, če bi se šel testirati v zdravstveni dom, bi moral plačati, da mi natisnejo potrdilo.

Comandante ::

kamiKaZaA je izjavil:

Pozabil omeniti. V Europarku Maribor imajo brezplačno testiranje, kjer dobiš sms in list A4 (sicer malo čuden), kjer piše v SLO in ANG, da si negativen in zraven še datum in uro testiranja. S tem papirjem sem brezproblema prečkal v Avstrijo (na meji so mi ga kontrolirali) in tako prišparal 20€, če bi se šel testirati v zdravstveni dom, bi moral plačati, da mi natisnejo potrdilo.

Je pogoj da nakupujes, ali je gratis gratis?

_Denny_ ::

kamiKaZaA je izjavil:

če bi se šel testirati v zdravstveni dom, bi moral plačati, da mi natisnejo potrdilo.

Testi v ZD so do 23.8.2021 brezplačni. Na https://zvem.ezdrav.si/domov imaš po prejetju sms-a z rezultatom pdf v slo/eng, ki si ga lahko zastonj sprintaš. Tisti, ki iz takega ali drugačnega razloga to ne morejo (v 99,5% je to neznanje), lahko grejo prosjačit v najbližjo lekarno, kjer po predložitvi zdravstvene kartice dobijo print za 2€.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

kamiKaZaA ::

Comandante je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Pozabil omeniti. V Europarku Maribor imajo brezplačno testiranje, kjer dobiš sms in list A4 (sicer malo čuden), kjer piše v SLO in ANG, da si negativen in zraven še datum in uro testiranja. S tem papirjem sem brezproblema prečkal v Avstrijo (na meji so mi ga kontrolirali) in tako prišparal 20€, če bi se šel testirati v zdravstveni dom, bi moral plačati, da mi natisnejo potrdilo.

Je pogoj da nakupujes, ali je gratis gratis?

Kaj pa vem? Nikjer mi niso rekli, da morem kaj kupiti pol, niti nevem kako bodo to preverili. Sicer piše, da je mišljeno za obiskovalce, če gredo v lokal Europarka. No jaz sem naredil test (v kletnem vhodu A za tekočimi stopnicami je) in zapustil Europak na istem vhodu. Pa ljudje so delali test za na morje na Hrvaško (so se menili po telefonu za menoj) in isti trenutek kot jaz zapustili Europark.

Je pa tako bilo. Vrsta. Čakal cca. 10 minut. Pridem. Dam zdravstveno kartico. Povem telefonsko. Oseba s palčko čisto malo poboža po nosu (manj kot tisti v zdravstvenem domu, kjer sem pred tem enkrat delal test). Počakal cca. 15 minut. Prinese iz šotora od cca. 10-15 ljudi test na listu A4. Bere priimke in kak smo jemali test je vsaj polovica šla ven pri izhodu.

kamiKaZaA ::

_Denny_ je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

če bi se šel testirati v zdravstveni dom, bi moral plačati, da mi natisnejo potrdilo.

Testi v ZD so do 23.8.2021 brezplačni. Na https://zvem.ezdrav.si/domov imaš po prejetju sms-a z rezultatom pdf v slo/eng, ki si ga lahko zastonj sprintaš. Tisti, ki iz takega ali drugačnega razloga to ne morejo (v 99,5% je to neznanje), lahko grejo prosjačit v najbližjo lekarno, kjer po predložitvi zdravstvene kartice dobijo print za 2€.

Hvala za info. Tudi to ni slaba opcija, če se plača samo 2€ (na portal zVEM se ne mislim prijavljat, dokler ne bo res to nekaj nujnega za življenje). Jaz sem enkrat imel zastonj testiranje s sms in potem plačal 20€, da sem dobil pisno potrdilo. S tem sem potem prečkal mejo z Avstrijo.

Miki N ::

kamiKaZaA je izjavil:



Je pa tako bilo. Vrsta. Čakal cca. 10 minut. Pridem. Dam zdravstveno kartico. Povem telefonsko. Oseba s palčko čisto malo poboža po nosu (manj kot tisti v zdravstvenem domu, kjer sem pred tem enkrat delal test).


No, no... Kaj ni enkrat nekdo tukaj omenjal hrvaškega ali mogoče bosanskega ponudnika testov, ki je menda bil res malo dražji... samo si imel pa garantiran negativni rezultat! :))

WizzardOfOZ ::

UganiKdo je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

In ti revcek sanajs o tem kako se gre cez mejo? Pa bi ja takoj povedal da se iz hise ne smes brez da te mami drzi za rokco.


Revčka sta tvoja starša, ker te morata, debila, živet pa prenašat.

.

Bogi bogi, se nisi zacel plavat? Mamica noce rokavckov kupit?

a te spet ritka peče, ker si od lokalnega župnika dobil twix pa kokakolo?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

UganiKdo ::

kamiKaZaA je izjavil:

_Denny_ je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

če bi se šel testirati v zdravstveni dom, bi moral plačati, da mi natisnejo potrdilo.

Testi v ZD so do 23.8.2021 brezplačni. Na https://zvem.ezdrav.si/domov imaš po prejetju sms-a z rezultatom pdf v slo/eng, ki si ga lahko zastonj sprintaš. Tisti, ki iz takega ali drugačnega razloga to ne morejo (v 99,5% je to neznanje), lahko grejo prosjačit v najbližjo lekarno, kjer po predložitvi zdravstvene kartice dobijo print za 2€.

Hvala za info. Tudi to ni slaba opcija, če se plača samo 2€ (na portal zVEM se ne mislim prijavljat, dokler ne bo res to nekaj nujnega za življenje). Jaz sem enkrat imel zastonj testiranje s sms in potem plačal 20€, da sem dobil pisno potrdilo. S tem sem potem prečkal mejo z Avstrijo.

Na bedakih se je od nekdaj dobro sluzilo.

WizzardOfOZ je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

In ti revcek sanajs o tem kako se gre cez mejo? Pa bi ja takoj povedal da se iz hise ne smes brez da te mami drzi za rokco.


Revčka sta tvoja starša, ker te morata, debila, živet pa prenašat.

.

Bogi bogi, se nisi zacel plavat? Mamica noce rokavckov kupit?

a te spet ritka peče, ker si od lokalnega župnika dobil twix pa kokakolo?

Kako sele tebe pece, ko kar zastonj nastavljas?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

kamiKaZaA ::

UganiKdo je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

_Denny_ je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

če bi se šel testirati v zdravstveni dom, bi moral plačati, da mi natisnejo potrdilo.

Testi v ZD so do 23.8.2021 brezplačni. Na https://zvem.ezdrav.si/domov imaš po prejetju sms-a z rezultatom pdf v slo/eng, ki si ga lahko zastonj sprintaš. Tisti, ki iz takega ali drugačnega razloga to ne morejo (v 99,5% je to neznanje), lahko grejo prosjačit v najbližjo lekarno, kjer po predložitvi zdravstvene kartice dobijo print za 2€.

Hvala za info. Tudi to ni slaba opcija, če se plača samo 2€ (na portal zVEM se ne mislim prijavljat, dokler ne bo res to nekaj nujnega za življenje). Jaz sem enkrat imel zastonj testiranje s sms in potem plačal 20€, da sem dobil pisno potrdilo. S tem sem potem prečkal mejo z Avstrijo.

Na bedakih se je od nekdaj dobro sluzilo.


In kaj zdaj to tebe peče? Najbolj važno je, da si ti najpametnejši in najbolj sposoben na svetu in da na tebi ni nihče nikoli nič služil.

Zdaj pa obvoz, ker s svojim pisanjem ne prinašaš nobenega doprinosa temi "Vstop v Avstrijo". Tukaj si na to temo izmenjujemo koristne informacije in tvoj troling je čisto nepotreben in dela to temo nepregledno in neberljivo. Moderator bi ti moral onemogočiti dostop pisanja v to temo.

UganiKdo ::

Takoj za tabo, ker prihajs jokat, kako placujes za teste, ker nisi sposoben uporabljat zvem.

kamiKaZaA ::

UganiKdo je izjavil:

Takoj za tabo, ker prihajs jokat, kako placujes za teste, ker nisi sposoben uporabljat zvem.

Preziram zVEM in razne COVID aplikacije in dokler bom lahko hodil naokoli s natisnjenim papirjem bom to uporabljal, pa čeprav me bo to stalo 2€ več kot, če bi šel delati vse preko portala, kjer se moraš registirati (nočem se tja registrirat, kdor pa želi, pa se naj). Dosedaj sem 1 test plačal 20€ (nevem, če je takrat pred 5-6 tedni bilo pbrezplačno na zVEM portalu) in 1 test dobil zastonj v Europarku. Ne bom umrl zaradi tistih 20€ in še enkrat plačam 20€, če bo treba in se ne mislim registrirati in podpirati ves ta korona-fašizem.

Do konca leta imam namen it v Avstrijo najmanj 1x še in največ 3x.

__Devil__ ::

1.)Kako dolgo pa bo veljal brezplačen test v evroparku? Ve kdo? Torej dobiš zraven kakšen prevod ali moreš posebej reči za to? Bi šel v Graz po nekaj.

2.)Ve kdo če lahko prečkam mejo preko mosta v Avstrijo, katera je namenjena za peščce in kolesarje? Namreč nikjer ni pisalo, da je kakšna prepoved prehoda, tudi vojakov/policajev načeloma tam še nikoli ni bilo saj je samo prehod čez reko "za športnike in rekreacijo". Gozdna pot je, preko pa asfaltiran ozek most. Samo s kolesom, lahko greš preko na vožnjo in potem nazaj? Res, da je zelo mala možnost (1%), da te ustavijo v tistih stranskih cestah po Avstriji, ampak me res zanima kaj bi se zgodilo, če te ustavijo in ugotovijo, da nimaš testa? Sprašujem za prijatelja.

_Denny_ ::

Velja 48h kot čisto vsak HAGT za ne-migrante (za njih velja 1 teden), več tu. Če te dobijo brez, bi te verjetno kdo pospremil na testiranje, ker imajo pogoj "kdor nima testa, ga mora opraviti takoj oz. najkasneje 24h po vstopu v državo".

Če misliš tisti kolesarski most, kjer je na slo strani fast food, se jaz raje ne bi igral. Poznam teren in imaš več dnevnih kontrol...še celo k nam na hamburgerje hodijo.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

kamiKaZaA ::

Tisti hitri test iz Europarka velja 48 ur. Piše tudi v ANG, da je hitri antigenski test (HAGT). Vse kar me moti na testu je, da dobiš nalepko z imenom in priimkom, ter da je datum testa in ura napisano s kulico. Tu sem se bal, da bo mogoče kompliciral na meji, ker pri tistem testu iz ZD je vse bilo natisnjeno. Drugače pa dobiš normalno od NIJZ sms, kateri je isti kot tisti, kjer sem delal test iz ZD in si tako tudi zaveden v sistem, če bi slučajno šli na meji preverjati avtentičnost tega testa.

UganiKdo ::

Spet neumnosi prodajas. Veljavnos testa doloca drzava s svojimi odloki, ne pa izvajalec testa.

IL_DIAVOLO ::

kamiKaZaA je izjavil:

Tisti hitri test iz Europarka velja 48 ur. Piše tudi v ANG, da je hitri antigenski test (HAGT). Vse kar me moti na testu je, da dobiš nalepko z imenom in priimkom, ter da je datum testa in ura napisano s kulico. Tu sem se bal, da bo mogoče kompliciral na meji, ker pri tistem testu iz ZD je vse bilo natisnjeno. Drugače pa dobiš normalno od NIJZ sms, kateri je isti kot tisti, kjer sem delal test iz ZD in si tako tudi zaveden v sistem, če bi slučajno šli na meji preverjati avtentičnost tega testa.


Kaj zdaj je brezplačno ali rabiš nakup za 10 evrov iz spara?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kamiKaZaA ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Tisti hitri test iz Europarka velja 48 ur. Piše tudi v ANG, da je hitri antigenski test (HAGT). Vse kar me moti na testu je, da dobiš nalepko z imenom in priimkom, ter da je datum testa in ura napisano s kulico. Tu sem se bal, da bo mogoče kompliciral na meji, ker pri tistem testu iz ZD je vse bilo natisnjeno. Drugače pa dobiš normalno od NIJZ sms, kateri je isti kot tisti, kjer sem delal test iz ZD in si tako tudi zaveden v sistem, če bi slučajno šli na meji preverjati avtentičnost tega testa.


Kaj zdaj je brezplačno ali rabiš nakup za 10 evrov iz spara?

Zakaj iz Spara? Ce je test mišljen, če greš v Europarkov notranji gostinski lokal. Sem napisal, da ne vem. Trenutno še mi ni policija na vrata potrkala, ker sem s testom takoj zapustil Europark...

Skylord ::

kamiKaZaA je izjavil:

in si tako tudi zaveden v sistem, če bi slučajno šli na meji preverjati avtentičnost tega testa.

Kako pa veš da si "zaveden" v sistem?

Comandante ::

Skylord je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

in si tako tudi zaveden v sistem, če bi slučajno šli na meji preverjati avtentičnost tega testa.

Kako pa veš da si "zaveden" v sistem?

Naceloma das vedno zdravstveno, ker del stroska krije zdravstvena blagajna. Ce pogledam v zVem, vidim celoten seznam testov, ki sem jih opravil pri nas. Hitre, PCR, pri privatnikih, zdravstveni domovi, placljivi, neplacljivi...

Skylord ::

Comandante je izjavil:

Skylord je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

in si tako tudi zaveden v sistem, če bi slučajno šli na meji preverjati avtentičnost tega testa.

Kako pa veš da si "zaveden" v sistem?

Naceloma das vedno zdravstveno, ker del stroska krije zdravstvena blagajna. Ce pogledam v zVem, vidim celoten seznam testov, ki sem jih opravil pri nas. Hitre, PCR, pri privatnikih, zdravstveni domovi, placljivi, neplacljivi...

Ne sprašujem tebe, ampak kamiKaZo.
Meni to ni treba razlagat.
Hočem odgovor od njega.

Ales ::

Skylord je izjavil:

Comandante je izjavil:

Skylord je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

in si tako tudi zaveden v sistem, če bi slučajno šli na meji preverjati avtentičnost tega testa.

Kako pa veš da si "zaveden" v sistem?

Naceloma das vedno zdravstveno, ker del stroska krije zdravstvena blagajna. Ce pogledam v zVem, vidim celoten seznam testov, ki sem jih opravil pri nas. Hitre, PCR, pri privatnikih, zdravstveni domovi, placljivi, neplacljivi...

Ne sprašujem tebe, ampak kamiKaZo.
Meni to ni treba razlagat.
Hočem odgovor od njega.

Si siguren, da si dejansko prebral post in ne čakaš zaman na nekaj, kar je bilo že povedano?

kamiKaZaA je izjavil:

... dobiš normalno od NIJZ sms, kateri je isti kot tisti, kjer sem delal test iz ZD in si tako tudi zaveden v sistem, če bi slučajno šli na meji preverjati avtentičnost tega testa.


...tako da je dokaj jasno, kaj je povedal. Razen če misliš, da na NIJZ nekdo ročno pošilja SMS-je, brez da bi tvoj test bil v bazi.

Skylord ::

Ales je izjavil:


Si siguren, da si dejansko prebral post in ne čakaš zaman na nekaj, kar je bilo že povedano?


...tako da je dokaj jasno, kaj je povedal. Razen če misliš, da na NIJZ nekdo ročno pošilja SMS-je, brez da bi tvoj test bil v bazi.


NE! Vem kaj čakam. In tega še ni povedal oziroma napisal, če ne, ne bi spraševal. Ti pa si očitno nepismen in ne znaš brati kaj je napisal post više. Tako da se ne oglašaj s takimi neumnimi komentarji, če nimaš pojma.

kamiKaZaA ::

Skylord je izjavil:

Ales je izjavil:


Si siguren, da si dejansko prebral post in ne čakaš zaman na nekaj, kar je bilo že povedano?


...tako da je dokaj jasno, kaj je povedal. Razen če misliš, da na NIJZ nekdo ročno pošilja SMS-je, brez da bi tvoj test bil v bazi.


NE! Vem kaj čakam. In tega še ni povedal oziroma napisal, če ne, ne bi spraševal. Ti pa si očitno nepismen in ne znaš brati kaj je napisal post više. Tako da se ne oglašaj s takimi neumnimi komentarji, če nimaš pojma.

S "personami non grata", katere iščejo samo hantle in probleme, da bi se kregali, se ne grem debat. Z razlogom. Zdaj pa čakaj 100 let na moj odgovor. Vsak dan preveri to temo, če ti bom odgovoril. :P

Zgodovina sprememb…

UganiKdo ::

Seveda ne bos, ker nisi sposoben odgovorit in ti vsak izgovor prav pride.

kamiKaZaA ::

UganiKdo je izjavil:

Seveda ne bos, ker nisi sposoben odgovorit in ti vsak izgovor prav pride.

Tudi ti si dodan na ta seznam, da ti več v tej temi nič ne odgovarjam. Nisi vreden mojega časa. Moj zadnji odgovor v tej temi tudi tebi.

Zdaj pa veselo citiraj moje vpise. Niti trznil ne bom, kaj šele, da bi se spuščal v debato ali pa karkoli odgovoril.

Debatiral bom še samo s kulturnimi ljudmi na nivoju, kateri ne provocirajo in ne iščejo samo problemov, ker bi se radi samo kregali, ampak želijo debatirat na to odprto temo in najti rešitve oz. dobiti odgovore, kakšni so trenutni pogoji pri "Vstopu v Avstrijo".

mučkiprovokatorji, obvoz!

UganiKdo ::

Rofl, najprej persone non grate, zdaj kar tako malo random...

Ja, hudic je ko svojega gobcanja ne mores upravicit in potem je pamet prekratka, da bi odgovoril na enostavno vprasanje.

Trznil si pa ze, tako kot vsak macek zacvili, ce mu atopus na rep. Zdaj pa pridno naprej pravljice prodajat.

kamiKaZaA ::

UganiKdo je izjavil:

Rofl, najprej persone non grate, zdaj kar tako malo random...

Ja, hudic je ko svojega gobcanja ne mores upravicit in potem je pamet prekratka, da bi odgovoril na enostavno vprasanje.

Trznil si pa ze, tako kot vsak macek zacvili, ce mu atopus na rep. Zdaj pa pridno naprej pravljice prodajat.

Še samo to. Ti nisi na random izbran, ampak ker v tej temi samo trolaš, žališ, smetiš, provociraš večino uporabnikov. Zato si se pojavil na tem spisku, kjer ti več ne odgovarjam. In tej temi ne prinašaš nobenega doprinosa....

Tebi in Skylordu se vidi, da hodita v to temo samo z namenom, da bi se kregala z drugimi. DObsedno iščeta z lupo vpise, kjer je možnost, da začneta kregarijo. Da bi pa kaj koristnega napisala na to temo, pa ne.

Skylord ::

kamiKaZaA je izjavil:

Skylord je izjavil:

Ales je izjavil:


Si siguren, da si dejansko prebral post in ne čakaš zaman na nekaj, kar je bilo že povedano?


...tako da je dokaj jasno, kaj je povedal. Razen če misliš, da na NIJZ nekdo ročno pošilja SMS-je, brez da bi tvoj test bil v bazi.


NE! Vem kaj čakam. In tega še ni povedal oziroma napisal, če ne, ne bi spraševal. Ti pa si očitno nepismen in ne znaš brati kaj je napisal post više. Tako da se ne oglašaj s takimi neumnimi komentarji, če nimaš pojma.

S "personami non grata", katere iščejo samo hantle in probleme, da bi se kregali, se ne grem debat. Z razlogom. Zdaj pa čakaj 100 let na moj odgovor. Vsak dan preveri to temo, če ti bom odgovoril. :P

Res odgovor na nivoju. Sedaj si samo dokazal, da si en lažnivec in trol, ki samo nekaj naklada zraven pa nima pojma kaj piše. Razumem da nočeš odgovorit, ker ne veš kaj bi odgovoril, ker si lagal in nakladal tolk da kr glava peče.
Dobro si se zagovoril tako da z mano sploh nimaš več kaj debatirat in tudi v tej temi bolje, da se ne oglašaš, ker takih lažnivcev in nakladačev v temi ne potrebujemo.

kamiKaZaA ::

Skylord je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Skylord je izjavil:

Ales je izjavil:


Si siguren, da si dejansko prebral post in ne čakaš zaman na nekaj, kar je bilo že povedano?


...tako da je dokaj jasno, kaj je povedal. Razen če misliš, da na NIJZ nekdo ročno pošilja SMS-je, brez da bi tvoj test bil v bazi.


NE! Vem kaj čakam. In tega še ni povedal oziroma napisal, če ne, ne bi spraševal. Ti pa si očitno nepismen in ne znaš brati kaj je napisal post više. Tako da se ne oglašaj s takimi neumnimi komentarji, če nimaš pojma.

S "personami non grata", katere iščejo samo hantle in probleme, da bi se kregali, se ne grem debat. Z razlogom. Zdaj pa čakaj 100 let na moj odgovor. Vsak dan preveri to temo, če ti bom odgovoril. :P

Res odgovor na nivoju. Sedaj si samo dokazal, da si en lažnivec in trol, ki samo nekaj naklada zraven pa nima pojma kaj piše. Razumem da nočeš odgovorit, ker ne veš kaj bi odgovoril, ker si lagal in nakladal tolk da kr glava peče.
Dobro si se zagovoril tako da z mano sploh nimaš več kaj debatirat in tudi v tej temi bolje, da se ne oglašaš, ker takih lažnivcev in nakladačev v temi ne potrebujemo.

Lagal? Europark hitri test in vstop v Avstrijo s tem testom sta resnični dejanji, kateri sem storil (tudi s tem testom si vnešen v bazo, ker drugače ne bi iz iste telefonske kot sem delal prej test v ZD, dobil sms. Torej ne gre za neki mutibarič test.), pa če je to za tebe laž, pa naj bo. S takšnimi, ki se želijo kregati sploh ne mislim debatirati. Pa je lahko "persona non grata", ki bo debatirala na kulturnem nivoju, pa se bom šel z njo debato, lahko pa imam na drugi strani nekoga, ki nima naziva (mučkiprovokator UganiKdo), pa ne bom več odgovorjala na vpise. Tudi tebi več ne.

mučkiprovokator, obvoz!

Skylord ::

Od mene si dobil preprosto vprašanje, brez provociranja.
Kako pa veš da si "zaveden" v sistem?
Ne muti sedaj nekaj. Ker si prej lagal in trolal, sedaj na to ne moreš odgovorit ker te bomo dobili na laži. To je to. Hvala za odgovor sedaj pa se poberi in ne trolaj več, ker si vse dokazal.

kamiKaZaA je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Takoj za tabo, ker prihajs jokat, kako placujes za teste, ker nisi sposoben uporabljat zvem.

Preziram zVEM in razne COVID aplikacije in dokler bom lahko hodil naokoli s natisnjenim papirjem bom to uporabljal, pa čeprav me bo to stalo 2EUR več kot, če bi šel delati vse preko portala, kjer se moraš registirati (nočem se tja registrirat, kdor pa želi, pa se naj). Dosedaj sem 1 test plačal 20EUR (nevem, če je takrat pred 5-6 tedni bilo pbrezplačno na zVEM portalu) in 1 test dobil zastonj v Europarku. Ne bom umrl zaradi tistih 20EUR in še enkrat plačam 20EUR, če bo treba in se ne mislim registrirati in podpirati ves ta korona-fašizem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skylord ()

kamiKaZaA ::

kamiKaZaA ::

Ales je izjavil:

Skylord je izjavil:

Comandante je izjavil:

Skylord je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

in si tako tudi zaveden v sistem, če bi slučajno šli na meji preverjati avtentičnost tega testa.

Kako pa veš da si "zaveden" v sistem?

Naceloma das vedno zdravstveno, ker del stroska krije zdravstvena blagajna. Ce pogledam v zVem, vidim celoten seznam testov, ki sem jih opravil pri nas. Hitre, PCR, pri privatnikih, zdravstveni domovi, placljivi, neplacljivi...

Ne sprašujem tebe, ampak kamiKaZo.
Meni to ni treba razlagat.
Hočem odgovor od njega.

Si siguren, da si dejansko prebral post in ne čakaš zaman na nekaj, kar je bilo že povedano?

kamiKaZaA je izjavil:

... dobiš normalno od NIJZ sms, kateri je isti kot tisti, kjer sem delal test iz ZD in si tako tudi zaveden v sistem, če bi slučajno šli na meji preverjati avtentičnost tega testa.


...tako da je dokaj jasno, kaj je povedal. Razen če misliš, da na NIJZ nekdo ročno pošilja SMS-je, brez da bi tvoj test bil v bazi.

+1

THIS!


Če bi dobil sms iz druge številke, bi dvomil, da sem vnešen v sistem in bi pomislil, da sem delal čunga-lunga test, ter še bolj dvomil, če lahko z njim prečkam mejo, kjub temu, da je v SLO in ANG jeziku.

Tako pa sem dobil sms iz iste številke kot sem delal pred cca. 5-6 tedni test v ZD, kjer sem ga plačal 20€ (da so mi takrat natisnili potrdilo v SLO in ANG). In sedaj imam še vedno oba sms-ja shranjena. In pri obeh si moral poslati nazaj zadnji dve šteilki iz zdravstvene kartice. Če me ne bi zavedli v sistem, zakaj bi potem moral pošiljati nazaj zadnji dve številki iz zdravstvene kartice, da bi potem dobil odgovor, če sem pozitiven ali negativen?

@Ales - ta komentar to ni odgovor tebi, amapak onemu hepanu.

P.S. od začetka korone, pa do danes sem naredil le dva HAGT testa.

celje ::

kamiKaZaA je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Rofl, najprej persone non grate, zdaj kar tako malo random...

Ja, hudic je ko svojega gobcanja ne mores upravicit in potem je pamet prekratka, da bi odgovoril na enostavno vprasanje.

Trznil si pa ze, tako kot vsak macek zacvili, ce mu atopus na rep. Zdaj pa pridno naprej pravljice prodajat.

Še samo to. Ti nisi na random izbran, ampak ker v tej temi samo trolaš, žališ, smetiš, provociraš večino uporabnikov. Zato si se pojavil na tem spisku, kjer ti več ne odgovarjam. In tej temi ne prinašaš nobenega doprinosa....

Tebi in Skylordu se vidi, da hodita v to temo samo z namenom, da bi se kregala z drugimi. DObsedno iščeta z lupo vpise, kjer je možnost, da začneta kregarijo. Da bi pa kaj koristnega napisala na to temo, pa ne.



👍🏻

UganiKdo ::

kamiKaZaA je izjavil:

in se kar nabijam in serjem v tri dni, pa ceprav sem ze 1000 rekel da ne bom...

ROFL.

BTW: Pri revezih tvojega kova ni treba lupe, ker vsakic ko kaj napises je neumnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

kamiKaZaA ::



Najboljše za to temo je, da se takšne paciente kot je ta nad tem vpisom enostavno ignorira. Mi pa se še naprej držimo teme in informiramo kakšni so pogoji za "Vstop v Avstrijo".

Skylord ::

kamiKaZaA je izjavil:


Če bi dobil sms iz druge številke, bi dvomil, da sem vnešen v sistem in bi pomislil, da sem delal čunga-lunga test, ter še bolj dvomil, če lahko z njim prečkam mejo, kjub temu, da je v SLO in ANG jeziku.

Tako pa sem dobil sms iz iste številke kot sem delal pred cca. 5-6 tedni test v ZD, kjer sem ga plačal 20EUR (da so mi takrat natisnili potrdilo v SLO in ANG). In sedaj imam še vedno oba sms-ja shranjena. In pri obeh si moral poslati nazaj zadnji dve šteilki iz zdravstvene kartice. Če me ne bi zavedli v sistem, zakaj bi potem moral pošiljati nazaj zadnji dve številki iz zdravstvene kartice, da bi potem dobil odgovor, če sem pozitiven ali negativen?

@Ales - ta komentar to ni odgovor tebi, amapak onemu hepanu.

P.S. od začetka korone, pa do danes sem naredil le dva HAGT testa.

Daj če si prilagojen program ne sodi drugih po sebi. Lažeš kako preziraš aplikacijo zraven pa lažeš kako si bil zaveden v sistem. Kako veš da si bil zaveden v sistem če ne uporabljaš aplikacije.
Daj poberi se lažnivec. Trolaj ti koga drugega. Pa kaj misliš, da smo vsi toliko glupi kot ti.
Si zaveden v sistemu ja tam za prilagojen program.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skylord ()

kamiKaZaA ::

Novi update glede testiranja. Danes opravil hitri test v ZD in dobil tudi potrdilo (SLO in ANG) s QR kodo. To QR kodo potrebujem, če želim jutri na tekmo (preverjali bodo, če si v sistemu oz. kakšen je tvoj status, preko neke aplikacije, ko bodo skenirali to kodo). Vem, da nima pomena z "Vstop v Avstrijo", a vseeno je omembe vredno, ker sem pred 5-6 tedni za ta isti test plačal v istem ZD 20€, danes pa je bil brezplačen.

Zdaj, če jaz dobim sms, na katerega moram odgovorit s ključem in dobim takoj naslednjo sekundo nazaj sms, kjer mi javi moj status (negativen), je to več kot dovolj dokaz, da sem vnešen v sistem, ker kako bi pa drugače dobil tako hitro nazaj sms, če ne bi bil vnešen v sistem, kjer odzadaj teče avtomatski sistem obveščanja. Pa nimam naložene aplikacije "Ostani zdrav" niti nobene druge COVID-aplikacije, niti nisem registriran na zVEM portal. In ne vidim razloga, da so v sistemu le tisti, ki imajo aplikacijo ali registracijo na portal zVEM. Kaj pa recimo starejši ljudje, kateri nimajo pametnih telefon, tudi niso zaradi tega v sistemu? Eh brezveze, da sem to sploh omenjal, ker je vse logično, če premoreš dovolj logike...

UganiKdo ::

Kar dela tvoje slaboumno nabijanje o tem da ne bos uporabljal zVem se toliko bolj zabito. Podatki so tam vse kar ti slaboumno zavracas je dostop do njih da lahko placujes tiskanje potrdil.
Ampak ja, cisto skladno s tvojim intelektualnim dosegom.

kamiKaZaA ::

Ta komentar je namenjen vsem nepismenim in s težavami z bralnim razumevanjem, kateri posledično nimajo dokončane Osnovne šole. Vem, da je brezveze pisati, ker nekdo z nižjim IQ na ravni šimpanza in z nedokončano Osnovno šolo ne razume, če mu napišeš, da "če nisi registriran, si posledično ne moreš natisniti potrdila". Prav tako ne razume, da sedaj ni potrebe po registraciji na zVEM, ker ravno tako dobiš brezplačen tisk potrdila v SLO in ANG in lahko prečkaš s tem mejo. On seveda vse to drugače interpretira, ker ima zaostale možgane. Namen tega komentarja je, da si drugi uporabniki v tej temi naredite kljukico, kdo so ti retardiranci in da jim ne odgovarjate.

kamiKaZaA je izjavil:

Pa nimam naložene aplikacije "Ostani zdrav" niti nobene druge COVID-aplikacije, niti nisem registriran na zVEM portal.


kamiKaZaA je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Takoj za tabo, ker prihajs jokat, kako placujes za teste, ker nisi sposoben uporabljat zvem.

Preziram zVEM in razne COVID aplikacije in dokler bom lahko hodil naokoli s natisnjenim papirjem bom to uporabljal, pa čeprav me bo to stalo 2EUR več kot, če bi šel delati vse preko portala, kjer se moraš registirati (nočem se tja registrirat, kdor pa želi, pa se naj). Dosedaj sem 1 test plačal 20EUR (nevem, če je takrat pred 5-6 tedni bilo brezplačno na zVEM portalu) in 1 test dobil zastonj v Europarku. Ne bom umrl zaradi tistih 20EUR in še enkrat plačam 20EUR, če bo treba in se ne mislim registrirati in podpirati ves ta korona-fašizem.

Do konca leta imam namen it v Avstrijo najmanj 1x še in največ 3x.

Zgodovina sprememb…

UganiKdo ::

Ja, smo razumeli da si nepismen kekec in za brezveze placujes. Cim vec takih bedakov, bo proracun vesel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Meja z avstrijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11815862 (4821) kamiKaZaA
»

Vstop v Italijo, Covid

Oddelek: Loža
424901 (3331) SVGA
»

Kako na Hrvaško (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710124 (6137) destroyer2k
»

Prehod meje hrvaška

Oddelek: Loža
233252 (1986) snezak21

Več podobnih tem