» »

digitalno potrdilo o cepljenju COVID-19

digitalno potrdilo o cepljenju COVID-19

1
2
»

kamiKaZaA ::

LeQuack je izjavil:

A je še kakšna država poleg ZDA kjer zahtevajo cepljenje? In kaj je za njih biti cepljen, previdevam da po EU kriteriju je sedaj cepljenih samo par procentov populacije.

ZDA ima pogoj za vstop biti cepljen 2/2 v preteklosti, magari pred 2 leti in potem gibanje po državi brez PCT. Nisem pa šel podrobno raziskovati za ostale države, če še kje imajo podobne fašistične ukrepe.

Pithlit ::

kamiKaZaA je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Predvidevaš narobe. Že predebatirano v neki drugi temi ampak nekaterim se pač ne da.

Moj 3/3 je veljaven. Prav tako hčerkin 2/2. Tko da...

Kolikor vem v EU nikjer ne zahtevajo potrdila PCT (vsaj za državljane EU ki ne prihajajo iz, recimo, kitajske). Še toliko manj pa da bi zahtevali cepljenje.

Nič ne predvideva narobe. Če želiš vstopiti v Ameriko moraš imeti potrdilo, da si bil v preteklosti cepljen 2/2 in če tega nimaš potem nimaš vstopa. Ko pa vstopiš v ZDA pa ti kasneje več ni potrebno delati PCT, razen za Kitajce so sedaj pred parimi dnevi/tedni sprejeli PCT, za vse ostale pa še naprej velja brez PCT a moreš imeti potrdilo, da si bil v preteklosti cepljen, pa magari je to potrdilo 2 leti staro.

Naslednjič preden začneš pisati bedarije ali pa pisati nekaj v 3 dni brez, da bi odgovorila konkretno na vprašanje, se raje prvo pozanimaj kakšni so pogoji za vstop v ZDA. Prosim ne na pamet nekaj pametovati.

V tem trenutku 2,5 milijarde ljudi (vsi necepljeni proti covid) nima vstopa v ZDA.

Zate vemo da si nepismena lažniva budala. Poglej kaj je vprašal in kaj sem mu odgovorila. Potem se pa ugrizni v jezik (oz. prst) in pojdi pametovat drugam.

Pozivam vse ki bi radi glumili o cepljenju (tako ali drugače) naj to počno v temu namenjeni temi.
Life is as complicated as we make it...

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:

Poglej kaj je vprašal in kaj sem mu odgovorila.

Vprašal je če poleg ZDA še obstajajo druge države, kjer je pogoj za vstop, da si bil cepljen in kaj pomeni za ZDA biti cepljen. Ti si pa začela bluziti o EU in da v EU ni več PCT pri prečkanju mej. Ja to vemo in ni bilo to vprašanje. ;((

Jebemti to tvojo funkcionalno nepismenost. Daj še enkrat si preberi vprašanje in kaj si mu ti odgovorila, potem pa malo višje poglej kaj sem mu jaz odgovoril:

LeQuack je izjavil:

A je še kakšna država poleg ZDA kjer zahtevajo cepljenje? In kaj je za njih biti cepljen, previdevam da po EU kriteriju je sedaj cepljenih samo par procentov populacije.

Zgodovina sprememb…

primoz4p ::

To je zato, ker nekateri ne podajajo virov, čeprav jih od drugih zahtevajo ...

Za Slovenijo se dobi informacije pri
Javna agencija Republike Slovenije za trženje in promocijo turizma
dobro je pogledati tudi prvi link na njihovi strani "najnovejše razmere in pogoje za prehajanje meja"

Za ZDA pa na enak način
COVID-19 Travel Information
Centers for Disease Control and Prevention / International Travel to and from the United States

European Medicines Agency (EMA) / Coronavirus disease (COVID-19)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Vstop v avstrijo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42162832 (33778) PrihajaNodi
»

Pobegnili zasebni ključi za evropska covidna potrdila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
11818027 (10280) StratOS

Zasebnostna analiza aplikacije za preverjanje izpolnjevanja PCT pogojev (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
37047326 (38211) ajdov2
»

Covid test za potovanje

Oddelek: Loža
363695 (1894) feryz
»

Prehod meje hrvaška

Oddelek: Loža
233229 (1963) snezak21

Več podobnih tem