» »

Pixel 6 ali Galaxy S22?

Pixel 6 ali Galaxy S22?

Jerry000 ::

Torej kupujem nov telefon. Trenutno imam Pixel 2XL in nimam nobenih težav, baterija drži cel dan, kamera super, se mi le lušta novejšega telefona. Sem pa v dilemi. Pixel 6 ima baje najboljšo kamero, S22 ima dost slabšo ker ne ujame toliko detajlov (tekstur) in še white balance ima malo zgrešen (rumeni toni). Mi je pa všeč S22 zaradi velikosti in kompaknosti. S22 ima baje slabo baterijo ampak če primerjam, da ima trenutni Pixel 2XL malenkost slabšo baterijo in mi na koncu dneva ostane 10%, mislim da pri S22 ne bi bilo problemov.
Ima kdo od vas S22 ali Pixel 6, kako ste zadovolni?

OK.d ::

Pri Pixlu pozabi na 5G.
LPOK.d

Jerry000 ::

OK.d je izjavil:

Pri Pixlu pozabi na 5G.

To me ne moti, pa koliko berem se vseposod govori da je pixel 6 izjemno buggy

klinker ::

Ce ni potrebe po high end, vrzi uc na A53.
Jst sem bil zihr v nakup S22 ultra, ker s-pen mi je uporaben, a ima spet te zaobljene robove, ki so mi sicer vsec a sem jih prve razbil tako na S8 kot note 8, za S22 se mi je pa zdelo brezveze dat tolko vec zaradi mogoce malo boljse kamere in chipseta. Tako da sem na koncu vzel A53 in moram rect da je za to ceno vec kot odlicen.
Batrija je 5000mah, 120hz amoled zaslon in kamera je tudi presenetljivo dobra, pa sem pred tem imel iP 13 pro max, ki pa sem ga dal zeni, ker so me grozno motle nekatere stvari, ceprav je sam telefon top.

Jerry000 ::

A53 je močen v foto vidiku? Ker se odločam za Pixel in S22 ravno iz tega vidika, za foto. Seveda, imam DSLR tudi, ampak najboljši fotoaparat je tisti ko ga imaš vedno s seboj :)

Kapitan Jack ::

Jerry000 je izjavil:

A53 je močen v foto vidiku? Ker se odločam za Pixel in S22 ravno iz tega vidika, za foto. Seveda, imam DSLR tudi, ampak najboljši fotoaparat je tisti ko ga imaš vedno s seboj :)

Mocan je toliko kolikor si ti fotografa.

bobby ::

Kupujes telefon z opcijo alikanja ali fotoaparat z opcijo telefona?

Postavi si prioritete teh dveh segmentov in to je to. Ker na tem forumu boš doživel samo raztresenost tabora "cigav je boljsi".
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

blackbfm ::

s samsungom S serijo ne mores zgresit medtem ko se pri raznih xy pixel cungalunga in podobno se vedno nekje špara ali je neka glupa pomankljivost

ce ti gre toliko za kvaliteto fotk slikaj v RAW in sam razvijaj

Bolt ::

Če smo že natančni, nobeden v naslovu omenjen nima ne ve kako dobre kamere, še najmanj pa najboljšo, kot to opisuje op.
Če se že gremo en tehnološki forum potem pišite temu primerno.
Če že, sta to PRO in ULTRA;)
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

klinker ::

Jerry000 je izjavil:

A53 je močen v foto vidiku? Ker se odločam za Pixel in S22 ravno iz tega vidika, za foto. Seveda, imam DSLR tudi, ampak najboljši fotoaparat je tisti ko ga imaš vedno s seboj :)


Meni se zdi dober, sploh glede na to da kosta vec kot pol manj od S22 in ima precej vecjo baterijo (3700mah vs 5000mah).

Tu mas eno sliko za primer...

 A53

A53

TheBlueOne ::

Js sem vzel s22, ker je kolikortoliko kompakten. Nekih vecjih pripomb nimam. Edina malenkost, ki bi jo spremenil je, da bi dal citalec prstnih odtisov na stran ali zadaj, ker slabo dela oziroma prakticno ne dela z zascitnim steklom.

Baterija s22 mi drzi dlje kot prej na iPhonu 12.

klinker ::

Te 12ke zgleda neki niso z baterijami, ker sodelavec ima 12 pro in pravi da je prvi ajfon (kupuje samo ajfone od vedno), ki mu je po 1 letu ze padla kapaciteta.
Moj 13 pro max je tu bil top. 3 dni je drzal bp, pa ima manjso baterijo od A53, ki mi vec kot 2 dni ne traja, pa ima ajfon konkretno zmoglivejsi hardware.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Pixel (strani: 1 2 3 467 68 69 70 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
3482693782 (2571) JH84
»

Mobitel - najboljša kamera

Oddelek: Loža
202134 (1394) hojnikb
»

Predlogi za smartphone z najboljso kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8215025 (13022) next3steps
»

vga ali dvi-razlika

Oddelek: Pomoč in nasveti
263399 (2909) 6151

Več podobnih tem