» »

Kako se lotiti popoldanskega dela

Kako se lotiti popoldanskega dela

borutg ::

Pozdravljeni,

zanima me, če imate kakšno idejo kako se lotiti popoldanskega dela, tudi kako najti takšno delo... Zaposlen sem na področju IT. Znam programirati, baze, optimizacije procesov, digitalizacije itd.. Delal bi 2-3 ure dnevno (zvečer + vikendi). Mogoče tujina?

Hvala in lp,
B

FireSnake ::

Najdi si nekaj drugega kot to, kar počneš v službi.
Na ta način te ne bo tako utrujalo.
Če že v službi 8 ur programiraš, potem doma ne boš tako produktiven.
Čez vikend se je pa treba spočiti.

Kako vem? Ker sem poskusil, pa se mi je hitro priskutilo.

Zdaj fušam na način, da delam čisto nekaj tretjega. Plačano je dobro in me ne utruja dodatno.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

DePalmo ::

x2

Epilog je bil da sem delal cele dneve in vse dni v tednu, na koncu pa zaslužil manj kot prej (bil sem full time freelancer). Sedaj delam nekje 6 ur dnevno in po moji želji več, plača spodobna. Si pa še iščem hobi ki bi me veselil ali pa nekaj kot dodatno fizično in ne pretežko delo.

ytodf ::

Depalmo, wtf? Kakšno razvojnisko vlogo si imel in za kateri trg si delal?? Pri meni je prav vsaka ura obračunana in, se bolj pomembno, primerno plačana, eno samo stvar obzalujem - da sem predolgo zapravljal čas s službo, ne bullshitiram...

jotunn2 ::

Vcasih se moram pa celo s Firesnakom strinjat ;) Ce redno delo prinese premalo denarja in bi popoldan se fusal z istim delom, potem si najdi bolje placano sluzbo. Ce se gres popoldansko delo, si najdi nekaj kar je tvoj hobi in te veseli, pa poskusas zraven to se vnovciti, definitivno pa noces se popoldan delati tega, kar ze 8+h/dan delas v sluzbi. No vsaj meni osebno ne bi prislo na misel, da bi popoldan se fusal z istimi stvarmi.

Invictus ::

Če se odločiš, greš na svoje, magari zta isto delo kot prej, potem bo tvoj dohodek x3. Dostikrat za manj visenja za računalnikom.

Seveda iti na svoje zahteva, da si najdeš job, in pa dobre živce, da te prekinitev ali nepodaljašnje pogodbe ne spravi v stres.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera vprasanja sprasujete na razgovorih za delo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10913084 (9127) user4683
»

Vaše dodatno/popoldansko delo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8222830 (17474) Raptor F16
»

Življenje v celju in služba v LJ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16725054 (21517) zobnik
»

Tehnik računalništva - punca (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13333549 (29037) Double_J
»

˝Strah˝ me je, da nebi dobil zaposlitve (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10819692 (16086) @nny

Več podobnih tem