» »

Policija - Kako se jim lahko to naredi?

Policija - Kako se jim lahko to naredi?

Zeberdee ::

Sredi marca sem bil aretiran (pridržan) in odvzet mi je bil pas (še preden so me stlačili v kiblo), kapa, in še nekaj manjših oz. nevrednih predmetov.
Danes sem klical na PP Šiška in tam povprašal, kaj je sedaj, kdaj bom lahko dobil te predmete nazaj, kljub temu, da je papirje podpisala moja mama, pa le teh (prišlo je do skupinske aretacije) ni. So izginili papirji.
Sicer se mi zdi to čisto v redu, saj ne bom dobil sodnika zaradi tega dogodka, toda kako se jim lahko naredi to, da izgubijo več kot 15 zapisnikov.
Sedaj sem pa pred odločitvijo... ali težim naprej (in da dobim še sodnika za ta dogodek) ali kaj naj naredim? Jst bi rad svoj aluminjasti pas od swatcha nazaj:)))

LP

Luc ::

Včasih je res bolj modro molčati.

Pa pas gor al pa dol.

Thomas ::

Lee Marvin je enkrat na vsk način zahteval eno malenkost nazaj. Sicer ne od policije, ampak od konkurenčne ustanove ... Poglej si kdaj na TCM, ko Cartoon Network ugasne in gredo otroci spat, se lahko česa naučiš! :))
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Sims ::

Kolegu so ukradli kolo. Številko je imel napisano v garaži na neki deski. Gre na policijo, ter naredijo zapisnik. Po nekem času kolega vidi eno kolo, ki je bilo na las podobno njegovemu in prepričan je, da je njgovo. Seveda je medtem že vrgel ono desko vstran, številke pa ni vedel napmet. Še sreča, da je na policiji zapisnik in številka. Gre do policije, da bi zvedel številko. Kaj se zgodi? Na policiji nimajo zapisnika. Jok brate in je odšel.

LP,

Sims

pow ::

pravjo, da mn k u drek drezaš mn smrdi!:))

DSmidgy ::

A nimajo usega u računalniku?

hruske ::

Jah majo u računalniku... 3 dni, pol pa pride Disk Cleanup... :\

MadMicka ::

Splača se rečt policiji za kopijo zapisnika. Sicer sm že slišal, da dostikrat rečejo, da kopijo lahko dobi le odvetnik, vendar če jih napizdiš, kot se spodobi, jo lahko dobiš tudi ti. Namreč odvetnik ima lahko pri takih stvareh le enako ali manj pravic kot stranka, ne pa več.

Zeberdee ::

Hem, čudno se mi zdi, da so 1. izgubili 15 in več kartotek (s tem da je večina ostalih že "znanih policiji"), 2. to je bil dokaj medijski dogodek, posnetke tega "napada" so vrteli tako na pop tvju, kot htv3 in na pinku, posnetke moje face, ko sem vklenjen še sedaj vrtijo pri "hooliganskih izgredih" (pop tv) in oni to izgubijo?
Ok whatever. Bom uprašal na prvi tekmi v tivoliju kšnega policaja k je iz pp šiška pa se bomo zmenil.
Tnx

Zlatko1 ::

Kaj pa je bilo tako hooliganskega, da še dandanes vrtijo po poptv-ju?

Si en izmed Viol ali kaj?

----------
nikar provokacij -predator

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

go_kyu ::

Jah blo je tko ane da so se pac polcaji zgrnil na gruco gdjev... Pac zajebano. Res pa je da nas je blo takrat odpeljanih cca 15 na sisensko polcijsko postajo. Duro prasi polcaja ja pa ti bo povedu da ga je sineku nesu...
Life is life...

mihec87 ::

ne razumem sineku nesu

Zheegec ::

Hja, tako kot recimo delajo s kanabisom -> ker ga ni dovoljeno gojiti ti ga zaplenijo, potem pa ga dajo doma svojim sinovom ki to podajo naprej.
Recimo za informacijo je sin šefa (ne vem če je še vedno isti človek) policijske postaje v Trbovljah glavni diler za celo mesto.

P.s.: hehe, Go_kyu - zanimiva zadeva :D >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

MadMicka ::

no, Alien3001, ne pretiravi...

Zheegec ::

Saj NE pretiravam!
Pri naši hiši se je policaj ustavil, stopil iz avta, šel na vrt, vzel nožek...... ter se odpeljal.
:D
Kaj je bilo potem s tistim kar je policaj "nabral" na našem vrtu pa ugibaj >:D :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

|CyGNUS-x ::

Šel je za vogal in ga zmotal? >:D >:D

LOL
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

ferdo ::

eheh, kar je p aostalo, pa u rit!
pa gasa...

root987 ::

In potem bi naj v naši preljubi deželi obstajali uradi za boj proti korupciji...god help us please!:\
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

hruske ::

Drgač... afaik je tak način eden izmed financiranja tajnih agencij kot so npr. CIA...

msmiha ::

[Duro] - možno da je tudi kaki tvoj kolega plačal kakemu policaju, da bi se izgubili zapisniki :D. Sicer pa dokler bo taka vlada, sodstvo, policija... v Sloveniji, se ne morem čuditi če se kaj takega zgodi.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Zeberdee ::

hem... nobeden ni nič plačal pomoje... ker so tudi vsi čudno pogledali:) tudi gokyu ane:), kr preveri če maš zapisnik za tist:)

Cuoresportivo ::

to spolicjo pa je itak prava jeba. ko jih rabiš jih ni, ko pa ne, pa non stop gušijo nekaj.


-------------
nikar provokacij --predator
lep pozdrav(best regards)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nateg na bolhi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9818881 (14128) francek1
»

Policija & državljan (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15939664 (29966) Mehmed
»

Zavarovalnica - kasko (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6719099 (17578) fosil
»

Prometna nesreča (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
957401 (3997) veverrca
»

policija in popis

Oddelek: Loža
286006 (5199) poweroff

Več podobnih tem