» »

Bitcoin je polovico pod vrhom

1
2
»

TheBlueOne ::

Bitcoin niti ni nek balon. Mene cudi, da sploh se obstaja glede na pozresnost tehnologije in nizanje omejitev s strani nekaterih drzav.

Ampak tudi, ce ga kdo vidi kot balon in poci, vrednost pa gre n nic, ne vem zakaj bi to bil nek sirsi problem. Nepremicnine so kaj drugega, ker jih dejansko potrebujemo.

mr_chai ::

Mr.B je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Fora je v tem, da okvirno je vedno tako, da če primerjaš 2 dobrini/artikla karkoli in je en neomejen, drug pa omejen bo vedno ta drugi ki je omejen napram neomejenemu pridobival vrednost... Sicer je nekaj catchev zmes (lahko se poveča supply keša ki stoji na banki FEDa in ne vpliva na ceno) ampak okvirno pa to drži.

Enako velja za Zemljo... Zemlja je omejena... in zato je "destined" da bo vrednost m2 površine rastla če se povečuje supply denarja oz. imamo inflacijo... to je zakonitost vseh omejenih dobrin v primerjavi z neomejenimi...


Zakaj je to v smislu balona problem? Ves zakaj je "pocil" zadnji? Kaj tale ekonomski aksiom pove o samem balonu?

Mimogrede je prakticno vse, kar ni virtualno, tako ali drugace omejeno.

BTC mining je astonomsko težak... in bo vedno težji na danjašnjo procesorsko moč. Sicer pravijo da lahko s quannimi računalniki zadeve obdelalo tisočkrat hitreje... Ampak je trnutno za tezavnostnos stopnjo mininga tako astronomsko tezak, kot je dnaes nepredtsvljivo minanje diamantov na asteroidu...
AMpak edino kar od teh 10k crito velja da imajo vrednost, ker so fixni , deteministično končni.


Dafaq? Primerjava BTC mininga in fizičnega rudarjenja diamantov na asteroidu...LOL :D

c3p0 ::

Zato pa ETH mora it na PoS, čimprej, ker pritiski glede porabe energije v teh časih, bodo vedno večji.

Mato989 ::

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Fora je v tem, da okvirno je vedno tako, da če primerjaš 2 dobrini/artikla karkoli in je en neomejen, drug pa omejen bo vedno ta drugi ki je omejen napram neomejenemu pridobival vrednost... Sicer je nekaj catchev zmes (lahko se poveča supply keša ki stoji na banki FEDa in ne vpliva na ceno) ampak okvirno pa to drži.

Enako velja za Zemljo... Zemlja je omejena... in zato je "destined" da bo vrednost m2 površine rastla če se povečuje supply denarja oz. imamo inflacijo... to je zakonitost vseh omejenih dobrin v primerjavi z neomejenimi...


Zakaj je to v smislu balona problem? Ves zakaj je "pocil" zadnji? Kaj tale ekonomski aksiom pove o samem balonu?

Mimogrede je prakticno vse, kar ni virtualno, tako ali drugace omejeno.


Prvi problem je zakaj bi sploh to imenovali "balon"... V Cryptu je tako malo denarja, da je pljunek v morje Svetovne ekonomije...

Seveda je vse kar ni virtualno tako in drugače omejeno, in zato je usojeno da bo vsemu rastla cena (enemu prej in močneje (nepremičnine) drugemu pa počasneje) dokler bosta na drugi strani spremenljivka FIAT valut ki se tiskajo in človeštva ki se povečuje komulativno na Svetu.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mr.B ::

mr_chai je izjavil:

Mr.B je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Fora je v tem, da okvirno je vedno tako, da če primerjaš 2 dobrini/artikla karkoli in je en neomejen, drug pa omejen bo vedno ta drugi ki je omejen napram neomejenemu pridobival vrednost... Sicer je nekaj catchev zmes (lahko se poveča supply keša ki stoji na banki FEDa in ne vpliva na ceno) ampak okvirno pa to drži.

Enako velja za Zemljo... Zemlja je omejena... in zato je "destined" da bo vrednost m2 površine rastla če se povečuje supply denarja oz. imamo inflacijo... to je zakonitost vseh omejenih dobrin v primerjavi z neomejenimi...


Zakaj je to v smislu balona problem? Ves zakaj je "pocil" zadnji? Kaj tale ekonomski aksiom pove o samem balonu?

Mimogrede je prakticno vse, kar ni virtualno, tako ali drugace omejeno.

BTC mining je astonomsko težak... in bo vedno težji na danjašnjo procesorsko moč. Sicer pravijo da lahko s quannimi računalniki zadeve obdelalo tisočkrat hitreje... Ampak je trnutno za tezavnostnos stopnjo mininga tako astronomsko tezak, kot je dnaes nepredtsvljivo minanje diamantov na asteroidu...
AMpak edino kar od teh 10k crito velja da imajo vrednost, ker so fixni , deteministično končni.


Dafaq? Primerjava BTC mininga in fizičnega rudarjenja diamantov na asteroidu...LOL :D


Maš prov,
Danes lahko z Asci farmami minaš BTC.
Danes relativno poceni minaš diamante...

Ob naslednjem skoku težavnosti pri BTC-miningu, bodo te ASCI farme, no ?
Ko boš večino odkritega rudnika diamantov izkoristil, bo naslednja stopna bistveno težja, čez čaš za danajšni nivo tehnologije čisto nedosegljiva...
Ampak ja, imaš 10k digitalnih valut, ki imajo končno vrednost, še kakšna dva ali tri skoke v težavnosti ETH-ja, bo tako kot BTC, za množice nezanimiv...


Pa preden, oš pametoval, povej koliko skokov tažavnosti je še , preden se "minan" zadnji BTC.

Mato989 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Fora je v tem, da okvirno je vedno tako, da če primerjaš 2 dobrini/artikla karkoli in je en neomejen, drug pa omejen bo vedno ta drugi ki je omejen napram neomejenemu pridobival vrednost... Sicer je nekaj catchev zmes (lahko se poveča supply keša ki stoji na banki FEDa in ne vpliva na ceno) ampak okvirno pa to drži.

Enako velja za Zemljo... Zemlja je omejena... in zato je "destined" da bo vrednost m2 površine rastla če se povečuje supply denarja oz. imamo inflacijo... to je zakonitost vseh omejenih dobrin v primerjavi z neomejenimi...


Zakaj je to v smislu balona problem? Ves zakaj je "pocil" zadnji? Kaj tale ekonomski aksiom pove o samem balonu?

Mimogrede je prakticno vse, kar ni virtualno, tako ali drugace omejeno.


Prvi problem je zakaj bi sploh to imenovali "balon"... V Cryptu je tako malo denarja, da je pljunek v morje Svetovne ekonomije...

Seveda je vse kar ni virtualno tako in drugače omejeno, in zato je usojeno da bo vsemu rastla cena (enemu prej in močneje (nepremičnine) drugemu pa počasneje) dokler bosta na drugi strani spremenljivka FIAT valut ki se tiskajo in človeštva ki se povečuje komulativno na Svetu.


V Cryptu je tako malo denarja, da je pljunek v morje Svetovne ekonomije...
Kako mislisš ? zakaj pa se giblej tako kot tečaji na borzah... Sem prepričan da nisis sposoben podati javne statistike transakcij top 1% BTC denarnic
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

FireSnake ::

Mr.B je izjavil:



Maš prov,
Danes lahko z Asci farmami minaš BTC.
Danes relativno poceni minaš diamante...

Ob naslednjem skoku težavnosti pri BTC-miningu, bodo te ASCI farme, no ?
Ko boš večino odkritega rudnika diamantov izkoristil, bo naslednja stopna bistveno težja, čez čaš za danajšni nivo tehnologije čisto nedosegljiva...
Ampak ja, imaš 10k digitalnih valut, ki imajo končno vrednost, še kakšna dva ali tri skoke v težavnosti ETH-ja, bo tako kot BTC, za množice nezanimiv...


Pa preden, oš pametoval, povej koliko skokov tažavnosti je še , preden se "minan" zadnji BTC.


Jaz pa nisem povsem prepričan, da ti sploh veš o čem govoriš.
ASCI? 2x se ponovi tako, da ni tipkarska.

Mogoče si želel govoriti o ASIC-ih?
Ker ne verjamem, da ima kodna tabela (pa še ta ima na koncu 2 i-ja) kaj opraviti s tvojim pisanjem.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Mr.B ::

FireSnake je izjavil:

Mr.B je izjavil:



Maš prov,
Danes lahko z Asci farmami minaš BTC.
Danes relativno poceni minaš diamante...

Ob naslednjem skoku težavnosti pri BTC-miningu, bodo te ASCI farme, no ?
Ko boš večino odkritega rudnika diamantov izkoristil, bo naslednja stopna bistveno težja, čez čaš za danajšni nivo tehnologije čisto nedosegljiva...
Ampak ja, imaš 10k digitalnih valut, ki imajo končno vrednost, še kakšna dva ali tri skoke v težavnosti ETH-ja, bo tako kot BTC, za množice nezanimiv...


Pa preden, oš pametoval, povej koliko skokov tažavnosti je še , preden se "minan" zadnji BTC.


Jaz pa nisem povsem prepričan, da ti sploh veš o čem govoriš.
ASCI? 2x se ponovi tako, da ni tipkarska.

Mogoče si želel govoriti o ASIC-ih?
Ker ne verjamem, da ima kodna tabela (pa še ta ima na koncu 2 i-ja) kaj opraviti s tvojim pisanjem.

Hvala da si me popravil, sedaj tdi Slvoenski BTC , mojstir vejo, kaj iskati in koliko jih bo to stalo pri napeljavi elektrike do hiüe.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Furbo ::

Mato989 je izjavil:

Na podlagi kakšne logike prihajaš do teg trditev... dokelr se bo supply FIATa povečeval, bo težava glede inflacije večna... in dokelr bo inflacija je BTC sprogramiran da na dolgi rok raste...

Zakaj?
BTC ni kofe, bencin, osnova za karkoli ali kaj takega, da bi ga kdo rabil.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Mato989 ::

Furbo je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Na podlagi kakšne logike prihajaš do teg trditev... dokelr se bo supply FIATa povečeval, bo težava glede inflacije večna... in dokelr bo inflacija je BTC sprogramiran da na dolgi rok raste...

Zakaj?
BTC ni kofe, bencin, osnova za karkoli ali kaj takega, da bi ga kdo rabil.


BTC lahko rabiš približno toliko kot kafe... ali bencin... še več, jaz sem v zadnjem letu dni kupil več BTCja kot kofeja in bencina skupaj, delam od doma, kave pa ne pijem... še avto sem dal stran... oz. posodil.

Torej je to subjektivno.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tikitoki ::

49106 je izjavil:

styrian je izjavil:

Jaz sem vsakemu prejšnje leto govoril naj ne investira v ta šit, pa so govorili da sem neumen. Bitcoin ni investicija, ampak religija za idiote. Zdaj se pa jočejo.


Nisi prvi:



Oni to vidjo drugace, kupi in cakaj na nov val, obogati in se vozi naokoli z Lambotom.

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Furbo je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Na podlagi kakšne logike prihajaš do teg trditev... dokelr se bo supply FIATa povečeval, bo težava glede inflacije večna... in dokelr bo inflacija je BTC sprogramiran da na dolgi rok raste...

Zakaj?
BTC ni kofe, bencin, osnova za karkoli ali kaj takega, da bi ga kdo rabil.


BTC lahko rabiš približno toliko kot kafe... ali bencin... še več, jaz sem v zadnjem letu dni kupil več BTCja kot kofeja in bencina skupaj, delam od doma, kave pa ne pijem... še avto sem dal stran... oz. posodil.

Torej je to subjektivno.


Koliko BTC-jev si kupil, ali si hotel reči koliko dleža v % si kupil.... da ne bo tako kot kupuovati zlato na borzah, nikoli ga ne vidiš, ampak pravijo da ga imaš...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Koliko kilogramov zlata si kupil. Delež v gramih ne šteje. Upam, da se zdaj zavedaš, kako si prismuknjen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Koliko kilogramov zlata si kupil. Delež v gramih ne šteje. Upam, da se zdaj zavedaš, kako si prismuknjen.

Vemo da si malo počasen, jasno odraženo v lenih umsko ne doraslih komentarjih. Jasno pa je kaj jaz kupujem, ti nič, ker si investiral baje v Cegle, mato pa si ne lasti nobenega BTC-ja, spolohj pa ne po načinu izražanja, ker če bi rad zaslužil, je danes malo peproznao da bi on kupoval Dogecoin.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Res si prismuknjen, da sploh prideš do takšnih sklepov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mato989 ::

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Koliko kilogramov zlata si kupil. Delež v gramih ne šteje. Upam, da se zdaj zavedaš, kako si prismuknjen.

Vemo da si malo počasen, jasno odraženo v lenih umsko ne doraslih komentarjih. Jasno pa je kaj jaz kupujem, ti nič, ker si investiral baje v Cegle, mato pa si ne lasti nobenega BTC-ja, spolohj pa ne po načinu izražanja, ker če bi rad zaslužil, je danes malo peproznao da bi on kupoval Dogecoin.


Jaz si lastim 0,567 BTCja če te že zanima, kupil sem ga leta 2017 in me je ta del stal slabih 5.000€... ker sem kupil ko je BTC prebil 10.000€ mejo kakorkoli to ni bistveno.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

49106 ::

Kupil bi zlato, pa bi bil zdaj v plusu 200 evrov :)):))

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Res si prismuknjen, da sploh prideš do takšnih sklepov.

Točno tako, jaz nisem nikoli trdil da kupujem zalto kaj šele koliko. Ampak ja vemo da si počasen.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Butec, poglej si za koliko je padel sp500

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Koliko kilogramov zlata si kupil. Delež v gramih ne šteje. Upam, da se zdaj zavedaš, kako si prismuknjen.

Vemo da si malo počasen, jasno odraženo v lenih umsko ne doraslih komentarjih. Jasno pa je kaj jaz kupujem, ti nič, ker si investiral baje v Cegle, mato pa si ne lasti nobenega BTC-ja, spolohj pa ne po načinu izražanja, ker če bi rad zaslužil, je danes malo peproznao da bi on kupoval Dogecoin.


Jaz si lastim 0,567 BTCja če te že zanima, kupil sem ga leta 2017 in me je ta del stal slabih 5.000€... ker sem kupil ko je BTC prebil 10.000€ mejo kakorkoli to ni bistveno.

Torej nisi kupoval BTC-jev, ampak delež nečesa kar je na kripto borzi 0,567 BTC-ja. Koliko Dogecoin-nev si pa danes kupil. Sicer zaslužek bo sedaj bolj slabši, ker si pozen...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Dej ne jamraj, revež komunistični.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Butec, poglej si za koliko je padel sp500


Zagotovo si hotel, z svoje lenostjo komentiranja, nekaj povedati. Si pač počasen., brati tudi ne znaš, razumeš pa bore malo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

49106 ::

Padel je več kot Bitcoin v tej novici, ampak ja, butec kot si ti, tega pač ne razume.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Dej ne jamraj, revež komunistični.

Prov imaš, zato sem se odločil za kapitaliztem. Ampak počasen si pa le, celo o kriptu nimaš kaj dosti znanja. Žalostno da kripto in vrednost zlata primerjaš preko FIAT valute, pa še to ne veš preko katere, ter katere gramature.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Nismo počasni, smo v kriptu. Ta počasni pa še niste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mato989 ::

Mr.B je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Koliko kilogramov zlata si kupil. Delež v gramih ne šteje. Upam, da se zdaj zavedaš, kako si prismuknjen.

Vemo da si malo počasen, jasno odraženo v lenih umsko ne doraslih komentarjih. Jasno pa je kaj jaz kupujem, ti nič, ker si investiral baje v Cegle, mato pa si ne lasti nobenega BTC-ja, spolohj pa ne po načinu izražanja, ker če bi rad zaslužil, je danes malo peproznao da bi on kupoval Dogecoin.


Jaz si lastim 0,567 BTCja če te že zanima, kupil sem ga leta 2017 in me je ta del stal slabih 5.000€... ker sem kupil ko je BTC prebil 10.000€ mejo kakorkoli to ni bistveno.

Torej nisi kupoval BTC-jev, ampak delež nečesa kar je na kripto borzi 0,567 BTC-ja. Koliko Dogecoin-nev si pa danes kupil. Sicer zaslužek bo sedaj bolj slabši, ker si pozen...


Ti ziher bolje veš, ampak meni zgleda kot da so ti moji BTCji oz. delež BTCja na privat denarnici kar realni... in nič borza fake.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Padel je več kot Bitcoin v tej novici, ampak ja, butec kot si ti, tega pač ne razume.

Zagotovo, ti pomagam primerjaš finančno kapitalizacijo 40triljonov+ vs koliko v vsem kripto skupaj. Če bi inex padel za več kot BTC, bodi prepričan, da bi bila tale debata resnično irelavantna.... pustimo si pač počasen, moraš preklopiti na drug sinonim,
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Revež, lahko ti šenkam kakšnega satošija.

Mato989 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Koliko kilogramov zlata si kupil. Delež v gramih ne šteje. Upam, da se zdaj zavedaš, kako si prismuknjen.

Vemo da si malo počasen, jasno odraženo v lenih umsko ne doraslih komentarjih. Jasno pa je kaj jaz kupujem, ti nič, ker si investiral baje v Cegle, mato pa si ne lasti nobenega BTC-ja, spolohj pa ne po načinu izražanja, ker če bi rad zaslužil, je danes malo peproznao da bi on kupoval Dogecoin.


Jaz si lastim 0,567 BTCja če te že zanima, kupil sem ga leta 2017 in me je ta del stal slabih 5.000EUR... ker sem kupil ko je BTC prebil 10.000EUR mejo kakorkoli to ni bistveno.

Torej nisi kupoval BTC-jev, ampak delež nečesa kar je na kripto borzi 0,567 BTC-ja. Koliko Dogecoin-nev si pa danes kupil. Sicer zaslužek bo sedaj bolj slabši, ker si pozen...


Ti ziher bolje veš, ampak meni zgleda kot da so ti moji BTCji oz. delež BTCja na privat denarnici kar realni... in nič borza fake.



Mal je ljubosumen, da ni prej vstopil v kripto, nič drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Revež, lahko ti šenkam kakšnega satošija.

No vidiš, da si rabil zadnjo besedo, izakazi nezmožnosti. Plava tabletka pomaga.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

A zato si moral odpisat, ker sem imel zadnjo :)):)) Daj naslov, pa ti pošljem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mr.B ::

49106 je izjavil:

A zato si moral odpisat, ker sem imel zadnjo :)):)) Daj naslov, pa ti pošljem.

Nekega dne, ko boš poročen, boš vedel kaj pomeni zadnja beseda da draga. In te bo ob uporabe te zadnje besede DA DRAGA, ob tako kot izgubljenih banalnih temah izgubljena debata postavi v položaj pravega moškega.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

A zato si moral odpisat, ker sem imel zadnjo :)):)) Daj naslov, pa ti pošljem.

Nekega dne, ko boš poročen, boš vedel kaj pomeni zadnja beseda da draga. In te bo ob uporabe te zadnje besede DA DRAGA, ob tako kot izgubljenih banalnih temah izgubljena debata postavi v položaj pravega moškega.



Res si pravi moški, ki mora imeti zadnjo besedo. Predvidevam, da si zato samski in to "bogu za hrbtom".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najhujši enodnevni padec bitcoina v zadnjih sedmih letih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7322453 (10854) gruntfürmich
»

Leto dni kasneje: bitcoin -84 odstotkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8725975 (15793) Aquafriend
»

Velika razprodaja na trgu kriptovalut (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
312111947 (84795) Saul Goodman
»

Bitcoin najniže letos (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
5025463 (18829) tikitoki
»

Kaj bo prinesla regulacija kriptovalut? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
6715308 (13159) dope1337

Več podobnih tem