» »

Kitajska in Ujguri

Kitajska in Ujguri

««
57 / 58
»»

gozdar1 ::

Poldi112 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Da so pa mesta v notranjosti ukrajine razmeroma nedotaknjena, gre zahvala predvsem obrambi, ki drži rusko letalstvo stran in pa dodelanemu opozarjanju pred nevarnostjo kjer se civili lahko še pravočasno umaknejo.


Kakšni obrambi? Oni, ki ni sposobna obraniti napadov na skladišča municije, trafote, ...

Da so mesta v notranjosti razmeroma nedotaknjena je posledica tega, da rusi nimajo nobene potrebe, da bi jih rušili. Rušijo primarno tam, kjer se skriva obramba, se pravi na bojni liniji, medtem ko v notranjosti ciljajo bolj pomembne cilje. Menda ne bodo dragih raket uporabljali za stanovanjske hiše, če jih nimajo namena zavzeti...


Ruski avojoni ne morejo niti blizu, povsod druge so se šli tepih bombardiranja mest. Upam, da resno ne verjameš, da se rusi nazaj držijo.

Ja rakete so drage in v omejenih količinah, na harkov, ki je razmeroma blizu frante reimo mečejo jadrajoče bombe. SEveda je izgovor vedno isti, generali, plačanci,..dejansko pa gre za poskus rušenja morale.

Civilno insfrastrukturo so začeli napadat, ko je postalo jasno, da z vojsko ne bo šlo. Torej čisto nameren teror nad civili.

Fritz ::

gozdar1 je izjavil:


Da so pa mesta v notranjosti ukrajine razmeroma nedotaknjena, gre zahvala predvsem obrambi, ki drži rusko letalstvo stran in pa dodelanemu opozarjanju pred nevarnostjo kjer se civili lahko še pravočasno umaknejo.

Začuda ta ista čudovita ukrajinska obramba ni sposobna zaščititi energetske infrastrukture, anede. Ali pa je morda catch v tem, da Rusi ciljajo vojaške cilje (v kar šteje tudi dual use infrastruktura) in ne stanovanjskih stolpnic, kot to počne apartheid režim?

Harkov je v dometu ruskega letalstva in artilerije. A morda vsak dan beremo o desetinah pobitih civilistov in porušenih stanovanjskih poslopjih v Harkovu? Ko in če bo Harkov pristal na frontni črti in se bo ukrajinska vojska v njem utrdila pa ti garantiram, da ga bodo podrli do tal, kot legitimen vojaški cilj. Tako kot so npr. Američani podrli Raqqo, Mosul ali Najaf.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

TESKAn ::

Poldi112 je izjavil:

TESKAn je izjavil:

Meni je simpl.


Seveda ti je simpl. MSM ti reče da so rusi zločinci, ki rušijo bolnice, in to je zate sveta resnica.

Ne, jaz vidim kaj delajo po ukrajini in rečem, da so rusi zločinci, ki rušijo bolnice, pobijajo zajete vojake, jih obglavljajo, pobijajo z srednjeveškim orožjem,...še iz kurska prihajajo zgodbe, ko lokalci izdajajo ruske vojake ukrajincem - ker so ukrajinski vojaki v primerjavi z ruskimi civilizirani. Še ruskim vojakom se prov fajn zdi, ko jih zajamejo, je bit POW v ukrajini bolje kot bit vojak v rusiji...

Menda ne bodo dragih raket uporabljali za stanovanjske hiše, če jih nimajo namena zavzeti...

Ja, jih šparajo za bolnice in nakupovalna središča.

A morda vsak dan beremo o desetinah pobitih civilistov in porušenih stanovanjskih poslopjih v Harkovu?

Ja. Verjamem pa, da na ruskih propagandnih kanalih tega ne zaslediš.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Sync ::

Torej, če pet ljudi posiliš in jim uničiš domove do temeljev si humanitarec. Hmm.. konzumiranje norih gob naredi svoje.

Fric drži se ti rajši patrije. Pa tudi, če si predaval svoj pogled o Iranu leta 2012 parim poslušalcem, ker si bil tam cca. dva tedna nisi zdaj boga za jajce prijel(vsevednik). V bistvu se mi kar smilijo ti tvoji poslušalci, ker poslušajo 128% egoista.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

gozdar1 ::

Fritz je izjavil:

gozdar1 je izjavil:


Da so pa mesta v notranjosti ukrajine razmeroma nedotaknjena, gre zahvala predvsem obrambi, ki drži rusko letalstvo stran in pa dodelanemu opozarjanju pred nevarnostjo kjer se civili lahko še pravočasno umaknejo.

Začuda ta ista čudovita ukrajinska obramba ni sposobna zaščititi energetske infrastrukture, anede. Ali pa je morda catch v tem, da Rusi ciljajo vojaške cilje (v kar šteje tudi dual use infrastruktura) in ne stanovanjskih stolpnic, kot to počne apartheid režim?

Harkov je v dometu ruskega letalstva in artilerije. A morda vsak dan beremo o desetinah pobitih civilistov in porušenih stanovanjskih poslopjih v Harkovu? Ko in če bo Harkov pristal na frontni črti in se bo ukrajinska vojska v njem utrdila pa ti garantiram, da ga bodo podrli do tal, kot legitimen vojaški cilj. Tako kot so npr. Američani podrli Raqqo, Mosul ali Najaf.


A ruska pa je sposobna zaščitit svojo, kot vojak bi moral vedeti, da 100% obramba ne obstaja. Seveda stanovanjski bloki, bolnišnice vseovsod se skrivajo plačanci...podoben argument lahko sicer uporabiš tudi za gazo. Zakaj so rusi začeli ciljat energetsko infrastrukturo, ko je postalo jasno, da z vojsko ne bo šlo in se je približevala zima, glavni cilj je bilo civilno prbivalstvo, lahko se seveda sprenevedaš.

Da, morda ne na ruskih kanalih ampak ja harkov je vsak dan tarča ruskih napadov. Po tvojih kriterijih je gaza, legitimen cilj, pazi to trdiš ti ne jaz.

Poldi112 ::

TESKAn je izjavil:

Ne, jaz vidim kaj delajo po ukrajini in rečem, da so rusi zločinci, ki rušijo bolnice


Ne, ti vidiš tisto, kar ti propaganda prodaja, da vzbudi emocionalni odziv. Zato pa še kar nisi sposoben povedati, koliko % teh bolnic so dejansko porušili.

TESKAn je izjavil:


Ja, jih šparajo za bolnice in nakupovalna središča.


To je grda laž, s katero te pitajo, da podpiraš hiranje rusije.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

paradajzos ::

Poldi, nekam obupano si slišat, kaj dogaja?
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

Sync ::

Potres je bil včeraj v rusiji.

paradajzos ::

Šit, je flaša vodke padla medvedu na glavo?
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

Sync ::

Možno, glede na to, da nam nič ne grozi od včeraj z nukicami ali pa sem jaz kaj spregledal.

Fritz ::

gozdar1 je izjavil:


Da, morda ne na ruskih kanalih ampak ja harkov je vsak dan tarča ruskih napadov. Po tvojih kriterijih je gaza, legitimen cilj, pazi to trdiš ti ne jaz.

Seveda, vojaški cilji, ne civilisti sicer bi vsak dan brali o nekaj deset ali nekaj sto ubitih civilistih. Pa ne, anede.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

paradajzos ::

Fritz je izjavil:

gozdar1 je izjavil:


Da, morda ne na ruskih kanalih ampak ja harkov je vsak dan tarča ruskih napadov. Po tvojih kriterijih je gaza, legitimen cilj, pazi to trdiš ti ne jaz.

Seveda, vojaški cilji, ne civilisti sicer bi vsak dan brali o nekaj deset ali nekaj sto ubitih civilistih. Pa ne, anede.

V Buči je pa ruska horda pobijala in posiljevala…vojake?
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

fikus_ ::

Spet stara propaganda na plano.
Sicer je pa tema o CN in Ujgurih.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

paradajzos ::

fikus_ je izjavil:

Spet stara propaganda na plano.
Sicer je pa tema o CN in Ujgurih.

Kakšna propaganda? A v Buči niso ruski primitivci pobijali, mučili in posiljevali civilistov?
Tema je o Ujgurih, povej to Fritzu, Poldiju & Co.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

Poldi112 ::

Kolega, ruse je v temo zvlekel gozdar1, njemu se pritožite:

https://slo-tech.com/forum/t793871/p832...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Bellator ::

paradajzos je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Spet stara propaganda na plano.
Sicer je pa tema o CN in Ujgurih.

Kakšna propaganda? A v Buči niso ruski primitivci pobijali, mučili in posiljevali civilistov?
Tema je o Ujgurih, povej to Fritzu, Poldiju & Co.


Zmotil si se, Fritz, Poldi, mrB in ostali rusofili v debato vlečejo ZDA (in njihov dolg).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellator ()

paradajzos ::

Bellator je izjavil:

paradajzos je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Spet stara propaganda na plano.
Sicer je pa tema o CN in Ujgurih.

Kakšna propaganda? A v Buči niso ruski primitivci pobijali, mučili in posiljevali civilistov?
Tema je o Ujgurih, povej to Fritzu, Poldiju & Co.


Zmotil si se, Fritz, Poldi, mrB in ostali rusofili v debato vlečejo ZDA (in njihov dolg).

Itak, brez tega nimajo sploh o čem za pisat.

Poldi112 je izjavil:

Kolega, ruse je v temo zvlekel gozdar1, njemu se pritožite:

https://slo-tech.com/forum/t793871/p832...

Povej to fikusu.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

Zgodovina sprememb…

fikus_ ::

Paradajzos, najprej počisti pred svojim pragom, jaz sem odgovarjal tebi!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

paradajzos ::

fikus_ je izjavil:

Paradajzos, najprej počisti pred svojim pragom, jaz sem odgovarjal tebi!

In jaz sem pisal o Rusiji, ker sem odgovarjal Fritzu in Poldiju. Kaj ti ni jasno?
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

fikus_ ::

Torej je gozdar1 začel. :))
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

paradajzos ::

fikus_ je izjavil:

Torej je gozdar1 začel. :))

Nimam pojma, kdo je začel, vem komu sem odgovarjal. In vem da si ti pisanje o Rusiji očital - o naključje - meni in ne na primer Fritzu, ki je nasral teh Rusija postov malo morje.
Ja fikus, le kako se je to zgodilo, ha?
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

fikus_ ::

Odgovarjal sem tebi.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

paradajzos ::

fikus_ je izjavil:

Odgovarjal sem tebi.

Ampak, da si se obregnil ob moje omenjanje Rusije, medtem ko tvoji somišljeniki cele strani tukaj nabijajo o Rusiji in tega ne komentiraš? Fikus, to je nekredibilno. Kot bi rekli včasih, to ni tovariško :)
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

fikus_ ::

Sorry, ne morem vsem odgovarjati.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

paradajzos ::

fikus_ je izjavil:

Sorry, ne morem vsem odgovarjati.

Razumem, pač kaže tvoj bias.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

gozdar1 ::

paradajzos je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Odgovarjal sem tebi.

Ampak, da si se obregnil ob moje omenjanje Rusije, medtem ko tvoji somišljeniki cele strani tukaj nabijajo o Rusiji in tega ne komentiraš? Fikus, to je nekredibilno. Kot bi rekli včasih, to ni tovariško :)


Dejansko, bi lahko imeli kar bota, ki bi na vsak komentar repliciral z "ampak kaj pa zda".

fikus_ ::

gozdar1 je izjavil:


Dejansko, bi lahko imeli kar bota, ki bi na vsak komentar repliciral z "imaš dvojne vatle".


Sem popravil za tebe.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

paradajzos ::

gozdar1 je izjavil:

paradajzos je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Odgovarjal sem tebi.

Ampak, da si se obregnil ob moje omenjanje Rusije, medtem ko tvoji somišljeniki cele strani tukaj nabijajo o Rusiji in tega ne komentiraš? Fikus, to je nekredibilno. Kot bi rekli včasih, to ni tovariško :)


Dejansko, bi lahko imeli kar bota, ki bi na vsak komentar repliciral z "ampak kaj pa zda".

Saj imamo nekaj nickname botov, ki to počnejo: Fritz, Poldi112, Gambino (…), fikus, Uniseptilj, Colt1911, Telbanc,...
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

Zgodovina sprememb…

paradajzos ::

Avstralskega pisatelja na Kitajskem obsodili na pogojno smrtno kazen

https://www.24ur.com/novice/tujina/avst...

Da vidimo, kako bo to dežurni CCP rjavi nosek razložil. Oh wait, "sinonim,..., herba,..., ... CCP über alles, ..., produkt, ..., sinonim, ..., ukrajinska tema, ..."
Dva čajčka, press.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

Zgodovina sprememb…

Fritz ::

paradajzos je izjavil:

Avstralskega pisatelja na Kitajskem obsodili na pogojno smrtno kazen

https://www.24ur.com/novice/tujina/avst...

Da vidimo, kako bo to dežurni CCP rjavi nosek razložil. Oh wait, "sinonim,..., herba,..., ... CCP über alles, ..., produkt, ..., sinonim, ..., ukrajinska tema, ..."
Dva čajčka, press.

Ta pisatelj pa ja ni mogel biti vohun. Tako kot ne ameriški "novinar" Gershkovich v Rusiji. Samo ruski "podjetniki" v Sloveniji so vohuni, naši vohuni pa so samo in izključno razni civilni poklici.

A te moram spomniti na zgodbo o Michaelu Kovrigu in Michaelu Spavorju, za katera so leta trdili da nista vohuna in da grda grda Kitajska ravna arbitrarno?
Detention of Michael Spavor and Michael Kovrig @ Wikipedia
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

esel ::

Fritz je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Avstralskega pisatelja na Kitajskem obsodili na pogojno smrtno kazen

https://www.24ur.com/novice/tujina/avst...

Da vidimo, kako bo to dežurni CCP rjavi nosek razložil. Oh wait, "sinonim,..., herba,..., ... CCP über alles, ..., produkt, ..., sinonim, ..., ukrajinska tema, ..."
Dva čajčka, press.

Ta pisatelj pa ja ni mogel biti vohun. Tako kot ne ameriški "novinar" Gershkovich v Rusiji. Samo ruski "podjetniki" v Sloveniji so vohuni, naši vohuni pa so samo in izključno razni civilni poklici.

A te moram spomniti na zgodbo o Michaelu Kovrigu in Michaelu Spavorju, za katera so leta trdili da nista vohuna in da grda grda Kitajska ravna arbitrarno?
Detention of Michael Spavor and Michael Kovrig @ Wikipedia

Ilham Tohti je tudi vohun?
https://www.amnesty.org/en/latest/news/...

esel ::

Vem da gre v poročilu Amnesty international za zahodno propagando in so manjkajoče Ujgure ugrabili vesoljci, pa vseeno.
https://xinjiang.amnesty.org/

paradajzos ::

Fritz je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Avstralskega pisatelja na Kitajskem obsodili na pogojno smrtno kazen

https://www.24ur.com/novice/tujina/avst...

Da vidimo, kako bo to dežurni CCP rjavi nosek razložil. Oh wait, "sinonim,..., herba,..., ... CCP über alles, ..., produkt, ..., sinonim, ..., ukrajinska tema, ..."
Dva čajčka, press.

Ta pisatelj pa ja ni mogel biti vohun. Tako kot ne ameriški "novinar" Gershkovich v Rusiji. Samo ruski "podjetniki" v Sloveniji so vohuni, naši vohuni pa so samo in izključno razni civilni poklici.

A te moram spomniti na zgodbo o Michaelu Kovrigu in Michaelu Spavorju, za katera so leta trdili da nista vohuna in da grda grda Kitajska ravna arbitrarno?
Detention of Michael Spavor and Michael Kovrig @ Wikipedia

Sej “naša” Argentinca sploh nista bila ruska vohuna in Rusa po nacionalnosti, kje pa, sploh ne. Ne vem sicer kako to, da so celo familijo odpeljali v Rusijo, a je bil tudi Putin malo zmeden, da je otroka pozdravil z buenos diaz? Aja, je menda v navadi, da Putin v Rusiji osebno sprejme vse Argentince, ki jih v EU obtožijo in obsodijo za vohunstvo. Prijazen stric tale Vladimir. Soft spot za Argentince?

Fritz, a greš kdaj sam sebi na bruhanje, ko moraš zagovarjati takšno sranje? Sprašujem za frenda. Plačilo je v redu?
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

Zgodovina sprememb…

Fritz ::

esel je izjavil:


Ilham Tohti je tudi vohun?
https://www.amnesty.org/en/latest/news/...

Ilham Tohti je bil obsojen zaradi separatizma in je dobil manjšo kazen kot katalonski izvoljeni predstavniki za isto dejanje.
https://www.washingtonpost.com/world/sp...

paradajzos je izjavil:


Sej “naša” Argentinca sploh nista bila ruska vohuna

Saj naša dva Kanadčana sploh nista bila kanadska vohuna, dokler se nista sgregala in vsega izblebetala itn.

A si greš kdaj na bruhanje s trhlimi argumenti in dvojnimi merili 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fritz ()

gozdar1 ::

Separatizem je zastarel pojem, danes se temu reča ogrožena manjšina.

Fritz ::

gozdar1 je izjavil:

Separatizem je zastarel pojem, danes se temu reča ogrožena manjšina.

Ne vem, vprašaj Špance, Srbe in Ukrajince.

Za tiste ki slepo požirajo ameriško propagando pa še vedno velja:
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

esel ::

Fritz je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Separatizem je zastarel pojem, danes se temu reča ogrožena manjšina.

Ne vem, vprašaj Špance, Srbe in Ukrajince.

Za tiste ki slepo požirajo ameriško propagando pa še vedno velja:

Če kdo požira propagando si to ti.
Poleg tega se sprenevedaš in lažeš, tvoji argumenti so vedno neki “kajpaonizmi “, tvoja moralna načela niso vredna počenega groša.
Ne razumem, zakaj je tako težko obsoditi npr. Kitajce, za dokazane zločine proti človeštvu?
Mimogrede Ilham Tohti ždi že deseto leto v zaporu in je obsojen na dosmrtno ječo, medtem ko so katalonski “separatisti” svobodni.

esel je izjavil:

Fritz je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Separatizem je zastarel pojem, danes se temu reča ogrožena manjšina.

Ne vem, vprašaj Špance, Srbe in Ukrajince.

Za tiste ki slepo požirajo ameriško propagando pa še vedno velja:

Če kdo požira propagando si to ti.
Poleg tega se sprenevedaš in lažeš, tvoji argumenti so vedno neki “kajpaonizmi “, tvoja moralna načela niso vredna počenega groša.
Ne razumem, zakaj je tako težko obsoditi npr. Kitajce, za dokazane zločine proti človeštvu?
Mogoče zato ker niso Američani?
Mimogrede Ilham Tohti ždi že deseto leto v zaporu in je obsojen na dosmrtno ječo, medtem ko so katalonski “separatisti” svobodni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: esel ()

gozdar1 ::

Fritz je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Separatizem je zastarel pojem, danes se temu reča ogrožena manjšina.

Ne vem, vprašaj Špance, Srbe in Ukrajince.

Za tiste ki slepo požirajo ameriško propagando pa še vedno velja:


Potem praviš, da napadi na vojsko in policijo ob pomoči večje sosede niso ok, ter te sodelovanje pri separatizmu dela legalno tarčo?

Sync ::

Poleg tega se sprenevedaš in lažeš, tvoji argumenti so vedno neki "kajpaonizmi ", tvoja moralna načela niso vredna počenega groša.


Povej mi Z kom "simpatiziraš" pa ti povem kdo si!

Fritz ::

esel je izjavil:


Ne razumem, zakaj je tako težko obsoditi npr. Kitajce, za dokazane zločine proti človeštvu?

Dokazane... :)):)):))

gozdar1 je izjavil:


Potem praviš, da napadi na vojsko in policijo ob pomoči večje sosede niso ok, ter te sodelovanje pri separatizmu dela legalno tarčo?

Mojster, ti imaš težave z dvojnimi merili. Ne moreš trditi da so kosovski albanski separatisti in ujgurski separatisti borci za svobodo ker hočejo odcepiti del države, katalonski separatisti v Španiji in ruski separatisti v Ukrajini pa to niso, ko hočejo enako.

Obstaja pa tudi možnost, da se vam ta dvojna merila zdijo tako samoumevna, da jih sploh več ne opazite. Ker zadeva seveda gre tako - borci za svobodo so tisti, ki jih zahod tako označi. Če pa ne delujejo v interesu zahoda so pa seveda gnusni teroristi in podobna zalega.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

esel ::

Fritz je izjavil:

esel je izjavil:


Ne razumem, zakaj je tako težko obsoditi npr. Kitajce, za dokazane zločine proti človeštvu?

Dokazane... :)):)):))

gozdar1 je izjavil:


Potem praviš, da napadi na vojsko in policijo ob pomoči večje sosede niso ok, ter te sodelovanje pri separatizmu dela legalno tarčo?

Mojster, ti imaš težave z dvojnimi merili. Ne moreš trditi da so kosovski albanski separatisti in ujgurski separatisti borci za svobodo ker hočejo odcepiti del države, katalonski separatisti v Španiji in ruski separatisti v Ukrajini pa to niso, ko hočejo enako.


Obstaja pa tudi možnost, da se vam ta dvojna merila zdijo tako samoumevna, da jih sploh več ne opazite. Ker zadeva seveda gre tako - borci za svobodo so tisti, ki jih zahod tako označi. Če pa ne delujejo v interesu zahoda so pa seveda gnusni teroristi in podobna zalega.

Dokazane!

UN Human Rights Office report on Xinjiang @ Wikipedia

https://www.ohchr.org/sites/default/fil...

https://xinjiang.amnesty.org/

gozdar1 ::

Fritz je izjavil:

esel je izjavil:


Ne razumem, zakaj je tako težko obsoditi npr. Kitajce, za dokazane zločine proti človeštvu?

Dokazane... :)):)):))

gozdar1 je izjavil:


Potem praviš, da napadi na vojsko in policijo ob pomoči večje sosede niso ok, ter te sodelovanje pri separatizmu dela legalno tarčo?

Mojster, ti imaš težave z dvojnimi merili. Ne moreš trditi da so kosovski albanski separatisti in ujgurski separatisti borci za svobodo ker hočejo odcepiti del države, katalonski separatisti v Španiji in ruski separatisti v Ukrajini pa to niso, ko hočejo enako.

Obstaja pa tudi možnost, da se vam ta dvojna merila zdijo tako samoumevna, da jih sploh več ne opazite. Ker zadeva seveda gre tako - borci za svobodo so tisti, ki jih zahod tako označi. Če pa ne delujejo v interesu zahoda so pa seveda gnusni teroristi in podobna zalega.


Dejansko ste dvojnih meril polni vi, poleg tega kataloncev ne oborožuje in podpira s "prostovoljci" nobena soseda.Njavečja ironija je da so bili rusi od vseh naštetih dejansko najmanj zatirani vse dokler se tega niso spomnili v moskvi.

Sync ::

Ja, samo vi ne razumete, da so Fric in njegovi gospodarji "humanitarci", ker on vseeno predava ljudem, ker ni opran od zahodne MSM propagande.

Boze mili.. to je hujše od onega filma Freddy's Nightmares.

Kasneje jim pa je še smešno;((

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

Fritz ::

esel je izjavil:


Dokazane!

UN Human Rights Office report on Xinjiang @ Wikipedia

https://www.ohchr.org/sites/default/fil...

https://xinjiang.amnesty.org/

To poročilo sem sam že nekajkrat lepil v tej temi.

The report concluded that "[t]he extent of arbitrary and discriminatory detention of members of Uyghur and other predominantly Muslim groups, pursuant to law and policy, in context of restrictions and deprivation more generally of fundamental rights enjoyed individually and collectively, may constitute international crimes, in particular crimes against humanity."[1][2][3] Human rights commissioner Michelle Bachelet released the report shortly before leaving the office.

Torej, protiteroristične dejavnosti kitajskih oblasti MORDA predstavljajo kršitve človekovih pravic, ki bi jih lahko označili kot zločin proti človeštvu.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Fritz ::

gozdar1 je izjavil:


Dejansko ste dvojnih meril polni vi, poleg tega kataloncev ne oborožuje in podpira s "prostovoljci" nobena soseda.Njavečja ironija je da so bili rusi od vseh naštetih dejansko najmanj zatirani vse dokler se tega niso spomnili v moskvi.

Nobena država ni lih tolerantna do separatistov. Zdaj pa Madžarom v Prekmurju ukini pravico do uporabe njihovega jezika in druge pravice, ki jih ima madžarska manjšina pa mi pridi povedat kako zadovoljni bodo s tem in kako navdušeni nad slovensko oblastjo. Pa kako bosta madžarska javnost in država gledali na to.
Moskva je do 2022 vztrajala, da DNR in LNR ostaneta v Ukrajini in da se to vprašanje reši v okviru sporazuma iz Minska.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

paradajzos ::

Fritz je izjavil:

gozdar1 je izjavil:


Dejansko ste dvojnih meril polni vi, poleg tega kataloncev ne oborožuje in podpira s "prostovoljci" nobena soseda.Njavečja ironija je da so bili rusi od vseh naštetih dejansko najmanj zatirani vse dokler se tega niso spomnili v moskvi.

Nobena država ni lih tolerantna do separatistov. Zdaj pa Madžarom v Prekmurju ukini pravico do uporabe njihovega jezika in druge pravice, ki jih ima madžarska manjšina pa mi pridi povedat kako zadovoljni bodo s tem in kako navdušeni nad slovensko oblastjo. Pa kako bosta madžarska javnost in država gledali na to.
Moskva je do 2022 vztrajala, da DNR in LNR ostaneta v Ukrajini in da se to vprašanje reši v okviru sporazuma iz Minska.

Kaj tako debilnega lahko z resno faco spusti zgolj Fritz. A Krim smo pa pozabili? Dej ne seri, saj ti je Poldi112 povedal, da Ukrajinci za tvoj tabor sploh ne obstajajo. Haven’t read the memo?
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

gozdar1 ::

Fritz je izjavil:

gozdar1 je izjavil:


Dejansko ste dvojnih meril polni vi, poleg tega kataloncev ne oborožuje in podpira s "prostovoljci" nobena soseda.Njavečja ironija je da so bili rusi od vseh naštetih dejansko najmanj zatirani vse dokler se tega niso spomnili v moskvi.

Nobena država ni lih tolerantna do separatistov. Zdaj pa Madžarom v Prekmurju ukini pravico do uporabe njihovega jezika in druge pravice, ki jih ima madžarska manjšina pa mi pridi povedat kako zadovoljni bodo s tem in kako navdušeni nad slovensko oblastjo. Pa kako bosta madžarska javnost in država gledali na to.
Moskva je do 2022 vztrajala, da DNR in LNR ostaneta v Ukrajini in da se to vprašanje reši v okviru sporazuma iz Minska.


V ukrajini govorilo rusko več kot ukrajinsko. Še danes imaš posnetke ukrajinskih vojakov in funkcjonarjev ki govorijo rusko. Torej ruščina nikoli ni bila prepovedana.
Razlogi za rusko agresijo nimajo nikakršne zveze z zaščito manjšine, ampak to tako veš

Minsk je potrebovala samo moskva(ki ga je tudi izsilila), sicer pa dve paradržavi pod kontrolo moskve, ki bi bili konstanten vir nestabilnosti in vzvod prek katerega bi se moskva mešala v ukrajino. Kar je bil tako plan za minskom, seveda pod izgovorom o zaščiti manjšine, čeprav rusi tam sploh niso bili večina.
Sicer pa minska se ni držala nobena stran, prva ga je kršila kar rusija.

Fritz ::

paradajzos je izjavil:


Kaj tako debilnega lahko z resno faco spusti zgolj Fritz. A Krim smo pa pozabili? Dej ne seri, saj ti je Poldi112 povedal, da Ukrajinci za tvoj tabor sploh ne obstajajo. Haven’t read the memo?

Običajno polaganje besed v usta in osebno žaljenje, ker argumentirane razprave tako ali tako nisi sposoben. V bistvu trolaš in se obenem dereš da drugi trolajo v drugih temah. Dvoličnost, hipokrizija pa to.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

paradajzos ::

"Osebno žaljenje" je seveda tvoja specialnost, si pa užaljen, ko ti nekdo pove, da trosiš neumnosti. Sicer pa ti to dobro veš, pač mečeš v steno in čakaš, če se kaj prime. Ruski trol kot ruski trol.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

Zgodovina sprememb…

Fritz ::

Zahodni mediji: "Kitajska izvaja genocid nad Ujguri in ne dovoli nikomur v Xinjiang, da bi pokazal kaj se tam dogaja."

Nato kopica zahodnih turistov obišče te kraje in poroča, kako lepo se imajo v Xinjiangu.

Zahodni mediji: "Ne verjemite svojim lažnivim očem, poslušajte kaj govori avstralski vojaški think-tank (ASPI) katerega financira ameriški vojaško-industrijski kompleks, le to je prava resnica." In to počno brez kančka samoironije.






Jah, Kitajci so pač mojstri skrivanja tistih taborišč v katerih držijo desetine milijard Ujgurov. Skoraj takšni mojstri kot pri skrivanju podmornic.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein
««
57 / 58
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V ZDA bodo zahtevali, da se TikTok odreče lastniku ByteDanceu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
22716597 (4989) LeQuack
»

Yahoo zapustil Kitajsko (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8211792 (7472) poweroff
»

Velik napad DDoS na belgijsko javno upravo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
6911638 (9373) Mr.B
»

Hongkong-ška vstaja 2019 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58272365 (59320) Fritz

Več podobnih tem