» »

Kitajska in Ujguri

Kitajska in Ujguri

««
2 / 51
»»

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:



Ker je tema Kitajska in Ujguri

Da in kje je tvoje MORALNI stališče ?


Da genocid ni sprejemljiv.

Mr.B je izjavil:

Sem prepričan da v lanskoletni peticiji ameriških korporacij da so v kongresu sprejeli milejše ukrepe do Kitajske, od tega v profitirajo Ameriške Korporacije. Seved tudi ti, DA TI pa zato še vedno kupuješ poceni kitajsko robo, ki je direktno ali posredno narejena na kitajskem, ali so deli narejeni pri kitajskem lastniku...
Torej, kaj bo tvoj doprinos, boš protestiral, boš nehal kupovati kitajsko izdelane izdelke ne samo ameriških korporaciji, dej preseneti nas, do kej seže tvoje moralno stališče. Sem prepričan, da se konča tako kot pri korporacijah, pri denarnici.
Ampak ja se počutiš svobodnega, ko lahko komentiraš. In kakšen vpliv ima ta tvoj komentar, kaj nimaš jajc iti s transparentom pred kitajsko ambasado in delat kraval.


Še nisi utrujen od nabijanja z whataboutismom?

Če teme še ni, jo odpri. Tu imaš temi za guantanamo:

Guantanamo Bay'
Guantanamo v težavah

in še na primer:

AMERIČANI mrzlično iščejo IRAŠKO orožje, torej pomagajmo jim!

ter

Napad ZDA na IRAN


Tema je Kitajska in Ujguri
Moje postavljeno uprašanje tebi je bilo jasno definirano.

NMH je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Kaj točno. Podal sem dejastvo, da so Kitajci amaterji.


Kako amaterji, če "zaposlenim" Vietnamcem v Srbiji ne dajo plače, če ne izpolnejo norme.

Povej mi zakaj ne primerjaš raje bližje demokraciji.


Ker je tema Kitajska in Ujguri

Mr.B je izjavil:


Huge numbers of convicts, primarily Black males, many of whom had been legally but unjustly imprisoned, often on trumped up charges, were leased by governments across the South to various businesses in search of a source of cheap labor

In govorimo o dvajsetem stoletju. Toliko ko radi moje poste pripisujete Whataboutism.
Do takrat pa velja, da so Kitajci amaterji, ki jih Boli K, in niso kopirali ameriškega člena ustave in plačevačli da si "prostovolna" sila lahko najame deko.


Saj tudi je whataboutism.


Ker je tema Kitajska in Ujguri

Da in kje je tvoje MORALNI stališče ? Sem prepričan da v lanskoletni peticiji ameriških korporacij da so v kongresu sprejeli milejše ukrepe do Kitajske, od tega v profitirajo Ameriške Korporacije. Seved tudi ti, DA TI pa zato še vedno kupuješ poceni kitajsko robo, ki je direktno ali posredno narejena na kitajskem, ali so deli narejeni pri kitajskem lastniku...
Torej, kaj bo tvoj doprinos, boš protestiral, boš nehal kupovati kitajsko izdelane izdelke ne samo ameriških korporaciji, dej preseneti nas, do kej seže tvoje moralno stališče. Sem prepričan, da se konča tako kot pri korporacijah, pri denarnici.
Ampak ja se počutiš svobodnega, ko lahko komentiraš. In kakšen vpliv ima ta tvoj komentar, kaj nimaš jajc iti s transparentom pred kitajsko ambasado in delat kraval.


Odpri temo o ZDa, pa tam smeti. Vedno v temah, ki se tičejo Kitajske, začneš debato vlečt na ZDA. Zakaj si tako presran? Se bojiš resnice o Kitajski?

Tema je Kitajska in Ujguri
Moje postavljeno uprašanje tebi je enako kot sem ga psotavil Messiah. Torej izvoli podati kaj imaš v planu.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

NMH ::

Mr.B je izjavil:

Moje postavljeno uprašanje tebi je enako kot sem ga psotavil Messiah. Torej izvoli podati kaj imaš v planu.


V tej temi ameriške korporocije nimajo kaj počet iz čisto enostavnega razloga in sicer Kitajska genocida ne prizna.

---

The Truth About China's "Re-Education Camps"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

Mr.B ::

NMH je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Moje postavljeno uprašanje tebi je enako kot sem ga psotavil Messiah. Torej izvoli podati kaj imaš v planu.


V tej temi ameriške korporocije nimajo kaj počet iz čisto enostavnega razloga in sicer Kitajska genocida ne prizna.

Vprašanje je postavljeno zelo jasno. Zakaj se braniš odgovora.

Whataboutism : V tej temi ameriške korporocije nimajo kaj počet. Zanimivo lobiranje pri izoblikovanju ukrepov pa nima nič s tem. Čak kdo je deležen trenutnih sankcij. Znaš našteti osebe in organizacije, ter koliko ot the ima vpliva na ceno izdelak, stroške ameriške kroporacije. Aja zato se braniš odgovora, denarnica je prv, potem pa pride na vrsto naslednj manj pomemben moralni problčem, kupiti južno od padave ali pri lokalnem kmetu.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Fritz ::

49106 je izjavil:

Fritz je izjavil:

49106 je izjavil:

Fritz je izjavil:



V zadnjih letih je letno več kot 100 mio. Kitajcev potovalo izven Kitajske in se potem vrnilo domov. Čudno, da se kar vračajo v genocidno avtoritarno državo, čeprav bi lahko zaprosili za azil.


in vidva z Mr. B sta še vedno na zahodu. Zakaj le?

Idiotski argument. Mislim, da je to tudi tebi jasno.


Zakaj idiotski, a ni tam oh in sploh? Vsaj od B., ki pravi da so Kitajci amaterji v primerjavi z zahodnim svetom, bi pričakoval, da se bo ekspresno preselil na Kitajsko.


Mr.B je izjavil:



V zadnjih letih je letno več kot 100 mio. Kitajcev potovalo izven Kitajske in se potem vrnilo domov. Čudno, da se kar vračajo v genocidno avtoritarno državo, čeprav bi lahko zaprosili za azil.

https://www.statista.com/statistics/277...


Laž. Šli so na obisk na Kitajsko, kot turisti. Tako kot gredo Bošnjaki v Bosno, S. Makedonci v S. Makedonijo, Srbi v Srbijo. A to pomeni, da je tam super, ker se ti ljudje tam preživili teden ali dva? Zakaj torej tam ne ostanejo?
Outbound journeys of Chinese tourists

Če razumeš angleško je popolnoma jasno napisano, da so to potovanja Kitajcev izven Kitajske, na tuje. Mislim, saj je očitno a če resnica ne ustreza, toliko slabše za resnico.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

49106 ::

A je ta le B polpismen, ali ima kakšne druge motnje? Meni očita, da je tema kitajska in ujguri, sam pa v vsakem prispevku vleče ZDA. Pravtako meni, da je jasno zastavil vprašanje, kar se res redko zgodi, na katerega je odgovor dobil.

Mr.B ::

NMH je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Moje postavljeno uprašanje tebi je enako kot sem ga psotavil Messiah. Torej izvoli podati kaj imaš v planu.


V tej temi ameriške korporocije nimajo kaj počet iz čisto enostavnega razloga in sicer Kitajska genocida ne prizna.

---

The Truth About China's "Re-Education Camps"


Čakam tvoje odgovor.
Da in kje je tvoje MORALNI stališče ? Sem prepričan da v lanskoletni peticiji ameriških korporacij da so v kongresu sprejeli milejše ukrepe do Kitajske, od tega v profitirajo Ameriške Korporacije. Seved tudi ti, DA TI pa zato še vedno kupuješ poceni kitajsko robo, ki je direktno ali posredno narejena na kitajskem, ali so deli narejeni pri kitajskem lastniku...
Torej, kaj bo tvoj doprinos, boš protestiral, boš nehal kupovati kitajsko izdelane izdelke ne samo ameriških korporaciji, dej preseneti nas, do kej seže tvoje moralno stališče. Sem prepričan, da se konča tako kot pri korporacijah, pri denarnici.
Ampak ja se počutiš svobodnega, ko lahko komentiraš. In kakšen vpliv ima ta tvoj komentar, kaj nimaš jajc iti s transparentom pred kitajsko ambasado in delat kraval.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Moje moralno stališče je, da je genocid nesprejemljiv. Sem že prej pvoedal:

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:



Ker je tema Kitajska in Ujguri

Da in kje je tvoje MORALNI stališče ?


Da genocid ni sprejemljiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mr.B ::

49106 je izjavil:

A je ta le B polpismen, ali ima kakšne druge motnje? Meni očita, da je tema kitajska in ujguri, sam pa v vsakem prispevku vleče ZDA. Pravtako meni, da je jasno zastavil vprašanje, kar se res redko zgodi, na katerega je odgovor dobil.

No čakam tzvoj odgovor...
Da in kje je tvoje MORALNI stališče ? Sem prepričan da v lanskoletni peticiji ameriških korporacij da so v kongresu sprejeli milejše ukrepe do Kitajske, od tega v profitirajo Ameriške Korporacije. Seved tudi ti, DA TI pa zato še vedno kupuješ poceni kitajsko robo, ki je direktno ali posredno narejena na kitajskem, ali so deli narejeni pri kitajskem lastniku...
Torej, kaj bo tvoj doprinos, boš protestiral, boš nehal kupovati kitajsko izdelane izdelke ne samo ameriških korporaciji, dej preseneti nas, do kej seže tvoje moralno stališče. Sem prepričan, da se konča tako kot pri korporacijah, pri denarnici.
Ampak ja se počutiš svobodnega, ko lahko komentiraš. In kakšen vpliv ima ta tvoj komentar, kaj nimaš jajc iti s transparentom pred kitajsko ambasado in delat kraval.

Smo že definirtali genocid, in kaj je sedaj tvoj naslednji korak... Ponovidi še 20x v isti temi, odpreti še dvajset podobnih tem. Se boš potem počutil bolje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

A je ta le B polpismen, ali ima kakšne druge motnje? Meni očita, da je tema kitajska in ujguri, sam pa v vsakem prispevku vleče ZDA. Pravtako meni, da je jasno zastavil vprašanje, kar se res redko zgodi, na katerega je odgovor dobil.

No čakam tzvoj odgovor...
Da in kje je tvoje MORALNI stališče ? Sem prepričan da v lanskoletni peticiji ameriških korporacij da so v kongresu sprejeli milejše ukrepe do Kitajske, od tega v profitirajo Ameriške Korporacije. Seved tudi ti, DA TI pa zato še vedno kupuješ poceni kitajsko robo, ki je direktno ali posredno narejena na kitajskem, ali so deli narejeni pri kitajskem lastniku...
Torej, kaj bo tvoj doprinos, boš protestiral, boš nehal kupovati kitajsko izdelane izdelke ne samo ameriških korporaciji, dej preseneti nas, do kej seže tvoje moralno stališče. Sem prepričan, da se konča tako kot pri korporacijah, pri denarnici.
Ampak ja se počutiš svobodnega, ko lahko komentiraš. In kakšen vpliv ima ta tvoj komentar, kaj nimaš jajc iti s transparentom pred kitajsko ambasado in delat kraval.

Smo že definirtali genocid, in kaj je sedaj tvoj naslednji korak... Ponovidi še 20x v isti temi, odpreti še dvajset podobnih tem. Se boš potem počutil bolje.


Bučman, ne trolaj. Odgovor imaš točno en prispevek višje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

A je ta le B polpismen, ali ima kakšne druge motnje? Meni očita, da je tema kitajska in ujguri, sam pa v vsakem prispevku vleče ZDA. Pravtako meni, da je jasno zastavil vprašanje, kar se res redko zgodi, na katerega je odgovor dobil.

No čakam tzvoj odgovor...
Da in kje je tvoje MORALNI stališče ? Sem prepričan da v lanskoletni peticiji ameriških korporacij da so v kongresu sprejeli milejše ukrepe do Kitajske, od tega v profitirajo Ameriške Korporacije. Seved tudi ti, DA TI pa zato še vedno kupuješ poceni kitajsko robo, ki je direktno ali posredno narejena na kitajskem, ali so deli narejeni pri kitajskem lastniku...
Torej, kaj bo tvoj doprinos, boš protestiral, boš nehal kupovati kitajsko izdelane izdelke ne samo ameriških korporaciji, dej preseneti nas, do kej seže tvoje moralno stališče. Sem prepričan, da se konča tako kot pri korporacijah, pri denarnici.
Ampak ja se počutiš svobodnega, ko lahko komentiraš. In kakšen vpliv ima ta tvoj komentar, kaj nimaš jajc iti s transparentom pred kitajsko ambasado in delat kraval.

Smo že definirtali genocid, in kaj je sedaj tvoj naslednji korak... Ponovidi še 20x v isti temi, odpreti še dvajset podobnih tem. Se boš potem počutil bolje.


Bučman, ne trolaj.

No vemo genoicid je nesprejemljiv, in kaj je tvoj naslednji korak. Dej preseneti nas, da ne bomo imeli še nekaj podobnih tem.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Kakšen korak? Kaj spet sanjaš?

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Kakšen korak? Kaj spet sanjaš?

Vemo da je Genocid. in kaj je sedaj naslednji korak.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Kakšen korak? A si ti neprišteven? Obsojam genocid in to je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Goran's Blog ::

Kitajska dejansko dela velik genocid nad Ujguri in zatira svoje ljudi kateri so proti režimu.
Jaz že več let ne naročujem iz Aliexspresa itd...pač sej vem večinoma evropskih trgovin ima večinoma iz Kitajske vendar če se le da poskusim kupiti Evropski izdelek.

Fritz ::

NMH je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Moje postavljeno uprašanje tebi je enako kot sem ga psotavil Messiah. Torej izvoli podati kaj imaš v planu.


V tej temi ameriške korporocije nimajo kaj počet iz čisto enostavnega razloga in sicer Kitajska genocida ne prizna.

---

The Truth About China's "Re-Education Camps"

Ja, en možakar, ki se opredeljeju za East Turkestan (izraz, ki bi pri nas bil enakovreden madžarskemu Prekmurju ali italijanski Primorski) nekaj pove, pri čemer se sklicuje na nekaj satelitskih posnetkov in pričo (teh prič je le nekaj in so povezane z Etim ali Svetovnim Ujgurskim Kongresom). In to je sedaj resnica?

Kitajska meji na Afganistan in Pakistan, dve državi v kateri delujeta Al-Qaeda (ta je v Afganistanu celo na oblasti) in Islamska država. Prepričan sem, da ne bodo dovolili, da bi se skrajni militatni islamizem razširil na Kitajskem bolj, kot se je že in ga bodo skušali zatreti. Ali to pomeni tudi kršenje nekaterih človekovih pravic in krivice? Vsekakor. Ne pa genocida in zgodb o milijonih zaprtih ljudi samo zato, ker so muslimani ali Ujguri. Ujgurov je na Kitajskem 13 milijonov. Po tej logiki, bi jih moralo biti več kot 10 mio. zaprtih.

"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

49106 ::

Prepričan sem, da ne bodo dovolili, da bi se skrajni militatni islamizem razširil na Kitajskem bolj, kot se je že in ga bodo skušali zatreti.


Očitno pretiravanje. Naj obrnem drugače: Bodo dovolili, da se ne skrajni islamizem širi na Kitajskem bolj, kot se je že, ali pa ga bodo skušali zatreti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Fritz ::

V Xinjiangu je čez 20.000 mošej in samo izpovedovanje vere ni problem. Problem je islamizem, politični islam skrajnih vahabitskih nazorov, katerega preganjajo tudi v Evropi, saj je tudi v Evropi odgovoren za vrsto terorističnih napadov.

Pa malce bolj resen video:
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Kakšen korak? A si ti neprišteven? Obsojam genocid in to je to.

Sej pravim, kaj boš storil, da bo tvoj prispevek, kaj več kot vsakodnevno, china, china, china, china….ker od tega imamo potrošniki kitajskih izdelkov, le višje cene, korporacije pa rekordne profite. Sam vprašam, al boš v vsaki temi govoril kitajska in genocid… ter se tako počutil bolje ko boš uporabil za odgovor s kitajsko izdelano tipkovnico….
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Fritz je izjavil:

V Xinjiangu je čez 20.000 mošej in samo izpovedovanje vere ni problem. Problem je islamizem, politični islam skrajnih vahabitskih nazorov, katerega preganjajo tudi v Evropi, saj je tudi v Evropi odgovoren za vrsto terorističnih napadov.

Pa malce bolj resen video:


S tem, ko si povedal koliko mošej je, nisi odgovoril na vprašanje, ampak se mu skušaš izogniti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Poldi112 ::

Zakaj se ne preselimo na kitajsko? Nič lažjega kot to, npr ker:
- nam je povsem všeč tu, kjer smo, hvala za skrb
- ker želimo bivati v svobodi
- ne govorimo kitajsko
- ne bi dobili vize
- bi bili tam tujci

Izpostavljanje hinavščine na primeru USA ni Whataboutizem, ker se s tem nikjer ne opravičuje dejanj kitajcev. Kako pa boš drugače argumentirano zatrl pravljice, da rinemo v vojno s kitajci zavoljo človekovih pravice?

Jaz bi želel ostati svoboden. Kaj je patriotskega v tišanju kritikov imperializma, ki nas vodi v pogubo, ker se USA ne morejo sprijazniti s spremenjeno geopolitično situacjio.
15/17 primerov vzpona nove svetovne velesile se je v preteklosti končalo z vojno. Menda bi bilo smotrno, da smo previdni?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Mr.B ::

Fritz je izjavil:

NMH je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Moje postavljeno uprašanje tebi je enako kot sem ga psotavil Messiah. Torej izvoli podati kaj imaš v planu.


V tej temi ameriške korporocije nimajo kaj počet iz čisto enostavnega razloga in sicer Kitajska genocida ne prizna.

---

The Truth About China's "Re-Education Camps"

Ja, en možakar, ki se opredeljeju za East Turkestan (izraz, ki bi pri nas bil enakovreden madžarskemu Prekmurju ali italijanski Primorski) nekaj pove, pri čemer se sklicuje na nekaj satelitskih posnetkov in pričo (teh prič je le nekaj in so povezane z Etim ali Svetovnim Ujgurskim Kongresom). In to je sedaj resnica?

Kitajska meji na Afganistan in Pakistan, dve državi v kateri delujeta Al-Qaeda (ta je v Afganistanu celo na oblasti) in Islamska država. Prepričan sem, da ne bodo dovolili, da bi se skrajni militatni islamizem razširil na Kitajskem bolj, kot se je že in ga bodo skušali zatreti. Ali to pomeni tudi kršenje nekaterih človekovih pravic in krivice? Vsekakor. Ne pa genocida in zgodb o milijonih zaprtih ljudi samo zato, ker so muslimani ali Ujguri. Ujgurov je na Kitajskem 13 milijonov. Po tej logiki, bi jih moralo biti več kot 10 mio. zaprtih.


Kašmir je tako daleč kot kitajska. Si prebla kaj je UN napisala o indiji oziroma pakistanu za Kašmir. Sam vprašam, ker se zaradi muslimanov v regiji tepeta dve državi z nukicami.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Poldi112 je izjavil:

Zakaj se ne preselimo na kitajsko? Nič lažjega kot to, npr ker:
- nam je povsem všeč tu, kjer smo, hvala za skrb
- ker želimo bivati v svobodi
- ne govorimo kitajsko
- ne bi dobili vize
- bi bili tam tujci


Case closed.

Poldi112 je izjavil:



Izpostavljanje hinavščine na primeru USA ni Whataboutizem, ker se s tem nikjer ne opravičuje dejanj kitajcev. Kako pa boš drugače argumentirano zatrl pravljice, da rinemo v vojno s kitajci zavoljo človekovih pravice?

Seveda gre za whataboutism. Hinavščine vsekakor izpostavljajte, ampak v temu namenjeni temi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

MasterTade ::

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Kaj točno. Podal sem dejastvo, da so Kitajci amaterji.


Kako amaterji, če "zaposlenim" Vietnamcem v Srbiji ne dajo plače, če ne izpolnejo norme.


To je problem srbske zakonodaje. Tudi naši delodajalci bi to delali, če bi smeli
Mors omnia aequat

Poldi112 ::

49106 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Zakaj se ne preselimo na kitajsko? Nič lažjega kot to, npr ker:
- nam je povsem všeč tu, kjer smo, hvala za skrb
- ker želimo bivati v svobodi
- ne govorimo kitajsko
- ne bi dobili vize
- bi bili tam tujci


Case closed.



What case?

49106 je izjavil:


Seveda gre za whataboutism. Hinavščine vsekakor izpostavljajte, ampak v temu namenjeni temi.


Z veseljem. Takoj ko nehate sanjati, da so sankcije, bombardiranje, teroriziranje, ... zaradi človekovih pravic ter NATO za obrambo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

MasterTade ::

NMH je izjavil:

MasterTade je izjavil:

aha, eni torej lahko delajo kar želijo, raketirajo bolnice in vrtce in kljub dokazom brez posledic s svojim početjem nadaljujejo, ko pa Kitajsko obtožijo genocida (dokazov ni) je pa ogenj v strehi


Skratka, genocid je in ti ga zagovarjaš.


Genocida ni, ker zanj ni dokazov
Mors omnia aequat

49106 ::

MasterTade je izjavil:

49106 je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Kaj točno. Podal sem dejastvo, da so Kitajci amaterji.


Kako amaterji, če "zaposlenim" Vietnamcem v Srbiji ne dajo plače, če ne izpolnejo norme.


To je problem srbske zakonodaje. Tudi naši delodajalci bi to delali, če bi smeli


Srbska zakonodaja morda to omogoča, a tisti, ki to počnejo, so Kitajci.

MasterTade je izjavil:

NMH je izjavil:

MasterTade je izjavil:

aha, eni torej lahko delajo kar želijo, raketirajo bolnice in vrtce in kljub dokazom brez posledic s svojim početjem nadaljujejo, ko pa Kitajsko obtožijo genocida (dokazov ni) je pa ogenj v strehi


Skratka, genocid je in ti ga zagovarjaš.


Genocida ni, ker zanj ni dokazov



Neumna misel. Zares neumna misel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mr.B ::

Torej ka boste storili, da bo imelo vpliv na kitajsko. KEr postaja utrujajoče, kitajska kitajska, kitajska, kitajska....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Opozarjali bomo na propagandiste, ko na njih naletimo.

MasterTade ::

Dokazov o genocidu pa še kar ni
Mors omnia aequat

49106 ::

Tudi če dokazov res ne bi bilo, pa so, ampak jih propagandisti iz očitnih razlogov ne morete sprejeti, to ne pomeni, da genocida ni, kot si prej napisal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Tudi če dokazov res ne bi bilo, pa so, ampak jih propagandisti iz očitnih razlogov ne morete sprejeti, to ne pomeni, da genocida ni, kot se prej napisal.

Zelo dovolj visok nivo. Vemo china china china china, vemo kaj je to pripeljalo.
PS : Pripeljalo je do največje gospodarske unije. Da ne bo pomote.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

MasterTade ::

Ja, če so dokaz zgolj ustni viri, satelitska slika in posnetki s telefona v kvaliteti 144p je to težko prepričljivo

Saj če ne bi bili tako močni vemo kdo bi jih šel osvobajat, tako kot Irak. WMD pa take zadeve
Mors omnia aequat

Zgodovina sprememb…

49106 ::

MasterTade je izjavil:

Ja, če so dokaz zgolj ustni viri, satelitska slika in posnetki s telefona v kvaliteti 144p je to težko prepričljivo



Kaj je po tvoje zadosten dokaz, in še pomembneje, kako bi prišel do takega dokaza?

Mr.B ::

49106 je izjavil:

MasterTade je izjavil:

Ja, če so dokaz zgolj ustni viri, satelitska slika in posnetki s telefona v kvaliteti 144p je to težko prepričljivo



Kaj je po tvoje zadosten dokaz, in še pomembneje, kako bi prišel do takega dokaza?

Trenutno imajo Korporacije od tega rekordne profite, ostali pa, če se počutiš bolje, imaš svobodo govora o tem komentirat.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Korporacije imajo v korporativizmu kar pogosto rekordne dobičke. Zakaj spet whataboutism, veš le ti. Poldi je priznal, da ne gre na Kitajsko, ker je raje svoboden, ti pa še nisi priznal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Poldi112 ::

Priznal? Sem mar kdaj trdil nasprotno?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

MasterTade ::

Prevzgojni centri niso genocid, posnetkov ubijanja ali trupel pa ni
Mors omnia aequat

gozdar1 ::

Najbolj zanimivo od vsega je da imamo v evropi ljudi, ki se tako zavzeto potegujejo za kitajske interese (oz. protizahodne na splošno). Xi dobesend cele noči ne spi, ker ga tako skrbi za dobrobit evropejcev.

Poldi112 ::

Mir ni samo kitajski interes, ampak tudi naš.

Samo eni tiščite glavo v pesek in še kar verjamete, da bo tokrat drugače. Da bomo z vojaškimi grožnjami ter trgovinsko vojno kitajce prisilili, da bodo spoštovali človekove pravice (katere mi sami teptamo 10x huje kot kitajci).

Kateri ponosni narod bi se pustil tako blatiti? Zakaj je ideja, da najprej pometemo pred lastnim pragom, predno blejamo propagadno o širjenju človekovih pravic, tako radikalna?

Kaj vendar gledaš iver v očesu svojega brata, bruna v svojem očesu pa ne opaziš? (Lk 6,41)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

gozdar1 ::

Verjemi nihče ne želi vojne.

Je pa naivnost vaš največji sovražnik, nič ni od boga dano. Težava povprečnega zahodnjaka je da predobro živi že precej predolgo zato je že pozabil na muke prednikov. Ostali vedo da je življenje večna borba za omejene resurse.

Kitajska ima na zahodu ogromno propagandno mašinerijo, verjetno iz čistega alturizma. Zaenkrat še vedno raje živim na zahodu, kot na kitajskem, zaradi mene pa ti lahko menjaš s tvojimi pogledi te bodo verjetno veseli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

Poldi112 ::

Zakaj spet te oslarije, da bi me bili veseli?

Kulturno smo nezdružljivi, hkrati pa ne dvomim, da imajo tudi oni na pretek nacijev, ki se bodo do mene obnašali nekako tako, kot se naši do tujcev/muslimanov/beguncev/...

Seveda imajo propagandno mašinerijo. A ta zahodni ne seže do kolen, kar je vidno že iz pravljic o kitajski agresiji, ki jih večina brez prebavnih motenj poje za zajtrk.

Večina niti ne upa brati kitajske propagande, ker je v zahodnem svetu to znak, da si "opran". Zavedni zahodnjak v teoriji posluša različne ideje, v praksi se pa le-te delijo na svoboden levo usmerjen tisk in svoboden desno usmerjen tisk. :)

Če ne želimo vojne, zakaj Ukrajini prodajamo pravljice o NATO? Zakaj rušimo status quo glede Tajvana?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

gozdar1 ::

Poldi112 je izjavil:

Zakaj spet te oslarije, da bi me bili veseli?

Kulturno smo nezdružljivi, hkrati pa ne dvomim, da imajo tudi oni na pretek nacijev, ki se bodo do mene obnašali nekako tako, kot se naši do tujcev/muslimanov/beguncev/...

Seveda imajo propagandno mašinerijo. A ta zahodni ne seže do kolen, kar je vidno že iz pravljic o kitajski agresiji, ki jih večina brez prebavnih motenj poje za zajtrk.

Večina niti ne upa brati kitajske propagande, ker je v zahodnem svetu to znak, da si "opran". Zavedni zahodnjak v teoriji posluša različne ideje, v praksi se pa le-te delijo na svoboden levo usmerjen tisk in svoboden desno usmerjen tisk. :)

Če ne želimo vojne, zakaj Ukrajini prodajamo pravljice o NATO? Zakaj rušimo status quo glede Tajvana?


Glede na to da deliš poglede.

Tam to postaja nekako državna politika. Dvomim, da je na kitajskem veliko zahodne propagande, nenazadnje so za velikim informacijskim zidom.

Kaj ima ukrajina skupnega skitajsko? Verjetno bi ga morali kar prepustiti kitajski, neglede na vse. Tako strateško pomembnost, kot želje prebivalcev.

Poldi112 ::

Zakaj želje prebivalcev mešaš v realpolitiko? Saj menda veš, da gre le za poceni propagando?

Hkrati se pa priročno izogibaš vprašanju, zakaj rušimo status quo glede Tajvana? Kristalno jasno nam je, da je za kitajce Tajvan rdeča črta. Zakaj torej provokacije?

Komu to koristi? Ter zakaj misliš, da bo rezultat drugačen kot pri HK? Pa Krimu? Pa Gruziji? Zahodna propaganda prodaja pravljice, prebivalci najebejo.

V čem je trenutno obnašanje do Tajvana drugačno od zgornjih primerov, da pričakujemo drugačen rezultat?

Ter kako točno je dosedanja večletna intenzivna propaganda glede Ujgurov pomagala le-tim?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Mr.B ::

49106 je izjavil:

Korporacije imajo v korporativizmu kar pogosto rekordne dobičke. Zakaj spet whataboutism, veš le ti. Poldi je priznal, da ne gre na Kitajsko, ker je raje svoboden, ti pa še nisi priznal.

Bil sem zelo jasen, kaj mislim o genocidu.
In sem zelo jasen, kdo od tvojega FB lik leporičenja, z uporabo le tega pri pogajanjih s kitajsko najbolj pridobi.
Tako da kar glum dalje, tvoj prispevk k prečevanju tega kar se dogaja tam, presega okvire lagodnosti tvoje denarnice.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

FB lik leporečenja? :)):)) Z uporabo le tega pri pogajanjih s kitajsko najbolj pridobi? :)):)) Daj napiši kaj smiselnega, ali pa se nauči izražat, ker te redkokdo razume, če sploh.

Poldi112 je izjavil:


Hkrati se pa priročno izogibaš vprašanju, zakaj rušimo status quo glede Tajvana? Kristalno jasno nam je, da je za kitajce Tajvan rdeča črta. Zakaj torej provokacije?

Komu to koristi? Ter zakaj misliš, da bo rezultat drugačen kot pri HK? Pa Krimu? Pa Gruziji? Zahodna propaganda prodaja pravljice, prebivalci najebejo.


Kakšne provokacije? In kakšne so bile na primer pri Krimu?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Mr.B ::

gozdar1 je izjavil:

Verjemi nihče ne želi vojne.

Je pa naivnost vaš največji sovražnik, nič ni od boga dano. Težava povprečnega zahodnjaka je da predobro živi že precej predolgo zato je že pozabil na muke prednikov. Ostali vedo da je življenje večna borba za omejene resurse.

Kitajska ima na zahodu ogromno propagandno mašinerijo, verjetno iz čistega alturizma. Zaenkrat še vedno raje živim na zahodu, kot na kitajskem, zaradi mene pa ti lahko menjaš s tvojimi pogledi te bodo verjetno veseli.

Glede na to da si Zahodne korporacije delijo tvoj profil, da plačuje Google applu 15 mijard $ letno da je privzeti iskalnik, verjetno ne zato ker je rdeči križ... Ampak ja, strah nas je, da bi podatki o tebi prišli v Kitjasko, ki si s temi podatki kaj dosti ne more pomagat. Me res zanima, kj koristi moj profil kitajski, če od tam že nekaj let nisem naročil. Kaj od tega ima google , ali pa FB z pobeglimi , ok ne pomeglimi profili ki se jih tala v ozdaju in analizira.
AMpak ja, kot sem rekel Kitajsci so amaterji. Tehnološko nerazgledan folk, pa samo da mu omeniš da obbstaja zakon, ki ščiti nerazgledan folk, pa je vse v redu.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

gozdar1 ::

Poldi112 je izjavil:

Zakaj želje prebivalcev mešaš v realpolitiko? Saj menda veš, da gre le za poceni propagando?

Hkrati se pa priročno izogibaš vprašanju, zakaj rušimo status quo glede Tajvana? Kristalno jasno nam je, da je za kitajce Tajvan rdeča črta. Zakaj torej provokacije?

Komu to koristi? Ter zakaj misliš, da bo rezultat drugačen kot pri HK? Pa Krimu? Pa Gruziji? Zahodna propaganda prodaja pravljice, prebivalci najebejo.

V čem je trenutno obnašanje do Tajvana drugačno od zgornjih primerov, da pričakujemo drugačen rezultat?

Ter kako točno je dosedanja večletna intenzivna propaganda glede Ujgurov pomagala le-tim?


Kake provokacija, ko je jasno je da je tajvan strateško pomemben. Po drugi strani pa z istimi argumenti zagovarjaš okupacijo tibeta.

Po tvoje bi morali iti v vojno? Sicer pa ti v nasprotju z verjamem , da večino zahoda (podobno kot prebivalci omenjenih krajev) želiš kitajske nadvlade. Tajvan bi bil recime korak v to smer.

49106 ::

Mr.B je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Verjemi nihče ne želi vojne.

Je pa naivnost vaš največji sovražnik, nič ni od boga dano. Težava povprečnega zahodnjaka je da predobro živi že precej predolgo zato je že pozabil na muke prednikov. Ostali vedo da je življenje večna borba za omejene resurse.

Kitajska ima na zahodu ogromno propagandno mašinerijo, verjetno iz čistega alturizma. Zaenkrat še vedno raje živim na zahodu, kot na kitajskem, zaradi mene pa ti lahko menjaš s tvojimi pogledi te bodo verjetno veseli.

Glede na to da si Zahodne korporacije delijo tvoj profil, da plačuje Google applu 15 mijard $ letno da je privzeti iskalnik, verjetno ne zato ker je rdeči križ... Ampak ja, strah nas je, da bi podatki o tebi prišli v Kitjasko, ki si s temi podatki kaj dosti ne more pomagat. Me res zanima, kj koristi moj profil kitajski, če od tam že nekaj let nisem naročil. Kaj od tega ima google , ali pa FB z pobeglimi , ok ne pomeglimi profili ki se jih tala v ozdaju in analizira.
AMpak ja, kot sem rekel Kitajsci so amaterji. Tehnološko nerazgledan folk, pa samo da mu omeniš da obbstaja zakon, ki ščiti nerazgledan folk, pa je vse v redu.


Spizdi stran z whataboutizmom in odpri namensko temo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mr.B ::

49106 je izjavil:

FB lik leporečenja? :)):)) Z uporabo le tega pri pogajanjih s kitajsko najbolj pridobi? :)):)) Daj napiši kaj smiselnega, ali pa se nauči izražat, ker te redkokdo razume, če sploh.

Poldi112 je izjavil:


Hkrati se pa priročno izogibaš vprašanju, zakaj rušimo status quo glede Tajvana? Kristalno jasno nam je, da je za kitajce Tajvan rdeča črta. Zakaj torej provokacije?

Komu to koristi? Ter zakaj misliš, da bo rezultat drugačen kot pri HK? Pa Krimu? Pa Gruziji? Zahodna propaganda prodaja pravljice, prebivalci najebejo.


Kakšne provokacije? In kakšne so bile na primer pri Krimu?

Sej pravim, še vedno nisi napisal nič, kar bi leporično serviralo kitajski, da se ji to kar dela, nebi splačalo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Mr.B je izjavil:

49106 je izjavil:

FB lik leporečenja? :)):)) Z uporabo le tega pri pogajanjih s kitajsko najbolj pridobi? :)):)) Daj napiši kaj smiselnega, ali pa se nauči izražat, ker te redkokdo razume, če sploh.

Poldi112 je izjavil:


Hkrati se pa priročno izogibaš vprašanju, zakaj rušimo status quo glede Tajvana? Kristalno jasno nam je, da je za kitajce Tajvan rdeča črta. Zakaj torej provokacije?

Komu to koristi? Ter zakaj misliš, da bo rezultat drugačen kot pri HK? Pa Krimu? Pa Gruziji? Zahodna propaganda prodaja pravljice, prebivalci najebejo.


Kakšne provokacije? In kakšne so bile na primer pri Krimu?

Sej pravim, še vedno nisi napisal nič, kar bi leporično serviralo kitajski, da se ji to kar dela, nebi splačalo.


Kaj :)):)) A si ti sploh prišteven? Kaj takega lahko napišem, da se Kitajski takšno početnje naenkrat ne bi več splačalo? Ti si res posebne sorte.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()
««
2 / 51
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Yahoo zapustil Kitajsko (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8210402 (6082) poweroff
»

Facebook, Google in Twitter grozijo z odhodom iz Hongkonga

Oddelek: Novice / Tožbe
226516 (4834) Poldi112
»

Velik napad DDoS na belgijsko javno upravo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
699879 (7614) Mr.B
»

Hongkong-ška vstaja 2019 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58263193 (50148) Fritz

Več podobnih tem