» »

Covid, PC(T), razširjeni odloki in njihovo spoštovanje ter ostalo

Covid, PC(T), razširjeni odloki in njihovo spoštovanje ter ostalo

Temo vidijo: vsi
««
49 / 85
»»

gozdar1 ::

111111111111 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Torej jih cepljenje ni vrnilo v normalo?
Kaj čemo skeptiki smo imeli zopet prav.

Poglej procente pri cepjenju z ošpicami? Koliko % populacije mora biti precepljenih, da so izbruhi lokalni? Mislim da je nekje 96%. Ali je danska že tam? Ste imeli prav? Kar se tiče nedelovanja cepiv že ne. Imamo jasne dokaze, da cepivo izboljša možnosti pri hudem poteku bolezni ali ga celo omili na navaden prehlad.

Še do pred kratkim se je dajalo dansko za vzor.
Dobesedno ni bilo dneva brez omembe danske in velikega dosežka.
Torej smo sedaj prišli iz 60 na že praktično na 100%.
Sem že predlagal uvedite obvezno in ukinite vse ukrepe. Ampak vi bi imeli tako cepljenje kot lockdowne, kaj ti to pove o učinkovitosti?

temprar ::

1111111...

Kako je moja želja/zahteva do osnovnih človekovih pravic inicijiranje sovraštva?

Kam ne morem? Skoraj nikamor. Živilske trgovine, zdravniku in to bo bolj ali manj to.

111111111111 ::

Scaramouche je izjavil:


Res je,samo niso procenti vse, večina je kdo je tam, so samo otroci in mladi ali večinoma starejši?

Torej ti % ustrezajo samo takrat, ko potrjujejo tvojo agendo? V čem je potem smisel navajanja statistike, če ji privzeto ne verjameš, ker ne potrjuje tvojega prepričanja?

Scaramouche je izjavil:



Kaj bo pa škoda ko bomo leta vse zapirali,od kje bo denar za zdravstvo ko že zdaj sestre bežijo v tujino ko jim ne plačujejo, kako bo ko boš zapiral državo torej podjetja, dolgo časa? Bomo kar printali denar? 10 let?

In dej prosim bodi resen, je kje kaka meja, boš tudi desetletje se špikal če ti tako ukažejo in večkrat letno?

Ukažejo? Trenutno cepljenje ni obvezno in vseskozi zagovarjam, da ne bi bilo. Domnevam in upam, da se bo situacija popravila in bo potreben odmerek tako kot pri KME na vsakih 5 let. Če ne pa vsako leto, če bom spadal v rizično skupino. Že letos ne zapiramo, ker je cepljenih nad 50%, kakor se spomnim ste ravno necepljeni bili najbolj proti zapiranju države lani. Letos pa je večina stvari odprtih, rabiš pogoj PCT in se giblješ naokoli, nisi zaprt v občini. Misliš, da nima cepljenje nič pri temu? Manj mrtvih na dan kot lani itd...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Unchancy ::

Kot drugo, niste definirali katera je mera nevarnosti, za katero ima smisla jemati enim osnovne pravice?

Prav dobro je to definirano - ko zaradi epidemije grozi, da bojo zasedene vse ICU postelje in se ne bo dalo zdraviti skoraj nikogar, ki je resno bolan izven bolezni, ki je vzrok epidemije, je pač treba nekako ukrepati.
Trenutno so ICU postelje zasedene nad 100%, kar v praksi pomeni, da je za vsako takšno posteljo na voljo zgolj polovica standardnega osebja in je zato oskrba temu primerno slabša in možnosti preživetja za kogar koli, ki potrebuje takšno posteljo (tudi 15 letno žrtev prometne nesreče), temu primerno manjše.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

111111111111 ::

gozdar1 je izjavil:

Še do pred kratkim se je dajalo dansko za vzor.
Dobesedno ni bilo dneva brez omembe danske in velikega dosežka.
Torej smo sedaj prišli iz 60 na že praktično na 100%.
Sem že predlagal uvedite obvezno in ukinite vse ukrepe. Ampak vi bi imeli tako cepljenje kot lockdowne, kaj ti to pove o učinkovitosti?

Žal sem bil za lockdown lani. Letos se mi ne zdi smiselno. Cepivo je na voljo, možnosti ima vsak, sedaj pa pustimo naravi svojo pot. Lani te možnosti ni bilo. Če nek 60+ letnik misli da lahko premaga korono... Edino jezi me, da bomo morali zaradi takih "supermanov" prej cepiti otroke, kot je načrtovano. SIcer pa se mi zdi logično, da bo cepljenje sčasoma prešlo v pediatrične klinike, tako kot ostala klasična cepljenja in bomo dosegli preceljenost prebivalstva.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

temprar ::

Glede učinka cepiv je soforumaš delal neke izračune.
Če prav pomnem je argumentiral, da določamo učinkovitost cepiv na podlagi 66% prebolelosti populacije.
Če je to res, potem ta vaša vera v delovanje cepiv potrebuje neodvisno analizo. Tako kot cifre v bolnišnicah.

Scaramouche ::


Torej ti % ustrezajo samo takrat, ko potrjujejo tvojo agendo? V čem je potem smisel navajanja statistike, če ji privzeto ne verjameš, ker ne potrjuje tvojega prepričanja?

To si ti rekel, jaz pravim da statistika je važna samo jo ti ne upoštevaš, če jo pogledamo se vidi da so kritično ogrožene določene starostne skupine in ne vse isto!


Ukažejo? Trenutno cepljenje ni obvezno in vseskozi zagovarjam, da ne bi bilo. Domnevam in upam, da se bo situacija popravila in bo potreben odmerek tako kot pri KME na vsakih 5 let. Če ne pa vsako leto, če bom spadal v rizično skupino. Že letos ne zapiramo, ker je cepljenih nad 50%, kakor se spomnim ste ravno necepljeni bili najbolj proti zapiranju države lani. Letos pa je večina stvari odprtih, rabiš pogoj PCT in se giblješ naokoli, nisi zaprt v občini. Misliš, da nima cepljenje nič pri temu? Manj mrtvih na dan kot lani itd...


Nisem proti cepljenju to govorim tukaj že non stop, ampak da se cepijo bolj rizičen skupine,ostali pustijo pri miru,kaj tukaj ni razumeti!

To da pa se ti bi vsako leto, brez dokazov da res rabiš, tudi če nisi dolgo časa imel covid, potem je to čredna mentaliteta in tisti ki hočejo zaslužit na vam, bodo!

111111111111 ::

temprar je izjavil:

1111111...

Kako je moja želja/zahteva do osnovnih človekovih pravic inicijiranje sovraštva?

Kam ne morem? Skoraj nikamor. Živilske trgovine, zdravniku in to bo bolj ali manj to.

Še enkrat kako so ti kratene? Ker se moraš testirat? Imaš dve popolnoma legitimni izbiri, če še nisi prebolel covida. Ali se testiraš ali se cepiš? Kje vidiš ti poseganje v osnovne človekove pravice? Tvoje pravice se končajo točno tam, kjer se sosedove pričnejo. Oba imata isto izbiro.

temprar je izjavil:

Glede učinka cepiv je soforumaš delal neke izračune.
Če prav pomnem je argumentiral, da določamo učinkovitost cepiv na podlagi 66% prebolelosti populacije.
Če je to res, potem ta vaša vera v delovanje cepiv potrebuje neodvisno analizo. Tako kot cifre v bolnišnicah.

Še enkrat. Cel kup neodvisnih raziskovalcev dela izračune. Zame osebno, je najpomembnejša statistika ta, da sebe zaščitim pred hudim potekom in zmanjšam možnost prenosa okužbe. Vsi ostali računi so zanimivi, ampak v letu in pol precej nerelevanti za moje pojme. Študije so kazale, da bomo s cepivom dosekli do 60% precepljenosti, čredno imunost, kar se je izkazalo za neresnično. In? Bistvo znanosti je, da gremo dalje.

Če se nočeš cepit se lahko testiraš. Sem strogo proti splošnemu pogoju PC in proti obveznem cepljenju pa verjamem v cepiva, ampak prisila ni še nikoli nič dobrega naredila.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Scaramouche je izjavil:


To si ti rekel, jaz pravim da statistika je važna samo jo ti ne upoštevaš, če jo pogledamo se vidi da so kritično ogrožene določene starostne skupine in ne vse isto!

Torej statistka, da imaš s cepivom več možnosti blažjega poteka? Morda bi tudi pogledal statistiko cepljenja mladih od 20-30 leta, boš opazil nekaj zanimivega in morda ugotovil, zakaj jih je tako malo v bolnicah. :D

Scaramouche je izjavil:


Nisem proti cepljenju to govorim tukaj že non stop, ampak da se cepijo bolj rizičen skupine,ostali pustijo pri miru,kaj tukaj ni razumeti!

To da pa se ti bi vsako leto, brez dokazov da res rabiš, tudi če nisi dolgo časa imel covid, potem je to čredna mentaliteta in tisti ki hočejo zaslužit na vam, bodo!

Torej bi ti uvedel obvezno cepljenje za določene skupine? In če se sam znajdeš v tej skupini?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

temprar ::

Unchancy je izjavil:

Kot drugo, niste definirali katera je mera nevarnosti, za katero ima smisla jemati enim osnovne pravice?

Prav dobro je to definirano - ko zaradi epidemije grozi, da bojo zasedene vse ICU postelje in se ne bo dalo zdraviti skoraj nikogar, ki je resno bolan izven bolezni, ki je vzrok epidemije, je pač treba nekako ukrepati.
Trenutno so ICU postelje zasedene nad 100%, kar v praksi pomeni, da je za vsako takšno posteljo na voljo zgolj polovica standardnega osebja in je zato oskrba temu primerno slabša in možnosti preživetja za. kogar koli, ki potrebuje takšno posteljo (tudi 15 letno žrtev pometne nesreče), temu primerno manjše.


Tvoj argument je zgolj površno pravilen.
Če se postelje zmanjša ali ne razširi, kar je utemeljena obtožba trenutne vlade, potem bi lahko še 30 ljudi predstavljalo preobremenitev in bi že sezonska gripa predstavljala apokaliptično pandemijo.
To, da se ni neodvisno preverilo stanja, ampak zaupamo ljudem, katerim so krizne razmere pogodu, morda naj niti ne omenjam.

Kot drugo, dva avtobusa v nesreči pa že imamo izredno stanje v bolnicah, a ima smisla tisti trenutek prepovedati cestni promet?

Tvoj argument morda bi imel veljavo marca 2020. Ne pa decembra 2021, ko imamo že vrsto "antidotov" za situacijo.

111111111111 je izjavil:

temprar je izjavil:

1111111...

Kako je moja želja/zahteva do osnovnih človekovih pravic inicijiranje sovraštva?

Kam ne morem? Skoraj nikamor. Živilske trgovine, zdravniku in to bo bolj ali manj to.

Še enkrat kako so ti kratene? Ker se moraš testirat? Imaš dve popolnoma legitimni izbiri, če še nisi prebolel covida. Ali se testiraš ali se cepiš? Kje vidiš ti poseganje v osnovne človekove pravice? Tvoje pravice se končajo točno tam, kjer se sosedove pričnejo. Oba imata isto izbiro.


Zahtevanje testa ni sprejemljivo. Test je lahko lažnjiv, lahko izgubiš papir, lahko nimaš osebne, lahko nimaš bližnjega dostopa itd.
Test je nenazadnje poseg v telo.

Glede pravic in omejitev, ti lahko mirne volje vrnem. Zahtevam univerzalno omejitev hitrosti na 25kmh.
Imam zelo tehtne razloge, saj večina smrtnih nesreč se zgodi nad 50kmh. 25kmh bi še dodatno zavaroval kolesarje v prometu.
Tvoja pravica vozit 90 po regionalki se konča pri moji XYZ% vrjetnosti, da me boš tam povozil.


Glej, da se ne kregava v neskončnost.
Za marec 2020 ti do neke mere dam prav, za december 2021 pa:

1. Imamo zdravila
2. Morali bi imeti dodatne zdravstvene kapacitete
3. Imamo kup prekuženih in kup precepljenih
4. Bolnice zasedajo pretežno tisti blizu povprečne življenske dobe


Lahko že enkrat vse odpremo in nehamo zatirati ljudi in obtoževati vsepovprek kot pijanci po 4. pivu, se strinjaš?

dexterboy ::

@elfer, jaz nad nobenim ne izvajam pritiska. Je pa nad menoj na tedenski bazi stalno nagovarjanje naj se grem cepiti. Ne morem soditi ostali kontraiglarjev, lahko samo povem moje osebno doživljanje in to kar vidim na lastne oči. Sem že nekajkrat napisal moje videnje, ki ga ne želim prenašati nad ostale. Želim pa si dejansko več konstruktivne kritike in razmišljanja. Če na MSM že slabi dve leti grozijo o milijonih mrtvih, jaz osebno pa nisem še nikogar videl, kako se je zgrudil sredi ceste, mi je to sumljivo. Pa ko sem lani bil osebno v eden od ZD v Ljubljani, kjer so hodniki samevali, v vsakem štuku obvestila o prepovedanem fotošutingu, je razumljivo, da vsa stvar zasmrdi do neba... In ko prijatelj, ki dela v ZD-ju, pove iz prve roke, da ima zdravstveno osebje sedaj MANJ pacientov in obravnav na dan glede na čase pred korono, večino časa pa itak "snemajo TikTok spote"... se moraš res vprašati, če oseba, ki verjame obvestilom t.i. "stroke", preseže IQ sobne temperature.
Sem pa danes slišal, da je BIH ukinila PCT ukrepe. Je to res? Ker te stojnice ob Ljubljanici... majke mi, bolje bi bilo, ako jih ne bi bilo. Ne na takšen način. Ograjeno in označena smer gibanja... edina asociacija je bila na krave, ki grejo po tisti ozki ograjeni poti v klavnico. Številka 5, mogoče?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

111111111111 ::

dexterboy je izjavil:

@elfer, jaz nad nobenim ne izvajam pritiska. Je pa nad menoj na tedenski bazi stalno nagovarjanje naj se grem cepiti. Ne morem soditi ostali kontraiglarjev, lahko samo povem moje osebno doživljanje in to kar vidim na lastne oči. Sem že nekajkrat napisal moje videnje, ki ga ne želim prenašati nad ostale. Želim pa si dejansko več konstruktivne kritike in razmišljanja. Če na MSM že slabi dve leti grozijo o milijonih mrtvih, jaz osebno pa nisem še nikogar videl, kako se je zgrudil sredi ceste, mi je to sumljivo. Pa ko sem lani bil osebno v eden od ZD v Ljubljani, kjer so hodniki samevali, v vsakem štuku obvestila o prepovedanem fotošutingu, je razumljivo, da vsa stvar zasmrdi do neba... In ko prijatelj, ki dela v ZD-ju, pove iz prve roke, da ima zdravstveno osebje sedaj MANJ pacientov in obravnav na dan glede na čase pred korono, večino časa pa itak "snemajo TikTok spote"... se moraš res vprašati, če oseba, ki verjame obvestilom t.i. "stroke", preseže IQ sobne temperature.
Sem pa danes slišal, da je BIH ukinila PCT ukrepe. Je to res? Ker te stojnice ob Ljubljanici... majke mi, bolje bi bilo, ako jih ne bi bilo. Ne na takšen način. Ograjeno in označena smer gibanja... edina asociacija je bila na krave, ki grejo po tisti ozki ograjeni poti v klavnico. Številka 5, mogoče?

ZD-ji samevajo, ravno včeraj sem peljal otroka na sistematski pregled. Manj pacientov kot včasih. Kar je bilo meni zanimivo, da je bilo tudi osebja manj. Z znaki, da se naj se v ZD-ju ne slika ali snema pa nimam nobenih težav, ker se mi zdi neprimerno, da slikaš ali snemaš bolane ljudi brez njihovega privolenja in določene ljudi je treba na to opozoriti. Če pa so hodniki prazni, te pa itak nihče ne bo videl da slikaš?

Osebno me tisti video s plesočimi medicinskimi sestrami niti ne moti, navsezadnje smo vsi ljudje. Razumem pa zakaj moti ostale.

Po pogovoru z medicinsko sestro v pediatriji, je povedala da dela na teden še 2 smeni v bližnji bolnici na COVID oddelku, ostale referenčne sestre pa oddelajo 40+ urni delovnik kar v bolnici.

Za BIH pa žal ne vem ker sem MSM nehal brati že pred časom.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Scaramouche ::


Še enkrat ne vem zakaj je 10 let zapored? Meni je vseeno če je 20 let zapored. Ali do konca življenja zapored. Ko imaš težave s pritiskom, jemlješ tablete vsak dan do konca življenja zapored. Zato mi tvojo logiko razjasni bolj racionalno, zakaj bi me moralo skrbeti teh 10 let zapored?


Ti upoštevaš stroko kar je pametno da če ti veš da imaš pritisk, ko pa ti rečejo da vzameš po tvoje še več celo življenje špikanja, čeprav je veliko ljudi ki to ne dela in so OK, potem si ti tisti ki ne upoštevaš naravne imunosti in da nimaš dokazov da bi brez tega bil v težavah!
To ni isto kot imeti visok pritisk!
Nima vsa populacija dokazan visok pritisk! Prej bi rekel da vi pritiskate da ga imamo!

Kar se tiče prebolelih, se bo stroka slej kot prej poenotila in potem bi jaz upoštevl mnenje stroke, ki bo z nekimi študijami dokazala, da je smiselno prebolele cepiti oz. jih ne. Kaj meniš?


Očitno stroka ni dovolj strokovna in ker nimamo domače proizvodnje cepiv se bo enačila z državami ki jih proizvajajo in jim je denar v interesu!
Kaj praviš?


[



Tvoja teorija je, če se prav spomnim, da bi se morali cepiti vsi nad 50 let, ker so najbolj ogrožena skupina in polnijo bolnišnične postelje? Obveznega cepljenja ne bi uvedel, sprostil pa bi vse ukrepe za tiste pod 50 let. Torej če ne bi uvedel obveznega cepljenja, kaj pa bi uvedel, da bi razrešil nastalo oz. še bolje preprečil trenutno situacijo?

Citiraj me kje sem napisal nad 50 let?

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Scaramouche je izjavil:

To je še huje, ker ti upoštevaš stroko kar je pametno da če ti veš da imaš pritisk, ko pa ti rečejo da vzameš po tvoje še več celo življenj, čeprav je veliko ljudi ki to ne dela in so OK, potem si ti tisti ki ne upoštevaš naravne imunosti in da nimaš dokazov da bi brez tega bil v težavah!
To ni isto kot imeti visok pritisk!
Nima vsa populacija dokazan visok pritisk! Prej bi rekel da vi pritiskate da ga imamo!

Poglej, še ni dolgo nazaj so ljudje blizu abrahama umirali zaradi srčnih popuščanj, pritiska, kapi in podobno. Ti ljudje danes živijo normalno življenje, s tem da pojejo 1 tableto na dan. Nikjer ne trdim da je ta situacija idealna, je pa daleč od katastrofične in vsesvetovne zarote itd... Tako da prosim odgovarjaj smiselno, ker da ti cepljeni povzročamo visok pritisk ni ravno argument.

Scaramouche je izjavil:

Očitno stroka ni dovolj strokovna in ker nimamo domače proizvodnje cepiv se bo enačila z državami ki jih proizvajajo in jim je denar v interesu!
Kaj praviš?

Če gre za kapitalizem, mu gre zato da potrošnika ohrani čimdlje živega in zdravega, da lahko zapravlja. Torej jim je v interesu ohranjanje populacije pri življenju. Sedaj pa odgovori na mojega, kaj razmišljaš o bolj poenoteni stroki?

Scaramouche je izjavil:


Citiraj me kje sem napisal nad 50 let?

Ne vem kje si napisal. Morda sem te zamenjal z drugim uporabnikom? Kaj pa si zagovarjal s svojimi skupinami, ki polnijo intenzivo, če nisi cepljenja samo populacije nad n let?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

V-i-p ::

V torkovem Preverjeno! je fajn prispevek o Covidu, če kdo ni gledal. Trije mladi zdravniki, govora je o vsem kar tu debatiramo, je za pogledat.
https://www.24ur.com/novice/preverjeno/...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Vball ::

jotunn2 ::

temprar je izjavil:

111111...

Saj imaš zgoraj video od J&J zaposlenih, ki se nočejo cepit z lastnim produktom. Kolikor vem niso ravno delavci na tekoči liniji.

Pa si slucajno vsaj malo poskusal poiskati kdo tista dva modela sta? A ni cudno da google ne najde cisto nic od njiju razen to kar je povezava na ta video? Ce ne bi bilo tega videa, nobeden od teh dveh "vrhunskih strokovnjakov" na internetu sploh ne bi obstajal. Malo cudno, ampak ok mogoce je pa vse res.

Unchancy ::

Tvoj argument je zgolj površno pravilen.
Če se postelje zmanjša ali ne razširi, kar je utemeljena obtožba trenutne vlade, potem bi lahko še 30 ljudi predstavljalo preobremenitev in bi že sezonska gripa predstavljala apokaliptično pandemijo.
To, da se ni neodvisno preverilo stanja, ampak zaupamo ljudem, katerim so krizne razmere pogodu, morda naj niti ne omenjam.

Kot drugo, dva avtobusa v nesreči pa že imamo izredno stanje v bolnicah, a ima smisla tisti trenutek prepovedati cestni promet?

Tvoj argument morda bi imel veljavo marca 2020. Ne pa decembra 2021, ko imamo že vrsto "antidotov" za situacijo.


Število ICU postelj se je v enem letu praktično podvojilo. In še vedno se sprehajamo po robu. Povsem jasno je, da ce bi jih imeli dvakrat več kot jim imamo trenutno, bi pač pustili stvari brez zaostrovanja tako dolgo, da bi tudi takšna zmogljivost pokala po šivih. Kampanjski študent bo enako pripravljen, če ima do izpita pol leta ali dva meseca, itak bo do zadnjega tedna zabušaval.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

feryz ::

Intenzivna je raztegljiv pojem. Pri nas, recimo, to pomeni, da starejši kovidaš pride v bolnico, dajo mu kisikovo masko in ga pridejo 2x dnevno pogledati.
Res leži na intenzivni, koliko je tam intenzive, je pa druga stvar.
Je pa bolje, kot da leži na navadnem oddelku. 8 jurjev je 8, 46 pa 46.

Unchancy ::

Tale link prilepim in napišem, da je glede na članek poslanka jemala Ivermektin in Hidroksiklorokin.

https://siol.net/novice/slovenija/viole...

Kot najbolj zagrizeni republikanci v ZDA.:)) Naprej ne bom komentiral, se mi zdi pa pomembna informacija.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

feryz ::

Zakaj se ti zdi pomembna informacija? Kaj neka Tomička tlači vase? Mogoče ne bi bilo narobe, če bi jo povprašal, kaj je danes zjutraj jedla.
Tudi to bi lahko uporabil kot pokazatelj v uspešnem boju s korono.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

Unchancy ::

A se tebi ne zdi pomembno, kaj počnejo poslanci? Meni se zdi. Konec koncev gre za ljudi, ki imajo veliko večji vpliv na vse nas od povprečnih državljanov. In jih mi plačujemo.
Zanimivo, da zagovarja isti pristop kot Donald in GOP.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

gozdar1 ::

Oblast skupaj s stroko se je v času najtršega lockdowna redno sestajala na brdu, očitno ni jankovič edini, ki nazna uporabljat računalnika.

Unchancy ::

Kaj drugega pričakovati v državi, kjer so družboslovci glavni. In ko vidiš kako je ta miselnost prisotna na na primer tehničnem forumu, se primeš za glavo.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

FireSnake ::

Unchancy je izjavil:

Tale link prilepim in napišem, da je glede na članek poslanka jemala Ivermektin in Hidroksiklorokin.

https://siol.net/novice/slovenija/viole...

Kot najbolj zagrizeni republikanci v ZDA.:)) Naprej ne bom komentiral, se mi zdi pa pomembna informacija.


Temu gnoju zdravila za ljudi ne primejo, ali kako? :))

Ko se zresnimo: nasprotovali so cepljenju le zato, da so bili proti.

Tudi tukaj na forumu smo imeli pajace, ki se niso cepili zato, ker so proti Janši.
Le kako neumen moraš biti, da kaj takega sploh izjaviš? Da se pa tega še držiš pa tako ali tako ... adijo pamet.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Unchancy je izjavil:

Kaj drugega pričakovati v državi, kjer so družboslovci glavni. In ko vidiš kako je ta miselnost prisotna na na primer tehničnem forumu, se primeš za glavo.
Nikoli v življenju nisem bil družboslovec. Sem izključno tehnični tip.
Zato me pa družboslovno-politična nakladanja o koroni in epidemiji težko prepričajo.
Tehničarji bi se tega bistveno drugače lotili in bil bil tudi razplet drugačen.

Ja, to je epidemija družboslovcev, kamor lahko z lahkoto štejemo tudi zdravstvo. Vsaj v tem primeru.
Spolitizirana organizacija z namenom kraje denarja davkoplačevalcev.

gozdar1 ::

To je epidemija tehnokratov, ki se nikoli ne motijo. Če bi odločali samo medicinci, bi bili večino leta na 50 metrih.

feryz ::

To smo lahko ne glede na smer izobrazbe. Ne vem, zakaj še ni uvedeno. Mogoče zaradi mravljincev iz blokov. Ne bi šlo skozi.

FoxKnox ::

FireSnake je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Tale link prilepim in napišem, da je glede na članek poslanka jemala Ivermektin in Hidroksiklorokin.

https://siol.net/novice/slovenija/viole...

Kot najbolj zagrizeni republikanci v ZDA.:)) Naprej ne bom komentiral, se mi zdi pa pomembna informacija.


Temu gnoju zdravila za ljudi ne primejo, ali kako? :))


Izjava Tomičke odraža popolno odsotnost zdrave človeške pameti, kajti zavračanje , sicer poskusnega cepiva, ki pa dosega vsaj polovično zaščito in je priporočeno od vseh možnih zdravstvenih ustanov in strokovnjakov ter požreti kile tablet zdravila, za katerega je URADNO znano,da nima učinka in je neprimerno za zdravljenja kovida in morje dokazanih stranskih učinkov, tega je zmožen samo človek, ki nima porihtanega podstrešja.
Draga poslanka, baje ima strihnin tudi blagodejne učinke pri post kovid situaciji, piše na fb

Kenpachi ::

jotunn2 je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Že ko je zgoraj govora o dejstvih, tukaj še eno dejstvo.


Dejstvo je kaj? Da je cepivo, s katerim je bilo cepljeno za par miljard vec ljudi, kot z vsemi ostalimi skupaj


URLpls
Zaraki Kenpachi.

Reycis ::

111111111111 je izjavil:

Stuff said

Malo težke resnice. Glavna razlika med podporniki cepljenja in nasprotniki je, da eni verjamejo v stroko/oblast, drugi pa imamo dvome. Vsaka stran ima potem še dva tabora. Manjšina so tisti, ki razumejo drugo stran in glavnina, ki je ne razume. Vprašanje kot ga je postavil Scaramouche (ali se boste cepili XYZ-krat če bo potrebno) postavi samo človek, ki ne razume nasprotne strani. Tudi večina podpornikov cepiva sploh ne razume zakaj smo proti.

Vem, da ne bom nobenega vaxerja prepričal ampak zadeva je takšna: Oblasti uporabljajo profesionalne psihološke metode, da se spravi čimveč ljudi na vax. Vprašajte kateregakoli psihoatra. Istočasno so te metode zelo slabo učinkovite proti virusu. Notnow je včeraj v postu prilepil link do članka, ki opisuje kakšne sofisticirane metode friziranja statistike se uporablja. Celotna kriza je vodena tako, da ni fokus na ustavitvi epidemije ampak da se precepi ljudi. To, da so ukrepi fokusirani na cepljenje je sicer spregledal tudi marsikateri vaxer a so si to zracionalizirali kot češ, da se s cepljenjem itak ustavlja epidemija.

Bistvu ki sem ga želel povedat v tem postu, da je da me fascinira ta agresivna retorika cepilcev, da se pač moramo cepit oz. da nas bodo že dobili. Kot prvo s takšnim pristopom se nikogar ne prepriča in kot drugo se s tem postavljajo v teoretično zelo težek položaj, če se slučajno pride do kakšnega zapleta (in do tega zagotovo bo prišlo). S tem namreč bodo zadali smrtno rano sebi ampak tudi vsem inštitucijam, ki jih uporabljajo v kampanji: stroki/znanosti, medijem in navsezadnje tudi demokraciji.
Diversity is our greatest strength

darkolord ::

V bistvu si popolnoma zgrešil.

Nekateri verjamemo znanosti in ne stroki/oblasti. Stroka je tukaj za to, da znanost interpretira za tiste, ki tega ne znajo sami. Njihove navedbe lahko preverimo.

Kdo stoji za znanostjo, je čisto vseeno. Velja, ne glede na to, kdo je avtor prispevka. Znanstveni članek bo imel čisto isto veljavnost če ga napiše Einstein ali Prežihov Voranc.

Tako tudi takoj vidiš, kdo je največji fejker. Zanimivo je, koliko videov in blog postov se najde raznih profesorjev, doktorjev, ekspertov, strokovnjakov, celo nobelovih nagrajencev, ki imajo zelo veliko za povedati o vsem - ure in ure lahko razpredajo o "znanosti" - a zanimivo, da jim nikakor ne uspe tega spraviti v obliko znanstvenega članka. Polna usta so jih, ko je treba pa stvar napisati z uvodom, jedrom in zaključkom ter navesti vire, ne, to je pa prekomplicirano.

Zgodovina sprememb…

sbawe64 ::

Če po skoraj dveh letih verjameš taistim strokovnjakom, ki dosedaj niso napovedali prav ničesar prav (ostalih v msm ne zaslediš), potem imaš zelo dolgo 'lajtungo'.

Zadnja je razlaganje Logar o kostanjih.

Ali sedaj nova histerija zaradi omikrona.


Znanost postane vlačuga politike, tako kot je bila njega dni dekla teologije. Znanstveniki, ki pri tem sodelujejo, diskreditirajo znanost. Vladajoča politika se je diskreditirala že davno.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

kotanyi ::

Reycis je izjavil:

Malo težke resnice. Glavna razlika med podporniki cepljenja in nasprotniki je, da eni verjamejo v stroko/oblast, drugi pa imamo dvome. Vsaka stran ima potem še dva tabora. Manjšina so tisti, ki razumejo drugo stran in glavnina, ki je ne razume. Vprašanje kot ga je postavil Scaramouche (ali se boste cepili XYZ-krat če bo potrebno) postavi samo človek, ki ne razume nasprotne strani. Tudi večina podpornikov cepiva sploh ne razume zakaj smo proti.


Heh. Fajn si to napisal, pa ne zato ker bi bilo točno, ampak zato, ker lepo izpostavi srž vašega problema. Antivakserji _verjamete_ v nekaj, vakserji pa ne verjamemo ničesar, temveč beremo dejanske podatke in študije iz akademskih virov ter na njihovi podlagi _zaupamo_ v znanstveno metodo. Če/ko bo ta dokazala stvari, v katere vi _verjamete_ brez dokazov, potem spremenimo mnenje.

Vera ne zahteva in niti ne omogoča dokazovanja.
Pri znanosti so dokazi predpogoj - zato je nekompatibilna z vero.

Kar se tiče zaupanja/vere v oblast, nas pa ne spravljat na ta vlak. Če naša vlada reče da je zunaj sonce, bom dvakrat pogledal čez okno in - vzel marelo. Ampak toliko idiota pa nisem da bi zato ker so na vladi bedaki dvomil v dejanske akademske študije, sploh ko jih večina po svetu kaže praktično enake rezultate.

Reycis je izjavil:

Vem, da ne bom nobenega vaxerja prepričal...


Boš. V momentu ko boš dal na plano hard potrjeno dato, po možnosti peer-reviewed. Do sedaj ga še ni bilo junaka ki bi jo dostavil, ne v tejle, ne v drugih COVID temah. Pa smo vas precej fehtali. Kako hudiča je to mogoče?

Reycis je izjavil:

Bistvu ki sem ga želel povedat v tem postu, da je da me fascinira ta agresivna retorika cepilcev, da se pač moramo cepit oz. da nas bodo že dobili.


Pajade. Personally, I couldn't care less a se ti cepiš ali ne, pa gladko ti priznam, da tvoja odločitev za necepljenje v končni fazi ne bo imela skoraj nobene posledice za nikogar, sploh če si mlajšega datuma.

Ampak na živce mi pa gre konstantno jokcanje in streljanje idiotizmov antivax strani od nekje uvedbe PCT-ja naprej. Sej se jaz tudi ne strinjam z njim, ampak zato še ni treba žalit moje inteligence z raznimi depopulacijami, Ivermecitini, 5Gji ter "vsi boste fasal raka!!!111" budalaštinami. Ko pa prosiš človeka za en pameten dokaz/tezo/teoretično potrditev, dobiš v glavo jutub dohtarje, natolcevanja, anekdotične "dokaze" oziroma, v najboljšem primeru, komentirane agitprop povzetke dejanskih raziskav ki nato govorijo vse drugo samo tistega ne. Če sploh dobiš kaj.

Mislim da se sploh ne zavedate kako strašno annoying ste s tovrstnim crapom.

Reycis je izjavil:

...smrtno rano sebi ampak tudi vsem inštitucijam, ki jih uporabljajo v kampanji: stroki/znanosti, medijem in navsezadnje tudi demokraciji.


Sej itak ne verjameš vladi/stroki, kaj te potem skrbi padec zaupanja? Get your facts straight.

Precej so že zajebal, ja. PCT pa J&J fiasko sta samo en majcen del. Tudi razumem da ste zato jezni, ker sem jaz tudi. Ampak zato vseeno ne bom kar verjel vsakemu kužku ki na repu prinese novo antiestablišment bedarijo brez vsakih dokazov.

111111111111 ::

Unchancy je izjavil:

Tale link prilepim in napišem, da je glede na članek poslanka jemala Ivermektin in Hidroksiklorokin.

https://siol.net/novice/slovenija/viole...

Kot najbolj zagrizeni republikanci v ZDA.:)) Naprej ne bom komentiral, se mi zdi pa pomembna informacija.

Svaka čast stranki, da se je distancirala od nevarnega početja.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

Reycis je izjavil:


Malo težke resnice. Glavna razlika med podporniki cepljenja in nasprotniki je, da eni verjamejo v stroko/oblast, drugi pa imamo dvome.

Še malo težke resnice zate. Že v prvi povedi si popolnoma zavil v napačno smer. Večina, verjetno res ne vsi, cpilcev nas verjame v STROKO. Oblast nas ne zanima. Drugi pa imate večinoma dvome, ki jih težko ali ne morete doakzati.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

kotanyi je izjavil:


Reycis je izjavil:

Bistvu ki sem ga želel povedat v tem postu, da je da me fascinira ta agresivna retorika cepilcev, da se pač moramo cepit oz. da nas bodo že dobili.


Pajade. Personally, I couldn't care less a se ti cepiš ali ne, pa gladko ti priznam, da tvoja odločitev za necepljenje v končni fazi ne bo imela skoraj nobene posledice za nikogar, sploh če si mlajšega datuma.

kotanyi se strinjam praktično o vsem napisanem, edino tu sem jaz eden tistih, ki zelo podpira PCT in da se življenje necepljenim čimbolj oteži. Tihi necepljeni me ne motijo, je njihova odločitev, da se ne bodo cepili, ampak tisti, ki trosijo neumnosti in prepričujejo svoje starše kako je cepljenje nevarno, so soodgovorni za njihovo smrt.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kotanyi ::

111111111111 je izjavil:

kotanyi se strinjam praktično o vsem napisanem, edino tu sem jaz eden tistih, ki zelo podpira PCT in da se življenje necepljenim čimbolj oteži. Tihi necepljeni me ne motijo, je njihova odločitev, da se ne bodo cepili, ampak tisti, ki trosijo neumnosti in prepričujejo svoje starše kako je cepljenje nevarno, so soodgovorni za njihovo smrt.


Jaz nisem za nobeno oteževanje ki bi bilo samo sebi namen, to je takšno ki nima konkretne epidemiološke podlage. S PCT-jem me niso prepričali ne strokovno, ne statistično. Na številke okužb in hospitalizacij je glede na moje razumevanje podatkov vplivalo predvsem cepljenje, PCT pa komaj kaj, če že.

Edini posredno dokazani benefit PCT (pa še to je po J&J&Katja fiasku vprašljivo) je bilo kratkotrajno povečanje interesa za cepljenje. Nadaljni problem je še, da pravzaprav ni nobenih javnih statističnih podastkov o tem, koliko okužb, ki niso bile indicirane s simptomi, odkrije blanket HAT testiranje. Podatke smo spomladi nekaj časa celo imeli, ko se je izkazalo da so bili takratni testi zaenkurc in da delta false positivov/negativov presega število dejanskih s PCR potrjenih okužb, so podatke mirno nehali objavljat in še naprej delali na povsem enak netransparenten in failed način. In tako še vedno težimo z blanket testiranjem, podatkov o smiselnosti pa pravzaprav ni. S tem ne trdim, da dejansko morda res ni smiseln, le da še nisem videl dokaza ki bi to potrjeval.

V luči vsega naštetega je PCT precejšen kretenizem. To, da je nekdo negativen na testu, ne pomeni da ni še isti trenutek ali pa čez zgolj par ur že pozitiven in kužen. To, da je bil nekdo pol leta nazaj cepljen z J&J pa lahko sedaj mirno hodi naokoli s papirjem, pa četudi kiha in kreha folku za ovratnik, tudi nima nobenega pravega epidemiološkega smisla. Če zares hočemo preprečevat okužbe, moramo iti, kot je rekel tudi Fafangel kak mesec dni nazaj, back to basics. Uporabljat nemoteče in smiselne ukrepe kot so držanje razdalje, umivanje rok, pravilna nošnja maske kjer je to smiselno, izogibanje gužvam in nepotrebnim druženjem, če se druži, se druži na svežem zraku, pa če se ima znake bolezni se gre faking testirat ne pa k babici/v službo/v lidl, pa če si cepljen, prebolel, testiran ali pač samo umsko prizadet. To nam bo pomagalo bolj kot vsako mahanje s papirjem in teženje ljudem na pumpah.

Ne rečem, če mi nekdo zgornje zadržke utemeljeno pojasni, nimam nič izrecno proti takim pogojem. Ampak zaenkrat so nam na vladi prodali tale PCT kot alfo in omego, dejanske date pa pač ni. Zato tega ne morem podpirat.

Kar se tiče soodgovornosti glasnejših prodajalcev kretenizmov, se pa strinjam s tabo. Ignoranca in aroganca s konkretnimi posledicami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

Unchancy ::

111111111111 je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Tale link prilepim in napišem, da je glede na članek poslanka jemala Ivermektin in Hidroksiklorokin.

https://siol.net/novice/slovenija/viole...

Kot najbolj zagrizeni republikanci v ZDA.:)) Naprej ne bom komentiral, se mi zdi pa pomembna informacija.

Svaka čast stranki, da se je distancirala od nevarnega početja.


No, tole je dejansko dobra novica. So pa nekaj časa čakali s tem, se mi zdi da so brali komentarje pod novico na siol.net. ki so bili zasluženo uničujoči.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

gozdar1 ::

Unchancy je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Tale link prilepim in napišem, da je glede na članek poslanka jemala Ivermektin in Hidroksiklorokin.

https://siol.net/novice/slovenija/viole...

Kot najbolj zagrizeni republikanci v ZDA.:)) Naprej ne bom komentiral, se mi zdi pa pomembna informacija.

Svaka čast stranki, da se je distancirala od nevarnega početja.


No, tole je dejansko dobra novica. So pa nekaj časa čakali s tem, se mi zdi da so brali komentarje pod novico na siol.net. ki so bili zasluženo uničujoči.


Opozicija že 2 leti vladi pri početju drži štango. Ukvarja se večinoma z tretjerazrednimi temami. Opozicijski poslanci so ob spreejemenju novega znb prikladno manjkali.
Na srečo je stvar palda zaradi revolta.
Siol je postal podaljšek nove, kometarji so temu primerni.

LeQuack ::

Avstrija gre spet obujati stare čase.

"Austria presents their vaccination law, starting from february 2022: Those who fail to register in the central vaccination register face fines - up to 3,600 euros. Unvaccinated people are then asked quarterly to be vaccinated or to have an exemption reason entered in the vaccination register."
https://orf.at/stories/3239589/
Quack !

LeQuack ::

Če rečeš temu življenju svoboda seveda. Isto kot je bil suženj "svoboden", dokler je delal to kar mu je gospodar rekel in se mu podrejal.
Quack !

Scaramouche ::

LeQuack je izjavil:

Če rečeš temu življenju svoboda seveda. Isto kot je bil suženj "svoboden", dokler je delal to kar mu je gospodar rekel in se mu podrejal.


Pazi, cepiti se 10let plus zapored za otroke in zdrave,tudi tiste ki so preboleli in že leto nismo imeli covid je najbolj smiselno.
Če Američani ki delajo cepiva in na njih zaračunavajo to rečejo,potem sigurno ni nič narobe!

Naša stroka jim verjame!

Lonsarg ::

PCT pogoje deluje ZGOLJ posredno:
- povečal je cepljenost
- zmanjsa stevilo necepljenih, ki se okoli gibljejo (ker se dostim ne da testirat).

Torej gre zgolj za "mehko" prepoved gibanja necepljenim z zoprnim workaroundom preko testiranja. PC pa je zgolj strožja verzija PCTja kar se učinka tiče.

Ampak tudi če deluje posredno, se vedno velja da deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

feryz ::

Izgleda, da bodo Avstrijci špricali 4x letno ali pa boš 4x letno dobil položnico.
Ta naj bi bila od 100 evrov za sirote do 3500 evrov za bogatune.

Jaz takoj, ampak res takoj podpišem za to rešitev. Ker sem v spodnjem rangu bi scolal nekih 4 x 300 evrov (recimo).
Absolutno za, vendar pod pogojem, da nikoli več niti omenijo ne raznih pct, mask, in podobnih oslarij.
Kdor se cepi, se cepi, kdor ne, plača. Če plačaš se seveda razume, da boš dobil tudi boljšo zdravstveno storitev v primeru potrebe in ne jokanja, kako ne zmorejo.
Ker le tako lahko upravičijo, da mora zdrav in nič kriv človek plačati kazen ker obstaja.

TheBlueOne ::

feryz je izjavil:



Jaz takoj, ampak res takoj podpišem za to rešitev. Ker sem v spodnjem rangu bi scolal nekih 4 x 300 evrov (recimo).
Absolutno za, vendar pod pogojem, da nikoli več niti omenijo ne raznih pct, mask, in podobnih oslarij.


To bi verjetno slo, ce kazni lahko prilagajajo glede na dodatne stroske. Seveda dokler so teoreticne kapacitete, potem pa zopet padete na rep prioritet.

feryz ::

Zakaj, če plačaš nadstandard?

Večji problem je, ker bodo vse to uvedli in še vedno imeli PCT, lockdown-e in podobno.
Če ne drugi, je Danska lep primer. Popolnoma nič jim ni hudega, precepljeni in vseeno zapirajo. Tu gre res samo še za suženjstvo. Da se ljudem pokaže, kdo je car.

TheBlueOne ::

feryz je izjavil:

Zakaj, če plačaš nadstandard?


Ne placas nadstandarda. Zgolj dodatne stroske, ki jih povzroca tvoja skupina ljudi. V realnosti niti tega ampak je zgolj kazen.

feryz je izjavil:


Večji problem je, ker bodo vse to uvedli in še vedno imeli PCT, lockdown-e in podobno.
Če ne drugi, je Danska lep primer. Popolnoma nič jim ni hudega, precepljeni in vseeno zapirajo. Tu gre res samo še za suženjstvo. Da se ljudem pokaže, kdo je car.


Dogovor je bil regulacija gelde na zasedenost bolnisnic. Tu tezko protestiras.

Zgodovina sprememb…

NMH ::

feryz je izjavil:

Izgleda, da bodo Avstrijci špricali 4x letno ali pa boš 4x letno dobil položnico.
Ta naj bi bila od 100 evrov za sirote do 3500 evrov za bogatune.

Jaz takoj, ampak res takoj podpišem za to rešitev. Ker sem v spodnjem rangu bi scolal nekih 4 x 300 evrov (recimo).
Absolutno za, vendar pod pogojem, da nikoli več niti omenijo ne raznih pct, mask, in podobnih oslarij.
Kdor se cepi, se cepi, kdor ne, plača. Če plačaš se seveda razume, da boš dobil tudi boljšo zdravstveno storitev v primeru potrebe in ne jokanja, kako ne zmorejo.
Ker le tako lahko upravičijo, da mora zdrav in nič kriv človek plačati kazen ker obstaja.


Ne, tako ne zgleda v Avstriji.

Ali si se zopet
- zlagal ali
- izmislil

To dvoje počneš konstantno tukaj.

Reycis ::

feryz je izjavil:

Izgleda, da bodo Avstrijci špricali 4x letno ali pa boš 4x letno dobil položnico.
Ta naj bi bila od 100 evrov za sirote do 3500 evrov za bogatune.

Jaz takoj, ampak res takoj podpišem za to rešitev. Ker sem v spodnjem rangu bi scolal nekih 4 x 300 evrov (recimo).
Absolutno za, vendar pod pogojem, da nikoli več niti omenijo ne raznih pct, mask, in podobnih oslarij.
Kdor se cepi, se cepi, kdor ne, plača. Če plačaš se seveda razume, da boš dobil tudi boljšo zdravstveno storitev v primeru potrebe in ne jokanja, kako ne zmorejo.
Ker le tako lahko upravičijo, da mora zdrav in nič kriv človek plačati kazen ker obstaja.

Še vedno ne štekaš. Ukrep ni namenjen končanju epidemije ampak še en del resisterjev spravit na vax aka killshot. V bistvu ima kazen ima dvojno nalogo. Prva je, da tiste, ki se niso pripravljeni ničemur odreči za svoje prepričanje eliminira iz družbe (t.j. spravi na vax aka killshot). Druga naloga pa je, da se začne ostale privajat, da bodo morali živeti z manj kot do zdaj. V bistvu jim moram priznat, da so si zelo dobro spomnili še progresivno lestvico. Upam, da to pride tudi k nam. Ampak hkrati moraš vedet, da zaradi tega ne bo nič manj ukrepov, nič boljše obravnave v bolnici. Kvečjemu boš še vedno imel slabšo obravnavo in boš še naprej stigmatiziran. Se pa boš tako najlažje izognil killshotu.
Diversity is our greatest strength
««
49 / 85
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112498718 (76915) dsfsfawer235

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75897959 (75397) AliRes

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36457848 (46153) D3m

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722224540 (203625) Conini

Več podobnih tem