» »

Mobilna denarnica na telefonu

Mobilna denarnica na telefonu

Leko ::

Imam predplačniško Mastercard preko Gorenjske banke.
Kako oziroma preko katere aplikacije (mbills...?) priporočate oz.je najboljše, najbolj varno in delujoče jo nastavit, da bi lahko plačeval preko mobitela?
Predstavljam si tako, da to predplačniško kartico vstavim v to aplikacijo preko katere potem lahko na blagajni plačam preko telefona. Polnim kartico tako kot sedaj, preko linka prenos med primarnim računom. Ne preko te aplikacije.
Kot info imam to kartico vezano tudi na paypal, če to kaj pomaga.
Pridem danes na blagajno samo z gotovino (nisem imel denarnice sabo, pustil v avtu, v kopalkah, sabo samo 20€ gotovine) in ne morem dobit piva. Plačate lahko samo z kartico, gotovine ne jemljemo (telefon sem imel pri sebi).
Štal cela, odšel žejen. LOL :))

ViperR ::

A ni to tako, da mora kartica in banka to podpirati?

Leko ::

Ne vem, nimam pojma, zato sprašujem?

XS!D3 ::

Predvsem je važno kater telefon oziroma OS. Apple Pay je recimo v Slo uradno podprt, tako da lahko v Apple Wallet enostavno dodaš npr. Revolut MasterCard/Viso, če želiš ločen račun, ali pa Curve in vežeš na poljubno obstoječo Visa, MasterCard ali Diners kartico.

Google Pay po drugi strani v Slo ni uradno podprt in je vedno manj opcij, kako zadevo uspsobit pri nas. Imajo pa razvijalci na Andoridu nekoliko bolj proste roke, tako da obstajajo tudi alternativnr mobilne denarnice ala NKBM mDenarnica, NLB Pay, itd.

matobeli ::

Če že želiš met slo banko, vzameš tisto ki je najugodnejša in celo ima podporo nfc plačilom. Delavska Hranilnica

Deluje BP.

Če maš pa jabuček pa vzem N26 oziroma eno drugo ki podpira apple pay.

Leko ::

matobeli je izjavil:

Če že želiš met slo banko, vzameš tisto ki je najugodnejša in celo ima podporo nfc plačilom. Delavska Hranilnica

Deluje BP.

Če maš pa jabuček pa vzem N26 oziroma eno drugo ki podpira apple pay.

Želim imeti? Jo že imam. Sedaj imeti na 10 bankah kartice mi tudi ni. Ja, če trenutna ne bo zahtevala mojim potrebam bom menjal. Toda glede na to da imam trenutno vse na GB, če se le da, ne bi menjal. Toda kot opažam ima GB kar nekaj omejitev tako da bo treba počasi prebasat.
Kakorkoli trenutno, če se da bi to kartico prenesel v mobilno denarnico.
Imam androida-Samsunga.
Kot vem GB nima možnosti-aplikacije za plačevanje preko telefona? Torej trenutno na GB ni možno to usposobit?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Leko ()

matobeli ::

Leko je izjavil:

Sedaj imeti na 10 bankah kartice mi tudi ni.


Zapri vse in odpri pri DH pa še Revolut/n26.

Če nimaš kredita maš lih 1h dela.

Leko ::

matobeli je izjavil:

Leko je izjavil:

Sedaj imeti na 10 bankah kartice mi tudi ni.


Zapri vse in odpri pri DH pa še Revolut/n26.

Če nimaš kredita maš lih 1h dela.

Ni ravno tako enostavno kot si ti zamišljaš. Kot prvo v službi en kup enga sranja za prenest, potem na raznih spletnih mestih in drugih aplikacijah spreminjat, potem kredit ja, pa še kaj ti najdem...
Glih ene par dni sranja. Če potem vse dela spet kot mora.
Pa je ta DH ok. Recmo v primerjavi z NKMB?

matobeli ::

Nimam pojma kakšne zadeve rabiš na banki, zato ne vem ali bo enako dobra kot GB/NKBM, vse tri morjo spoštovat iste zakone in vse tri imajo verjetno kakšno luštno in kakšno tečno za šaltarjem.

Ampak verjetno imajo vse in to za manj €.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
627146855 (2902) Buggy
»

mBills v praksi (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
618129072 (6474) ideep
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14946143 (18715) Excavator
»

Osebni račun katera banka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8523018 (13057) kriko1
»

Hrvaška dobila Google Pay (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6019092 (14407) Jerry000

Več podobnih tem