» »

Nadzor nad podjetji

Nadzor nad podjetji

styrian ::

Katera inšpekcija nadzoruje izpolnjevanje pogoja PCT v podjetjih. Delovna ali zdravstvena?

Pri nas nobeden nič ne preverja, nekateri cepljeni pa se počutimo ogroženo, ker se govori, da je tudi vodstvo na strani anticepilcev.
  • zaklenil: BigWhale ()

starfotr ::

Ukrepe (maske, razkužila ipd.) so preverjali vsi državni inšpektorji. Tudi, če je bil inšpektor za finance ali požarno varnost, je moral preverjat tudi maske.

kriptobog ::

Ste pa dosadni. Kaj vas toliko briga za vse ostale? Inšpektorji opravljajo svoje delo, enkrat verjetno pridejo tudi do vas. sploh, če ste večje podjetje.

Baja ::

styrian je izjavil:

Katera inšpekcija nadzoruje izpolnjevanje pogoja PCT v podjetjih. Delovna ali zdravstvena?

Pri nas nobeden nič ne preverja, nekateri cepljeni pa se počutimo ogroženo, ker se govori, da je tudi vodstvo na strani anticepilcev.


LOL, pa saj cepljeni ste varni. kaj te briga za necepljene. bo pač crknu. al se bojiš da boš moral začet daleti, ko jih boste cepljeni okužili?

AndrejS ::

Jaz se bolj bojim cepljenih - ker jih noben ne preverja in lepo so prinesli virus iz dopustov, ker mi necepljeno smo hodili redno na testiranje in to so na meji preverjali

styrian ::

Dajte si že enkrat vtisniti v betico, da cepljeni ni 100% zaščiten.

Goody ::

styrian je izjavil:

Dajte si že enkrat vtisniti v betico, da cepljeni ni 100% zaščiten.


Ti še nisi dojel, da pri antiwax publiki nikakor ne gre z logiko, pravimi podatki? Ne prime se to njih.

Baja ::

pol pa na 2 dni na test, kaj zdaj jamraš.

si prepričan da nisi sam okužen? boš še kakšnega cepljenega slučajno okužil.

feryz ::

Mene ne moti, da se cepljeni počutijo ogrožene. Njihov problem.
Važno, da se mi, ostali, ne počutimo ogrožene.

c00L3r ::

Zaposleni se zdaj lahko "samo testirajo". Torej dobijo test, katerega vržejo v smeti in rečejo, da so negativni. Sistem deluje.

Naši vladi v interesu predvsem ustvarjat konflikt v družbi, da se ne gleda kako koruptivni so pri državnih naročilih.

PrimoZ_ ::

AndrejS je izjavil:

Jaz se bolj bojim cepljenih - ker jih noben ne preverja in lepo so prinesli virus iz dopustov, ker mi necepljeno smo hodili redno na testiranje in to so na meji preverjali


Mene skrbite HAGT testirani, ker ne pokažejo okužbe dovolj zanesljivo.
Ukinimo T v PCT ali zahtevajmo obvezno PCR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

Nedasemiveč ::

Kaj pa T za C?

Scaramouche ::

Jah če bodo podjetja hotela popolno kontrolo, tako kot nakupovalne trgovine bo promet drastično padel, kar lahko pomeni odpuščanje...

c00L3r ::

PrimoZ_ je izjavil:

AndrejS je izjavil:

Jaz se bolj bojim cepljenih - ker jih noben ne preverja in lepo so prinesli virus iz dopustov, ker mi necepljeno smo hodili redno na testiranje in to so na meji preverjali


Mene skrbite HAGT testirani, ker ne pokažejo okužbe dovolj zanesljivo.
Ukinimo T v PCT ali zahtevajmo obvezno PCR.


PCR test je vsa 5x dražji od HAGT in traja več ur za rezultat. Prav tako nimamo dovolj laboratorijev in osebja, da bi to izvajalo.

josipdare ::

Goody je izjavil:

styrian je izjavil:

Dajte si že enkrat vtisniti v betico, da cepljeni ni 100% zaščiten.


Ti še nisi dojel, da pri antiwax publiki nikakor ne gre z logiko, pravimi podatki? Ne prime se to njih.


Na koliko smo ze sedaj? 37%? Verjetno je 30mg cinka dnevno ze precej bolj uci.nkovito kot pa produkt mega marketing korporacije

PrimoZ_ ::

josipdare je izjavil:

Goody je izjavil:

styrian je izjavil:

Dajte si že enkrat vtisniti v betico, da cepljeni ni 100% zaščiten.


Ti še nisi dojel, da pri antiwax publiki nikakor ne gre z logiko, pravimi podatki? Ne prime se to njih.


Na koliko smo ze sedaj? 37%? Verjetno je 30mg cinka dnevno ze precej bolj uci.nkovito kot pa produkt mega marketing korporacije


Pa ne pozabi na magnezij! Aja pa na tist za rastrupjanje jeter in šekaj!

In obvezno ivermektin!

Beeee, beeee

link_up ::

mah saj so vsi znoreli ze...ni zastonj nastal film Idiocracy...
In and Out

kriptobog ::

PrimoZ_ je izjavil:

AndrejS je izjavil:

Jaz se bolj bojim cepljenih - ker jih noben ne preverja in lepo so prinesli virus iz dopustov, ker mi necepljeno smo hodili redno na testiranje in to so na meji preverjali


Mene skrbite HAGT testirani, ker ne pokažejo okužbe dovolj zanesljivo.
Ukinimo T v PCT ali zahtevajmo obvezno PCR.


Vbistvu ukinimo PC in HAGT in pustimo samo T in PCR

otago ::

c00L3r je izjavil:

Zaposleni se zdaj lahko "samo testirajo". Torej dobijo test, katerega vržejo v smeti in rečejo, da so negativni. Sistem deluje.

Naši vladi v interesu predvsem ustvarjat konflikt v družbi, da se ne gleda kako koruptivni so pri državnih naročilih.


Znalci so zdaj tako naredili, vsaj pri enem od ministrstev, da se morajo zaposleni testirati v ponedeljek zjutraj med 7-8h oz. ko prvic pridejo na delo. Test z izjavo moraš priloziti, pokazati nadrejenemu. Nekateri se ocitno niso zeleli testirati ali predloziti izjave. Ali pa je le pritisk na vse, da se cepijo. Ocitno je varneje oditi na delovno mesto, odkriti da si pozitiven in vsa nadaljna procedura. Nadrejeni pa mora poklicati zunanjo firmo, da razkuzi prostor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

LeQuack ::

styrian je izjavil:

Katera inšpekcija nadzoruje izpolnjevanje pogoja PCT v podjetjih. Delovna ali zdravstvena?

Pri nas nobeden nič ne preverja, nekateri cepljeni pa se počutimo ogroženo, ker se govori, da je tudi vodstvo na strani anticepilcev.


Če se počutiš ogroženega navkljub cepivu, potem je problem nekje drugje kot pa v ostalih.
Quack !

janezvalva ::

delam v majhnem podjetju, se vsi poznamo. so mi rekli, da lahko domov odnesem brivsko kremo in vrečo polno reklamnih značk.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

styrian ::

LeQuack je izjavil:


Če se počutiš ogroženega navkljub cepivu, potem je problem nekje drugje kot pa v ostalih.


Tudi če je verjetnost podobna zadetku strele, je to zame preveč. Necepljene mora družba prisilno izolirati, kot je dejal tudi Chomsky.

Kayzon ::

Kdaj zacnejo se cepljene testirati? Ker to ne pelje nikamor,saj trosijo virus naokoli...

IL_DIAVOLO ::

Cepljeni so ok, ker verjamejo v obstoj virusa, problem so retardi ki ne verjamejo v obstoj virusa in širijo to teorijo med manj inteligentne.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kayzon ::

Nihce ne zanika obstoj virusa bog pomagaj,samo zavedanje je potrebno da ni hudo niti polovico tako kot pumpajo mediji in politiki. Vecina ukrepov je nepotrebnih,saj se ne gre za neki kar je hujse od jebene gripe.

styrian ::

The COVID-19 situation is changing rapidly. Since this disease is caused by a new virus, the vast majority of people do not yet have immunity to it. Doctors and scientists are working to estimate the mortality rate of COVID-19, but at present, it is thought to be substantially higher (possibly 10 times or more) than that of most strains of the flu.

https://www.hopkinsmedicine.org/health/...

widj3098dj32 ::

styrian je izjavil:

LeQuack je izjavil:


Če se počutiš ogroženega navkljub cepivu, potem je problem nekje drugje kot pa v ostalih.


Tudi če je verjetnost podobna zadetku strele, je to zame preveč. Necepljene mora družba prisilno izolirati, kot je dejal tudi Chomsky.


Born to Jewish immigrants in Philadelphia,


k thx

styrian ::

A si Nazi?

BigWhale ::

Ok, dost je blo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Vstop v avstrijo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42162909 (33855) PrihajaNodi

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
107298950 (77977) Utk

Kdo ve, kam se lahko prijavi lokal, ki PCT ne preverja? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14013487 (11205) bluefish

Hitri test covid cena (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20831402 (24392) matevz1337

Več podobnih tem