» »

Kdo ve, kam se lahko prijavi lokal, ki PCT ne preverja?

Kdo ve, kam se lahko prijavi lokal, ki PCT ne preverja?

1
2
3

c3p0 ::

one-half je izjavil:

Malo mi gre na zivce, da bi sedel v lokalu s potencialno okuzenimi gosti, zato, ker se je gostinec odlocil, da bo za svoj profit ignoriral preverjanje PCTja.

A morda kdo ve, kam se lahko prijavi lokal, ki ne preverja PCT?


Snitches get stitches!

one-half ::

jotunn je izjavil:

one-half je izjavil:

Tako, da ne vidim nobenega razloga, zakaj ne bi prijavljali tistih, ki PCTja ne preverjajo

Jebeno a ker ni vec Vzhodne Nemcije in Stasija da bi lahko vohunil za sosedi in jih prijavljal? Ce te je tako strah, pac ne gres v lokal.


Ne. Mislim, da ne razumes necesa, ne bom jaz ne hodil iz lokala zato ker se gostinci ne drzijo predpisanega.

c3p0 je izjavil:

one-half je izjavil:

Malo mi gre na zivce, da bi sedel v lokalu s potencialno okuzenimi gosti, zato, ker se je gostinec odlocil, da bo za svoj profit ignoriral preverjanje PCTja.

A morda kdo ve, kam se lahko prijavi lokal, ki ne preverja PCT?


Snitches get stitches!


Mislim, da ne razumes prav dobro, prijava je anonimna. In seveda se ne mislim razburjati zaradi PCTja ali pametovati, da morajo. Samo prijavil bom nic drugega.

kriptobog je izjavil:


Prpa. Stoj za prijavo s svojim imenom, ne pa anonimko haha. Na koncu te bo pa cepljeni okužil 🤣 Sicer pa, če si cepljen, čemu strah?


Ko bos ti prijavljal, si bos ti izbral nacin. Ko bom pa jaz, ga bom pa jaz.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

feryz ::

kriptobog je izjavil:

Prpa. Stoj za prijavo s svojim imenom, ne pa anonimko haha. Na koncu te bo pa cepljeni okužil 🤣 Sicer pa, če si cepljen, čemu strah?
Mogoče je imel pa srečo in mojega cepca včeraj srečal.
Čeprav dvomim, da imajo taki kaj življenja.

kriptobog ::

one-half je izjavil:

jotunn je izjavil:

one-half je izjavil:

Tako, da ne vidim nobenega razloga, zakaj ne bi prijavljali tistih, ki PCTja ne preverjajo

Jebeno a ker ni vec Vzhodne Nemcije in Stasija da bi lahko vohunil za sosedi in jih prijavljal? Ce te je tako strah, pac ne gres v lokal.


Ne. Mislim, da ne razumes necesa, ne bom jaz ne hodil iz lokala zato ker se gostinci ne drzijo predpisanega.

c3p0 je izjavil:

one-half je izjavil:

Malo mi gre na zivce, da bi sedel v lokalu s potencialno okuzenimi gosti, zato, ker se je gostinec odlocil, da bo za svoj profit ignoriral preverjanje PCTja.

A morda kdo ve, kam se lahko prijavi lokal, ki ne preverja PCT?


Snitches get stitches!


Mislim, da ne razumes prav dobro, prijava je anonimna. In seveda se ne mislim razburjati zaradi PCTja ali pametovati, da morajo. Samo prijavil bom nic drugega.

kriptobog je izjavil:


Prpa. Stoj za prijavo s svojim imenom, ne pa anonimko haha. Na koncu te bo pa cepljeni okužil 🤣 Sicer pa, če si cepljen, čemu strah?


Ko bos ti prijavljal, si bos ti izbral nacin. Ko bom pa jaz, ga bom pa jaz.


Vsaj stoj za svojimi izjavami in dejanji no. Bodi dec. Ne pa prpa. Glasne po forumu potem pa anonimka. Za bruhat

jotunn ::

one-half je izjavil:

Ne. Mislim, da ne razumes necesa, ne bom jaz ne hodil iz lokala zato ker se gostinci ne drzijo predpisanega.
Mislim, da ne razumes prav dobro, prijava je anonimna. In seveda se ne mislim razburjati zaradi PCTja ali pametovati, da morajo. Samo prijavil bom nic drugega.

Se toliko jajc nimas da bi prijavil z imenom in priimkom.... res bi bil idealen drzavljan 50 let nazaj v DDR ;) Drugace ti ni treba hodit ven iz lokala... sploh notri ne gres ce te motijo taksne stvari. In ce vas bo taksnih dovolj, bo promet lokalu padel dovolj, da bo spremenil nacin. Taksne kretenske anonimne prijave so pa zgolj dokaz zahojenosti osebka, ki prijavlja ljudi. Ampak jebiga vsi smo si razlicni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paket ()

gruntfürmich ::

kam se pa prijavi tiste, ki prijavljajo lokale kjer ne preverjejo pct pogojev, na batine?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paket ()

feryz ::

Ne obremenjuj se, to so enaki, kot tisti, ki so židovske zvezde risali na sosedova vrata.
Ampak na koncu so jih tudi oni pokasirali.

one-half ::

kriptobog je izjavil:


Vsaj stoj za svojimi izjavami in dejanji no. Bodi dec. Ne pa prpa. Glasne po forumu potem pa anonimka. Za bruhat

No ja, normalen (velja tudi za vse ostale), bi se mi zahvalil, da skrbim za njegovo zdravje, hkrati pa nisi normalen, tako, da je vseeno. Mimogrede, ravnokar se dogaja kampanija na FB. Samo omenim, da ne boste napacnega one-halfa "na nos" :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

49106 ::

Dj ne prbiji, model. Za zdravje drugih skrbiš tako, da med koronakrizo trosiš virus po gostinskih lokalih. :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paket ()

one-half ::

49106 je izjavil:

Dj ne prbiji, model. Za zdravje drugih skrbiš tako, da med koronakrizo trosiš virus po gostinskih lokalih. :))


Konec koncev je vseeno, mogoce pa samo anticepilcev nocem gledati v blizini in imam moznost, da to uredim, torej zakaj ne? ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

49106 ::

one-half je izjavil:

49106 je izjavil:

Dj ne prbiji, model. Za zdravje drugih skrbiš tako, da med koronakrizo trosiš virus po gostinskih lokalih. :))


Konec koncev je vseeno, mogoce pa samo anticepilcev nocem gledati v blizini? ;)


Lepo, da končno priznaš, zakaj se v resnici gre. Hinavec :))

Machete ::

Verjemi, da je prej obratno. Ne glede na tvoj cepilni status.
Ne poznam človeka, ki bi šel s tabo na teraso na kavo.

*edino kak sds kvizling. Oni delujejo na principu špecanja in izdajanje.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

one-half ::

Machete je izjavil:

Verjemi, da je prej obratno. Ne glede na tvoj cepilni status.
Ne poznam človeka, ki bi šel s tabo na teraso na kavo.


Ojoj, krscen maticek, nek brezveznik na slo-techu ne bi sel na kavo z mano. To je pa res grozno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Machete ::

Ne en, vsi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

one-half ::

Machete je izjavil:

Ne en, vsi.


No za vse bos pa tezko govoril, mar ne? Verjetno 42% ne bi imelo nobenih problemov iti z mano na kavo. Ostalih 58% pa tako ali tako sploh ne sme iti z mano na kavo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

49106 ::

Machete je izjavil:

Verjemi, da je prej obratno. Ne glede na tvoj cepilni status.
Ne poznam človeka, ki bi šel s tabo na teraso na kavo.

*edino kak sds kvizling. Oni delujejo na principu špecanja in izdajanje.


Drži. Zadnje čase mediji trobijo o incelih, pozabljajo pa na take, ki sploh nimajo družbe. No, ja. Verjetno gre za iste ljudi oziroma se te dve množici v večji meri prekrivata.

Machete ::

one-half je izjavil:

Machete je izjavil:

Ne en, vsi.


No za vse bos pa tezko govoril, mar ne? Verjetno 42% ne bi imelo nobenih problemov iti z mano na kavo. Ostalih 58% pa tako ali tako sploh ne sme iti z mano na kavo.


A če si podgana, misliš, da so vsi cepljeni isti? Se motiš.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

one-half ::

49106 je izjavil:

Machete je izjavil:

Verjemi, da je prej obratno. Ne glede na tvoj cepilni status.
Ne poznam človeka, ki bi šel s tabo na teraso na kavo.

*edino kak sds kvizling. Oni delujejo na principu špecanja in izdajanje.


Drži. Zadnje čase mediji trobijo o incelih, pozabljajo pa na take, ki sploh nimajo družbe. No, ja. Verjetno gre za iste ljudi oziroma se te dve množici v večji meri prekrivata.


Spet o sebi razlagas, tema je o preverjanju PCTja, tvoja malenkost me ne zanima.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

FireSnake ::

one-half je izjavil:

Malo mi gre na zivce, da bi sedel v lokalu s potencialno okuzenimi gosti, zato, ker se je gostinec odlocil, da bo za svoj profit ignoriral preverjanje PCTja.

A morda kdo ve, kam se lahko prijavi lokal, ki ne preverja PCT?


Če si cepljen si prav tako lahko okužen.
kaj želiš povedati?

Kapitalu je dokončno ratalo razdvojit rajo.
Čestitke, ovca!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

one-half ::

FireSnake je izjavil:

one-half je izjavil:

Malo mi gre na zivce, da bi sedel v lokalu s potencialno okuzenimi gosti, zato, ker se je gostinec odlocil, da bo za svoj profit ignoriral preverjanje PCTja.

A morda kdo ve, kam se lahko prijavi lokal, ki ne preverja PCT?


Če si cepljen si prav tako lahko okužen.
kaj želiš povedati?

Kapitalu je dokončno ratalo razdvojit rajo.
Čestitke, ovca!


Kapitalu? Mislis gostincem?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zimonem ::

Pct bi moral veljati za vse! Ampak tako da so preboleli, so cepljeni in testirani. Samo ena od teh stvari ni dovolj!

widj3098dj32 ::

one-half je izjavil:

kriptobog je izjavil:


Vsaj stoj za svojimi izjavami in dejanji no. Bodi dec. Ne pa prpa. Glasne po forumu potem pa anonimka. Za bruhat

No ja, normalen (velja tudi za vse ostale), bi se mi zahvalil, da skrbim za njegovo zdravje, hkrati pa nisi normalen, tako, da je vseeno. Mimogrede, ravnokar se dogaja kampanija na FB. Samo omenim, da ne boste napacnega one-halfa "na nos" :))

Kje si varoval zdravje pred marcem 2020? Ne nabijaj. Imej vsaj jajca in klici medtem ko te gledajo gosti v takem lokalu, samo takrat si raje kar poklici obenem se resilca.

one-half ::

.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

one-half ::

No saj, da bo jasno, tule so zaceli, kot da imajo steklino ne covida, nabijati samo tisti, ki se jih to tice.

Se pravi niso preboleli, niso se cepili in niso testirani, radi pa bi veselo kuzili druge naprej.

Ostali nimajo nobenih tezav.

Na vse ostale pa apeliram, da zacnejo s prijavami tudi sami, tule je link:

https://e-uprava.gov.si/podrocja/drzava...

Spodaj je "Anonimna prijava", tako, da se vam ne bo treba ukvarjati z nicemer drugim, razen, da izpolnete prijavo, kar je precej trivialno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

49106 ::

Zimonem je izjavil:

Pct bi moral veljati za vse! Ampak tako da so preboleli, so cepljeni in testirani. Samo ena od teh stvari ni dovolj!


Res je, oziroma PC+T. Ampak določeni cepljeni mislijo, da so nadrasa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Taip4n ::

Goran's Blog je izjavil:

Tema se lahko zapre!

True that.

r3dkv1c4 ::

one-half je izjavil:

Malo mi gre na zivce, da bi sedel v lokalu s potencialno okuzenimi gosti, zato, ker se je gostinec odlocil, da bo za svoj profit ignoriral preverjanje PCTja.

A morda kdo ve, kam se lahko prijavi lokal, ki ne preverja PCT?

Kje je ta lokal, gremo na pivo.:D
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

one-half ::

r3dkv1c4 je izjavil:

one-half je izjavil:

Malo mi gre na zivce, da bi sedel v lokalu s potencialno okuzenimi gosti, zato, ker se je gostinec odlocil, da bo za svoj profit ignoriral preverjanje PCTja.

A morda kdo ve, kam se lahko prijavi lokal, ki ne preverja PCT?

Kje je ta lokal, gremo na pivo.:D

Ne bo vec dolgo :), je bilo treba sprobat formo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

NMH ::

kriptobog je izjavil:

Vsaj stoj za svojimi izjavami in dejanji no. Bodi dec. Ne pa prpa. Glasne po forumu potem pa anonimka. Za bruhat


Pa mora bit protiutež temu, da se govori "saj imamo ukrepe, pa se virus še vedno širi".

FireSnake ::

one-half je izjavil:

FireSnake je izjavil:

one-half je izjavil:

Malo mi gre na zivce, da bi sedel v lokalu s potencialno okuzenimi gosti, zato, ker se je gostinec odlocil, da bo za svoj profit ignoriral preverjanje PCTja.

A morda kdo ve, kam se lahko prijavi lokal, ki ne preverja PCT?


Če si cepljen si prav tako lahko okužen.
kaj želiš povedati?

Kapitalu je dokončno ratalo razdvojit rajo.
Čestitke, ovca!


Kapitalu? Mislis gostincem?


Še bolj neumen si, kot sem si mislil.
Na (tvojo) žalost.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

r3dkv1c4 ::

Uporabniško imeone-half
Čas prve prijave11.07.2021 21:28:02

Vse ti piše.
Težko vam je, ko morate imeti več fake profilov, da skrijete svoje idiotizme.
Žal vas ni malo tu gor, bistveno preveč.
Vsaj 9/10.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

FireSnake ::

one-half je izjavil:


Se pravi niso preboleli, niso se cepili in niso testirani, radi pa bi veselo kuzili druge naprej.


Ti, hinavska ovca, prav tako kužiš naprej. Kaj ti ni jasno?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

one-half ::

FireSnake je izjavil:

one-half je izjavil:


Kapitalu? Mislis gostincem?


Še bolj neumen si, kot sem si mislil.
Na (tvojo) žalost.


Pogledal in se nasmejal.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Kapitan Jack ::

Kere picke ste, pa nemores verjet. Dejte prijavit z imenom in priimkom, pa da vas vidimo misicnjake.

one-half ::

FireSnake je izjavil:

one-half je izjavil:


Se pravi niso preboleli, niso se cepili in niso testirani, radi pa bi veselo kuzili druge naprej.


Ti, hinavska ovca, prav tako kužiš naprej. Kaj ti ni jasno?

Ni mi jasno kaj ima to veze z obvezo gostincev, da preverijo PCT.

Kapitan Jack je izjavil:

Kere picke ste, pa nemores verjet. Dejte prijavit z imenom in priimkom, pa da vas vidimo misicnjake.

Namen anonimnih prijav je ravno v tem, da se kriminalci ne morejo mascevati zaradi prijave njihovega kaznivega dejanja. Zanimivo je, da ti mislis, da nekaj narobe dela tisti, ki prijavi in ne kriminalec.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

FireSnake ::

Ne, nima.

Ti si dal iztočnico:

one-half je izjavil:


Se pravi niso preboleli, niso se cepili in niso testirani, radi pa bi veselo kuzili druge naprej.


Nisi med najbolj brihtnimi, ane?
Vse treba narisati.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

one-half ::

FireSnake je izjavil:


Nisi med najbolj brihtnimi, ane?
Vse treba narisati.


No pa daj, pisanje ti ne gre najbolje, morda pa znas risati.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

49106 ::

eventyrer je izjavil:

Sem že večkrat rekel, pa bom še enkrat.

Slo-Tech rabi način ocenjevanja forumašev kjer bi se lahko določenim osebam z določenimi oznakami, recimo (persona qui mendacium) kar pomeni oseba ki laže onemogočilo dostop do nekaterih tem.
Komot bi to delovalo tako da bi lahko vsi glasovali o neki osebi in bi potem šele administrator lahko dodelil naziv ko bi malo pogledal poste te osebe.


Kloni bi morali čez preizkusno obdobje in si postopoma pridobiti več pravic. Le tako se ne bo splačalo delati klonov. Nove račune pa bi moral potrditi administrator.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Invictus ::

Machete je izjavil:

Takih še pes ne povoha v RL. Še v vrtcu se posledično igrajo sami.

Taki so bodoci rekruti za glupe desnicarje...

Sam problem je, da na koncu dobi eno drzavno sluzbico, kjer serje s svojimi dvemi mozganskimi celicami...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

one-half ::

49106 je izjavil:

eventyrer je izjavil:

Sem že večkrat rekel, pa bom še enkrat.

Slo-Tech rabi način ocenjevanja forumašev kjer bi se lahko določenim osebam z določenimi oznakami, recimo (persona qui mendacium) kar pomeni oseba ki laže onemogočilo dostop do nekaterih tem.
Komot bi to delovalo tako da bi lahko vsi glasovali o neki osebi in bi potem šele administrator lahko dodelil naziv ko bi malo pogledal poste te osebe.


Kloni bi morali čez preizkusno obdobje in si postopoma pridobiti več pravic. Le tako se ne bo splačalo delati klonov.


Sta res tako samozagledana, da sta prepricana, da ne bi ravno vidva ostala zunaj? Zaradi lazi ipd.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

49106 ::

one-half je izjavil:

49106 je izjavil:

eventyrer je izjavil:

Sem že večkrat rekel, pa bom še enkrat.

Slo-Tech rabi način ocenjevanja forumašev kjer bi se lahko določenim osebam z določenimi oznakami, recimo (persona qui mendacium) kar pomeni oseba ki laže onemogočilo dostop do nekaterih tem.
Komot bi to delovalo tako da bi lahko vsi glasovali o neki osebi in bi potem šele administrator lahko dodelil naziv ko bi malo pogledal poste te osebe.


Kloni bi morali čez preizkusno obdobje in si postopoma pridobiti več pravic. Le tako se ne bo splačalo delati klonov. Nove račune pa bi moral potrditi administrator.


Sta res tako samozagledana, da sta prepricana, da ne bi ravno vidva ostala zunaj? Zaradi lazi ipd.


Poglej datum prve prijave in se čudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

one-half ::

Poglej eventyrerove ostale ideje o glasovanju :).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

49106 ::

Dokler bodo kloni imeli enake pravice, bodo prosperirali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PacificBlue ::

Še malo pa bodo prišli s kontramantlom po tebe.
Tudi če nisi cepljen.

Netrunner ::

one-half je izjavil:

Malo mi gre na zivce, da bi sedel v lokalu s potencialno okuzenimi gosti, zato, ker se je gostinec odlocil, da bo za svoj profit ignoriral preverjanje PCTja.

A morda kdo ve, kam se lahko prijavi lokal, ki ne preverja PCT?


Tudi osebe s PTC so lahko okužene, tako da ne boš nič bolj varen, če gostinec to preverja ali ne. Saj sam si cepljen, kaj se sekiraš?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

PacificBlue ::

Eh, samo ideje več nima, kako bi še jezil antivakserje. :)

Zato se bo spravil nad gostince. Lol

HitraSperma ::

Tole je top, bolj zanimivo kot partizani in domobranci, ki je že izpeta tema.

Ali mislite, da bi se lahko cepljeni in necepljeni poročali med sabo - jaz ne, potrebno ločiti, drugače to ne pelje nikamor.
:))
fgdsfjk

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

one-half ::

Vsi zgoraj, prenehajte projecirati, rad bi sel v lokal brez skrbi, da imam zraven enega okuzenega. Sicer cepivo in prebolelost ne resita vsega po drugi strani pa je verjetnost za to vseeno manjsa.

Ne vem kaj vas muci, saj ste vsi preboleli, bili cepljeni, ste redno testirani sicer pa vam na kraj pameti ne pade, da bi sli v lokal sirit okuzbo, mar ne?

Tukaj sem videl kar nekaj nickov, ki so po drugih temah zatrjevali, da so testirani, ne vem v cem se skriva problem.

Ste gostilnicarji (glede na nivo odgovorov)?

Mimogrede, se za tiste "ta cudne", ki vedno spravijo zadevo na politiko. Kar ste volili, to imate, upam, da ne bo kavcing, izleti ipd. spet prevladali nad zeljo iti na volitve in boste volili naslednje leto bolj modro.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

lebang1 ::

Že prvi je odgovoril na vprašanje in temo za zakleniti.
Pač glede tega se lahko samo kregamo.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Covid QR koda

Oddelek: Loža
427458 (5918) WizzardOfOZ

Zasebnostna analiza aplikacije za preverjanje izpolnjevanja PCT pogojev (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
37047332 (38217) ajdov2

Več podobnih tem