» »

Kdo ve, kam se lahko prijavi lokal, ki PCT ne preverja?

Kdo ve, kam se lahko prijavi lokal, ki PCT ne preverja?

«
1
2 3

one-half ::

Malo mi gre na zivce, da bi sedel v lokalu s potencialno okuzenimi gosti, zato, ker se je gostinec odlocil, da bo za svoj profit ignoriral preverjanje PCTja.

A morda kdo ve, kam se lahko prijavi lokal, ki ne preverja PCT?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
  • predlagal izbris: donvito ()

Goran's Blog ::

one-half je izjavil:

Malo mi gre na zivce, da bi sedel v lokalu s potencialno okuzenimi gosti, zato, ker se je gostinec odlocil, da bo za svoj profit ignoriral preverjanje PCTja.

A morda kdo ve, kam se lahko prijavi lokal, ki ne preverja PCT?


Zdravstvenemu inšpektoratu.
Tema se lahko zapre!

Machete ::

Doma bodi. Na terasah je preveč cepljenih. Ti so tempirana bomba okuževanja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

stevemcq_ ::

Miki N ::

Nihče te ne sili biti gost tega nevarnega lokala - je prostovoljno.

Je pa ta pandemija razkrila veliko značajev ... po svoje dobro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Goran's Blog ::

Dej klapa ne nasedajte in take in easy...tako se pač deli folk, da so eden prodi drugemu.

jukoz ::

Kako se pa sploh preveri PCT potrdilo. Kje se dobi APP za Androida? Google Play mi ponuja samo tisti šit od #ostanizdrav, ostalo mi skrije - Suggest na searchu mi da full nekih searchev, rezultat pa samo #ostanizdrav.

Miki N ::

Dosti je bilo govora o odgovornosti in bla bla. Ste pripravljeni prevzeti odgovornost... koga spraviti ob šiht ali na kant? Mogoče doživljensko, glede na timing svetovnega gospodarstva ravno zdaj.

Ja ja saj ga ne boš. Ok, saj un te tudi ne bo okužil.

Tveganje pa je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Machete ::

Mogoče je kopriva profil Edvarda Kadića.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

one-half ::

Dajte ne nabijajte, preverjanje PCT v lokalu je v vasem lastnem interesu, da se za brezveze ne nalezete od drugih. Tako, da ne vidim nobenega razloga, zakaj ne bi prijavljali tistih, ki PCTja ne preverjajo, da bi povecali svoj zasluzek. Se malo pa boste trdili, da je odlicno, ce v gostilni dajo umazano posodo samo psu za polizat in redijo podgane v kuhinji kjer kuhajo hrano s pretecenim rokom trajanja. Aja, to je pa nekaj drugega. ;((

stevemcq_ je izjavil:

Izvoli :

https://e-uprava.gov.si/podrocja/drzava...


Odlicno, pa se anonimno prijavo imajo. Hvala.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

49106 ::

one-half je izjavil:

Dajte ne nabijajte, preverjanje PCT v lokalu je v vasem lastnem interesu, da se za brezveze ne nalezete od drugih.

Če bi držalo, bi imeli samo T pogoj. Pa ne hodi v lokale in ostani doma, če želiš biti bolj zavarovan.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paket ()

one-half ::

49106 je izjavil:

one-half je izjavil:

Dajte ne nabijajte, preverjanje PCT v lokalu je v vasem lastnem interesu, da se za brezveze ne nalezete od drugih.

Če bi držalo, bi imeli samo T pogoj. Pa ne hodi v lokale in ostani doma, če želiš biti bolj zavaraovan.


Ne, jaz bom prijavljal gostince, ki se ne drzijo preverjanja, iz preprostega razloga, ker se mi zdi ogabno, da zaradi profita ta ukrep ignorirajo.

Sicer jaz tebi ne govorim kaj ti pocni, ti pa meni ne bos.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Machete ::

Takih še pes ne povoha v RL. Še v vrtcu se posledično igrajo sami.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

one-half ::

Machete je izjavil:

Takih še pes ne povoha v RL. Še v vrtcu se posledično igrajo sami.

To, da imas slabe izkusnje s tem in travme iz vrtca me ravno tako ne zanima.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

feryz ::

Ok, samo zate, zelo počasi.

Včeraj sem imel na poslu, če odštejem pisarniške moljace, 8 terencev na delu.
1 od 8 je imel status C, ostali so brez statusa PCT.
1 od 8 je bil kužen. Ker korona ni tako hitra in je danes bolan in kužen.
1 od 8 je lahko šel med ljudi in v oštarijo in to ravno ta, cepljen, kužen in bolan.
In samo 1 od 8 je lahko včeraj neomejeno okuževal ljudi. Ja, točno ta, cepljen, okužen in bolan.

Zdaj mi pa ti, one-half, razloži, kaj in zakaj preverjamo s kontrolo PCT.

one-half ::

feryz je izjavil:

Ok, samo zate, zelo počasi.

Včeraj sem imel na poslu, če odštejem pisarniške moljace, 8 terencev na delu.
1 od 8 je imel status C, ostali so brez statusa PCT.
1 od 8 je bil kužen. Ker korona ni tako hitra in je danes bolan in kužen.
1 od 8 je lahko šel med ljudi in v oštarijo in to ravno ta, cepljen, kužen in bolan.
In samo 1 od 8 je lahko včeraj neomejeno okuževal ljudi. Ja, točno ta, cepljen, okužen in bolan.

Zdaj mi pa ti, one-half, razloži, kaj in zakaj preverjamo s kontrolo PCT.


Off topic. Kar se mene tice, sem zvedel vse kar sem rabil, parlamentiraj s kom drugim.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

49106 ::

one-half je izjavil:

49106 je izjavil:

one-half je izjavil:

Dajte ne nabijajte, preverjanje PCT v lokalu je v vasem lastnem interesu, da se za brezveze ne nalezete od drugih.

Če bi držalo, bi imeli samo T pogoj. Pa ne hodi v lokale in ostani doma, če želiš biti bolj zavaraovan.


Ne, jaz bom prijavljal gostince, ki se ne drzijo preverjanja, iz preprostega razloga, ker se mi zdi ogabno, da zaradi profita ta ukrep ignorirajo.

Sicer jaz tebi ne govorim kaj ti pocni, ti pa meni ne bos.


Jaz sem ti povedal, kako ostaneš karseda varen pred okužbo. To, da cepljeni radi trosite virus okoli, je za vas drugotnega pomena.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: PgSurfer ()

Miki N ::

Počasi boste razumeli, zakaj se mafijsko zavarovanje lokalov - ki je povsem prostovoljno, mimogrede - izplača. Paket "Požar, steklo in inšpektor". Cena? Sitnica.

Samael ::

feryz je izjavil:

Ok, samo zate, zelo počasi.

Včeraj sem imel na poslu, če odštejem pisarniške moljace, 8 terencev na delu.
1 od 8 je imel status C, ostali so brez statusa PCT.
1 od 8 je bil kužen. Ker korona ni tako hitra in je danes bolan in kužen.
1 od 8 je lahko šel med ljudi in v oštarijo in to ravno ta, cepljen, kužen in bolan.
In samo 1 od 8 je lahko včeraj neomejeno okuževal ljudi. Ja, točno ta, cepljen, okužen in bolan.

Ampak to ni tako zelo problem ane, ker si tudi ti in ostalih 7 cepljenih, pa večjih težav ni za pričakovati. Aja, niste?
Ja, potem bi se pa oni, ki je cepljen definitivno moral žrtvovati zaradi vas, ki niste in ne iti v gostilno.
Samael != Samuel

one-half ::

Ne vem kaj se toliko razburjate, se usedes, pocakas, da te vprasa za PCT, si izmislis, da si potrdilo pozabil, ce te vseeno postreze prijavis,
ce pa noce postreci "se spomnis, da ga imas v zadnjem zepu" in ji ga pokazes. 30 sekund dela.

Kar sproti iz telefona. Dejansko je celoten postopek prijave tako preprost, da gre se za nadaljno minuto.

49106 je izjavil:


Jaz sem ti povedal, kako ostaneš karseda varen pred okužbo. To, da cepljeni radi trosite virus okoli, je za vas drugotnega pomena.


Prav, lepo od tebe. No jaz bom pa se malo zminimaliziral moznost okuzbe takrat, ko bom v najljubsem lokalu.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

feryz ::

Ok, frišna informacija s terena, sem zdajle govoril s fanti.
So ravnokar z malice, v miru so pojedli v oštariji, ker jih ni nihče nič vprašal.
Oni, ki mu je dovoljeno, pa je itak doma.

Ne bom ti pa povedal, za katero oštarijo gre.

one-half ::

feryz je izjavil:

Ok, frišna informacija s terena, sem zdajle govoril s fanti.
So ravnokar z malice, v miru so pojedli v oštariji, ker jih ni nihče nič vprašal.
Oni, ki mu je dovoljeno, pa je itak doma.

Ne bom ti pa povedal, za katero oštarijo gre.


Kolega ze razsirja po FBju "Zavarujte se", tako, da ne rabis. Za link nisem zase spraseval.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

NMH ::

Samael je izjavil:

feryz je izjavil:

Ok, samo zate, zelo počasi.

Včeraj sem imel na poslu, če odštejem pisarniške moljace, 8 terencev na delu.
1 od 8 je imel status C, ostali so brez statusa PCT.
1 od 8 je bil kužen. Ker korona ni tako hitra in je danes bolan in kužen.
1 od 8 je lahko šel med ljudi in v oštarijo in to ravno ta, cepljen, kužen in bolan.
In samo 1 od 8 je lahko včeraj neomejeno okuževal ljudi. Ja, točno ta, cepljen, okužen in bolan.

Ampak to ni tako zelo problem ane, ker si tudi ti in ostalih 7 cepljenih, pa večjih težav ni za pričakovati. Aja, niste?
Ja, potem bi se pa oni, ki je cepljen definitivno moral žrtvovati zaradi vas, ki niste in ne iti v gostilno.


Odgovarjaš na izmišljeno bedarijo s strani feryza.

feryz je izjavil:

Ok, frišna informacija s terena, sem zdajle govoril s fanti.
So ravnokar z malice, v miru so pojedli v oštariji, ker jih ni nihče nič vprašal.
Oni, ki mu je dovoljeno, pa je itak doma.

Ne bom ti pa povedal, za katero oštarijo gre.


Ne moreš, ker ne obstaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

feryz ::

Sem že napisal, jaz ne rabim lagati.

Vi pa kakor hočete.

49106 ::

one-half je izjavil:


49106 je izjavil:


Jaz sem ti povedal, kako ostaneš karseda varen pred okužbo. To, da cepljeni radi trosite virus okoli, je za vas drugotnega pomena.


Prav, lepo od tebe. No jaz bom pa se malo zminimaliziral moznost okuzbe takrat, ko bom v najljubsem lokalu.


S tem nisi minimiziral, ampak povečal možnosti za okužbo sebe in drugih. #ostanidoma

Miki N ::

No poročaj potem, če si ga uspešno zjebal, gostinca nemarnega.

A pozor gotovo teh prijav ni malo, inšpektorjev pa omejeno... zna trajati. :))

one-half ::

49106 je izjavil:

one-half je izjavil:


49106 je izjavil:


Jaz sem ti povedal, kako ostaneš karseda varen pred okužbo. To, da cepljeni radi trosite virus okoli, je za vas drugotnega pomena.


Prav, lepo od tebe. No jaz bom pa se malo zminimaliziral moznost okuzbe takrat, ko bom v najljubsem lokalu.


S tem nisi minimiziral, ampak povečal možnosti za okužbo sebe in drugih. #ostanidoma


No jaz mislim drugace.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Samael ::

feryz je izjavil:

Ok, frišna informacija s terena, sem zdajle govoril s fanti.
So ravnokar z malice, v miru so pojedli v oštariji, ker jih ni nihče nič vprašal.
Oni, ki mu je dovoljeno, pa je itak doma.

Ne bom ti pa povedal, za katero oštarijo gre.

A so ti fantje, terenci, pustili telefonsko? Pa si ziher, da ni bilo mišljeno, da jih pokličeš takole malce proti večeru?
Hmm... no saj ok, ne obsojamo.
Samael != Samuel

NMH ::

feryz je izjavil:

Sem že napisal, jaz ne rabim lagati.

Vi pa kakor hočete.


Antivax imate nešteto mrtvih od cepljenja, en kup invalidov s strani cepljenja, en kup zgodbic, kako so cepljeni okužili vse AMPAK

prav nobenega ne poznate, ki je umrl od covida.

Likalnik ::

one-half je izjavil:

Malo mi gre na zivce, da bi sedel v lokalu s potencialno okuzenimi gosti, zato, ker se je gostinec odlocil, da bo za svoj profit ignoriral preverjanje PCTja.

A morda kdo ve, kam se lahko prijavi lokal, ki ne preverja PCT?


kje pa piše, da ti kateri si cepljen nisi kužen....in jaz necepljen s negativnim testom sedim zraven tebe, ki si cepljen in okužen...seveda brez testa to ne veš....kam pa se take paciente lahko prijavi? prosim za link

Utk ::

Če bi končal OŠ, ne bi odpiral take teme.

feryz ::

Ja ga, enega.
Šel je v bolnico z navadno pljučnico, jo prebolel, dobil tam za zahvalo korono, še eno pljučnico in brezplačen transport do krematorija.

one-half ::

Miki N je izjavil:

No poročaj potem, če si ga uspešno zjebal, gostinca nemarnega.

A pozor gotovo teh prijav ni malo, inšpektorjev pa omejeno... zna trajati. :))


Enaki komentarji so prihajali tudi, ko so zaceli parkirni redarji hoditi po Ljubljani.

Seveda, saj ves kako je s posli, ce cvetijo in je povprasevanje vecje od ponudbe,
ob vsakem obisku pa zasluzis za svojo placo, se posel razsiri.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

49106 ::

NMH je izjavil:

feryz je izjavil:

Sem že napisal, jaz ne rabim lagati.

Vi pa kakor hočete.


Antivax imate nešteto mrtvih od cepljenja, en kup invalidov s strani cepljenja, en kup zgodbic, kako so cepljeni okužili vse AMPAK

prav nobenega ne poznate, ki je umrl od covida.


Jaz res ne poznam veliko takšnih, pa nisem antivax. Enega poznam, ki je imel pljučnico, pa je zdaj kot nov. In zgolj enega sem poznal, ki je imel cel kup pridruženih bolezni. Poznal sem pa dva, ki sta umrla nekaj tednov po cepljenju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Samael ::

NMH je izjavil:

feryz je izjavil:

Sem že napisal, jaz ne rabim lagati.

Vi pa kakor hočete.


Antivax imate nešteto mrtvih od cepljenja, en kup invalidov s strani cepljenja, en kup zgodbic, kako so cepljeni okužili vse AMPAK

prav nobenega ne poznate, ki je umrl od covida.

Le kako bi poznali koga, ki je umrl od covida, če je pa že vseh osem, ki so jih poznali, umrlo od cepljenja. Vsaj razbrati je tako iz nekaterih objav.
Samael != Samuel

NMH ::

feryz je izjavil:

Ja ga, enega.
Šel je v bolnico z navadno pljučnico, jo prebolel, dobil tam za zahvalo korono, še eno pljučnico in brezplačen transport do krematorija.


Po planu ja. :|

Matr, da se ti da lagat tle konstantno ej... nimaš nobenega drugega dela?

one-half ::

Likalnik je izjavil:

one-half je izjavil:

Malo mi gre na zivce, da bi sedel v lokalu s potencialno okuzenimi gosti, zato, ker se je gostinec odlocil, da bo za svoj profit ignoriral preverjanje PCTja.

A morda kdo ve, kam se lahko prijavi lokal, ki ne preverja PCT?


kje pa piše, da ti kateri si cepljen nisi kužen....in jaz necepljen s negativnim testom sedim zraven tebe, ki si cepljen in okužen...seveda brez testa to ne veš....kam pa se take paciente lahko prijavi? prosim za link


Postavis slamnatega moza in mislis, da ti bom odgovarjal? Gostinec mora preverjati PCT. Pika. Nimam vec kaj razglabljati.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

FoxKnox ::

Nič bat za PCT. Saj bo kmalu spet vse zaprto in omejeno na občine in boste lahko delali samo še to kar delate zdaj. Pisati komentarje na forumih 24\7

one-half ::

FoxKnox je izjavil:

Nič bat za PCT. Saj bo kmalu spet vse zaprto in omejeno na občine in boste lahko delali samo še to kar delate zdaj. Pisati komentarje na forumih 24\7


Verjetno res, ampak mogoce bom lahko s prijavami pripomogel, da kaksen dan kasneje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

49106 ::

NMH je izjavil:

feryz je izjavil:

Ja ga, enega.
Šel je v bolnico z navadno pljučnico, jo prebolel, dobil tam za zahvalo korono, še eno pljučnico in brezplačen transport do krematorija.


Po planu ja. :|

Matr, da se ti da lagat tle konstantno ej... nimaš nobenega drugega dela?


Zelo nam lažejo waxerji, kot na primer s tistim otrokom, čigar prve besedo so bile "I wish I had gotten the vaccine".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

NMH ::

49106 je izjavil:

NMH je izjavil:

feryz je izjavil:

Sem že napisal, jaz ne rabim lagati.

Vi pa kakor hočete.


Antivax imate nešteto mrtvih od cepljenja, en kup invalidov s strani cepljenja, en kup zgodbic, kako so cepljeni okužili vse AMPAK

prav nobenega ne poznate, ki je umrl od covida.


Jaz res ne poznam veliko takšnih, pa nisem antivax. Enega poznam, ki je imel pljučnico, pa je zdaj kot nov. In zgolj enega sem poznal, ki je imel cel kup pridruženih bolezni. Poznal sem pa dva, ki sta umrla nekaj tednov po cepljenju.


Fascinantno kako lahko antivax od začetka pozna baš dva, ki sta umrla nekaj tednov po cepljenju in o katerih zagotovo komisija sklepa, ali je bil vzrok ravno cepljenje (pa vemo, da jih je precej malo takih v Sloveniji). Terna.. začni igrat loto.. ziher zadaneš vsaj 6, če ne kaj več.

49106 ::

Nisem antivax. Cepite se vsi, ki imate slab imunski sistem in vsi tisti, ki mislite da cepivo potrebujete.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paket ()

eventyrer ::

Sem že večkrat rekel, pa bom še enkrat.

Slo-Tech rabi način ocenjevanja forumašev kjer bi se lahko določenim osebam z določenimi oznakami, recimo (persona qui mendacium) kar pomeni oseba ki laže onemogočilo dostop do nekaterih tem.
Komot bi to delovalo tako da bi lahko vsi glasovali o neki osebi in bi potem šele administrator lahko dodelil naziv ko bi malo pogledal poste te osebe.

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Ampak potem bi ti antiwaxerji talali minuse (in obratno), pa spet ne bi bil vesel.

eventyrer ::

True, true.

jotunn ::

one-half je izjavil:

Tako, da ne vidim nobenega razloga, zakaj ne bi prijavljali tistih, ki PCTja ne preverjajo

Jebeno a ker ni vec Vzhodne Nemcije in Stasija da bi lahko vohunil za sosedi in jih prijavljal? Ce te je tako strah, pac ne gres v lokal.

eventyrer ::

49106 je izjavil:

Ampak potem bi ti antiwaxerji talali minuse (in obratno), pa spet ne bi bil vesel.


Problematika debatiranja v takem okolju je v tem da (debatersko inteligentni) cepilci in (debatersko inteligentni) anticepilci seveda imamo svoje dvome. Zagotovo. Ampak na forumu tega ne smeš pokazati saj te raja, ki misli da zna debatirati, z največjim navdušenjem takoj raztrže.
KARKOLI bom napisal me bo nekdo napadel...vaxxer ali pa antivaxxer. Sigurno, sem povsem prepričan da nekdo bo moje besede vzel in pričel flame-war.


V naši družini smo se vsi cepili. Zato da naj bi bili varni in da se lahko končno spet varno družimo z našimi prijatelji in preostalo družimo, ki je tudi cepljena. Z necepljenimi se družimo zgolj na svežem zraku, v dom jih ne spustimo. Me ne briga, če zato ne pridejo več na vino..pa ga bo ostalo več za nas.
Kljub temu imamo svoje dvome tako o cepivih kot tudi o virusu.

Dejansko je tale covid najbrž največja pizdarija 22 stoletja. Tematika je hudo kompleksna, v svetu razmišljanja nezmožnih ljudi pa se potem realizira kot neka brutalna polarizacija ljudstva ker se posamezniki postavljajo v določene tabore in pričenjajo napadati nasproten tabor in je debata absolutno nemogoča.



In to je taka nepopisna škoda da ni za razložit. Imamo forume, ki so useless.
Z našo klapo pa o tem nima nekega blaznega smisla debatirati ker smo itak vsi istega mnenja in si zgolj dajemo prav. Taka debata mi je ... rahlo dolgočasna saj ni možno da bi dojel kaj novega.

Zgodovina sprememb…

Kapitan Jack ::

Ce bi ta PCT bil vsaj kaj vreden, bi se navijal za to prijavo. Ampak testiranja po vec kot letu in pol dni so se vedno za en poden. Moras met ze oring simptome, da ti jih antigen zazna.

Tako da to je vse ena navadna farsa.

feryz ::

NMH je izjavil:

feryz je izjavil:

Ja ga, enega.
Šel je v bolnico z navadno pljučnico, jo prebolel, dobil tam za zahvalo korono, še eno pljučnico in brezplačen transport do krematorija.


Po planu ja. :|

Matr, da se ti da lagat tle konstantno ej... nimaš nobenega drugega dela?
Bi rabil ogromno domišljije, če bi se hotel toliko zlagati.
Itak pa ni potrebe, se dovolj zgodi in samo to zapišeš.

Sicer bi tega tipa moral poznati tudi marsikdo tukaj. V tranzicijskih časih znan podjetnik z Unca, ki je imel štacuno na cesti dveh cesarjev.
Sreče pa bolj malo v življenju. Dodobra se je seznanil s kvaliteto slovenskega zdravstva. Z napačne strani.

kriptobog ::

Kakšen debilizem. Imamo sploh že pandemijo v Sloveniji? ?

one-half je izjavil:

Dajte ne nabijajte, preverjanje PCT v lokalu je v vasem lastnem interesu, da se za brezveze ne nalezete od drugih. Tako, da ne vidim nobenega razloga, zakaj ne bi prijavljali tistih, ki PCTja ne preverjajo, da bi povecali svoj zasluzek. Se malo pa boste trdili, da je odlicno, ce v gostilni dajo umazano posodo samo psu za polizat in redijo podgane v kuhinji kjer kuhajo hrano s pretecenim rokom trajanja. Aja, to je pa nekaj drugega. ;((

stevemcq_ je izjavil:

Izvoli :

https://e-uprava.gov.si/podrocja/drzava...


Odlicno, pa se anonimno prijavo imajo. Hvala.


Prpa. Stoj za prijavo s svojim imenom, ne pa anonimko haha. Na koncu te bo pa cepljeni okužil 🤣 Sicer pa, če si cepljen, čemu strah?

Zgodovina sprememb…

«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Covid QR koda

Oddelek: Loža
427469 (5929) WizzardOfOZ

Zasebnostna analiza aplikacije za preverjanje izpolnjevanja PCT pogojev (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
37047425 (38310) ajdov2

Več podobnih tem