» »

PCT - Bencinski servisi niso izjema ??

PCT - Bencinski servisi niso izjema ??

««
21 / 22
»»

Mato989 ::

Pithlit je izjavil:

Newsflash: ob 100% precepljenosti bodo samo in edino cepljeni po bolnicah in pokopališčih. Cepivo ne deluje!!! Ne se cepit!

Enim resno manjka nekaj zobnikov v lobanji.


Saj tako govorite da je 90% mrtvih necepljenih, seveda če so umirali ko cepiva ni bilo kako bi takrat bili cepljeni med mrtvimi lani taki čas?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Pithlit ::

Pa ti razumeš kaj pomeni da je 90% mrtvih necepljenih? Al je treba po Lucille it in ti v glavo vbit?
Life is as complicated as we make it...

dexterboy ::

Hemi426 je izjavil:

Fantje, nasilje samo rodi nasilje. Ni rešitev, res ne. Policisti, ko so danes bili poškodovani, niso bili nič krivi... Za njih je to služba, tako kot za smetarja nalaganje smeti...

khm... imaš prav, po svoje pa tudi nimaš prav. Če bi si midva stala vsak na svojem bregu reke (govorim hipotetično, ne v RL), in če bi se ti spravil na mene s fračo, bi jaz vzel samostrel in odpravil nasilje. Vidiš, kako je nasilje rešitev za nasilje? ;)
Osebno trobim že od leta 2008, ko so gorela francoska in britanska predmestja, da bi se to moralo že takrat zgoditi tudi v kokoški. To oblast je treba "fukn't" v fojbe, pa bo čez noč zavladal mir v tej državi... Vsak, ki ima svojo firmo, ve, koliko "podpore" preko servisov dobi od države in kakšni so vatli pri plačilu prispevkov... Pa to je samo eden od primerov...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

LeQuack ::

Pithlit je izjavil:

Newsflash: ob 100% precepljenosti bodo samo in edino cepljeni po bolnicah in pokopališčih. Cepivo ne deluje!!! Ne se cepit!

Enim resno manjka nekaj zobnikov v lobanji.


Danes ne sme več noben umreti, ker mediji in politiki izkoristijo njihovo smrt za fearmongering.
Quack !

Mato989 ::

Pithlit je izjavil:

Pa ti razumeš kaj pomeni da je 90% mrtvih necepljenih? Al je treba po Lucille it in ti v glavo vbit?


Pa ti razumeš da večino časa ko so necepljeni umirali ni bilo cepljenih in tako je logično da je več necepljenih umrlo kot cepljenih??? Počakajmo da bo cepljenih 75%... če bo še vedno več necepljenih umrlo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

LeQuack ::

Kako veš da je nekdo cepljen? Pove ti, vsak dan, in ne neha.
Quack !

GR2 ::

Danes zjutraj pri polovici tanka se že odločim vprašat na Petrolu kako in kaj je s tankanjem. Pa je bilo že vse na stežaj odprto, še brez maske bi verjetno prišel noter, kot sem že v soboto na pošti. Ampak to sem reskiral bolj sebe kot ostale, bi bilo bolje če bi se sprehodil za 10min nazaj po masko.
Za plačevanje z aplikacijo je pa rekla da rabim še mBills. Mater, zadnji čas sem se lotil spraviti v korak s časom, ker pred parimi tedni sem bil še z 2015 offline telefonom.

Na isti črpalki je bila včeraj tista Karen iz Youtuba, se mi je kar smilila tale uslužbenka, ki je drugače zelo prijazna, pa še lepo pričesko ima. To je mogla prenašat cel dan. Sicer po avtomobilih sodeč izpred Petrola ima očitno vsak prodajalec na Petrolu za Audija Q3, tako da plačana je verjetno že dovolj, tudi če je kakšen tak dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GR2 ()

feryz ::

Mato989 je izjavil:

Bomo videli koliko bo cepljenih mrtvih to zimo... lepo je pimpat statistiko ko je blo večino časa 80% necepljenih, no zdaj se bodo števbilke začele obračat... potem več ne boste pisali takih bedarij... kaj bo ko bo več kot pol mrtvih cepljenih, takrat boste začeli spinat da je to manj kot lani.
Noben cepljen ne bo umrl od korone. Vsi bodo od pridruženih bolezni.

dexterboy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Nasilje pritegne pozornost. Dokaz je današnji primer Petrola, kako je hitro prilagodil odlok sebi v prid, potem ko so imeli par problemčkov ;)

To nikogar več ne zanima, ko ti začnejo postavljati ultimate ali služba ali "cepivo" je težka odločitev, sploh za tiste ko imajo družine. Jasno, posledic cepiv nihče ne omenja, vemo pa da tale gripa ni smrtonosna. Imam občutek, da se stvari ne bodo dobro končale, ker marssikdo nima ničesar za izgubit, med variantami kruh - zdravje.

WizzardOfOZ je izjavil:

ja, samo to ni daljnoročna rešitev. ljudje ne smejo živeti v strahu. Bo treba kr dialog. seveda ne s to vlado, ker ta na žalost ne ve kaj je to dialog.

Pomoje, da bomo še vojsko videli na cesti in marshall law, ko bo vojska prišla na ceste.

Uf Uf, Nodi je spregovoril :))
Z veseljem čakam prihod armije na naše ceste, ker to bo šele zabavna in komična situacija! Policija vsaj ima izkušnje pri stikih s prebivalstvom, vojska bo pa kaj? Streljala na lastne ljudi? ROFL! Na kocu bi jim morale uboge bakice in tetke nositi čaj in piškote, da bi sploh imeli kaj za pod zob dati... Ah, škoda razlage. Čas je za novo vojno, da se spomnimo, kako je bilo tistih 6 let prejšnjega stoletja...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

feryz ::

Jebeš zakone, ups, neke odloke, ki se jih nihče ne misli držati.
Včeraj pri dohtarju je bilo isto.
Kaj sploh pišejo to govno?

GR2 ::

Ni mi sicer jasno, odlok velja 14 dni, včeraj so se ga na Petrolu izrecno držali, danes je pa lahko kar vse po starem.
V službi pa tudi ni bil noben problem, palčka v nos in gremo dalje. Pa ravno par dni nazaj sem bral da sedaj ne gredo več 12cm globoko kjer mene potem takoj zaboli glava in me boli še 2 dni. In res, samo par cm noter je šla, ni panike. Ampak se bom vseeno cepil, ker očitno so sedaj cepljeni priviligirani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GR2 ()

feryz ::

Včeraj so se ga držali dve uri. So dovolj popušili.

LeQuack ::

feryz je izjavil:

Jebeš zakone, ups, neke odloke, ki se jih nihče ne misli držati.
Včeraj pri dohtarju je bilo isto.
Kaj sploh pišejo to govno?


Eno je politically correct svet v glavah politikov, kjer je Covid najsmrtnejša bolezen v zgodovini, ekvivalent asteroidu ki je pobil dinozavre. Drugo pa je realnost kjer ljudje vidijo da je vse skupaj nateg in se temu primerno obnašajo.

Jaz bi rekel da so tisti ki so jih mediji prepričali da bo virus pobil pol ljudi še dosti bolj nori kot antivaxxerji, zato ker ne samo da so nori, ampak to norost še razširjajo.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

feryz ::

Se strinjam. Ampak načrtno pisati zakone ali karkoli že, ki se jih ne bo nihče držal, je zelo neumno.
Celo nevarno na dolgi rok.

Mato989 ::

Seveda, ker samo veča prepričanje da se ne bomo držali več nobenih zakonov...

Zahvala gre JJ and co...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dild0idis ::

Kake ovčke so tile protestniki, pa človek sploh ne more verejt.

Hojs in Ivan sta načrtno ignorirala ta protest in nista postavila ograj in "robocopov" in sta čakala, in čakala, da bodo ovčke postala agresivne.

Namesto, da bi mirno protestirali in se tudi mirno umaknili in s tem naredili ogromen vtis na ostalo populacijo, so začeli metati kocke, bakle, ...

Kaj so s tem naredili, da na naslednjem protestu bo prišlo manj ljudi in bodo počasi te protesti zamrli.

Najbolj smešno pa je, da sedaj pravijo kak uspeh jim je ratal, ker so vrgli nekaj kock v stavbo kjer praktično ni bilo nobenega predstavnika Vlade.


Čestitke, drugič lahko dobijo en zid in se malo derejo pred tem zidom in protestirajo, učinek bo praktično enak!



ps: Ovčke, poglejte ukrepe po drugih zahodnih državah, recimo Avstriji, pa vam bo vse jasno kakšen je realno vaš domet in kak učinek boste naredili s protesti!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

dexterboy ::

Pithlit je izjavil:

Newsflash: ob 100% precepljenosti bodo samo in edino cepljeni po bolnicah in pokopališčih. Cepivo ne deluje!!! Ne se cepit! Enim resno manjka nekaj zobnikov v lobanji.
Kaj šele naj rečemo za ene, ki jim manjka cela delavnica v glavi :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

feryz ::

Treba se je vprašati, kdo je metal kocke. Ni naključij v tem življenju.

Pithlit ::

Mato989 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Pa ti razumeš kaj pomeni da je 90% mrtvih necepljenih? Al je treba po Lucille it in ti v glavo vbit?


Pa ti razumeš da večino časa ko so necepljeni umirali ni bilo cepljenih in tako je logično da je več necepljenih umrlo kot cepljenih??? Počakajmo da bo cepljenih 75%... če bo še vedno več necepljenih umrlo.

In sedaj? Ko je nekje pol pol? Kdo umira? Se je za vprašat ane... Zakaj umirajo še vedno praktično samo necepljeni. Teb tud Lucille ne pomaga.
Life is as complicated as we make it...

Mato989 ::

Pithlit je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Pa ti razumeš kaj pomeni da je 90% mrtvih necepljenih? Al je treba po Lucille it in ti v glavo vbit?


Pa ti razumeš da večino časa ko so necepljeni umirali ni bilo cepljenih in tako je logično da je več necepljenih umrlo kot cepljenih??? Počakajmo da bo cepljenih 75%... če bo še vedno več necepljenih umrlo.

In sedaj? Ko je nekje pol pol? Kdo umira? Se je za vprašat ane... Zakaj umirajo še vedno praktično samo necepljeni. Teb tud Lucille ne pomaga.


Ja, zakaj toliko okužb če je pol cepljenih napram lani, to je dobro vprašanje ja za začetek, ko to rešimo pa lahko gremo naprej da se cepljenim ne dela testov in se vzrok napiše drugje.

Manipulacija na vrhuncu, ne zaupamo pa več ničemur, krivda pa je na strani vidnih ljudi ki silijo v nekaj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dild0idis ::

BTW fani antiwaxerstva, par dejstev, ker vam očitno zadeve niso jasne.

1. Cepljeni in preboleli lahko prenaša covid19.

2. Cepljeni in preboleli lahko spet dobi covid19.

3. Cepljeni in preboleli lahko umre zaradi covid19, vendar je verjetnost tega občutno nižja, kakor nekoga, ki ni cepljen ali ni prebolel covida.

4. Cepljeni in preboleli ima veliko nižjo možnost, da bo imel potek kritične oblike covid19 ali bo umrl.

5a. Cepi se, da bo okuženi lažje prebolel covid 19.

5b. Cepi se, da bolnice ne bodo polne ljudi, ki so v kritičnem stanju zaradi covid19 (po podatki iz Slovenije in tujine je občutno manj ljudi, ki so cepljeni ali preboleli, v kritičnem stanju, po nekaterih podatkih je 90% necpeljenih ali neprebolelih proti 10% cepljenih ali prebolelih).
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

Fantje, nasilje samo rodi nasilje.
Ni rešitev, res ne.
Policisti, ko so danes bili poškodovani, niso bili nič krivi...

Za njih je to služba, tako kot za smetarja nalaganje smeti...


Vsak ki reče da je za njih to služba ti povem, da če se ne strinja z odloki in delom ki ga mora opravljat lahko gre v bolniško, tako bo najbolj pokazal kako je proti temu

Če bi od mene zahtevali da preverjam na petrolu PCT bi poklical bolniško da se slabo počutim psihično od drkanja da delam nekaj kar ni primerno.

Mato si bil na protestu al sam gobcas? Ves kako se zacne, zdele v startu se malo lovijo, popuscali pa ne bodo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Pithlit ::

Mato989 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Pa ti razumeš kaj pomeni da je 90% mrtvih necepljenih? Al je treba po Lucille it in ti v glavo vbit?


Pa ti razumeš da večino časa ko so necepljeni umirali ni bilo cepljenih in tako je logično da je več necepljenih umrlo kot cepljenih??? Počakajmo da bo cepljenih 75%... če bo še vedno več necepljenih umrlo.

In sedaj? Ko je nekje pol pol? Kdo umira? Se je za vprašat ane... Zakaj umirajo še vedno praktično samo necepljeni. Teb tud Lucille ne pomaga.


Ja, zakaj toliko okužb če je pol cepljenih napram lani, to je dobro vprašanje ja za začetek, ko to rešimo pa lahko gremo naprej da se cepljenim ne dela testov in se vzrok napiše drugje.

Manipulacija na vrhuncu, ne zaupamo pa več ničemur, krivda pa je na strani vidnih ljudi ki silijo v nekaj

Okužbe: delta. Že kdaj slišal?
Simptomatske cepljene se kar lepo testira.

Še kaj?
Life is as complicated as we make it...

Mato989 ::

dild0idis je izjavil:

BTW fani antiwaxerstva, par dejstev, ker vam očitno zadeve niso jasne.

1. Cepljeni in preboleli lahko prenaša covid19.

2. Cepljeni in preboleli lahko spet dobi covid19.

3. Cepljeni in preboleli lahko umre zaradi covid19, vendar je verjetnost tega občutno nižja, kakor nekoga, ki ni cepljen ali ni prebolel covida.

4. Cepljeni in preboleli ima veliko nižjo možnost, da bo imel potek kritične oblike covid19 ali bo umrl.

5a. Cepi se, da bo okuženi lažje prebolel covid 19.

5b. Cepi se, da bolnice ne bodo polne ljudi, ki so v kritičnem stanju zaradi covid19 (po podatki iz Slovenije in tujine je občutno manj ljudi, ki so cepljeni ali preboleli, v kritičnem stanju, po nekaterih podatkih je 90% necpeljenih ali neprebolelih proti 10% cepljenih ali prebolelih).



Odlično torej cepljenje ne pomaga družbi po teh parametrih skoraj nič, ker

1. Če se cepiš si pomagal sam sebi, torej če se jaz ne (kot pri gripi) si ti še zmeraj varen

2. glede na 5b bo teh ljudi po vaših paničnih smrtih kmalu zmanjkalo (90k mrtvih lani) in bodo tako ostali tisti ki so preboleli... torej zdržite še malo doma in necepljeni vsi umremo, ker baje je virus tako smrtonosen da potrebujemo tako drakonske pogoje ki so popolnoma nesorazmerni VERJETNO tudi neustavni in v nasprotju z uredbo EU
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Kako vem da imam verzijo delta? Jaz bi odprl testirni koticek v Sloveniji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Pithlit je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Pa ti razumeš kaj pomeni da je 90% mrtvih necepljenih? Al je treba po Lucille it in ti v glavo vbit?


Pa ti razumeš da večino časa ko so necepljeni umirali ni bilo cepljenih in tako je logično da je več necepljenih umrlo kot cepljenih??? Počakajmo da bo cepljenih 75%... če bo še vedno več necepljenih umrlo.

In sedaj? Ko je nekje pol pol? Kdo umira? Se je za vprašat ane... Zakaj umirajo še vedno praktično samo necepljeni. Teb tud Lucille ne pomaga.


Ja, zakaj toliko okužb če je pol cepljenih napram lani, to je dobro vprašanje ja za začetek, ko to rešimo pa lahko gremo naprej da se cepljenim ne dela testov in se vzrok napiše drugje.

Manipulacija na vrhuncu, ne zaupamo pa več ničemur, krivda pa je na strani vidnih ljudi ki silijo v nekaj

Okužbe: delta. Že kdaj slišal?
Simptomatske cepljene se kar lepo testira.

Še kaj?


Saj to ti govorim, naj se tudi testira samo simptomatske NECEPLJENE... tu je point... naenkrat bodo razmerja čisto drugačna.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dexterboy ::

dild0idis je izjavil:

BTW fani antiwaxerstva, par dejstev, ker vam očitno zadeve niso jasne.
1. Cepljeni in preboleli lahko prenaša covid19.
2. Cepljeni in preboleli lahko spet dobi covid19.
3. Cepljeni in preboleli lahko umre zaradi covid19, vendar je verjetnost tega občutno nižja, kakor nekoga, ki ni cepljen ali ni prebolel covida.
4. Cepljeni in preboleli ima veliko nižjo možnost, da bo imel potek kritične oblike covid19 ali bo umrl.
5a. Cepi se, da bo okuženi lažje prebolel covid 19.
5b. Cepi se, da bolnice ne bodo polne ljudi, ki so v kritičnem stanju zaradi covid19 (po podatki iz Slovenije in tujine je občutno manj ljudi, ki so cepljeni ali preboleli, v kritičnem stanju, po nekaterih podatkih je 90% necpeljenih ali neprebolelih proti 10% cepljenih ali prebolelih).

1. bla bla bla
2. bla bla bla
3. bla bla bla
4. bla bla bla
5a. bla bla bla
5b. bla bla bla
Evo, sem popravil tvoj zapis ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

dild0idis ::

ps: Pa še tole dodam, ni mi pa jasno zakaj raje dajete dener "kriptoprevarntem" in ostalim nategunom, ki danes mastno služijo od države za te teste, kot pa, da date veliko nižji znesek (iz proračuna) za cepivo.

Teste delajo big pharma in cepiva dela big pharma, torej dajete raje večkrat denar big pharmi, kakor pa samo enkrat.

dexterboy je izjavil:

dild0idis je izjavil:

BTW fani antiwaxerstva, par dejstev, ker vam očitno zadeve niso jasne.
1. Cepljeni in preboleli lahko prenaša covid19.
2. Cepljeni in preboleli lahko spet dobi covid19.
3. Cepljeni in preboleli lahko umre zaradi covid19, vendar je verjetnost tega občutno nižja, kakor nekoga, ki ni cepljen ali ni prebolel covida.
4. Cepljeni in preboleli ima veliko nižjo možnost, da bo imel potek kritične oblike covid19 ali bo umrl.
5a. Cepi se, da bo okuženi lažje prebolel covid 19.
5b. Cepi se, da bolnice ne bodo polne ljudi, ki so v kritičnem stanju zaradi covid19 (po podatki iz Slovenije in tujine je občutno manj ljudi, ki so cepljeni ali preboleli, v kritičnem stanju, po nekaterih podatkih je 90% necpeljenih ali neprebolelih proti 10% cepljenih ali prebolelih).

1. bla bla bla
2. bla bla bla
3. bla bla bla
4. bla bla bla
5a. bla bla bla
5b. bla bla bla
Evo, sem popravil tvoj zapis ;)


Ja, ovčka ga tako razume... :D
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

Master_Yoda ::

Pithlit je izjavil:

Newsflash: ob 100% precepljenosti bodo samo in edino cepljeni po bolnicah in pokopališčih. Cepivo ne deluje!!! Ne se cepit!

Enim resno manjka nekaj zobnikov v lobanji.


:D

Logicno da bodo v primeru 100% precepljenosti v bolnici in pokopaliscih samo in edino cepljeni. Ker drugega folka ne bo, cepivo pa ti ne da sposobnosti cheerleaderke iz Heroes serije (regeneracija in posledicno nesmrtnost).

Haha, hvala za to, si me nasmejal/a.
Dovie'andi se tovya sagain.

PrihajaNodi ::

Kako pa vem da imam delto?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dexterboy ::

Ko bodo vsi 100% precepljeni, ne bo več Covida in Gripe, ker bodo na 3 mesece novi odmerki špikovca ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

dild0idis ::

Mato989 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

BTW fani antiwaxerstva, par dejstev, ker vam očitno zadeve niso jasne.

1. Cepljeni in preboleli lahko prenaša covid19.

2. Cepljeni in preboleli lahko spet dobi covid19.

3. Cepljeni in preboleli lahko umre zaradi covid19, vendar je verjetnost tega občutno nižja, kakor nekoga, ki ni cepljen ali ni prebolel covida.

4. Cepljeni in preboleli ima veliko nižjo možnost, da bo imel potek kritične oblike covid19 ali bo umrl.

5a. Cepi se, da bo okuženi lažje prebolel covid 19.

5b. Cepi se, da bolnice ne bodo polne ljudi, ki so v kritičnem stanju zaradi covid19 (po podatki iz Slovenije in tujine je občutno manj ljudi, ki so cepljeni ali preboleli, v kritičnem stanju, po nekaterih podatkih je 90% necpeljenih ali neprebolelih proti 10% cepljenih ali prebolelih).



Odlično torej cepljenje ne pomaga družbi po teh parametrih skoraj nič, ker

1. Če se cepiš si pomagal sam sebi, torej če se jaz ne (kot pri gripi) si ti še zmeraj varen

2. glede na 5b bo teh ljudi po vaših paničnih smrtih kmalu zmanjkalo (90k mrtvih lani) in bodo tako ostali tisti ki so preboleli... torej zdržite še malo doma in necepljeni vsi umremo, ker baje je virus tako smrtonosen da potrebujemo tako drakonske pogoje ki so popolnoma nesorazmerni VERJETNO tudi neustavni in v nasprotju z uredbo EU


Virus je dovolj nevaren, da ker se tvoja antiwxerska rit noče cepiti, morajo se zdravniki ukvarjati s teboj, poleg tega pa morajo spreminjati bolnice v covidne, namesto, da bi pomagali ostalim z drugimi boleznimi.

Sedaj pa še naprej bodi egoistična antiwaxerska rit in vrži še kakšno kocko ali pa pojdi na kolo, da se boš bolje počutil.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

PrihajaNodi ::

dexterboy je izjavil:

Ko bodo vsi 100% precepljeni, ne bo več Covida in Gripe, ker bodo na 3 mesece novi odmerki špikovca ;)

Kaj pa je narobe s tem? Cepivo je zastonj in sciti tudi pred delto.
Recimo moj long term life plan je testirni koticek. Za slotechovce bi dal 5% popusta, jasno uporabnik mora imeti racun vsaj 1 leto.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

@dildodis, samo za tebe, da ti ne zraste preveč egotrip;
https://val202.rtvslo.si/2012/01/frekve...
Poslušaj, preden izliješ svoj testosteron na druge soforumaše.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Adder ::

feryz je izjavil:

Treba se je vprašati, kdo je metal kocke. Ni naključij v tem življenju.

Golazen ki bi jo trebalo šutnat

Mato989 ::

ps: Pa še tole dodam, ni mi pa jasno zakaj raje dajete dener "kriptoprevarntem" in ostalim nategunom, ki danes mastno služijo od države za te teste, kot pa, da date veliko nižji znesek (iz proračuna) za cepivo.

Teste delajo big pharma in cepiva dela big pharma, torej dajete raje večkrat denar big pharmi, kakor pa samo enkrat.


WOW res odlična logika... kot bi rekel, da imaš izbiro med biti posiljen enkrat ali vsak teden...

NEWSFLASH: NOBENO NI OK!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

LeQuack ::

dild0idis je izjavil:

Kake ovčke so tile protestniki, pa človek sploh ne more verejt.


A cepljene ovčke so boljše al kaj? Ker dajo mir in so pohlevne.
Quack !

Mato989 ::

dild0idis je izjavil:

Mato989 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

BTW fani antiwaxerstva, par dejstev, ker vam očitno zadeve niso jasne.

1. Cepljeni in preboleli lahko prenaša covid19.

2. Cepljeni in preboleli lahko spet dobi covid19.

3. Cepljeni in preboleli lahko umre zaradi covid19, vendar je verjetnost tega občutno nižja, kakor nekoga, ki ni cepljen ali ni prebolel covida.

4. Cepljeni in preboleli ima veliko nižjo možnost, da bo imel potek kritične oblike covid19 ali bo umrl.

5a. Cepi se, da bo okuženi lažje prebolel covid 19.

5b. Cepi se, da bolnice ne bodo polne ljudi, ki so v kritičnem stanju zaradi covid19 (po podatki iz Slovenije in tujine je občutno manj ljudi, ki so cepljeni ali preboleli, v kritičnem stanju, po nekaterih podatkih je 90% necpeljenih ali neprebolelih proti 10% cepljenih ali prebolelih).



Odlično torej cepljenje ne pomaga družbi po teh parametrih skoraj nič, ker

1. Če se cepiš si pomagal sam sebi, torej če se jaz ne (kot pri gripi) si ti še zmeraj varen

2. glede na 5b bo teh ljudi po vaših paničnih smrtih kmalu zmanjkalo (90k mrtvih lani) in bodo tako ostali tisti ki so preboleli... torej zdržite še malo doma in necepljeni vsi umremo, ker baje je virus tako smrtonosen da potrebujemo tako drakonske pogoje ki so popolnoma nesorazmerni VERJETNO tudi neustavni in v nasprotju z uredbo EU


Virus je dovolj nevaren, da ker se tvoja antiwxerska rit noče cepiti, morajo se zdravniki ukvarjati s teboj, poleg tega pa morajo spreminjati bolnice v covidne, namesto, da bi pomagali ostalim z drugimi boleznimi.

Sedaj pa še naprej bodi egoistična antiwaxerska rit in vrži še kakšno kocko ali pa pojdi na kolo, da se boš bolje počutil.



Tudi kardiovaskularne bolezni so dovolj nevarne da se morajo zdravniki ukvarjat z pacienti ki jih imajo ker žrejo meka, kadijo in žlampajo alkohol, pa se v imenu zdravja ne spravljamo na te, čeprav letno umre več ljudi zaradi kardiovaskularnih bolezni kot zaradi covida... da ne omenjam raka...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

stara mama ::

Telbanc je izjavil:

enemon je izjavil:

Na youtube kanalu Top TV prenos protesta s Trga republike.


Na RTV ju so bli teli protesti okol 10 sekund. Naj bi blo 1000 ljudi, sam zgleda da je več. V bistvu niso pokazali nič.

Ni to bla zadeva kot so kolesarji in so v špici prispevek pa je dolg 5 minut.

Protesti so bili dosti večji, če mal greš okrog vidiš.
Tud v Celju je bil en večji incident pri cepilnem centru, pa zagotovo še marsikje po državi.
Samo mediji tega ne pokažejo/ne smejo pokazat, ker so ljudje trenutno zelo razpizdeni in bi jim taki prispevki dali še večji zagon it ven in delat pizdarije

Mato989 ::

stara mama je izjavil:

Telbanc je izjavil:

enemon je izjavil:

Na youtube kanalu Top TV prenos protesta s Trga republike.


Na RTV ju so bli teli protesti okol 10 sekund. Naj bi blo 1000 ljudi, sam zgleda da je več. V bistvu niso pokazali nič.

Ni to bla zadeva kot so kolesarji in so v špici prispevek pa je dolg 5 minut.

Protesti so bili dosti večji, če mal greš okrog vidiš.
Tud v Celju je bil en večji incident pri cepilnem centru, pa zagotovo še marsikje po državi.
Samo mediji tega ne pokažejo/ne smejo pokazat, ker so ljudje trenutno zelo razpizdeni in bi jim taki prispevki dali še večji zagon it ven in delat pizdarije


In zato je dobro da imamo FB ipd. kjer pa to zvemo... ker mediji zamolčijo načrtno mi pa se spodbujamo in delimo!

V notranjih goricah je cepljena okužena prinesla virus v DSO. Ker cepljenih z rizičnimi stiki NISO dali v karanteno, je zbolelo 10 cepljenih oskrbovancev in eden necepljen.


Krivi pa necepljeni in PCT... kaj nam pomaga PCT če ne testiramo cepljenih ki grejo v DSO ipd... pol pa okužijo rizične
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

feryz ::

Včeraj so bili mediji tiho okoli protesta, dokler ni janezova žlahta uletela z granitom.
Potem je bilo povsod.

PrihajaNodi ::

Kero zlahto misls?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

feryz ::

Rumenosrajčnike. Ampak včeraj so bili inkognito.

PrihajaNodi ::

Sam ta Jansa je kar dobro organiziran in ima lovke povsod. Mislis da je Bill Gates tudi imel prste pri protestih?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

feryz ::

Definitivno.
Injection. Že davno nazaj.

Sc0ut ::

dild0idis je izjavil:

Kake ovčke so tile protestniki, pa človek sploh ne more verejt.

Hojs in Ivan sta načrtno ignorirala ta protest in nista postavila ograj in "robocopov" in sta čakala, in čakala, da bodo ovčke postala agresivne.

Namesto, da bi mirno protestirali in se tudi mirno umaknili in s tem naredili ogromen vtis na ostalo populacijo, so začeli metati kocke, bakle, ...

Kaj so s tem naredili, da na naslednjem protestu bo prišlo manj ljudi in bodo počasi te protesti zamrli.

Najbolj smešno pa je, da sedaj pravijo kak uspeh jim je ratal, ker so vrgli nekaj kock v stavbo kjer praktično ni bilo nobenega predstavnika Vlade.


Čestitke, drugič lahko dobijo en zid in se malo derejo pred tem zidom in protestirajo, učinek bo praktično enak!



ps: Ovčke, poglejte ukrepe po drugih zahodnih državah, recimo Avstriji, pa vam bo vse jasno kakšen je realno vaš domet in kak učinek boste naredili s protesti!


Ce je premirno imas ze vnaprej najetih par huliganov da vrzejo iskro. Vedli so kaj bo, zato so klicali tudi policaje brez pct.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Mato989 ::

Knjižničarka lahko dela v knjižnici, v katero popoldan nima vstopa...
Kelnar lahko streže goste, ne sme pa jesti v restavraciji...
Starš lahko spremlja bolnega otroka v zdravstveno ustanovo, v katero sam ne sme...
Učiteljica lahko uči v šoli, ne sme pa vanjo pospremiti otroka starejšega od 9 let...
Busar lahko vozi avtobus, ne sme pa se na njem peljati kot potnik...
Prodajalka lahko dela v trgovskem centru, ampak se na poti ven ne sme ustaviti v trgovini...
Voznik hitre pošte lahko s potrdilom toči gorivo v služben avto, v lastnega pa ne...

"The price of freedom is eternal vigilance."

- John Philpot Curran
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Mato cepi se že pa nehaj gnavit, ni tak bav bav...Vse bo dobro. Cepljenje je državljanska dolžnost.

Mato989 je izjavil:

Knjižničarka lahko dela v knjižnici, v katero popoldan nima vstopa...
Kelnar lahko streže goste, ne sme pa jesti v restavraciji...
Starš lahko spremlja bolnega otroka v zdravstveno ustanovo, v katero sam ne sme...
Učiteljica lahko uči v šoli, ne sme pa vanjo pospremiti otroka starejšega od 9 let...
Busar lahko vozi avtobus, ne sme pa se na njem peljati kot potnik...
Prodajalka lahko dela v trgovskem centru, ampak se na poti ven ne sme ustaviti v trgovini...
Voznik hitre pošte lahko s potrdilom toči gorivo v služben avto, v lastnega pa ne...

"The price of freedom is eternal vigilance."

- John Philpot Curran



"Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety."
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

To kar si zdaj linkal ta pregovor je glih PROTI CEPLJENJU... ker ti bi dal svobodo za malo varnosti si ne zaslužiš nobenega!

Kdo bi kupoval marele ki te samo 80% zaščitijo proti dežju ki pada po njej, ostalih 20% pa steče skozi marelo po tebi? NIHČE!

"Epidemija pomeni, da omejuješ gibanje bolnim.
Tiranija je, če omejuješ gibanje zdravim."
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Miki N ::

Ena stvar ki jo vi avtisti ne morete in morete razumeti je, da je določenemu folku postalo vseeno. Ne tako kot vam, ko samo rečete, da vam je, ampak zares. Brezveze je zdaj razlagati neke plane kako jih boste pocepili pa kako boste to in ono - ta folk je že naprej. To se pač zgodi po toliko časa.

Pa mimogrede... kdo bo vzdrževal nadzor? Policija? Še upora v lastnih vrstah ne morejo nadzorovati.
««
21 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako (teoretično) ponarejati PCT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19923655 (18863) Neon87

Gneča v cepilnih centrih po Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10312921 (10191) BigWhale

Odlok vlade: PCT-pogoj obvezen za vse zaposlene in uporabnike storitev

Oddelek: Loža
383705 (3292) musicfreak

Hitri test covid cena (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20831444 (24434) matevz1337

Več podobnih tem