» »

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Temo vidijo: vsi
««
39 / 57
»»

TheBlueOne ::

49106 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

49106 je izjavil:

Ja, ja, daj še malo bluzi. Metafore si nekam vtakni, ker brez njih očitno ne moreš.


Ce pa najbolj preproste razlage ne gredo skozi. Kar nekaj predvidevas, vse narobe...


Dej ne smeti teme, ker očitno nimaš nič konkretnega za povedat. Mcdonalds prispodobe si nekam vtakni.


Ti se enkrat razlozim okoli stroke in NIJZ, da ce verjames stroki nisi nujno SDS itn. Lahko copy paste. Morda ce veckrat preberes....

49106 ::

TheBlueOne je izjavil:



Ti se enkrat razlozim okoli stroke in NIJZ



Daj, pa brez copy paste, ker tisto ni blo pol k???? vredno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Kumbaja ::

49106 je izjavil:

Ja, ja, daj še malo bluzi. Metafore si nekam vtakni, ker brez njih očitno ne moreš.


Seveda je zate to bluzenje, ker če bi si vzel 3s in prebral kaj je napisano bi prišel do tragičnega spoznanje kako malo razumeš stvari. Nasrečo imajo možgani obrambni mehanizem ki se mu reče confirmation bias, ki te pred takimi šoki uspešno ščiti.

Znanost nikoli ni dokazovala, da se v cerkvi okužbe ne morejo širit. Znanost je ugotovila, da obstaja medsebojna razdalja 1,5m kjer je verjetnot prenosa bistveno zmanjšana. Na podalgi teh ugotovitev so potem podani strokovni predlogi kako to v praksi zagotoviti in a podlagi teh strokovnih predlogov so potem tudi ob upoštevanju drugih faktorjev sprejete konkretne omejiteve.

Seveda je najlažje trdit, da je znanost fake, ker trdijo, da se v cerkvah ne morejo širit okužbe ampak to pač samo dokazuje hude napake v logičnem sklepanju človeka, ki to razlaga, nič pa ne pove o znanosti ali stroki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

TheBlueOne ::

49106 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:



Ti se enkrat razlozim okoli stroke in NIJZ



Daj, pa brez copy paste, ker tisto ni blo za nič.


Kaj pa ni jasno? Sedaj ves kaj se smatra kot stroka? Ves kaj je NIJZ, s cim se ukvarjajo, kdo priblizno tam dela? Razumes politicni vpliv, razumes, da imas v vladi SDS, ki bi si rad institucije podredil, recimo kakor STA, ce nisi priden itn.?

Da pridemo tako dalec, da se bos zavedal, da ce kdo zaupa stroki, potem ni nujno SDS in ga morda ne bos srecal na masi? Za zacetek...

49106 ::

Ni mi jasno, zakaj ne poveš s čim se ukvarjajo strokovnjaki na NJIZ. Ali morda hočeš povedat, da to niso? SDS pa povsod rineš zraven, a si jim res tako zvest, ker jaz sem ga izpustil, če nisi opazil?

Kumbaja je izjavil:

49106 je izjavil:

Ja, ja, daj še malo bluzi. Metafore si nekam vtakni, ker brez njih očitno ne moreš.


Seveda je zate to bluzenje, ker če bi si vzel 3s in prebral kaj je napisano bi prišel do tragičnega spoznanje kako malo razumeš stvari. Nasrečo imajo možgani obrambni mehanizem ki se mu reče confirmation bias, ki te pred takimi šoki uspešno ščiti.



To je tvoje bluzenje, ker če bi si vzel nekaj sekund in prebral kkaj je napisano, bi prišel do tragičnega spoznanja kako malo razumeš stvari, na srečo imajo možgani obrambni mehanizem ki se mu reče confirmation bias, ki te pred takimi šoki uspešno ščiti.

Aja, o sebi si pisal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Kumbaja ::

ROFL, že samo dejstvo v kakšne vrtčevske načine argumentacije se zatekaš jasno pokažejo na kako šibkih temeljih so tvoja prepričanja in je potem še toliko bolj boleče, ker jih ne zmoreš zagovarjat.

49106 ::

Kumbaja je izjavil:

ROFL, že samo dejstvo v kakšne vrtčevske načine argumentacije se zatekaš jasno pokažejo na kako šibkih temeljih so tvoja prepričanja in je potem še toliko bolj boleče, ker jih ne zmoreš zagovarjat.


Ne sodi drugih po sebi. Lahko pa argumentiraš na civiliziran način, brez absurdnih metafor, ki niso ne tč ne mš. Pa pazi to, jaz te nisem niti enkrat žalil (razen s tvojimi besedami), ker to pač ni argument.

Stvar je enostavna. Nikjer ne vidim, da se pritožujete, češ kako je strokovna skupina nestrokovna. Če kdo, potem to počnejo "antiwaxerji".


Strokovna skupina za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19

Naloge strokovne svetovalne skupine so:

pripravlja strokovne podlage, mnenja in predloge za ukrepe za potrebe Ministrstva za zdravje in Vlade Republike Slovenije,
preveri strokovno utemeljenost ukrepov iz odlokov Vlade Republike Slovenije oziroma odredb Ministrstva za zdravje ob upoštevanju strokovnih razlogov pri čemer predlaga, da se ti ukrepi še naprej uporabljajo, se jih spremeni oziroma odpravi,
redno spremlja in poroča ministru o epidemiološkem stanju,
pripravlja in podaja stališča na dokumente Ministrstva za zdravje in se nanašajo na ukrepe za obvladovanje COVID-19,
po potrebi izdela priporočila, navodila, predloge v zvezi z aktivnostmi na področju obvladovanja COVID-19,
opravljanje drugih nalog po presoji ministra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

josipdare ::

TheBlueOne je izjavil:

Cerkve so skoraj sigurno plod politicnega pritiska. Tezko je biti institucija, ce imas v vladi SDS, hitro izgubis sluzbo, ce nisi priden.


Torej priznas da klonejo pod politicnim pritiskom?
Se bojijo nase vlade, planetarnih vladarjev pa ne?

Kumbaja ::

Lahko pa argumentiraš na civiliziran način, brez absurdnih metafor, ki niso ne tč ne mš.

Lahko prosim podaš kaka citat? toliko, da vidim kaj naj bi bile te absurdne metafore. ki sem jih dajal ali preprosto lažeš.

Nikjer ne vidim, da se pritožujete, češ kako je strokovna skupina nestrokovna.

če ti nečesa ne vidiš to ne ne pomeni, da si lahko zato izmišljaš in podtikaš izjave. Strokovnost ali nestrnokovnost NIJZ nima ničesar z zananstvenimi dejstvi, ki jih neuspešno poskušaš zanikat.

Še vedno pa je navadna laž trdit, da je stroka trdila, da se virus v cerkvah ne more širit. Zdaj ali je to laganje namerno ali zgolj posledica napak v logičnem sklepanju je pa druga zgodba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

PrihajaNodi ::

Jaz sem korona, soseda spansak gripa se mi smeji. Kan naj storim?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kumbaja ::

josipdare je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Cerkve so skoraj sigurno plod politicnega pritiska. Tezko je biti institucija, ce imas v vladi SDS, hitro izgubis sluzbo, ce nisi priden.


Torej priznas da klonejo pod politicnim pritiskom?
Se bojijo nase vlade, planetarnih vladarjev pa ne?


hmmm. Politični odločevalci, pri odločanju upoštevajo politične interese in ne zgolj golih znanstveni dejstev? Damn, še dobro da si nam to povedal. Evo, pa bo lahko multivac kričal kako se je izpolnila še ena teorija zarote.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

49106 ::

Pa to trdimo že ves čas, da gre za političen virus.

Kumbaja ::

49106 je izjavil:

Pa to trdimo že ves čas, da gre za političen virus.

ja res je, že ves čas to zmotno trdite. Tako ali tako smo bili pa v tej temi podučeni da virusi tako ali tako ne obstajajo.

49106 ::

Kumbaja je izjavil:

Seveda je najlažje trdit, da je znanost fake, ker trdijo, da se v cerkvah ne morejo širit okužbe ampak to pač samo dokazuje hude napake v logičnem sklepanju človeka, ki to razlaga, nič pa ne pove o znanosti ali stroki.


Kje sem to povedal?

PrihajaNodi ::

Kumbaja je izjavil:

49106 je izjavil:

Pa to trdimo že ves čas, da gre za političen virus.

ja res je, že ves čas to zmotno trdite. Tako ali tako smo bili pa v tej temi podučeni da virusi tako ali tako ne obstajajo.


Jaz sem dokaz da virus obstaja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

49106 ::

Seveda virus obstaja.

Kumbaja je izjavil:

49106 je izjavil:

Pa to trdimo že ves čas, da gre za političen virus.

ja res je, že ves čas to zmotno trdite. Tako ali tako smo bili pa v tej temi podučeni da virusi tako ali tako ne obstajajo.


Kako, če si ravno priznal, da:

Politični odločevalci, pri odločanju upoštevajo politične interese in ne zgolj golih znanstveni dejstev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Kumbaja ::

49106 je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

Seveda je najlažje trdit, da je znanost fake, ker trdijo, da se v cerkvah ne morejo širit okužbe ampak to pač samo dokazuje hude napake v logičnem sklepanju človeka, ki to razlaga, nič pa ne pove o znanosti ali stroki.


Kje sem to povedal?


dobesedno en post višje, ko si obstoj virusa označil za politično odločitev.

Kumbaja ::

49106 je izjavil:

Seveda virus obstaja.

Kumbaja je izjavil:

49106 je izjavil:

Pa to trdimo že ves čas, da gre za političen virus.

ja res je, že ves čas to zmotno trdite. Tako ali tako smo bili pa v tej temi podučeni da virusi tako ali tako ne obstajajo.


Kako, če si ravno priznal, da:

Politični odločevalci, pri odločanju upoštevajo politične interese in ne zgolj golih znanstveni dejstev?


Obstoj virusa ni politična odločitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

49106 ::

Seveda ne, odločitve so.

Kumbaja je izjavil:

49106 je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

Seveda je najlažje trdit, da je znanost fake, ker trdijo, da se v cerkvah ne morejo širit okužbe ampak to pač samo dokazuje hude napake v logičnem sklepanju človeka, ki to razlaga, nič pa ne pove o znanosti ali stroki.


Kje sem to povedal?


dobesedno en post višje, ko si obstoj virusa označil za politično odločitev.


Znanost zaradi še tega ni fejk, to velja tudi, če znanstveniki potvorijo študije, kar se seveda ni še nikoli zgodilo, častna skavtska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

josipdare ::

Kumbaja je izjavil:

Tako ali tako smo bili pa v tej temi podučeni da virusi tako ali tako ne obstajajo.


Ne vem kdo je trdil da prehlad ne obstaja? Das link kje v tej temi je kdo to trdil? Ali bos le s prstom kazal na kontrolirano opozicijo ki jo mediji tako radi postavljajo v ospredje vseh ki so iz statistike razbrali da imajo vec sans preziveti korono kot pa to eksperimentalno sprico ko bo rabila redne busterje.

Mato989 ::

Kako zdaj? Na začetku epidemije so nam zmaugy jureflux ipd razlagali kako je NIJZ stroka in jim moramo zaupat... zdaj pa tu drugi vakserji razlagat kako NIJZ sploh ni stroka in znanost ampak nekaj na pola...

LOL vedno večji absurdi
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kumbaja ::

josipdare je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

Tako ali tako smo bili pa v tej temi podučeni da virusi tako ali tako ne obstajajo.


Ne vem kdo je trdil da prehlad ne obstaja? Das link kje v tej temi je kdo to trdil? Ali bos le s prstom kazal na kontrolirano opozicijo ki jo mediji tako radi postavljajo v ospredje vseh ki so iz statistike razbrali da imajo vec sans preziveti korono kot pa to eksperimentalno sprico ko bo rabila redne busterje.


Če ti ne uspeš sledit blodnjam tvojim somišljenikom, to še ne pomeni, da take neumnosti niso bile izrečene. Na primer točno v tej temi Coolbits potrjuje svoje svoje stališče, da virusi ne obstajo https://slo-tech.com/forum/t788462/p727...

Lahko pa dokažeš, da nisi samo še eden v vrsti lažnivcev in nam pokažeš statistiko, ki dokazuje, da je cepljenje bolj nevarno od prebolevanja.

Mato989 je izjavil:

Kako zdaj? Na začetku epidemije so nam zmaugy jureflux ipd razlagali kako je NIJZ stroka in jim moramo zaupat... zdaj pa tu drugi vakserji razlagat kako NIJZ sploh ni stroka in znanost ampak nekaj na pola...

LOL vedno večji absurdi


Podaš kakšne konkretne citate kako moramo slepo zaupat NIJZ? Žal tako pogosto lažeš, da preprosto ničesar kar izrečeš ni mogoče jemat resno.

Tudi o tem, da je kdo trdil da NIJZ predstavlja znanost bi bilo lepo videt kak citat.

Predvsem pa v katerem delu konkretno ne gre zaupat NIJZ? Si še eden v vrsti bralno hendikepiranih posameznikov, ki je prebral, da stroka trdi, da se virus v cerkvi ne more širit?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

Utk ::

Če bi pregledali 10 ljudi, kolk od teh bi zdaj, poleti, imelo v sebi vsaj kakšen virus, ki povzroča prehlad?

Mato989 ::

Kumbaja je izjavil:

josipdare je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

Tako ali tako smo bili pa v tej temi podučeni da virusi tako ali tako ne obstajajo.


Ne vem kdo je trdil da prehlad ne obstaja? Das link kje v tej temi je kdo to trdil? Ali bos le s prstom kazal na kontrolirano opozicijo ki jo mediji tako radi postavljajo v ospredje vseh ki so iz statistike razbrali da imajo vec sans preziveti korono kot pa to eksperimentalno sprico ko bo rabila redne busterje.


Če ti ne uspeš sledit blodnjam tvojim somišljenikom, to še ne pomeni, da take neumnosti niso bile izrečene. Na primer točno v tej temi Coolbits potrjuje svoje svoje stališče, da virusi ne obstajo https://slo-tech.com/forum/t788462/p727...

Lahko pa dokažeš, da nisi samo še eden v vrsti lažnivcev in nam pokažeš statistiko, ki dokazuje, da je cepljenje bolj nevarno od prebolevanja.

Mato989 je izjavil:

Kako zdaj? Na začetku epidemije so nam zmaugy jureflux ipd razlagali kako je NIJZ stroka in jim moramo zaupat... zdaj pa tu drugi vakserji razlagat kako NIJZ sploh ni stroka in znanost ampak nekaj na pola...

LOL vedno večji absurdi


Podaš kakšne konkretne citate kako moramo slepo zaupat NIJZ? Žal tako pogosto lažeš, da preprosto ničesar kar izrečeš ni mogoče jemat resno.

Tudi o tem, da je kdo trdil da NIJZ predstavlja znanost bi bilo lepo videt kak citat.

Predvsem pa v katerem delu konkretno ne gre zaupat NIJZ? Si še eden v vrsti bralno hendikepiranih posameznikov, ki je prebral, da stroka trdi, da se virus v cerkvi ne more širit?



Ne ne, jaz sem govoril o tem da so nam od začetka tu eni bluzili kako je NIJZ STROKA in ji moramo 100% zaupat, zdaj pa tu eni govorite da so še samo polstroka...

Ko smo eni rekli da so maske zunaj absurd so drugi rkeli če NIJZ tako reče je ziher stroka in je prav in je smiselno... no potem naenkrat več ni bilo smiselno, spremenilo se ni pa nič
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

inzenir1337 ::

Maske zunaj, 4 šuse cepiva za lansko varianto in si 100% zaščiten pred smrtjo.

Mato989 ::

Mene zanima kdo tukaj bi uporabljal KONDOME če bi bila možnost zaščite samo 40 ali 55%???

Ko govorite da je to bolje kot nič...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jazon ::

Fantje in TransFantje (Vesoljci), tale vaša kregarija se je čisto odpeljala. Ko bo BW pokončal današnji horseburger bo zaklenil temo. #sampovem

vnetidebater ::

Mato989 je izjavil:

Mene zanima kdo tukaj bi uporabljal KONDOME če bi bila možnost zaščite samo 40 ali 55%???

Ko govorite da je to bolje kot nič...



ne sprašuj take neumnosti na geekovskem forumu

feryz ::

Jazon je izjavil:

Fantje in TransFantje (Vesoljci), tale vaša kregarija se je čisto odpeljala. Ko bo BW pokončal današnji horseburger bo zaklenil temo. #sampovem
Zmeraj bo ena tema na voljo za nas, s ploščatimi glavami. Če ne, jo bomo pa preuredili.

Kumbaja ::

In citat za to, da je treba NIJZ 100% zaupat je pa kje?

Nismo vsi na nivoju triletnih otrok, da bi obstajalo samo črno in belo, 0% in 100%...

vnetidebater ::

Mato989 je izjavil:

Kako zdaj? Na začetku epidemije so nam zmaugy jureflux ipd razlagali kako je NIJZ stroka in jim moramo zaupat... zdaj pa tu drugi vakserji razlagat kako NIJZ sploh ni stroka in znanost ampak nekaj na pola...

LOL vedno večji absurdi


NIJZ seveda ni stroka. Strokovni so na NLZOH kjer v laboratorijih dokazujejo obstoj virusa in točno vedo kako delujejo cepiva.

NIJZ so samo politiki ki nekako interpretirajo kar jim iz NLZOH povedo.


Predstavljaj si ultra pametnega učenca v šoli, ki potem svoje znanje preda naprej nekomu s trojko, ta pa potem pred razredom predstavi "skupinski projekt".


Če moraš komu zaupati, zaupaj NLZOHu. Vedno.

Zgodovina sprememb…

Kumbaja ::

Mato989 je izjavil:

Mene zanima kdo tukaj bi uporabljal KONDOME če bi bila možnost zaščite samo 40 ali 55%???

Ko govorite da je to bolje kot nič...


Glede na to koliko ljudi uporablja kontracepcijske metode z še nižjo učinkovitostjo, je tvoja primerjava predvsem pomilovanja vredna.

Mato989 ::

Kumbaja je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mene zanima kdo tukaj bi uporabljal KONDOME če bi bila možnost zaščite samo 40 ali 55%???

Ko govorite da je to bolje kot nič...


Glede na to koliko ljudi uporablja kontracepcijske metode z še nižjo učinkovitostjo, je tvoja primerjava predvsem pomilovanja vredna.


Aja? Kdo pa? Jaz seksam brez kondoma s punco in pač kar pride pride... zagotovo pa se ne bi trudil s kondomom če bi mi nekdo rekel da je 50% da fašem aids pri 1 night stand... ti praviš da je to dobro za cepivo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

vnetidebater ::

Mato989 je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mene zanima kdo tukaj bi uporabljal KONDOME če bi bila možnost zaščite samo 40 ali 55%???

Ko govorite da je to bolje kot nič...


Glede na to koliko ljudi uporablja kontracepcijske metode z še nižjo učinkovitostjo, je tvoja primerjava predvsem pomilovanja vredna.


Aja? Kdo pa? Jaz seksam brez kondoma s punco in pač kar pride pride... zagotovo pa se ne bi trudil s kondomom če bi mi nekdo rekel da je 50% da fašem aids pri 1 night stand... ti praviš da je to dobro za cepivo


bedast primer daješ, ki samo zelo lepo pokaže kako ozkogleden si. Povedal si zgolj da si pripravljen žrtvovat svoje zdravje da s prostitutko seksaš brez kondoma......kar pove vse o tvoji "kredibilnosti" antivaxerstva.

Verjetnost da pri visoki starosti umreš ko padeš je 1/106. Zaokroživa torej na 1%.

Ali ni torej smiselno da si boš dom zaščitil, odstranil vse ostre robove in vse kar vsak dan potrebuješ prestavil k roki, da ne boš rabil plezati na pručke ali pa hoditi po stopnicah?

https://injuryfacts.nsc.org/all-injurie...


Lahko pa si pač rečeš sej je 99% verjetno da ne bom umrl ko padem in ne boš storil nič ja. Itak ne boš ti žaloval ko boš z glavo nekam udaril ampak nekdo drug, kaj tebe briga.

Zgodovina sprememb…

Kumbaja ::

Mato989 je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mene zanima kdo tukaj bi uporabljal KONDOME če bi bila možnost zaščite samo 40 ali 55%???

Ko govorite da je to bolje kot nič...


Glede na to koliko ljudi uporablja kontracepcijske metode z še nižjo učinkovitostjo, je tvoja primerjava predvsem pomilovanja vredna.


Aja? Kdo pa? Jaz seksam brez kondoma s punco in pač kar pride pride... zagotovo pa se ne bi trudil s kondomom če bi mi nekdo rekel da je 50% da fašem aids pri 1 night stand... ti praviš da je to dobro za cepivo


Ko bo one night stand potekal zgolj s prisotnostjo v prostoru, bo 50% zaščita bistveno boljša ko 0%.
Glede na tvoje druge izjave na forumu, pa je tvoja izbira kontracepcije povsem logična, saj neživih predmetov ni mogoče oplodit. Edino s čiščenjem imaš več dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

Mato989 ::

vnetidebater je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mene zanima kdo tukaj bi uporabljal KONDOME če bi bila možnost zaščite samo 40 ali 55%???

Ko govorite da je to bolje kot nič...


Glede na to koliko ljudi uporablja kontracepcijske metode z še nižjo učinkovitostjo, je tvoja primerjava predvsem pomilovanja vredna.


Aja? Kdo pa? Jaz seksam brez kondoma s punco in pač kar pride pride... zagotovo pa se ne bi trudil s kondomom če bi mi nekdo rekel da je 50% da fašem aids pri 1 night stand... ti praviš da je to dobro za cepivo


bedast primer daješ, ki samo zelo lepo pokaže kako ozkogleden si. Povedal si zgolj da si pripravljen žrtvovat svoje zdravje da s prostitutko seksaš brez kondoma......kar pove vse o tvoji "kredibilnosti" antivaxerstva.

Verjetnost da pri visoki starosti umreš ko padeš je 1/106. Zaokroživa torej na 1%.

Ali ni torej smiselno da si boš dom zaščitil, odstranil vse ostre robove in vse kar vsak dan potrebuješ prestavil k roki, da ne boš rabil plezati na pručke ali pa hoditi po stopnicah?

https://injuryfacts.nsc.org/all-injurie...


Lahko pa si pač rečeš sej je 99% verjetno da ne bom umrl ko padem in ne boš storil nič ja. Itak ne boš ti žaloval ko boš z glavo nekam udaril ampak nekdo drug, kaj tebe briga.


Zakaj bi se zaščitil v tovjem primeru? Prvo je treba povewdat da je moja babica v 30 letih penzije padla 2x pa še to obakrat zunaj... kjer odstranjevanje robov nič ne pomaga

Tako da je to huje kot casino prej zadaneš na rdečo kot pa umreš od padca
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

vnetidebater ::

Mato989 je izjavil:

vnetidebater je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mene zanima kdo tukaj bi uporabljal KONDOME če bi bila možnost zaščite samo 40 ali 55%???

Ko govorite da je to bolje kot nič...


Glede na to koliko ljudi uporablja kontracepcijske metode z še nižjo učinkovitostjo, je tvoja primerjava predvsem pomilovanja vredna.


Aja? Kdo pa? Jaz seksam brez kondoma s punco in pač kar pride pride... zagotovo pa se ne bi trudil s kondomom če bi mi nekdo rekel da je 50% da fašem aids pri 1 night stand... ti praviš da je to dobro za cepivo


bedast primer daješ, ki samo zelo lepo pokaže kako ozkogleden si. Povedal si zgolj da si pripravljen žrtvovat svoje zdravje da s prostitutko seksaš brez kondoma......kar pove vse o tvoji "kredibilnosti" antivaxerstva.

Verjetnost da pri visoki starosti umreš ko padeš je 1/106. Zaokroživa torej na 1%.

Ali ni torej smiselno da si boš dom zaščitil, odstranil vse ostre robove in vse kar vsak dan potrebuješ prestavil k roki, da ne boš rabil plezati na pručke ali pa hoditi po stopnicah?

https://injuryfacts.nsc.org/all-injurie...


Lahko pa si pač rečeš sej je 99% verjetno da ne bom umrl ko padem in ne boš storil nič ja. Itak ne boš ti žaloval ko boš z glavo nekam udaril ampak nekdo drug, kaj tebe briga.


Zakaj bi se zaščitil v tovjem primeru? Prvo je treba povewdat da je moja babica v 30 letih penzije padla 2x pa še to obakrat zunaj... kjer odstranjevanje robov nič ne pomaga

Tako da je to huje kot casino prej zadaneš na rdečo kot pa umreš od padca


Spet kažeš ozkoglednost.

Ti si zdaj rekel da zakaj bi se cepil, če živim v gorah in srečam človeka le 2x v 30 letih. Prav, ne se cepit.

Če pa boš srečal okuženega vsak dan 100x pa sori....enkrat boš zadel svojo tombolo in se boš okužil.
In takrat boš pač molil da nisi zadel še glavnega jackpota in umrl.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Spet kažeš ozkoglednost.

Ti si zdaj rekel da zakaj bi se cepil, če živim v gorah in srečam človeka le 2x v 30 letih. Prav, ne se cepit.

Če pa boš srečal okuženega vsak dan 100x pa sori....enkrat boš zadel svojo tombolo in se boš okužil.
In takrat boš pač molil da nisi zadel še glavnega jackpota in umrl.


Zakaj bi to molil? Res ne razumem... vsak dan ko grem na kolo riskiram DOSTI VEČJO verjetnost da se mi kaj zgodi kot pa po okužbi s Covidom... enako je z avtom, pa ko jem mastno in pijem alkohol... itd...

Ne bi rekel tvoja logika je top ČE bi to bilo edino kar me lahko ubije... ampak to je samo 1 izmed MNOGIH bolezni in velika verjetnost je da ne bom živel NIČ BOLJ KVALITETNO (briga me za dalj za mene je kvaliteta ko živim samostojno) če bom imel v sebi cepivo ali ne... vsaj ne do 60tega leta.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

vnetidebater ::

Mato989 je izjavil:

Spet kažeš ozkoglednost.

Ti si zdaj rekel da zakaj bi se cepil, če živim v gorah in srečam človeka le 2x v 30 letih. Prav, ne se cepit.

Če pa boš srečal okuženega vsak dan 100x pa sori....enkrat boš zadel svojo tombolo in se boš okužil.
In takrat boš pač molil da nisi zadel še glavnega jackpota in umrl.


Zakaj bi to molil? Res ne razumem... vsak dan ko grem na kolo riskiram DOSTI VEČJO verjetnost da se mi kaj zgodi



V ZDA na 1 milijon ur vožnje s kolesom dobijo 0.26 smrtne žrtve.
Na 10 milijonov ur vožnje s kolesom torej dobijo 2.6 smrtnih žrtev.

Verjetnost da boš umrl na kolesu je bistveno nižja kot da te covid zjebe.

Mato989 je izjavil:

briga me za dalj za mene je kvaliteta ko živim samostojno


živiš samostojno in imaš punco.

Torej si študent in živiš v nekem enosobnem stanovanju. Drugače itak nevem zakaj dafuq bi omenil da "živiš samostojno". To je pomembno zgolj študentkom ki so se ravnokar osamosvojili in šli na svoje.

Fuck off antivax študent.

Zgodovina sprememb…

josipdare ::

Kumbaja je izjavil:

tvojim somišljenikom, to še ne pomeni, da take neumnosti niso bile izrečene. Na primer točno v tej temi Coolbits potrjuje svoje svoje stališče, da virusi ne obstajo https://slo-tech.com/forum/t788462/p727...

Lahko pa dokažeš, da nisi samo še eden v vrsti lažnivcev in nam pokažeš statistiko, ki dokazuje, da je cepljenje bolj nevarno od prebolevanja.


V prvi uri je lepo predstavljeno moje stalisce:
https://odysee.com/@whiterabbitradio:9/...

In pa nisem fan eksperimentiranja na ljudjeh. Sploh pri takem nerealisticnem podvigu ko Znanost trdi da lahko izkorenini korona viruse.

vnetidebater ::

josipdare je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

tvojim somišljenikom, to še ne pomeni, da take neumnosti niso bile izrečene. Na primer točno v tej temi Coolbits potrjuje svoje svoje stališče, da virusi ne obstajo https://slo-tech.com/forum/t788462/p727...

Lahko pa dokažeš, da nisi samo še eden v vrsti lažnivcev in nam pokažeš statistiko, ki dokazuje, da je cepljenje bolj nevarno od prebolevanja.


V prvi uri je lepo predstavljeno moje stalisce:
https://odysee.com/@whiterabbitradio:9/...

In pa nisem fan eksperimentiranja na ljudjeh. Sploh pri takem nerealisticnem podvigu ko Znanost trdi da lahko izkorenini korona viruse.


ne bodi butast.

To trdijo politiki, ne znanost.
to trdijo novinarji, ne znanost.

forumaši resno morate loočiti izjave butastih politikov in novinarjev iz FDVja od ugotovitev znanstvenikov.

Zgodovina sprememb…

josipdare ::

vnetidebater je izjavil:



ne bodi butast.

To trdijo politiki, ne znanost.

forumaši resno morate loočiti izjave butastih politikov iz filofaksa od ugotovitev znanstvenikov.


Znano$t TM

vnetidebater ::

josipdare je izjavil:

vnetidebater je izjavil:



ne bodi butast.

To trdijo politiki, ne znanost.

forumaši resno morate loočiti izjave butastih politikov iz filofaksa od ugotovitev znanstvenikov.


Znano$t TM



ma daj ne seri. Po mnenju antivaxerjev je cel svet podkupljen.
pizda dajte mi povedat kje se najde to podkupnino, jaz tudi želim biti podkupljen.

Unchancy ::

Ne bodi tak Znan$tvenik! Bodi rajši Antivex mona.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Pithlit ::

Pa fak no... Če niste res Butalci. "to si ti kaj sem pa jaz! Na-na-na-na..." že zadnjih par strani. Nekdo vam da tehten argument ki vam ga nekako rata instantno zreducirat do absurda in pol pričakujete neko debato?

A na bližnji vzhod bi radi atomsko vrgli (da bo mir)? Pa tm Afganistan tudi (da bo mir)? Mene me, po branju teh parih strani, ima da bi vam jo pod rit nastavila (in ja, mi je jasno do bo tud mene odpihnila)...
Life is as complicated as we make it...

vnetidebater ::

mah ne sekiraj se. Ta virus z vsemi njegovimi lockdowni je družbo prav zjebal in popolnoma polariziral.

Zdolgočaseni ljudje so dobili nek smisel v življenju, nek life goal in zato si ne dovolijo da bi jim ga kdo vzel.
Če ti priznajo da imaš prav se bodo morali vrniti v navaden vsakdan kjer so bili zdolgočaseni in niso imeli smisla.

Zdaj so antivaxerji in se zato čutijo močne in imajo nek cilj v življenju.

Zgodovina sprememb…

Kumbaja ::

josipdare je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

tvojim somišljenikom, to še ne pomeni, da take neumnosti niso bile izrečene. Na primer točno v tej temi Coolbits potrjuje svoje svoje stališče, da virusi ne obstajo https://slo-tech.com/forum/t788462/p727...

Lahko pa dokažeš, da nisi samo še eden v vrsti lažnivcev in nam pokažeš statistiko, ki dokazuje, da je cepljenje bolj nevarno od prebolevanja.


V prvi uri je lepo predstavljeno moje stalisce:
https://odysee.com/@whiterabbitradio:9/...

In pa nisem fan eksperimentiranja na ljudjeh. Sploh pri takem nerealisticnem podvigu ko Znanost trdi da lahko izkorenini korona viruse.


A bi šlo kak vir o tem, da znanost trdi ,da se da korona viruse izkoreninint? Kar se znanost trudi naredit je najt načine kako jih omejit zato, da se po eni strani omeji neposredna tveganja, ki jih predstalvjajo in po drugi strani zmanjša verjetnst mutacij, ki bi lahko naredile še večjo štalo.

feryz ::

A je kdo kustičko bipnil? Je plešec tvitnil?
Me malo skrbi, če je še med nami. Samo 2x je cepljena, nisem ziher da je dovolj.

bacho ::

predsednik vlade Izraela o tretji dozi, fino za pogledat

https://twitter.com/RanIsraeli/status/1...

feryz ::

Tako je. 2x cepljeni bi morali imeti isti staus kot mi. Nula, nada.
Jaz se strinjam z Izraelcem. Ali 3 šuse ali test.
««
39 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49375236 (62929) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722225990 (205075) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620588 (16781) Mr.B

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60478336 (59838) BigWhale

Več podobnih tem