» »

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Temo vidijo: vsi
««
11 / 57
»»

PrihajaNodi ::

LeQuack je izjavil:

Glede stranskih učinkov. Pri mRNA kot Pfizer in moderna dobiš vnetje srca in potem ne moreš več športat, pri vektorskih ala AstraZeneca in Janssen pa dobiš krvne strdke in srčni napad.

A ima kdo podatke kakšne stranske učinke imajo klasična Covid cepiva ala Kitajska, Indijska, itd?


Tam gre za klasicna cepiva.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

zmist je izjavil:

josipdare je izjavil:

"95% of the severe patients are vaccinated".
"85-90% of the hospitalizations are in Fully vaccinated people."
"We are opening more and more COVID wards."

https://mobile.twitter.com/RanIsraeli/s...


Ja, to razsirjajo bebci, ki ne razumejo grafov in matematike. Imas v tej temi razlozeno, seveda pa bos moral malo nastudirat. Seveda pa takih kozlarij ne bi postal, ce bi bil sposoben nastudirat, najbolje da se feryzu pridruzis na hrvaskem. Ves, malo se je vseeno treba potrudit, da ne izpades enak idiot kot avtor teksta.


Čaki, a grafi odpirajo covid oddelke?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

zmist ::

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

josipdare je izjavil:

"95% of the severe patients are vaccinated".
"85-90% of the hospitalizations are in Fully vaccinated people."
"We are opening more and more COVID wards."

https://mobile.twitter.com/RanIsraeli/s...


Ja, to razsirjajo bebci, ki ne razumejo grafov in matematike. Imas v tej temi razlozeno, seveda pa bos moral malo nastudirat. Seveda pa takih kozlarij ne bi postal, ce bi bil sposoben nastudirat, najbolje da se feryzu pridruzis na hrvaskem. Ves, malo se je vseeno treba potrudit, da ne izpades enak idiot kot avtor teksta.


Čaki, a grafi odpirajo covid oddelke?


To bos pa ti moral razloziti, antivaxerji jih ves cas postate. Jaz nisem objavil se nobenega, sem pa iz vsaj dveh vasih naredil konfete - oz. ne iz grafov, so imeli vredu stevilke, samo vasa interpretacija je bila na nivoju 5 letnika.

ajdov2 ::

gus5 je izjavil:

multivac je izjavil:

gus5 je izjavil:

multivac je izjavil:

Kako je rekel tisti KGB agent.
Važno, da nam virus ki deluje v rangu promilov diktira življenje.
Stalinistično-KGBjevski argument: Smrt enega človeka je tragedija, smrt 22 ‰ slovenske populacije (4433 oseb) le statistika.
Prav si zapisal; ker si demoraliziran, ti lahko število umrlih zaradi covid-19 vržem v obraz in se te ne bo dotaknilo.
22% slovenske populacije?
Ne, "le" 22 promilov. Niso številke za teoretike zarot. Kdor ne obvlada niti preproste statistike/matematike, naj ne sodi o cepivih. :))

ajdov2 je izjavil:

Zakaj bi se me morali covid mrtvi kaj bolj dotaknit od mrtvih zaradi raka, srčnih bolezni,...?
Drži, za staliniste je vse le statistika. :))

Kayzon je izjavil:

Se zavedate da je leto 2020 povprecna starost umrljivosti bila leto visja kot leta 2019. Tok hud virus pustosi po svetu,pa a morate res take ovce bit. Zaradi mene ce se cepite se 28x ,meni nihce ne bo tega usiljeval.
Za družbeno neodgovorne osebke obstaja le en lek - obvezno cepljenje. Tvoje odklonilno mnenje do cepljenja je irelevantno, ko bo uvedeno obvezno cepljenje, dobiš iglo v rame. Ali pa luknjo v denarnici. Brez milosti. >:D

Očitno cepivo ni preveč učinkovito, če bi bilo, ne bi bili cepljeni tako nesigurni v zaščito, ki jim jo nudi..

multivac ::

gus5 je izjavil:

multivac je izjavil:

gus5 je izjavil:

multivac je izjavil:

Kako je rekel tisti KGB agent.
Važno, da nam virus ki deluje v rangu promilov diktira življenje.
Stalinistično-KGBjevski argument: Smrt enega človeka je tragedija, smrt 22 ‰ slovenske populacije (4433 oseb) le statistika.
Prav si zapisal; ker si demoraliziran, ti lahko število umrlih zaradi covid-19 vržem v obraz in se te ne bo dotaknilo.
22% slovenske populacije?
Ne, "le" 22 promilov. Niso številke za teoretike zarot. Kdor ne obvlada niti preproste statistike/matematike, naj ne sodi o cepivih. :))

ajdov2 je izjavil:

Zakaj bi se me morali covid mrtvi kaj bolj dotaknit od mrtvih zaradi raka, srčnih bolezni,...?
Drži, za staliniste je vse le statistika. :))

Kayzon je izjavil:

Se zavedate da je leto 2020 povprecna starost umrljivosti bila leto visja kot leta 2019. Tok hud virus pustosi po svetu,pa a morate res take ovce bit. Zaradi mene ce se cepite se 28x ,meni nihce ne bo tega usiljeval.
Za družbeno neodgovorne osebke obstaja le en lek - obvezno cepljenje. Tvoje odklonilno mnenje do cepljenja je irelevantno, ko bo uvedeno obvezno cepljenje, dobiš iglo v rame. Ali pa luknjo v denarnici. Brez milosti. >:D


No, nisem videl znak za promil. Moja napaka.
Ampak ja, govorimo o frakciji procenta.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Massacra ::

zmist je izjavil:

josipdare je izjavil:

"95% of the severe patients are vaccinated".
"85-90% of the hospitalizations are in Fully vaccinated people."
"We are opening more and more COVID wards."

https://mobile.twitter.com/RanIsraeli/s...


Ja, to razsirjajo bebci, ki ne razumejo grafov in matematike. Imas v tej temi razlozeno, seveda pa bos moral malo nastudirat. Seveda pa takih kozlarij ne bi postal, ce bi bil sposoben nastudirat, najbolje da se feryzu pridruzis na hrvaskem. Ves, malo se je vseeno treba potrudit, da ne izpades enak idiot kot avtor teksta.


Nič ni treba več študirat! Da bodo tudi cepljeni pristajali v bolnicah in imeli prav tako hud potek bolezni, ni opisano v nobeni prošnji farmacevtov za izdajo pogojnega dovoljenja za odobritev cepiva.

Če bi kaj takega pisalo, bi jim ga tako EMA kot FDA zavrnila.

A da niso dovolj dolgo testirali in da ni bilo drugih sevov? Ti šment!

Ps: si kdaj kupil sesalec, ki bi sicer dobro posesal preprogo, nato pa ves prah izpihal nazaj v prostor?

https://www.theguardian.com/world/2021/...

Ja, bad science in the combination with a lousy politics!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

zmist ::

ajdov2 je izjavil:


Očitno cepivo ni preveč učinkovito, če bi bilo, ne bi bili cepljeni tako nesigurni v zaščito, ki jim jo nudi..


Na Izraelskem primeru se je izkazalo (saj ves, matematika, ne religiozni bullshit), da so za skoraj se enkrat bolj ucinkovita pri preprecevanju zapletov kot ne-cepljenje. Lahko nakladas kolikor hoces, ne spremeni nicesar.

kopriwa ::

LeQuack je izjavil:

Glede stranskih učinkov. Pri mRNA kot Pfizer in moderna dobiš vnetje srca in potem ne moreš več športat,...

Še ena antivax absolutna laž. O myocarditisu: "Usually, myocarditis goes away without permanent complications. However, severe myocarditis can permanently damage your heart muscle, possibly causing:..."

multivac ::

Mene pa zanima, ali vaxxerji želijo uvesti certifikacijo vseh zdravil na način kot smo covid cepiva. Praktično v enem letu že cepimo nosečnice.

A bo to standard od 2020 vaxxerji? Kar pride vn danes, direkt nosečnicam v žilo jutri?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

zmist ::

Massacra je izjavil:

zmist je izjavil:

josipdare je izjavil:

"95% of the severe patients are vaccinated".
"85-90% of the hospitalizations are in Fully vaccinated people."
"We are opening more and more COVID wards."

https://mobile.twitter.com/RanIsraeli/s...


Ja, to razsirjajo bebci, ki ne razumejo grafov in matematike. Imas v tej temi razlozeno, seveda pa bos moral malo nastudirat. Seveda pa takih kozlarij ne bi postal, ce bi bil sposoben nastudirat, najbolje da se feryzu pridruzis na hrvaskem. Ves, malo se je vseeno treba potrudit, da ne izpades enak idiot kot avtor teksta.


Nič ni treba več študirat! Da bodo tudi cepljeni pristajali v bolnicah in imeli prav tako hudnpotek holezni, ni opisano v nobeni prošnji farmacevtov za izdajo pogojnega dovoljenja za odobritev cepiva.

Ja, se strinjam, samo kreteni vedno privlecejo ven nek narobe intepretiran bullshit. Pac tezko je biti tiho, ko se purani repencijo nad svojimi perutninskimi umi.

Če bi kaj takega pisalo, bi jim ga tako EMA kot FDA zavrnila.

A da niso dovolj dolgo testirali in da ni bilo drugih sevov? Ti šment!

Ps: si kdaj kupil sesal, ki bi sicer dobro posesal preprogo, nato pa ves prah izpihal nazaj v prostor?

https://www.theguardian.com/world/2021/...

Ja, bad science in the combination with a lousy politics!

multivac ::

kopriwa je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Glede stranskih učinkov. Pri mRNA kot Pfizer in moderna dobiš vnetje srca in potem ne moreš več športat,...

Še ena antivax absolutna laž. O myocarditisu: "Usually, myocarditis goes away without permanent complications. However, severe myocarditis can permanently damage your heart muscle, possibly causing:..."


Niti ne. Srčna mišica ima slabo regenerativno sposobnost. Vsaka poškodba na srcu pusti posledice.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

ajdov2 ::

zmist je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Očitno cepivo ni preveč učinkovito, če bi bilo, ne bi bili cepljeni tako nesigurni v zaščito, ki jim jo nudi..


Na Izraelskem primeru se je izkazalo (saj ves, matematika, ne religiozni bullshit), da so za skoraj se enkrat bolj ucinkovita pri preprecevanju zapletov kot ne-cepljenje. Lahko nakladas kolikor hoces, ne spremeni nicesar.

Zakaj ste potem tako nadležni z vsiljevanjem te brozge vsem?

Sej vi ste varni, mi bomo pa umrli?

Zmaga za vas!

zmist ::

multivac je izjavil:

kopriwa je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Glede stranskih učinkov. Pri mRNA kot Pfizer in moderna dobiš vnetje srca in potem ne moreš več športat,...

Še ena antivax absolutna laž. O myocarditisu: "Usually, myocarditis goes away without permanent complications. However, severe myocarditis can permanently damage your heart muscle, possibly causing:..."


Niti ne. Srčna mišica ima slabo regenerativno sposobnost. Vsaka poškodba na srcu pusti posledice.


Ja, predvsem covid. Lepo, da potrdis, saj enkrat bo pa iz tebe zrasel cvet, namesto nemarne, manipulativne, laznjive kante za smeti, ki se samoiniciativno prevraca.

multivac ::

Jasno. Tudi covid lahko poškoduje. Osebno raje riskiram s covidom kot cepivom.
Tisti, ki se cepijo po prebolelemu covidu pa....
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

zmist ::

ajdov2 je izjavil:

zmist je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Očitno cepivo ni preveč učinkovito, če bi bilo, ne bi bili cepljeni tako nesigurni v zaščito, ki jim jo nudi..


Na Izraelskem primeru se je izkazalo (saj ves, matematika, ne religiozni bullshit), da so za skoraj se enkrat bolj ucinkovita pri preprecevanju zapletov kot ne-cepljenje. Lahko nakladas kolikor hoces, ne spremeni nicesar.

Zakaj ste potem tako nadležni z vsiljevanjem te brozge vsem?

Sej vi ste varni, mi bomo pa umrli?

Zmaga za vas!


Briga me za vas, zaradi mene lahko vsi pocrkate. Ste pa zaljitev za intelekt, smrad clovestva, ki zasmraja celotno okolico. Tega vam pa ne bom pustil.

multivac ::

zmist je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

zmist je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Očitno cepivo ni preveč učinkovito, če bi bilo, ne bi bili cepljeni tako nesigurni v zaščito, ki jim jo nudi..


Na Izraelskem primeru se je izkazalo (saj ves, matematika, ne religiozni bullshit), da so za skoraj se enkrat bolj ucinkovita pri preprecevanju zapletov kot ne-cepljenje. Lahko nakladas kolikor hoces, ne spremeni nicesar.

Zakaj ste potem tako nadležni z vsiljevanjem te brozge vsem?

Sej vi ste varni, mi bomo pa umrli?

Zmaga za vas!


Briga me za vas, zaradi mene lahko vsi pocrkate. Ste pa zaljitev za intelekt, smrad clovestva, ki zasmraja celotno okolico. Tega vam pa ne bom pustil.


Sociopat v tebi ti je zbežal z verige dragi tovariš pfizer.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Massacra ::

zmist je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Očitno cepivo ni preveč učinkovito, če bi bilo, ne bi bili cepljeni tako nesigurni v zaščito, ki jim jo nudi..


Na Izraelskem primeru se je izkazalo (saj ves, matematika, ne religiozni bullshit), da so za skoraj se enkrat bolj ucinkovita pri preprecevanju zapletov kot ne-cepljenje. Lahko nakladas kolikor hoces, ne spremeni nicesar.


A TI ŠE VEDNO NE RAZUMEŠ, DA SE CEPIVA UPORABLJAJO ZATO, DA DO ZAPLETOV SPLOH NAJ NEBI PRIŠLO?
(OK, tu in tam kaksen, NE PA V RANGU 1/3 do 1/2 necepljenih)!!!


In prosim te, piši v absolutnih številkah, ker to,bkar delaš ti je ista analogija kot "zaznali smo le 1% okuženih cepljenih" (niso pa povedali, koliko testov na cepljenih so opravili).

zmist ::

multivac je izjavil:

Jasno. Tudi covid lahko poškoduje. Osebno raje riskiram s covidom kot cepivom.
Tisti, ki se cepijo po prebolelemu covidu pa....


Ni problem, zaradi mene... samo spokaj iz vseh debat, potem pa zaradi mene lahko goltas varekino, ce zelis. To, da pa razsirjas svoja zgresena nacela in prepricujes druge, da pijejo varekino. A-a. Ne bo slo.

HappyPills ::

ajdov2 je izjavil:

zmist je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Očitno cepivo ni preveč učinkovito, če bi bilo, ne bi bili cepljeni tako nesigurni v zaščito, ki jim jo nudi..


Na Izraelskem primeru se je izkazalo (saj ves, matematika, ne religiozni bullshit), da so za skoraj se enkrat bolj ucinkovita pri preprecevanju zapletov kot ne-cepljenje. Lahko nakladas kolikor hoces, ne spremeni nicesar.

Zakaj ste potem tako nadležni z vsiljevanjem te brozge vsem?

Sej vi ste varni, mi bomo pa umrli?

Zmaga za vas!
.

Smo ze povedal da ni. Ker ce mam nesreco z avtom ti bedak mi pa ker se nisi cepu zapolnis zadnjo intenzivno pojstlo mam problem. Edino ce tebe pac v jark skipajo k jst postlo rabm npr to bi slo. To bi mogl podpisat da ste low priority za zdravljenje pa smo.

kopriwa ::

multivac je izjavil:

kopriwa je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Glede stranskih učinkov. Pri mRNA kot Pfizer in moderna dobiš vnetje srca in potem ne moreš več športat,...

Še ena antivax absolutna laž. O myocarditisu: "Usually, myocarditis goes away without permanent complications. However, severe myocarditis can permanently damage your heart muscle, possibly causing:..."


Niti ne. Srčna mišica ima slabo regenerativno sposobnost. Vsaka poškodba na srcu pusti posledice.

Daj mi še dve minuti da se odločim med tabo instant you2be fejstbukov "dr. med. spec. Kardiologije" ali pa opis bolezni na Mayoclinic spletni strani.

multivac ::

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

Jasno. Tudi covid lahko poškoduje. Osebno raje riskiram s covidom kot cepivom.
Tisti, ki se cepijo po prebolelemu covidu pa....


Ni problem, zaradi mene... samo spokaj iz vseh debat, potem pa zaradi mene lahko goltas varekino, ce zelis. To, da pa razsirjas svoja zgresena nacela in prepricujes druge, da pijejo varekino. A-a. Ne bo slo.


Katera zgrešena načela pa naj bi pisal?

Da po enem letu sumljivega razvoja ni pametno špricat reč v nosečnice?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

zmist ::

Massacra je izjavil:

zmist je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Očitno cepivo ni preveč učinkovito, če bi bilo, ne bi bili cepljeni tako nesigurni v zaščito, ki jim jo nudi..


Na Izraelskem primeru se je izkazalo (saj ves, matematika, ne religiozni bullshit), da so za skoraj se enkrat bolj ucinkovita pri preprecevanju zapletov kot ne-cepljenje. Lahko nakladas kolikor hoces, ne spremeni nicesar.


A TI ŠE VEDNO NE RAZUMEŠ, DA SE CEPIVA UPORABLJAJO ZATO, DA DO ZAPLETOV SPLOH NAJ NEBI PRIŠLO?
(OK, tu in tam kaksen, NE PA V RANGU 1/3 do 1/2 necepljenih)!!!


In prosim te, piši v absolutnih številkah, ker to,bkar delaš ti je ista analogija kot "zaznali smo le 1% okuženih cepljenih" (niso pa povedali, koliko testov na cepljenih so opravili).


A TI RAZUMES :)), da si prezabit, da bi karkoli sploh razumel? Da ne razumes, da cepiva niso carobno stikalo, s katerim virus izgine ampak samo ucijo imunski sistem, da ga zna bolje obvladovati? In, ce imas v kurcu imunski sistem, ti nobeno cepivo na tem svetu ne bo pomagalo? Blebetate kozlarije, zraven pa niti osnovnih stvari ne razumete. Daj spokaj in se najprej nauci osnov in mogoce kar naenkrat ne bos vec antivaxer. Ce bos dojel. Znamenje, da se vedno nimas blage veze pa je, da ostajas antivaxer, kar je v prevodu druga beseda za nesposobnega tepca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

multivac ::

zmist je izjavil:

Massacra je izjavil:

zmist je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Očitno cepivo ni preveč učinkovito, če bi bilo, ne bi bili cepljeni tako nesigurni v zaščito, ki jim jo nudi..


Na Izraelskem primeru se je izkazalo (saj ves, matematika, ne religiozni bullshit), da so za skoraj se enkrat bolj ucinkovita pri preprecevanju zapletov kot ne-cepljenje. Lahko nakladas kolikor hoces, ne spremeni nicesar.


A TI ŠE VEDNO NE RAZUMEŠ, DA SE CEPIVA UPORABLJAJO ZATO, DA DO ZAPLETOV SPLOH NAJ NEBI PRIŠLO?
(OK, tu in tam kaksen, NE PA V RANGU 1/3 do 1/2 necepljenih)!!!


In prosim te, piši v absolutnih številkah, ker to,bkar delaš ti je ista analogija kot "zaznali smo le 1% okuženih cepljenih" (niso pa povedali, koliko testov na cepljenih so opravili).


A TI RAZUMES :)), da si prezabit, da bi karkoli sploh razumel? Da ne razumes, da cepiva niso carobno stikalo, s katerim virus izgine ampak samo ucijo imunski sistem, da ga zna bolje obvladovati? In, ce imas v kurcu imunski sistem, ti nobeno cepivo na tem svetu ne bo pomagalo? Blebetate kozlarije, zraven pa niti osnovnih stvari ne razumete. Daj spokaj in se najprej nauci osnov in mogoce kar naenkrat ne bos vec antivaxer. Ce bos dojel. Znamenje, da se vedno nimas blage veze pa je, da ostajas antivaxer, kar je v prevodu druga beseda za nesposobnega tepca.


Pol pa to niso zares cepiva ampak klasični "aspirin".
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

zmist ::

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

Massacra je izjavil:

zmist je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Očitno cepivo ni preveč učinkovito, če bi bilo, ne bi bili cepljeni tako nesigurni v zaščito, ki jim jo nudi..


Na Izraelskem primeru se je izkazalo (saj ves, matematika, ne religiozni bullshit), da so za skoraj se enkrat bolj ucinkovita pri preprecevanju zapletov kot ne-cepljenje. Lahko nakladas kolikor hoces, ne spremeni nicesar.


A TI ŠE VEDNO NE RAZUMEŠ, DA SE CEPIVA UPORABLJAJO ZATO, DA DO ZAPLETOV SPLOH NAJ NEBI PRIŠLO?
(OK, tu in tam kaksen, NE PA V RANGU 1/3 do 1/2 necepljenih)!!!


In prosim te, piši v absolutnih številkah, ker to,bkar delaš ti je ista analogija kot "zaznali smo le 1% okuženih cepljenih" (niso pa povedali, koliko testov na cepljenih so opravili).


A TI RAZUMES :)), da si prezabit, da bi karkoli sploh razumel? Da ne razumes, da cepiva niso carobno stikalo, s katerim virus izgine ampak samo ucijo imunski sistem, da ga zna bolje obvladovati? In, ce imas v kurcu imunski sistem, ti nobeno cepivo na tem svetu ne bo pomagalo? Blebetate kozlarije, zraven pa niti osnovnih stvari ne razumete. Daj spokaj in se najprej nauci osnov in mogoce kar naenkrat ne bos vec antivaxer. Ce bos dojel. Znamenje, da se vedno nimas blage veze pa je, da ostajas antivaxer, kar je v prevodu druga beseda za nesposobnega tepca.


Pol pa to niso zares cepiva ampak klasični "aspirin".


Pa smo prisli do bistva, bebci ne razumete ne cepiv ne kako delujejo. Pa saj nic novega, to vedno znova in znova dokazujete. Hecno je samo to, da kljub temu, da vam ni nic jasno, vec truda posvetite sirjenju bullshita, ki ga ne razumete, kot razumevanju. To mi je pa sci-fi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

multivac ::

Bomo torej kar na aspirinu še naprej. Ti pa se gensko modificiraj po mili volji.


Sicer pa zakaj še nimamo klasičnih covid cepiv v EU?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

zmist ::

multivac je izjavil:

Ti pa se gensko modificiraj po mili volji.


In se en dokaz, da sploh ne ves kaj blebetas.

multivac ::

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

Ti pa se gensko modificiraj po mili volji.


In se en dokaz, da sploh ne ves kaj blebetas.


Vem dobro. Naslednjih par boosterjev bo najbrž modificiralo jedro celice.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

zmist ::

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

Ti pa se gensko modificiraj po mili volji.


In se en dokaz, da sploh ne ves kaj blebetas.


Vem dobro. Naslednjih par boosterjev bo najbrž modificiralo jedro celice.


Seveda :)):)):)):)) In na eno neumnost pribije naslednjo :)) in zraven negira prejsnjo svojo neumnost :)) A je kdo od vas starejsi od 15 let? Ker ne izgleda, kot papige ponavljate neke parole, ki jih ne razumete... :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

multivac ::

Da tovariš logitech.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Utk ::

Če je cepljenje tako "učinkovito" kot v Izraelu ali Islandiji, bomo imeli v Sloveniji cca 500 do 1000 ljudi na intenzivni to zimo tudi če se vsi cepimo. Ker se jih vsaj 1/3 ne bo, je to tolk, 3000 ljudi na intenzivni?
Jaz pravim, da jih ne bo. Tudi daleč od 500, kaj šele kaj drugega.

zmist ::

multivac je izjavil:

Da tovariš logitech.


:)) Daj povej mi kdo je ta logitech, bi ga rad spoznal. Ocitno ima enake misli, mi je pa vsec, ce imam se kaksnega sogovornika, ki ni brain-dead tako kot ti. Bo prijetno popestril debato. Kje ga najdem?

Utk je izjavil:

Če je cepljenje tako "učinkovito" kot v Izraelu ali Islandiji, bomo imeli v Sloveniji cca 500 do 1000 ljudi na intenzivni to zimo tudi če se vsi cepimo. Ker se jih vsaj 1/3 ne bo, je to tolk, 3000 ljudi na intenzivni?
Jaz pravim, da jih ne bo. Tudi daleč od 500, kaj šele kaj drugega.


Ne nakladaj. Imas zadaj nekje izracun. Skoraj se enkrat manj cepljenih je na intenzivni negi v Izraelu, kot cepljenih. Samo preprosta matematika, za srednjesolcke. Seveda, pa spadate med bolj zabite kot so srednjesolci. Kaksna poklicna sola? Frizeraj? Litostroj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

multivac ::

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

Da tovariš logitech.


:)) Daj povej mi kdo je ta logitech, bi ga rad spoznal. Ocitno ima enake misli, mi je pa vsec, ce imam se kaksnega sogovornika, ki ni brain-dead tako kot ti. Bo prijetno popestril debato. Kje ga najdem?

Utk je izjavil:

Če je cepljenje tako "učinkovito" kot v Izraelu ali Islandiji, bomo imeli v Sloveniji cca 500 do 1000 ljudi na intenzivni to zimo tudi če se vsi cepimo. Ker se jih vsaj 1/3 ne bo, je to tolk, 3000 ljudi na intenzivni?
Jaz pravim, da jih ne bo. Tudi daleč od 500, kaj šele kaj drugega.


Ne nakladaj. Imas zadaj nekje izracun. Skoraj se enkrat manj cepljenih je na intenzivni negi v Izraelu, kot cepljenih. Samo preprosta matematika, za srednjesolcke. Seveda, pa spadate med bolj zabite kot so srednjesolci. Kaksna poklicna sola? Frizeraj? Litostroj?


Logitech je tvoj alter nick, iz katerega si hotel napisati, da ne prodajaš zares krompir, ko si opazil zmoto pa hitro zeditiral v "lol".
Če bi bil jaz 10 sekund hitrejši, bi citat tistega posta ostal permanentno v zgodovini STja. Tko pa se lahko sedaj malo izgovarjaš.
Ampak v končni fazi BMK kdo si. Pogrešam malo resnejše sogovornike tipa darklord.

Zgleda so zbežali. Rekli bodo, da ne želijo se ukvarjati z antivaxxerji, ampak sumim, da je pravi razlog narativa ki hodi po slabem. Težje in težje je zagovarjati uradno narativo.
Če pa bo zima polnila bolnice cepljenih...hja. Bo še interesantno.

Že vidim, da se boste izgovarjali na lambdo.
Že vidim, da boste trdili, da se je lambda razvila v peruju, kjer cepljenje ni tako visoko. V resnici ej to totalen bulšit.
Če ne zaradi drugega, zaradi tega ker: kako naj se virus razvije odporen na cepivo...v necepljenem osebku.

Radi bi preemptivno naredil listo izgovorov, ki jih boste to zimo uporabljali cepljenčki, če/ko bodo cepljeni polnili bolnice.

Kaj bo tokrat:

Huda sezona gripe?
Lambda iz peruja?
Tistih par necepljenih razpršenih tu pa tam?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Mene pa zanima, ali vaxxerji želijo uvesti certifikacijo vseh zdravil na način kot smo covid cepiva. Praktično v enem letu že cepimo nosečnice.

A bo to standard od 2020 vaxxerji? Kar pride vn danes, direkt nosečnicam v žilo jutri?

Lool dobro vprasanje. Sej je enostavno najbolje da jih ignoriras. Imagodei mislis da je ze pospikal tamalo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Ne vem. Najbrž jo je zgolj iz principa.

Jaz pa kot rečeno...ne zaupam več big pharmi in njihovim nastavljenčkom na regulatornih agencijah.
Izven klavniških poskusev po 2SV, nismo niti eno zdravilo kar tako talali najbolj občutljivim skupinam populacije. Pa pustimo ob strani dejstvo, da gre za virus ki jih ne ogroža, vsaj otroke recimo.

Hitrost s katero smo šli iz prve laboratorijske miši na prvega otroka je srhljiva.

Saj sem pisal. Študije na živalih so izvajali istočasno kot študije na ljudeh.
Še ne videno v zgodovini moderne farmacije.

In kljub temu se najdejo sociopatski bedaki tipa zmist, ki to podpirajo.

Kaj bo torej naslednje? Testiranje proti-rakavih cepiv na populaciji brez raka?
Me ne bi presenečalo.
Antonija pa modro tiho. Ane antonija?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

bacho ::

še en dokaz. vse je bilo narejeno brez testov.

People who have been infected with COVID-19 are nearly 4.5 times more likely to feel side effects from vaccine compared to those who've never tested positive, study of healthcare workers finds
https://www.dailymail.co.uk/health/arti...

Vetrpiha ::

Si mislil cepivo?
Izven klavniških poskusev po 2SV, nismo niti eno zdravilo kar tako talali najbolj občutljivim skupinam populacije

Ker dojenčki fašejo kar nekaj doz.
In niti slučajno ne jokajo pol toliko kot vi tukaj, čeprav je nekje polovica narojenih lulik

multivac ::

Vetrpiha je izjavil:

Si mislil cepivo?
Izven klavniških poskusev po 2SV, nismo niti eno zdravilo kar tako talali najbolj občutljivim skupinam populacije

Ker dojenčki fašejo kar nekaj doz.
In niti slučajno ne jokajo pol toliko kot vi tukaj, čeprav je nekje polovica narojenih lulik


Nisi razumel.

Govoril sem o "novem zdravilu". Nobeno cepivo nismo talali nosečnicam po 1 letu od razvoja oz. še v razvoju.
Niti za ostala kemična zdravila.

Koliko časa je krka razvijala in certificirala kako zdravilo? 1 leto in pol direkt nosečnicam? Močno dvomim.


bacho je izjavil:

še en dokaz. vse je bilo narejeno brez testov.

People who have been infected with COVID-19 are nearly 4.5 times more likely to feel side effects from vaccine compared to those who've never tested positive, study of healthcare workers finds
https://www.dailymail.co.uk/health/arti...


Jasno da je bilo brez testiranja.

Kateri bedak zares trdi, da so cepiva varna in učinkovita, 3 mesce kasneje pa večina držav opusti AZ, ker naj ne bi bila varna in učinkovita. (čeprav Pfizer je imel isto število stranskih učinkov)
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

zmist ::

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

Da tovariš logitech.


:)) Daj povej mi kdo je ta logitech, bi ga rad spoznal. Ocitno ima enake misli, mi je pa vsec, ce imam se kaksnega sogovornika, ki ni brain-dead tako kot ti. Bo prijetno popestril debato. Kje ga najdem?

Utk je izjavil:

Če je cepljenje tako "učinkovito" kot v Izraelu ali Islandiji, bomo imeli v Sloveniji cca 500 do 1000 ljudi na intenzivni to zimo tudi če se vsi cepimo. Ker se jih vsaj 1/3 ne bo, je to tolk, 3000 ljudi na intenzivni?
Jaz pravim, da jih ne bo. Tudi daleč od 500, kaj šele kaj drugega.


Ne nakladaj. Imas zadaj nekje izracun. Skoraj se enkrat manj cepljenih je na intenzivni negi v Izraelu, kot cepljenih. Samo preprosta matematika, za srednjesolcke. Seveda, pa spadate med bolj zabite kot so srednjesolci. Kaksna poklicna sola? Frizeraj? Litostroj?


Logitech je tvoj alter nick, iz katerega si hotel napisati, da ne prodajaš zares krompir, ko si opazil zmoto pa hitro zeditiral v "lol".
Če bi bil jaz 10 sekund hitrejši, bi citat tistega posta ostal permanentno v zgodovini STja. Tko pa se lahko sedaj malo izgovarjaš.
Ampak v končni fazi BMK kdo si.


Daj prosim te, se enkrat preveri in ko ugotivis, da si paranoidni shizofrenik, se prosim opravici. Oz. niti ne rabis. Boli me k* za opravicilo laznjivca in goljufa. Dovolj bo, da se zaves svoje bolezni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

Massacra ::

zmist je izjavil:

Massacra je izjavil:

zmist je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Očitno cepivo ni preveč učinkovito, če bi bilo, ne bi bili cepljeni tako nesigurni v zaščito, ki jim jo nudi..


Na Izraelskem primeru se je izkazalo (saj ves, matematika, ne religiozni bullshit), da so za skoraj se enkrat bolj ucinkovita pri preprecevanju zapletov kot ne-cepljenje. Lahko nakladas kolikor hoces, ne spremeni nicesar.


A TI ŠE VEDNO NE RAZUMEŠ, DA SE CEPIVA UPORABLJAJO ZATO, DA DO ZAPLETOV SPLOH NAJ NEBI PRIŠLO?
(OK, tu in tam kaksen, NE PA V RANGU 1/3 do 1/2 necepljenih)!!!


In prosim te, piši v absolutnih številkah, ker to,bkar delaš ti je ista analogija kot "zaznali smo le 1% okuženih cepljenih" (niso pa povedali, koliko testov na cepljenih so opravili).


A TI RAZUMES :)), da si prezabit, da bi karkoli sploh razumel? Da ne razumes, da cepiva niso carobno stikalo, s katerim virus izgine ampak samo ucijo imunski sistem, da ga zna bolje obvladovati? In, ce imas v kurcu imunski sistem, ti nobeno cepivo na tem svetu ne bo pomagalo? Blebetate kozlarije, zraven pa niti osnovnih stvari ne razumete. Daj spokaj in se najprej nauci osnov in mogoce kar naenkrat ne bos vec antivaxer. Ce bos dojel. Znamenje, da se vedno nimas blage veze pa je, da ostajas antivaxer, kar je v prevodu druga beseda za nesposobnega tepca.


Ma ti si bebec, de fakto zarukan retard v glavi. To, kar ti pišeš v osnovi ne da mnogokrat nima zveze z vezi, ampak vedno, na točno določeno trditev odgovoriš s še večjo neumnostjo in retardirano primerjavo, ki s kritične distinkcije do izpostabljenega problema nima nobene zveze. Zgolj v tvojem retardiranem umu!

Kaj tebi spila v glavi? Nek prifuknjen free jazz brez smisla!

Cepi se. A ne razlagaj ostalim da so nesposobni tepci, ker izpostavljajo dejstvo, da je v bolnicah trenutno na tisoče cepljenih, tudi s hudim potekom. In šele avgusta smo!

Kakšno jebeno vezo ali znanje pa ti imaš o delovanju imunskega sistema in o vplivih cepiv na njihov odziv/neodziv?

multivac ::

@zmist
Daj vsaj nehaj multicitirat tovariš pfizer. Postaja tečno skrolat mimo tvojih sporočil. Bodi kratek in nam prišparaj zapestja.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

zmist ::

multivac je izjavil:

Daj vsaj nehaj multicitirat tovariš pfizer. Postaja tečno skrolat mimo tvojih sporočil. Bodi kratek in nam prišparaj zapestja.


Tovaris paranoicni shizofrenik, preverite prosim se enkrat. Ker tako, kot je obicajno za vase blodnje, se tudi tokrat motite. Gre pa za vaso korist. Dejansko potrebujete strokovno pomoc. Iz teh blodenj, se ne boste izvili brez usposobljenih zdravnikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

multivac ::

To mi je všeč. Hitro greš čez. Hvala

@darklord, imagodei

Kje sta vidva fanta?
Mi postaja dolgčas. Upam, da nista hospitalizirana.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

zmist ::

multivac je izjavil:

To mi je všeč. Hitro greš čez. Hvala


Preveri se enkrat. Saj ti pravim, si dusevno bolan. Tole ti bo dokaz, da se bos tega zvedel in se sel zdravit. Zadeva je striktno clovekoljubne narave.

Vetrpiha ::

Govoril sem o "novem zdravilu". Nobeno cepivo nismo talali nosečnicam po 1 letu od razvoja oz. še v razvoju.

Ne nosečnicam, ampak novorojenckom in dojenčkom.
Bro, do you even read?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

Massacra ::

bacho je izjavil:

še en dokaz. vse je bilo narejeno brez testov.

People who have been infected with COVID-19 are nearly 4.5 times more likely to feel side effects from vaccine compared to those who've never tested positive, study of healthcare workers finds
https://www.dailymail.co.uk/health/arti...


Daj temu zmistu razloži, naj to prebere in malo razmisli o tem. In imunskem odgovoru. In cepivih na "hupsusu narejenih"!

Vetrpiha ::

A ste vsaj prebrali kaj več kot samo clickbait naslov?
People previous infected with the virus were less likely to experience severe symptoms to the second dose, however

Kayzon ::

"Severe symptoms",omenjas to kot da se gre za jebeno crno kugo. Govori se pa o virusu ki ni hujsi k gripa.

Vetrpiha ::

Those who did experience symptoms were split into two groups, mild - such as injection site pain, mild fatigue and headaches - and clinically significant - including fatigue, fever and chills.

To pa ne pomeni, da dobivaš simptome po vrsti.
Jaz sem po cepljenju fasal zgolj clinically significant simptome, ostalih ne.
Poprej menda nisem bil okužen.

Tu zdaj ne gre za bogve kako hude stranske učinke.
Tu gre za neželjene učinke, ki pa so itak pričakovani že pri poprej neokuženih in nimajo bistvenega vpliva na življenje.

Jokate bolj kot dojenčki, ko jih cepijo.
A sem povedal, da je skor polovico dojenčkov narojenih z luliko in te lulike ne jokajo polovico toliko, kot vi kauč mamahotel bojevniki?

BorutO ::

Ejte ... kako pa kaj v afriki kaže? Iz te celine skoraj nič informacij. A so že vsi pomrli, ali pa je ta celina z najrevnejšo populacijo na zemlji cepljena z vsemi odmerki ... V ostalih celinah umirajo ljudje kot po tekočem traku, kljub temu, da imajo povsod cepiva dovolj ... iz afrike pa ne duha in ne sluha. Me zanima kako tam živijo. Mogoče so pa imuni na coivd?

Vetrpiha ::

Ma ne, tile tu jokajo, ker jim aspirin razredči kri in nočejo umreti od aspirina, jih raje kar glava boli
««
11 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49374458 (62151) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722223726 (202811) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620343 (16536) Mr.B

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60476744 (58246) BigWhale

Več podobnih tem