» »

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Temo vidijo: vsi
««
17 / 57
»»

PrihajaNodi ::

vnetidebater je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

vnetidebater je izjavil:

jaz sem prepričan da je nekdo organiziral antivax gibanje da bo zaradi antivaxerjev industrija zaslužila bajne vsote.

Cepiva so dobesedno zastonj proti vsem ki se okužijo in rabijo pomoč zdravil ali celo obisk v bolnici.

Sej to. “Zastonj” nekaj je huficevo narobe, ker zdravnika in ostalih operativnihbposegov ne dobis kar tako.


v sloveniji vse dobiš "kar tako".


Lol, ja itak. Brez cakanja in napotnic te cakajo z odprti rokami kot s cepivom:)) kar tako
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Hemi426 ::

Conini je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

Vetrpiha je izjavil:

Mimgrede pobje, če kateri od vas pristane na ventilatorju, ima zgolj kakih 40% za preživetje.


O, neee, potem pa hitro cepit!!11

A ne vidiš, da pritiski z zastraševanjem v Slo ne delujejo?


V sloveniji deluje samo to, da ti en bližnji crkne od Covida.
Potem se pa zresniš.


Ne, ker veš, da je vedno nek procent ljudi, ki zaradi takih prehladov umrejo.

Bolj so problem taki fanatični Covidianci kot si ti :D

vnetidebater ::

PrihajaNodi je izjavil:

vnetidebater je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

vnetidebater je izjavil:

jaz sem prepričan da je nekdo organiziral antivax gibanje da bo zaradi antivaxerjev industrija zaslužila bajne vsote.

Cepiva so dobesedno zastonj proti vsem ki se okužijo in rabijo pomoč zdravil ali celo obisk v bolnici.

Sej to. “Zastonj” nekaj je huficevo narobe, ker zdravnika in ostalih operativnihbposegov ne dobis kar tako.


v sloveniji vse dobiš "kar tako".


Lol, ja itak. Brez cakanja in napotnic te cakajo z odprti rokami kot s cepivom:)) kar tako


pač pridobiš napotnico (ki je nujna ker je na njej ocena resnosti napotnice..normalna, nujna, urgentna, malo počakaš in nato imaš zastonj pregled. Epsko.

ne glumi. Slovensko zdravstvo je epsko.

Pojdi malo ven iz Evrope. Prosim. Pojdi se zdravit nekam. Boš videl kako nam je fajn.

Že pri samem rojstvu otroka je brutalna razlika med bedno italijo in epskim slovenskim zdravstvenim sistemom. Že tam se začne. Kaj šele kasneje.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

vnetidebater je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

vnetidebater je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

vnetidebater je izjavil:

jaz sem prepričan da je nekdo organiziral antivax gibanje da bo zaradi antivaxerjev industrija zaslužila bajne vsote.

Cepiva so dobesedno zastonj proti vsem ki se okužijo in rabijo pomoč zdravil ali celo obisk v bolnici.

Sej to. “Zastonj” nekaj je huficevo narobe, ker zdravnika in ostalih operativnihbposegov ne dobis kar tako.


v sloveniji vse dobiš "kar tako".


Lol, ja itak. Brez cakanja in napotnic te cakajo z odprti rokami kot s cepivom:)) kar tako


pač pridobiš napotnico (ki je nujna ker je na njej ocena resnosti napotnice..normalna, nujna, urgentna, malo počakaš in nato imaš zastonj pregled. Epsko.

ne glumi. Slovensko zdravstvo je epsko.

Pojdi malo ven iz Evrope. Prosim. Pojdi se zdravit nekam. Boš videl kako nam je fajn.

Že pri samem rojstvu otroka je brutalna razlika med bedno italijo in epskim slovenskim zdravstvenim sistemom. Že tam se začne. Kaj šele kasneje.


Ja, ljudem dajemo helij namest kisika. Lol. Odgovarjal pa se ni nihce. Enkratno zdravstvo. Cakalne vrste tako dolge da ne ves al bi si prej kar plac za pogreb rezerviral. Nimam pojma v kateri jami zivis, se lahko pridruzim?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TheBlueOne ::

vnetidebater je izjavil:



Prepiranje z namenom da bi nekoga prepričali da so cepiva varna in smiselna je zato.....nesmiselno.


Mah je bolj dolgcas. :D Sej ko sem bizzy me ni tukaj, trenutno pa je bolj mir, moram pa sedeti za compom...

feryz ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, ljudem dajemo helij namest kisika. Lol. Odgovarjal pa se ni nihce. Enkratno zdravstvo. Cakalne vrste tako dolge da ne ves al bi si prej kar plac za pogreb rezerviral. Nimam pojma v kateri jami zivis, se lahko pridruzim?
On je hotel povedati, da se moramo primerjati z Zambijo, Etiopijo, Uzbekistanom in podobnimi.
Ne pa z Avstrijo, Italijo, Švico...
Primejaš se vedno s sosednjimi državami, na isti celini ..., zatorej Zambija, ...

St235 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

If something is free ur the product, al kako ze gre...


Nič ni free. Država plačala z denarjem davkoplačevalcev, torej nas.


Za vsakega kovid bolnika je drzava prejela 8000 eurov. Isci google ali rtv slo.


A to je Gates osebno nakazal?

PrihajaNodi je izjavil:



Ja, ljudem dajemo helij namest kisika. Lol. Odgovarjal pa se ni nihce. Enkratno zdravstvo. Cakalne vrste tako dolge da ne ves al bi si prej kar plac za pogreb rezerviral. Nimam pojma v kateri jami zivis, se lahko pridruzim?


Če vse tako površno povzemaš potem ni čudno da vsakič ko odpreš usta izpadeš totalen idiot. Daj najdi vir za ta idiotizem o zamenjavi helija in kisika, da se bomo lahko supaj smejali temu kako nisi niti najbolj osnovnih informacij sposoben sprocesirat in zato širiš samo idiotizme. Zdaj šele razumem zakaj vedno izpadeš ene tri stopnjičke bolj zabito od vseh ostalih v tej temi. Revež niti neumnosti, ki ti jih servirajo preko FB nisis sposoben prenest naprej brez da se 10x zmotiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

ajdov2 ::

St235 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

If something is free ur the product, al kako ze gre...


Nič ni free. Država plačala z denarjem davkoplačevalcev, torej nas.


Za vsakega kovid bolnika je drzava prejela 8000 eurov. Isci google ali rtv slo.



Bolnišnice so toliko dobile za pacienta od zzzs. Kar pomeni, da jim je vsekakor bilo v interesu imeti čim več covid pacientov, ker se je najbolj splačalo. Zato so tudi 2020 bolnišnice prvič po dolgem času poslovale pozitivno.

inzenir1337 ::

Zakaj je testiranje samo za necepljene? Diskriminatorno, posredno siljenje v cepljenje in pa seveda neustrezno tudi iz strokovnega vidika. Kdo stoji za tem?
V teoriji. Jaz sem polno cepljen in zmotno mislim da sem zaščiten in zmotno mislim da imam rahel prehlad in grem na koncert. Imam covid. Tam trosim virus po množici in imam zeleni PCT v žepu. Tale PCT je zelo nevaren, tisti ki si ga je izmislil pa nima dobrih namenov.

LightBit ::

Najbolje da spremenijo v Prebolel in Cepljen in Testiran, da bo ziher.

St235 ::

ajdov2 je izjavil:

St235 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

If something is free ur the product, al kako ze gre...


Nič ni free. Država plačala z denarjem davkoplačevalcev, torej nas.


Za vsakega kovid bolnika je drzava prejela 8000 eurov. Isci google ali rtv slo.



Bolnišnice so toliko dobile za pacienta od zzzs. Kar pomeni, da jim je vsekakor bilo v interesu imeti čim več covid pacientov, ker se je najbolj splačalo. Zato so tudi 2020 bolnišnice prvič po dolgem času poslovale pozitivno.

Kaj ima to z idiotsko izjavo nodija, da so drzave prejele 8000 eur? Razen tega da je nodi se po antivax standardih zabit kot noc.

FilipF ::

Upam, da čimprej pošljemo naše strokovnjake v humanitarno misijo, da uredijo zadeve:
https://www.rt.com/op-ed/532395-crash-f...

Massacra ::

LightBit je izjavil:

Najbolje da spremenijo v Prebolel in Cepljen in Testiran, da bo ziher.


P in C sta v "veliki sivini".
Zgolj T lahko dokazuje stanje "ex ante".

multivac ::

HappyPills je izjavil:

Čisto dobra predpostavka. Islandija se ob 90% precepljenosti še vedno masovno prekužuje. Polovica vseh okuženih je necepljenih. Torej dokler se ne bodo prekužli praktično vsi. Virus ima pač tako visok R da se moramo vsi z njim srečat.
Mi je pa fascinantno ker je zdaj rito začel stiskat antivexxerjem, ker je večina mislila da se ne bo rabla ne cepit ne okužit lol.

Jah nič nekje bo treba kocko vrtž al s cepivom al pa z virusom. Srečno!


Ti si res sociopat tipa zmist. Če že nisi njegov tretji nick.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

LightBit ::

Massacra je izjavil:

LightBit je izjavil:

Najbolje da spremenijo v Prebolel in Cepljen in Testiran, da bo ziher.


P in C sta v "veliki sivini".
Zgolj T lahko dokazuje stanje "ex ante".

T je še najbolj nezanesljiv (če gre za hitri test).

multivac ::

Reycis je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Mi je pa fascinantno ker je zdaj rito začel stiskat antivexxerjem, ker je večina mislila da se ne bo rabla ne cepit ne okužit lol.

Jah nič nekje bo treba kocko vrtž al s cepivom al pa z virusom. Srečno!

Še vedno ne štekaš. Noben od nas nima problema s tem, da bomo okuženi. Zavedamo se tudi možnosti hujšega poteka itd in smo na to pripravljeni. To nam je vseeno mnogo manjše zlo kot lockdowni, green passi, in vax fašizem. Pa se še sploh nisem dotaknil vprašljive učinkovitosti cepiva, morebitnih zdravstvenih zapletov v prihodnosti in možnosti, da se zaradi cepiva selekcionira bolj smrtonosen sev.


Tako je. Jaz sem celo pripravljen plačati lastno zdravje, če bi ga potreboval.
Ob pogoju, da me zdravijo z uspešnimi metodami kot to počnejo v tujini.
Ali naj mi vsaj zrihtajo kvaliteten ivermectin.

A preveč zahtevam jure?

TheBlueOne je izjavil:


Nihce? Si preprican? Jaz sem vecinoma bral od fake virus, do da cepivo na deluje, kar se je do danes izkazalo za neumnost, potem, da se gre samo za zaroto za zasluzek in ne vem kaj se.

Pravzaprav si bolj kot ne prvi od antivaxerjem, kjer sem zasledil logiko v smislu, se zavedam, da je lahko totalno sranje ampak me ne moti. Imam raje zivljenje od prej neglede na svoj riziko, riziko bliznjih in pritisk na zdravstvo.


Kakšno totalno sranje?
Govorimo o enem najbolj benignem virusu zadnje stoletje.
Večina ga preboli z čajčkom in lekadolom.
O čem ti to?

TheBlueOne je izjavil:

Kar sem sledil jaz, so bile prognoze kar tocne, padanje pa razlicno glede na ukrepe, ki so bili sprejeti. Torej imel si nek naraven prirast, ki je bil pricakovan in napovedan, potem pa umetno nizanje, ki se je prilagajalo glede na stanje.

Se spomnem tudi predvidenj, kdaj bo novi val, ko je bil prvi mimo in so bila kar tocna.

Jaz sem naceloma zelo proti SDS ampak dokler je stroka v okvisrjih tega, kar pravi nasa in mednarodna strokovna javnost tezko protestiram. Se pa bojim, da bo SDS uporabil pandemijo za prestavljanje volitev.


Slabo si sledil. Falili so praktično vse. Od začetnih številk, ukrepov in potekov.
Za vse scenarije so naredili ene 5 krivulj, in če smo vsaj približno bluzi pršli eni od teh so že razlagali zmago.
Krivulje pa so zgledale, kot risanje 6-letnika.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

multivac ::

Aston_11 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Čudno da je Švedska (ki je imela BLAŽJE ukrepe) veliko bolj cepljena kot Slovenija: 65% vs 41%. (Ena doza)

Ni čudno.
Švedi so očitno bolj izobraženi od facebook slovenskih balkancev, ki jih skrbijo neke domnevne posledice cepljenja s čim že, sploh npr. v primerjavi z realnimi posledicami alkohola, ki ga spijejo. No, nekateri konzumirajo tudi koloidno srebro, belila in tudi clorov dioksid. In od takih bedakov poslušamo o nekih škodljivih posledicah....


Nihče ti ne preprečuje, da se cepiš in ojebeš.
Naredi nam vsem uslugo prosim.

CoolBits je izjavil:

A še kdo verjame MSM?


TOP! :))
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Conini ::

multivac je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Čisto dobra predpostavka. Islandija se ob 90% precepljenosti še vedno masovno prekužuje. Polovica vseh okuženih je necepljenih. Torej dokler se ne bodo prekužli praktično vsi. Virus ima pač tako visok R da se moramo vsi z njim srečat.
Mi je pa fascinantno ker je zdaj rito začel stiskat antivexxerjem, ker je večina mislila da se ne bo rabla ne cepit ne okužit lol.

Jah nič nekje bo treba kocko vrtž al s cepivom al pa z virusom. Srečno!


Ti si res sociopat tipa zmist. Če že nisi njegov tretji nick.


Kdo koga ozmerja za sociopata.. ne moreš verjet.
Virus boste fasali to zimo, pa če se skrijete 100m pod zemljo.

Massacra je izjavil:

LightBit je izjavil:

Najbolje da spremenijo v Prebolel in Cepljen in Testiran, da bo ziher.


P in C sta v "veliki sivini".
Zgolj T lahko dokazuje stanje "ex ante".


5 minut po testu se lahko okužiš, tako da si lahko tisti test v rit vtakneš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

CoolBits ::

Virus morajo najprej dokazat, da bi ga lahko kdo fasal :)) 1,5M € še vedno čaka.

Conini ::

multivac je izjavil:

Govorimo o enem najbolj benignem virusu zadnje stoletje.Večina ga preboli z čajčkom in lekadolom.


18000+ ljudi smo imeli v bolnicah zadnje leto, brez pomoči bi jih velika večina umrla.

multivac ::

HappyPills je izjavil:

;-) je izjavil:

Danes menjam nastanitev na hrvaskem pri racunu me vprasajo ce rabim T, recem ja. Cez 10 min dobim kar papir.

Baje je to najmanj kar lahko storijo za slovence.


Ponarejanje uradnih dokumentov je do 3 leta zapora.
Ampak verjamem da samo lajaš po forumu. Drugače pa upam, da te dobijo. Srečno!


Reči ti to tistim, ki so bežali čez meje za časa Musolinija in Hičota.
Mater si res nizka kreatura.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Massacra ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Čisto dobra predpostavka. Islandija se ob 90% precepljenosti še vedno masovno prekužuje. Polovica vseh okuženih je necepljenih. Torej dokler se ne bodo prekužli praktično vsi. Virus ima pač tako visok R da se moramo vsi z njim srečat.
Mi je pa fascinantno ker je zdaj rito začel stiskat antivexxerjem, ker je večina mislila da se ne bo rabla ne cepit ne okužit lol.

Jah nič nekje bo treba kocko vrtž al s cepivom al pa z virusom. Srečno!


Ti si res sociopat tipa zmist. Če že nisi njegov tretji nick.


Kdo koga ozmerja za sociopata.. ne moreš verjet.
Virus boste fasali to zimo, pa če se skrijete 100m pod zemljo.

Massacra je izjavil:

LightBit je izjavil:

Najbolje da spremenijo v Prebolel in Cepljen in Testiran, da bo ziher.


P in C sta v "veliki sivini".
Zgolj T lahko dokazuje stanje "ex ante".


5 minut po testu se lahko okužiš, tako da si lahko tisti test v rit vtakneš.


Daj no, ne pisat takšnih "neumnosti".

S koronavirusom (oz. virusi) se okužuješ non stop, v realnem času (saj so, za razliko od gripe, v zraku/aerosolu prisotni ves čas, celo leto).

multivac ::

Vetrpiha je izjavil:

Mimgrede pobje, če kateri od vas pristane na ventilatorju, ima zgolj kakih 40% za preživetje.


Nihče več ne rabi pristat na ventilatorju. Države že vrsto mesecev uspešno uporabljajo preizkušena zdravila.
Zgolj vi ste še nekako ostali v preteklosti.

Kaj ste plačani, da širite strah?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Massacra ::

LightBit je izjavil:

Massacra je izjavil:

LightBit je izjavil:

Najbolje da spremenijo v Prebolel in Cepljen in Testiran, da bo ziher.


P in C sta v "veliki sivini".
Zgolj T lahko dokazuje stanje "ex ante".

T je še najbolj nezanesljiv (če gre za hitri test).


Veliko bolj najbrž kot podatek "prebolel pred nekaj meseci" ali "bil cepljen pred kratkim".

multivac ::

UganiKdo je izjavil:

A ni zabavno ko idioti niso sposobni razumet da ponarejanje dokumentov nima čisto nič z veljavnostjo karantenskih odločb ali pa veljavnostjo odlokov?


Razumemo, da ponarejanje dokumentov ni lep bonton. Ampak ko je na oblasti diktator in minioni, ki ga podpirate...to bog ne šteje kot greh.

darkolord je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Bolezen brez simptomov ni bolezen. Ko greš k zdravniku te najprej vpraša za simptome. In kaj rečeš če jih nimaš? Najbrž niti ne greš k doktorju.
V splošnem to ne drži. Rak je bolezen, tudi če nimaš simptomov.


Dlakocepljenje.

Covid asimptomatiki so bolj praviljca, ki so jo razširili, da bi lahko lažje ustrahovali.
Nekdo ne more nostiti kužne količine aktivnega virusa, brez, da ne bi imel nekih očitnih simptomov.
Če se virus razmnožuje pomeni, da uničuje tkiva. Reakcija bo.

Conini je izjavil:


Samo zate Nodi:


Saj boš ti se stegnu bebo.
Nam kvečjemu lahko groziš samo z covidom. Virusem z 99.7% preživetvene možnosti v povprečju. 95% če si na zadnjih izdihljajih pri 80 letih.
Tresem se, kolega Conini.
:))
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

multivac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Te je strah? Zivali niso pocrkale takoj.


Prebral sem prvi stavek, pa sem se na glas nasmejal.
Nihče noče ubijat svojih strank. Sploh pa ne "so called" BIG farma.

Saj nisi stranka, prej eksperiment. Nisi nic placal za cepivo.


Lepo povedano.
Pfizer je klical, Conini pa kot pridna punčka nastavil rokico.

Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

If something is free ur the product, al kako ze gre...


Nič ni free. Država plačala z denarjem davkoplačevalcev, torej nas.


Za vsakega kovid bolnika je drzava prejela 8000 eurov. Isci google ali rtv slo.


A boš že nehal flancat bedarije. Samo pokažeš kako ničesar ne razumeš.
8000 eurov je ocena stroškov OSKRBE enega COVID pacienta (pri težjih bolnikih pa še veliko več). In ta denar dobijo bolnice od zavarovalnic.


Niti ne. Kasneje so se izgovarjali, češ da je to cena oskrbe.
A v resnici so prejemali pavšalno vnaprej, pa če je rabil čajček ali kolonoskopijo.

Conini je izjavil:


Tako, slovenske bolnice dobijo od zavarovalnice TE ZNESKE. In zavarovalnice dobijo denar od VSEH NAS, ki smo zaposleni - saj vem, da nimaš pojma o čem pišem (tebi itak denar na drevju rase).

Za vsakega bolnika, ki ga antivaxer s svojim pisarjenjem pošlje v bolnico, stane NAS vse, ta znesek.

Ta najbolj zadovoljni nad antivaxerji so ravno pri BIG FARMI. Namesto posranih 40EUR za dve dozi cepiva, nas tak bolnik stane pravo bogatstvo. Vse kar je vključeno, od plačila osebja, prostorov, ZDRAVIL, aparatur (vsaka postelja jih mora imet), elektrike.. etc etc..


Stroški covidiancev so bili tako veliki, da so po koncu vala nekatere bolnice prišli iz rdeče na zeleno vejo, kot recimo Ptujska (al celjska, malo že pozabljam).
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Conini ::

multivac je izjavil:

Lepo povedano.
Pfizer je klical, Conini pa kot pridna punčka nastavil rokico.


Conini ni dobil Pfizerja, bebo zabiti.
In Conini se je cepil, da zaščiti sebe, ne pa necepljene.

multivac ::

Conini je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

Vetrpiha je izjavil:

Mimgrede pobje, če kateri od vas pristane na ventilatorju, ima zgolj kakih 40% za preživetje.


O, neee, potem pa hitro cepit!!11

A ne vidiš, da pritiski z zastraševanjem v Slo ne delujejo?


V sloveniji deluje samo to, da ti en bližnji crkne od Covida.
Potem se pa zresniš.


0.3% crknjenega sorodnika, če smo natančni.

LightBit je izjavil:

Massacra je izjavil:

LightBit je izjavil:

Najbolje da spremenijo v Prebolel in Cepljen in Testiran, da bo ziher.


P in C sta v "veliki sivini".
Zgolj T lahko dokazuje stanje "ex ante".

T je še najbolj nezanesljiv (če gre za hitri test).


Roko na srce. Tej testi so totalno neuporabni izven nekih zelo specifičnih primerov. Ponavadi, ko človek že kaže simptome. Ampak takrat je že prepozno.

Conini je izjavil:


Virus boste fasali to zimo, pa če se skrijete 100m pod zemljo.



Kako veš, da nismo že?

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

Govorimo o enem najbolj benignem virusu zadnje stoletje.Večina ga preboli z čajčkom in lekadolom.


18000+ ljudi smo imeli v bolnicah zadnje leto, brez pomoči bi jih velika večina umrla.


Lažna številka, lažna predpostavka.

Mnogokrat že ovrgli.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

multivac ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

Lepo povedano.
Pfizer je klical, Conini pa kot pridna punčka nastavil rokico.


Conini ni dobil Pfizerja, bebo zabiti.
In Conini se je cepil, da zaščiti sebe, ne pa necepljene.


A je res pomembno, komu si se javil za živalsko študijo?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Conini ::

multivac je izjavil:


Lažna številka, lažna predpostavka.

Mnogokrat že ovrgli.


Katera številka je lažna?

multivac ::

18k


Sicer pa conini
https://www.24ur.com/novice/korona/ukc-...

Čemu nimamo še namenske bolnice za covid?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Conini ::

multivac je izjavil:


A je res pomembno, komu si se javil za živalsko študijo?


Pred kratkim sem 2x napisal katero cepivo sem dobil.
Samo kaže na to, kako zanič spomin imaš. Ni čudno, da si moraš ponavljat ene in iste laži vsaki dan, da jih ne pozabiš.

multivac ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:


A je res pomembno, komu si se javil za živalsko študijo?


Pred kratkim sem 2x napisal katero cepivo sem dobil.
Samo kaže na to, kako zanič spomin imaš. Ni čudno, da si moraš ponavljat ene in iste laži vsaki dan, da jih ne pozabiš.


Take detajle ne pomnem, vprašanje pa če slučajno nisem preskočil tvojo post.
Zmista recimo redno preskakujem, tebe še ne. Vsake toliko rečeš še kako pametno neumnost, ki jo je vredno pokomentirati.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Conini ::

multivac je izjavil:

18k


https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats



Uradni podatki, 18.297 do današnjega dneva. Kako ste vi to večkrat ovrgli?

Čemu nimamo še namenske bolnice za covid?

Nimamo, zato ker nočemo plačevat BIG FARMI za vso opremo, ki takšna bolnišnica rabi. Imamo cepiva, ki stane 40€ po osebi. Nimamo desetin miljonov za bedake, ki se nočejo cepit. Obstoječe kapacitete zadostujejo za cepljene.

multivac je izjavil:


Take detajle ne pomnem, vprašanje pa če slučajno nisem preskočil tvojo post.


Ti se ne spomniš nobenih detajlov. Ko se zbudiš ob 18h vsak dan, greš prvo na SLOTECH napisat vse laži, ki jih imaš napisane na plonk ceglcu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

multivac ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

18k


https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats



Uradni podatki, 18.297 do današnjega dneva. Kako ste vi to večkrat ovrgli?

Čemu nimamo še namenske bolnice za covid?

Nimamo, zato ker nočemo plačevat BIG FARMI za vso opremo, ki takšna bolnišnica rabi. Imamo cepiva, ki stane 40€ po osebi. Nimamo desetin miljonov za bedake, ki se nočejo cepit. Obstoječe kapacitete zadostujejo za cepljene.

multivac je izjavil:


Take detajle ne pomnem, vprašanje pa če slučajno nisem preskočil tvojo post.


Ti se ne spomniš nobenih detajlov. Ko se zbudiš ob 18h vsak dan, greš prvo na SLOTECH napisat vse laži, ki jih imaš napisane na plonk ceglcu.


Saj ti pravim, uradni podatki so bullšit.
Ti je rekel mož. Sprejeli so človeka in ga testirali dokler ni pokazalo pozitivno.

Sicer pa imamo tudi leake iz UK, kjer so podobno počeli. Sprejeli za drugo reč, ko je test pokazal pozitivno pa je postal covid bolnik.
Te cifre si mirne duše nekam zatakni, ker so bolj porobne naci propagandi o "ewige juden".
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Conini ::

multivac je izjavil:

Saj ti pravim, uradni podatki so bullšit.
Ti je rekel mož. Sprejeli so človeka in ga testirali dokler ni pokazalo pozitivno.


Ničesar niste ovrgli. Ničesat TI nisi ovrgel. To so ljudje, ki so prišli v bolnico. Več ali manj vsi z zelo podobnimi problemi. To niso testirani, to so dejansko hudo bolni ljudje.

Skratka, tisto, kar ti ni všeč, pač praviš, da ni res.
Kako enostvano. To je tvoj zapohan nivo komuniciranja.

Sicer pa imamo tudi leake iz UK, kjer so podobno počeli.


Ti kar s temi leaki na plano. Pa upam, da si naredil kazenske ovadbe za te stvari. Tako kot si naredil kazensko ovadbo zoper vlado, ker imaš neizpodbitne dokaze.

Sprejeli za drugo reč, ko je test pokazal pozitivno pa je postal covid bolnik.


Ma ne prbijaj.

Te cifre si mirne duše nekam zatakni, ker so bolj porobne naci propagandi o "ewige juden".


DOKAZI, DOKAZI, DOKAZI, DOKAZI... NIč ni od tebe govno zabito.

multivac ::

Pa se je začelo
https://www.24ur.com/novice/korona/v-sl...


Morda manjše opravičilo iz moje strani. Mislil, sem, da bodo počakali do septembra.
Delno sem imel prav. Masovni tretji odmerek najbrž res bo tam septembra.

Me pa zanima ali so res že dobili updejtano verzijo ali trošijo stare zaloge?

Conini je izjavil:


Ti kar s temi leaki na plano. Pa upam, da si naredil kazenske ovadbe za te stvari. Tako kot si naredil kazensko ovadbo zoper vlado, ker imaš neizpodbitne dokaze.


https://www.telegraph.co.uk/news/2021/0...

Sedaj lepo dvigni krilo in odpeketaj stran za kak dan ali dva.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Conini ::

multivac je izjavil:


https://www.telegraph.co.uk/news/2021/0...

Sedaj lepo dvigni krilo in odpeketaj stran za kak dan ali dva.


Slovenske leake bedak.

Conini ::

Sicer pa... zgoraj sprašuješ, zakaj še vedno nimamo namenske bolnice za covid, potem pa zanikaš, da imamo toliko pacientov.

Pizda, kaj si ti eno plitko sranje. Sam sebe zajebeš v petih minutah.

multivac ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:


https://www.telegraph.co.uk/news/2021/0...

Sedaj lepo dvigni krilo in odpeketaj stran za kak dan ali dva.


Slovenske leake bedak.


bwahahahaha :))






Sicer pa mi je nadvse fascinantno, da ne rečem zabavno, vidt, kako se covidianci počasi odmikajo v defenzivo v real-time.
Še mesec dni nazaj, mi je darklord zagotavljal, da cepiva odlično preprečijo okužbo z virusem.
Pol pride Islandija s svojo 95% precepljenostjo in večjim valom okužb kot oba prej.
Modro utihnejo in stopijo v ozadje.

Ti ne zamerim darklord, resno. Trudiš se opravičevati neopravičljivo. Cenim trud. Ti pa povem, da te bodo izdali. Prej ali slej.
Razumem, da je težko sprejeti dejstvo, da so organizacije, ki smo jim vsa ta leta zaupali, sedaj postale kompromitirane iz strani vplivnežev.
Treba se bo sočit s tem dejstvom, ni druge. Nihče te ne bo posmehoval. Dobrodošel boš.

Javno nam povej, da se ti res zdi sumljivo, zakaj je lobistka ravno v tem času prišla na vrh EME.
Zakaj je Fauci imel patente, investicije v moderno. Tesne stike z Gatesom.

Prej kot priznaš lažje ti bo, in tudi nam. Ter lažje se bomo spopadli z virusem.

Conini je izjavil:

Sicer pa... zgoraj sprašuješ, zakaj še vedno nimamo namenske bolnice za covid, potem pa zanikaš, da imamo toliko pacientov.

Pizda, kaj si ti eno plitko sranje. Sam sebe zajebeš v petih minutah.


Ne. Sprašujem zakaj so nam rekli, da smo v tretji svetovni vojni a izdelali nismo niti ene nove brzostrelke ali topa.

Ti povem zakaj.

Scam.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Utk ::

18k s covidom ali zaradi covida? Isto se lahko vprašamo za trenutne...

Conini ::

multivac je izjavil:

Sicer pa mi je nadvse fascinantno, da ne rečem zabavno, vidt, kako se covidianci počasi odmikajo v defenzivo v real-time.


Skratka, nimaš nobenih dokazov. To je to.

Še mesec dni nazaj, mi je darklord zagotavljal, da cepiva odlično preprečijo okužbo z virusem.
Pol pride Islandija s svojo 95% precepljenostjo in večjim valom okužb kot oba prej.
Modro utihnejo in stopijo v ozadje.


Sej se še vedno smejim, ko se spomnim tvojega sranja, kako bomo vsi pomrli od cepiv. Pa kako bo Billy gumb pritisnil in podobno. Se še spomniš? Kako smešno.. ne smešno, bolno. Komaj čakaš, a? Sociopat. Bo življenje zate kaj lažje? Boš manj trpel? Si kaj ustvaril v svojem življenju? Se imaš za uspešnega človeka??

uradni podatki iz začetka leta:

https://www.jazmp.si/2021/02/01/cepivo-...
Ali lahko cepivo proti COVID-19 AstraZeneca zmanjša prenos virusa iz ene osebe na drugo?
Vpliv cepljenja s cepivom proti COVID-19 AstraZeneca na širjenje virusa SARS-CoV-2 v skupnosti še ni znan. Zaenkrat še ni znano, kolikšen delež cepljenih ljudi še lahko prenaša in širi virus.

Ti rezultati so pokazali 59,5-odstotno zmanjšanje števila simptomatskih primerov COVID-19 pri ljudeh, ki so prejeli cepivo (64 od 5258 jih je dobilo simptomatsko obliko COVID-19) v primerjavi z ljudmi, ki so dobili kontrolne injekcije (154 od 5210 je dobilo simptomatsko obliko COVID-19). To pomeni, da je cepivo v kliničnih preskušanjih pokazalo približno 60-odstotno učinkovitost.

https://www.jazmp.si/2021/01/06/cepivo-...
Ali lahko cepivo proti COVID-19 Moderna zmanjša prenos virusa z ene osebe na drugo?
Vpliv cepljenja s cepivom proti COVID-19 Moderna na širjenje virusa v skupnosti še ni znan. Zaenkrat še ni znano, do kolikšne mere cepljeni ljudje še lahko prenašajo in širijo virus.

Študija je pokazala 94,1-odstotno zmanjšanje števila simptomatskih primerov COVID-19 pri ljudeh, ki so prejeli cepivo (11 primerov od 14.134 je dobilo simptomatsko obliko COVID-19) v primerjavi z ljudmi, ki so prejeli lažno injekcijo (185 ljudi od 14.073 je dobilo simptomatsko obliko COVID-19). To pomeni, da je cepivo v kliničnem preskušanju pokazalo 94,1-odstotno učinkovitost.


Darklord in ti bi morala samo pogledat, kaj so proizvajalci cepiv napisali več kot pol leta nazaj.
Zakaj ti tega nisi naredil?? Ker si komplet nesposoben.


Ne. Sprašujem zakaj so nam rekli, da smo v tretji svetovni vojni a izdelali nismo niti ene nove brzostrelke ali topa.
Ti povem zakaj.Scam.


Pač si hotel srat po znanstveni srenji in nesposobni vladi. Zdaj pa spuščaš dim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

feryz ::

Ufff, Izraelci razturajo.

https://www.24ur.com/novice/tujina/v-iz...

Dojenčki so še fraj. Kak mesec ali 14 dni.
Cepiva delujejo, nimaš boljšega dokaza.

;-) ::

V sloveniji deluje samo to, da ti en bližnji crkne od Covida.
Potem se pa zresniš.


S tem virusom tega nebomo docakali se 200 let

PacificBlue ::

So potrjene kake povezave med avtoimunimi boleznimi in mrna cepivi?

Anyway, Pfizer razvija tabletko proti covid-19


https://www.rtvslo.si/zdravje/pfizerjev...

FilipF ::

;-) je izjavil:

V sloveniji deluje samo to, da ti en bližnji crkne od Covida.
Potem se pa zresniš.


S tem virusom tega nebomo docakali se 200 let

Mogoče bo šlo hitreje s tem:
https://www.afro.who.int/news/west-afri...

Cifix63 ::

TheBlueOne je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Virus je nevaren za ljudi nad 70 let,pa se to te ki imajo pridruzene bolezni. Se pravi nevaren je tako kot gripa.. Tako da nehi nakladat.


Je kar pogosto nevaren tudi za ostale. Za razliko od gripe jih vsaj jaz poznam nekaj, ki so imeli komplikacije. Od gripe ne poznam nikogar, pa obstaja ze od kar zivim, od covida pa kar nekaj, pa je kar sveza zadeva. Verjetno pa nima smisla se enkrat razlagati da je problematicen, ker se hitro okozi vec ljudi in ti vseeno napolni bolnisnice, ceprav je komplikacij relativno malo...

Ampak ker je vec problemov pri starejsih se tudi priporocila premikajo v to smer:

Četrti val bo zaradi velike kužnosti različice delta predvidoma tako obsežen, da se bo do pomladi okužil bolj ali manj vsak necepljeni. Da četrti val ne bo preveč narasel, predvsem pa, da ne bo premočno obremenil bolnišnic, bi bilo potrebno, da se vsaj vsi starejši od 40 let čim prej cepijo in s tem zaščitijo pred hujšim potekom bolezni, so še zapisali.


Trenutno pa je ze tudi "Institut Jožef Stefan" in on it. Tako, da boste antivax pocasi sami. No morda ugotovite, da se je spremenilo kaksno navodilo in se prepricate, da potem pa virus ne obstaja.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Zakaj le zakaj vse institucije drzijo skupaj?


https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/...

PrimoZ_ je izjavil:

https://siol.net/novice/svet/papez-cepl...



Papež Frančišek je posnel video, v katerem ljudi spodbuja, naj se cepijo proti covid-19.

V novem videosporočilu je papež Frančišek pohvalil delo raziskovalcev in znanstvenikov, ker jim je uspelo v tako kratkem času izdelati cepivo proti covid-19. "Zahvaljujoč božji milosti in delu mnogih imamo zdaj cepivo, ki nas ščiti proti covid-19," je dejal in dodal, da cepiva "prinašajo upanje za konec pandemije, a le, če bodo dostopna vsem in če bomo sodelovali drug z drugim."


Nič več izgovorov!


Čez par let bo vsaka druga hiša (cepljenih) prazna. RKC bo še bolj bogata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cifix63 ()

Cifix63 ::

shadeX je izjavil:

Se strinjam da je zaupanje v vlado velik dejavnik pri tej odločitvi ki ga ljudje sprejmejo. Naša vlada je joke (obljubil sem si da se s politiko ne bom ukvarjal, ker je izguba časa in energije), ampak kakorkoli obrneš, vseeno lahko zaupaš vladam bolj "elitnih" držav. Virus je svetovni ne državni problem.

En marketing guru je povedal v čem je problem: Sporočilo ki ga vlada uporabi, za to da doseže določen efekt ljudstva. Mi se cepiva sploh ne bojimo - to je le "leverage", ki ga uporabljamo zato ker vladi oz. ljudem ne zaupamo. Psihološko se v nas ogromno stvari dogaja, ki jih niti ne razumemo. Po tem sem šel študirat določene stvari in prišel do zaključka, da če želim obvarovati vsaj moje starše in družino (noben cepljen od prej razen fotra), se moram it prej sam cepit (čeprav se mi ni potreba vsaj ta trenutek, ker delam od doma).

S tem sem dosegel, da so se na cepljenje naročili še starši partnerke (ki so bili prej proti cepljenju), samo zato ker se je potem šla tudi partnerka. Sploh ne potrebuješ "vsiljevat", ampak samo pokazat zadevo z dejanjem in ljudje bodo zaupali. Za takšno odločitev, bodo prej zaupali svojemu kot pa vladi.


CoolBits je izjavil:

A še kdo verjame MSM?


Hvala za video. Prijavil kot zavajanje v zvezi z virusom.


Koliko €€ je že prejel..kaj mislite?

HappyPills ::

Hemi426 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

;-) je izjavil:

Danes menjam nastanitev na hrvaskem pri racunu me vprasajo ce rabim T, recem ja. Cez 10 min dobim kar papir.

Baje je to najmanj kar lahko storijo za slovence.


Ponarejanje uradnih dokumentov je do 3 leta zapora.
Ampak verjamem da samo lajaš po forumu. Drugače pa upam, da te dobijo. Srečno!


Jure, vidim, da tudi na 9gagu težiš študentom glede PCTja.
Zakaj pa nimaš na Linkedin sliki maske? Da te slučajno katera Lego figura ne okuži, haha :D


Vsaj en k zna poguglat!
Zdaj pa probajte še tale trik:
Covid hospital unvaccinated. Google.

Spajky ::

Po besedah izumitelja PCR-tech, ta ni namenjen za odkrivanje Korone. To je isto, kot da bi s policijskim laserjem za hitrost odkrivali temperaturo voznikove glave na daljavo !

... in pri PCR replikaciji nad 30x (večina uporabljanih!), je večina + rezultatov lažna za Korono, ker "detektira" svašta! Pol pa je samo stvar "prave" interpretacije oz.med.polit.narative !

Sem včeraj primerjal za celo državo (ITA) njihove aG teste in PCR rezultate (nimajo glih ćip-šit hitrih aGT-jev ) ... Razmerje je nekja 1 : 10 med obemi podatki za okužbe, čeprav bi moralo biti v povprečju podoben delež! Pač treba strašit z MSM populacijo, da ji lažje uvališ "ukrepe" vedno bolj in se čez čas ofce zbudijo v dystopian 1984 ali še huje ! Tiste, ki se ne bodo upirali in spregledali "master plan" NVO, utegne hudo "boleti glava" , ko bodo skapirali prevaro in bili dostikrat cepljeni s temi čudodelnimi experiment."zvarki" ... Kaj jim to utegne povzročit dolgoročno njihovemu zdravju, se bo pokazalo čez leta in desetletja, odgovarjjal pa ne bo zgleda nihče !

Tudi "Patriot_Act" v ZDA po 9/11 so uvalili tam "začasno", pa po 20_letih še traja ... oni necepljeni pa bodo tretirani kot "teroristi" zgleda po novem . Na zdravje ! :)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...
««
17 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49380650 (68343) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722243232 (222317) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10622272 (18465) Mr.B

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60486090 (67592) BigWhale

Več podobnih tem