» »

Brivniki?

Brivniki?

hbgqzR ::

Kakšne brivnike rabite in kako ste zadovoljni z njimi?
Znamk ne bom pisal, se jih niti ne spomnim vseh, nočem delati reklam, samo po izkušnjah sprašujem...

1. Mokre iztegljive starinske (kot pri brivcih),
2. Običajne 'mokre' na izmenljiva rezilca,
3. (mokro/)suhe s 'prilagodljivo' mrežico ali kombinacijo,
4. (mokro/)suhe na 'prilagodljive' 3 glave

Nekoč sem 3., potem 2., nekaj eksperimentiral z 1., potem večinoma 2., zdaj pa se nekaj hecam s 3. in 4.
Se mi zdi, da je 3. najbolj praktična in natančna, 1. je res precej hipsterska in z 2. zahtevata več priprav, 4. je ok, samo ni tako 'smooth' kot 3.

sass628 ::

Že nekaj časa 1, za urejanje brade super zadeva in najbolj natančna. Sicer vzame malo več časa but it Works for me.

hbgqzR ::

Samo sta pa 3. in 4. res praktična, 'nalagata' odbritke v 'buffer' in se lahko briješ pred računalnikom; če je potrebno, poženeš kamero, samo, izgleda, da 3. zmaguje, je res bolj smooth tudi, če precej pritiskaš, 4. pa ni kaj posebej prizanesljiva do kakšnih mikro 'nepravilnosti'.

sbawe64 ::

Rotacijski brivnik s tremi rezili (aka Philips, Remington je lahko hit or miss), kar ostane odnese brivnik s 4/6 rezili (Hofer).
Če se ti ne da vsak drugi dan ponavljati zgornje procedure, dodaj naslednji dan epilator/voskanje/sladkanje* proceduro in boš urejen za kak teden (ali več).

Kje je catch* ? Prvič zna biti precej boleče.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

hbgqzR ::

Izgleda, da zmagajo aku brivniki z (s prilagodljivo) mrežico, dovolj enostavno in natančno, obriješ se spotoma, pred računalnikom in kamero, v avtu z ogledalom v gneči, direktno pred sestankom na wcju in to... Edino after shave (bolj blag) bi še moral biti v mini 'hotelskih' dozah...

Gagatronix ::

Se nasplosno ne brijem, ce pa se je kdaj treba pa uporabljam #2.

radmansdorf ::

klasična žiletka z izmenjivimi klincami za britje, drugače pa strižnik las, brez nastavka, za skrajšanje na 1 mm.

Nedasemiveč ::

Kaj pa kej uporabljate za po glav na nulo :D. Sam še vedno Phillipsa klasika brez nastavka. Priporočate kaj drugega, bolj "gladkega", ki ni žiletka.

TheBlueOne ::

Najhitreje je grobo z masinco za strizenje, fino pa kaksna britvica. Jaz imam iz Hoferja menda s petimi britvicami. Za grobo pa imam nek boljsi Philipsov, ki sicer tudi "3D" brije ampak je prepocasen. Imam ga zato, ker je odporen na vodo in lahko pred strizenju das na glavo peno in nimas smeti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri brivnik? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
549156345 (1699) Klamzi
»

S čim se brijete? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42698090 (45543) šernk
»

Občutljiva koža po britju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7824195 (16247) radmannsdorf
»

Britvice-kje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12838671 (28496) gendale
»

Kakšen brivnik kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
4513566 (8096) smile-

Več podobnih tem