» »

Kateri brivnik?

Kateri brivnik?

««
11 / 11
»
»»

simnov ::

asterix94 je izjavil:

Mene je Amazon akcija tudi prepričala za nakup Braun S9 Pro - 220 eur.
Brije odlično, mam pa zdej čist razdraženo kožo, kr neki mozolji so se mi namnožil, tko da tole je no-go, če neki ne uredim. Sicer ne uporabljam nobenih tehnik britja, ker sem do zdej vedno uporablu sam strižnik na 1mm.

Kakšne tehnike uporabljate za britje, kaj moram kupit? Mal sem bral o teh kremah, gelih, mrzli in vroči vodi, sam noben ni konkretno za Braun napisal kaj posebnega. Aja, pa še to, kolkrat ga čistite s to čistilno komoro, je dovolj samo voda pa na vsake toliko tja not?

Iskrena hvala.

si kaj razkužu pri prvem britju

bambam20 ::

asterix94 je izjavil:

Mene je Amazon akcija tudi prepričala za nakup Braun S9 Pro - 220 eur.
Brije odlično, mam pa zdej čist razdraženo kožo, kr neki mozolji so se mi namnožil,

Iskrena hvala.


Sklepam, da so se ti namnožili v predelu vrata?

asterix94 ::

simnov je izjavil:

asterix94 je izjavil:

Mene je Amazon akcija tudi prepričala za nakup Braun S9 Pro - 220 eur.
Brije odlično, mam pa zdej čist razdraženo kožo, kr neki mozolji so se mi namnožil, tko da tole je no-go, če neki ne uredim. Sicer ne uporabljam nobenih tehnik britja, ker sem do zdej vedno uporablu sam strižnik na 1mm.

Kakšne tehnike uporabljate za britje, kaj moram kupit? Mal sem bral o teh kremah, gelih, mrzli in vroči vodi, sam noben ni konkretno za Braun napisal kaj posebnega. Aja, pa še to, kolkrat ga čistite s to čistilno komoro, je dovolj samo voda pa na vsake toliko tja not?

Iskrena hvala.

si kaj razkužu pri prvem britju


Nisem. Sem pa zdaj že ene 4x vedno, je malo bolje, pa še zmeraj ne najbolje.

bambam20 je izjavil:

asterix94 je izjavil:

Mene je Amazon akcija tudi prepričala za nakup Braun S9 Pro - 220 eur.
Brije odlično, mam pa zdej čist razdraženo kožo, kr neki mozolji so se mi namnožil,

Iskrena hvala.


Sklepam, da so se ti namnožili v predelu vrata?


Drži. Ne vem, a bi moral kakšen after shave uporabljat? Pri navadnem strižniku nii bilo problemov, kle je pa na nulo, pa so. Pa res je težko se po vrato dobro pobrit. Brada gre super pa gor nad vratom, ampak po vratu moram pa kar nekajkrat čez, da vse pobere.

energetik ::

asterix94 je izjavil:

Mene je Amazon akcija tudi prepričala za nakup Braun S9 Pro - 220 eur.
Brije odlično, mam pa zdej čist razdraženo kožo, kr neki mozolji so se mi namnožil, tko da tole je no-go, če neki ne uredim. Sicer ne uporabljam nobenih tehnik britja, ker sem do zdej vedno uporablu sam strižnik na 1mm.

Kakšne tehnike uporabljate za britje, kaj moram kupit? Mal sem bral o teh kremah, gelih, mrzli in vroči vodi, sam noben ni konkretno za Braun napisal kaj posebnega. Aja, pa še to, kolkrat ga čistite s to čistilno komoro, je dovolj samo voda pa na vsake toliko tja not?

Iskrena hvala.



Nasvet je tole:

energetik je izjavil:

simnov je izjavil:

Jaz sem obupal nad brivniki klince so stokrat boljše.
Se absolutno strinjam. Odličen safety razor dobiš za 30EUR in ga imaš lahko do konca življenja. DE žiletka pri pride 10-30cent/kos in jo imaš vsaj za 6-8x. Praktično zastonj. Pa še obriješ si lahko direktno "talibansko" brado na dojenčkovo gladko v 5min, brez kakšnih trimerjev prej itd.



vires in numeris

mat xxl ::

Če kdo ve, za kako top akcijo Brauna S9 pro zadnje serije, na dan z besedo, že sedaj imam nekih 10 let starega S9, pa je bil že v garanciji menjan pogon in motor, stari je noro ropotal, sam sem pa mislil, da je baterija zanič, no, so popravili, pri Ježku, je prišel nazaj tako tih, da sem mislil, da ne dela nekaj prav....

Tudi kaka mrežica z rezili bi me zanimala, ker ja sedaj spet že malo ropota, pa baterija ni več nova in vem, da to menjam, pa morda še rezila in mrežico, se ne splača, sem na ceni novega v EU, pri nas pa so itak krepko dražji, kot v tujini.... Lahko pa brez čistilne postaje, če je enaka, kot stara.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

Trance4mer ::

Kje se pri nas dobi brivne glave za Philips s9000? Že lep cajt, jih nisem zasedil nikjer niti na uradni strani ne. Prav razmišljam, da bi kar za serijo 7000 vzel.

twom ::

Trance4mer je izjavil:

Kje se pri nas dobi brivne glave za Philips s9000? Že lep cajt, jih nisem zasedil nikjer niti na uradni strani ne. Prav razmišljam, da bi kar za serijo 7000 vzel.
Na amazon.de so tretjino cenejši kot pri nas. Sam sem novembra kupil Philips brivnik SP9820, pakiranje brez brezvrvičnega polnilca, za 180 EUR s poštnino vred... Sedajle po treh mesecih se je baterija sprazila na 30%..., tako da bom potrpel 4 polnjenja na leto brez odvečne navlake...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: twom ()

mr_chai ::

Kateri brivnik prporočate v 2023 ?

Badwolff ::

Sam sem kupil tole in se mi zdi prav super. Ne obroke čist na gladko/mehko je pa hiter in dosti natančen.

https://www.spar.si/online/urejevalnik-...

twom ::

mr_chai je izjavil:

Kateri brivnik prporočate v 2023 ?

Badwolff je izjavil:

Sam sem kupil tole in se mi zdi prav super. Ne obroke čist na gladko/mehko je pa hiter in dosti natančen.
https://www.spar.si/online/urejevalnik-...
Brivnik..., ne trimer brade...

Jaz prisegam na Philips. Je pa vse odvisno kaj ustreza tvoji koži. Eni prisegajo na klasično britje, drugi na mrežice, tretji na philipsove krogce.
Eni na tanajboljše ki obrijejo v nulo, drugi smo zadovoljni z manj detajlnin britjem.

Kot sem rekel, vse je odvisno od tvoje kože in brade.

morda... shavercheck.com, mal branja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: twom ()

Horas ::

zdravo, kakšen brivnik priporočate 30-50€? če se da bolj za 35€. brijem se z gelom+žiletkami na 2tedna, mi bolj počasi raste brada na srečo.

enkrat sm se probal briti z brivnikom za lase iz špara neka pocen varianta, ni blo slabo, ampak ni to to.

torej kakšen philips? sem gledal na mimovrste, pa eni nimajo prikaza stanja baterije, pa da se morajo filat skor cel dan?!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

IL_DIAVOLO ::

Naredil sem research in prisel do spoznanja, da je Panasonic najboljsi. Osebno bi gledal modele arc5 in arc6 oziroma series 900/900+. Predvsem imajo najbolj efektivne motorje, ki delajo na 14 000 obratih na minuto(CPM), braunovi samo 10 000.

In ja treba bo kupit na amazonu.

https://www.amazon.de/ES-LV67-A803-Pana...

~150€
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hotig ::

Pozdrav

Po dolgem času kupujem brivnik. Imam sicer daljšo brado, okoli nje (večinoma vrat) se pa brijem z nekim rowenta obrezovalnikom). Ta je bolj tako, no v bistvu ni za nič pri britju. Brijem se bolj redko, 2-4x na mesec. Zdej bi pa kupil nov brivnik z naslednjimi željami:
- ima ravno glavo (ne kroge, torej philips odpade)
- vodoneprepusten, pralen
- polnilni, ne na kabel
- ima tudi dodatek za prirezovanje daljših dlak (možnost urejanja brade)
- max cena 100€

Mal sem gledal in raziskoval ter prišel do odločitve za ta model Braun S5. Predvidevam, da za ta denar ne bo nek cheap plastik fantastik in se bom lahko obril v nulo. Cena je sicer dost znižana, mogoče pa počakam še do črnega petka, ker se ne mudi.

Je kaj boljšega za ta denar, ima kdo osebne iskušnje?

trancer01 ::

Če se hočeš dobro in hitro obriti, so najboljši zgoraj omenjeni panasonici. Sam imam starejši model arc 4, ki pa še vedno dobro deluje.

Zgodovina sprememb…

Klamzi ::

Par let nazaj sem za očeta nabavil Panasonic LV6Q, pa ni ravno preveč navdušen, ker se z njim ne more obrit v nulo. Pravi da se je s starim cheap brivnikom z okroglimi glavami obril bolje, vsaj dokler se ni glava znucala po x letih.
Pa to ne pomeni da je Panasonic zanič, pač enim usteza tak, drugim pač drugačen tip brivnika...

Jaz toplo priporočam DE brivnik - safety razor, kot je nekdo priporočal par postov višje.

trancer01 ::

Safety razorji so že dolgo mimo. Njihova največja prednost je, da se lahko zelo lepo urežeš, če nisi previden.>:D

issak ::

trancer01 je izjavil:

Safety razorji so že dolgo mimo. Njihova največja prednost je, da se lahko zelo lepo urežeš, če nisi previden.>:D


Kaj pa je zdaj aktualno?
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

Klamzi ::

trancer01 je izjavil:

Safety razorji so že dolgo mimo. Njihova največja prednost je, da se lahko zelo lepo urežeš, če nisi previden.>:D

Ja najbrž, sploh če se briješ z levo nogo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klamzi ()

trancer01 ::

Kartuše so že dolgo namesto navadnih britvic. Zakaj? Ker bolje obrijejo in je manjša možnost, da se urežeš.

Klamzi ::

Govoriš iz lastnih izkušenj? Nebi reko, razen če si iz predala potegno brivnik s 40 let staro klingico, potem verjamem da ti ni bilo prijetno...

Glej, sem dooolgo časa uporabljal kartuše, nato kratek čas električni brivnik, sedaj pa že kar nekaj let DE brivnik. Zame ni dileme kaj je boljše kar se tiče kakovosti britja... Napram kartušam se da komot obrit v nulo, na hitro, brez kakršnekoli razdraženosti kože in "masakra". Tudi po prekrokani noči :D

Naprimer s tem novejšim nimaš kaj zgrešit https://hensonshaving.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klamzi ()

IL_DIAVOLO ::

trancer01 je izjavil:

Kartuše so že dolgo namesto navadnih britvic. Zakaj? Ker bolje obrijejo in je manjša možnost, da se urežeš.


Safety razor je prisel nazaj v modo, ker eno rezilo manj drazi kozo kot 3 in vec rezil. Je pa res, da ce imas občutljivo kozo kot jaz + kozo nagnjeno k mozoljem/izpuscajem, se hitro vrezes.

Je tudi zelo poceni in higienska zadeva za razliko od giletk in podobnega dragega sranja.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Horas ::

Horas je izjavil:

zdravo, kakšen brivnik priporočate 30-50€? če se da bolj za 35€. brijem se z gelom+žiletkami na 2tedna, mi bolj počasi raste brada na srečo.

enkrat sm se probal briti z brivnikom za lase iz špara neka pocen varianta, ni blo slabo, ampak ni to to.

torej kakšen philips? sem gledal na mimovrste, pa eni nimajo prikaza stanja baterije, pa da se morajo filat skor cel dan?!


sem se narobe izrazil, iščem strižnik brade.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

issak ::

trancer01 je izjavil:

Kartuše so že dolgo namesto navadnih britvic. Zakaj? Ker bolje obrijejo in je manjša možnost, da se urežeš.


Ja, pa 3-6 eur po kartuši. Ti kar :) Za ta denar se jaz brijem eno leto z navadmini britvicami.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: issak ()

mat xxl ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Naredil sem research in prisel do spoznanja, da je Panasonic najboljsi. Osebno bi gledal modele arc5 in arc6 oziroma series 900/900+. Predvsem imajo najbolj efektivne motorje, ki delajo na 14 000 obratih na minuto(CPM), braunovi samo 10 000.

In ja treba bo kupit na amazonu.

https://www.amazon.de/ES-LV67-A803-Pana...

~150€


Je še kaj boljšega, ker sicer gledam, za "novega" Brauna serije 9 PRO plus , ki so nekje 4 mesece na trgu, imam tudi sedaj že 15 let 9 ko prve serije....

trancer01 ::

issak je izjavil:

trancer01 je izjavil:

Kartuše so že dolgo namesto navadnih britvic. Zakaj? Ker bolje obrijejo in je manjša možnost, da se urežeš.


Ja, pa 3-6 eur po kartuši. Ti kar :) Za ta denar se jaz brijem eno leto z navadmini britvicami.

Jaz se 25 let brijem z električnimi brivniki in nimam nobenih težav z urezninami niti s stroškom britja, saj mi en brivnik zdrži tudi več kot desetletje brez dodatnih stroškov.

PARTyZAN ::

A bejž, nikoli nisi oljil glave in je zamenjal v 25 letih?

trancer01 ::

Oljil pa res, zamenjal pa niti enkrat v več kot desetih letih uporabe enega brivnika. Se pa res ne brijem vsak dan, ampak povprečno dvakrat na teden.

Likalnik ::

jaz gledam že nekaj časa tega: https://eu.getrockwell.ca/

trenutno uporabljam električnega že kar nekaj let....kadar imam pa željo na "goliča" pa pač nekaj od Gillette....

IL_DIAVOLO ::

Ga imam ja...lahko nabavis v Slo, iz Amerike me je zelo drago prislo, sem kasneje zasledil to trgovino. 100 britvic za 20€ lol

https://nebrito.si/
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Likalnik ::

hudo, hvala za link...nisem vedel, da je tudi v SLO...

simnov ::

jaz sem si kupu bulldog sensitive ker klump je to ni jo čez wilkinson hydro 5

Scaramouche3 ::

Kako vidiš katera verzija Braun 9 je najnovejša? je to 9599?

Zgodovina sprememb…

SkIDiver ::

Če koga zanima, prodam Braun Series 7 s čistilno/polnilno postajo in potovalno torbico. Kupljen v septembru 2022, uporabil vsega desetkrat in prešel nazaj na mokro britje. Breziben, potrebna je samo nova kartuša s čistilom (obstoječa je izparela).
Cena 100EUR, prevzem LJ ali Koroška po dogovoru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

tomlin ::

Ko smo že pri brivnikih. Oče je prisegal na Philips. Pred tem je zamenjal kakih deset brivnikov, od Remingtona, Panasonica, Browna etc. Imel je občutljivo kožo, ki se mu je po britju s temi mašinami pogosto vnela.

Predzadnji moj je bil Panasonic za cca 120 Evr. Pred kakimi tremi meseci sem šel še v probo poceni 50 Evr Philips serija 1000. Zelo zadovoljen. Brada kot dojenčkova ritka. V neugledni kartonasti škatli, brez čistilne ščetke, ker se pere kar pod vodo, edino resno opozorilo, da se polni 8 ur. Kupil sem še enega, da ga uporabljam kadar se prvemu baterija izprazni. Dobra zadevica res.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

lebang1 ::

Da se še jaz malo razpišem o brivnikih, sedaj sem ga zamenjal.

7 let sem imel Philips series 7000 (S7520/41) kupljen na mimovrste za 140€.
Vse brilo še zmeraj super, nikoli menjal rezil. Kar se je začelo dogajat je, da je začela razpadat plastika/guma brivnika.

Potem je nekdo tukaj hvalil in sem na Amazonu naročil za 130€ Panasonic ES-LV67-A803 Wet/Dry Razor.
Najprej me je šokiralo, kako velika je ta glava napram prejšnjemu brivniku.
Se ga je bilo prav malo za navadit. Presenetilo me je tudi to, da je nenadoma crknil ko je bila baterija prazna. Pri prejšnjem je še zmeraj delalo, le slišal si ga da je počasnejši in ga bo treba kmalu napolnit.
To da ima 1000000 obratov sploh ne vidim kot nobeno prednost. Dlake razreže skoraj na prah, bile potem po celi majci in po celem umivalniku. V glavi brivnika ne ostane kaj dosti. To je treba potem vse sčistit. Če že bi predlagal to verzijo z "cleaning station", čeprav je dražja.
Pa toliko vibrira, da mi je skoraj čeljust dol odpadla. Če bi se kakšna ženska s tem spodaj brila bi ji prišlo 5x umes :D

No to sem vrnil nazaj na amazon. Je pa res, da je obril bol v nulo kot Philips, je bila pa tudi koža posledično bolj razdražena.

Potem sem pa kupil novo različico starega Philips series 7000 (S7886/55) za 140€.
Vsi imajo večje glave kot stari modeli, nekoliko nepraktično in se sprašuješ če tisti ki je to konstruiral tudi uporablja brivnik.
Na splošno je ok in ga bom obdržal. Prišel je skupaj z "cleaning station" in fajn spuca glavo.
Ubistvu me je najprej presenetil ker zraven ne dobiš polnilca ampak je usb kabel kot pri novih telefonih.
Zraven pride še aplikacija in bluetooth povezovanje na telefon. Pač zanimivo za prvi dve uporabi potem tega tak ne uporabljaš, brezveze pač. Aplikacija ti skoz teži, da morš uporabljat krožne gibe pri britju.

energetik ::

Še vztrajate na električnih?

Zdajle teče 10 let, od kar sem šel na safety razor, in ni šanse, da bi kdaj šel nazaj na štrom.

Tole imam že 10 let, izgleda točno tako kot 1. dan, zalogo britvic pa imam še vedno, sem jih takrat nabavil 200 komadov po 10c/kos.

vires in numeris

link_up ::

sem ravno kupil novega oneblade-a 360 in je ok...priporocam.
In and Out

muštric ::

Levo je kocina odrezana z žiletko, desno je odrezana z brivnikom... pove vse.

muštric ::

... brivnik, bolj kot da bi rezal, trga, potem imate pa probleme z vraščenimi dlakami ipd, ko jo odtrga pod nivojem kože, enako te newage izmenljive britvice z večimi rezili so tudi genialnost... dvignejo ti dlako iz kože in jo odrezejo pod nivojem kože. Sicer si gladek, ampak potem imaš probleme z vraščanjem dlak.

Skratka, daleč najboljše so britve (če imaš jajca in čas), za njimi safety razor, vse naprej je pa marekting pofl, ki ga prodajajo naivnim, zato, da celo življenje mečejo denar za novotarije, dejansko pa rabiš eno britev do konca življenja (in žajfo, niti penzla ne rabiš) in boš bolje obrit kot s kakršnimkoli brivnikom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: muštric ()

Okapi ::

Pred leti sem bil na Nizozemskem v razvojnem oddelku za brivnike. In so povedali, da najbolje brijejo tisti njihovi brivniki, ki uporabljajo gel oziroma losjon, ker so narejeni tako, da so rezila najbližje koži. Serija Cool Skin, če se ne motim. Ampak ker je bilo treba uporabljati gel, niso bili tako priročni in se niso dobro prodajali.


tomlin ::

losjon?
Preshave,ja, samo ga ne dobim več v slo.
Kupim ga v Trstu.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

tomlin ::

Ko smo že pri losjonu pred britjem. Ali kdo uporablja preshave in katero znamko? Jaz uporabljam Pitralon, ki je sicer kar v redu in mi bolj gladko teče Philips 1000 in me ne peče, vendar se mi zdi precej cenen.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

tomlin ::

Ravnokar se vračam iz DM Slovenija. Kupil Bulldog beard oil, to ni PRESHAVE, ni povpraševanja :'(. Na DM - De spletu pa imajo tega v izobilju. V Slo pravijo ni interesa, zanimivo.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Karen ::

link_up je izjavil:

sem ravno kupil novega oneblade-a 360 in je ok...priporocam.

Daj malo opiši tole prosim. A to imaš za britje brade (na čisto) ali za prirezovanje? Imam eno kitajsko kopijo, za britje ni primerna, za prirezovanje je pa ok (če hočeš narest recimo dan staro brado).

tomlin ::

preshave-pred britjem. Za vsakodnevno britje losjon, na bazi olj.
sorry, sem mislil, da mene sprašuješ
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

user-pass ::

Okapi je izjavil:

Pred leti sem bil na Nizozemskem v razvojnem oddelku za brivnike. In so povedali, da najbolje brijejo tisti njihovi brivniki, ki uporabljajo gel oziroma losjon, ker so narejeni tako, da so rezila najbližje koži. Serija Cool Skin, če se ne motim. Ampak ker je bilo treba uporabljati gel, niso bili tako priročni in se niso dobro prodajali.




Tocno tega na sliki imam se vedno doma, samo ga ne uporabljam. Sem pa ga kaksni dve leti. Star pa mora biti kaksnih 15 let, raje vec.

krho ::

Dolgo časa sem se bril s temi Žiletkami. Ne maram. Saj koža je kot dojenčkova ritka, samo moja je po teh penah za britje vsa mastna.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

12bot34 ::

Iščem nek safety razor. Nisem ga še imel, vendar bi rad poskusil. Me zanima, če bo tole okej za začetek:
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B...

In pa tele britvice:
https://nebrito.si/astra-superior-plati...

link_up ::

Karen je izjavil:

link_up je izjavil:

sem ravno kupil novega oneblade-a 360 in je ok...priporocam.

Daj malo opiši tole prosim. A to imaš za britje brade (na čisto) ali za prirezovanje? Imam eno kitajsko kopijo, za britje ni primerna, za prirezovanje je pa ok (če hočeš narest recimo dan staro brado).


ma ja, vse zna ...

uporabljam za prirezovanje brade in britje na nulo na vratu. Ima pa tudi za intimne predele in zena pravi, da je zdaj pa full fejst. :) Nastavek omogoca od 0.1 cm do 1 cm...po vecini uporabljam 0,6 cm iz spet enakega razloga...ker je zdaj full fejst.
In and Out

Klamzi ::

12bot34 je izjavil:

Iščem nek safety razor. Nisem ga še imel, vendar bi rad poskusil. Me zanima, če bo tole okej za začetek:
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B...

In pa tele britvice:
https://nebrito.si/astra-superior-plati...

Bo OK, je kar pogosto izbran med začetniki.
««
11 / 11
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri električni brivnik??

Oddelek: Kaj kupiti
3115858 (8534) janezvalva
»

S čim se brijete? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42698090 (45543) šernk
»

Kater brivnik oz. tip: Braun ali Philips?

Oddelek: Loža
189848 (4183) McMallar
»

Kakšen brivnik kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
4513566 (8096) smile-
»

Brivnik

Oddelek: Loža
4610508 (7107) matmel

Več podobnih tem