» »

prehitra vožnja, plačilo kazni...

prehitra vožnja, plačilo kazni...

Narcos Satanicos ::

Morm plačat kazen za prehitro vožnjo, pa me zanima, če folk še to dela, da na položnico napiše manjši znesek od tistga, ki bi ga mogu plačat? In če je kdo to naredu, a je mu kšne probleme?

thnx

ali3n ::

hehe >:D

Ti kar plačaj pravi znesek. Majo dober nadzor nad plačili... tkole ne gre več. Posledic ni - ti pač pošljejo novo položnico za razliko...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

MI_KO ::

A to veš, si izkusil sam ali si slišal govorit?

Jaz sem pred pol leta kr 500 plačal prek bank@neta, pa zaenkrat še ni nič odgovora. Pa še en sošolc je naredil isto pa tud nič ni zaenkrat!

Sicer pa če si dijak oz. študent in nimaš dohodkov (štipendija ne šteje) potem ti nimajo kaj vstran vzet. Taki so bli nasveti od kolegov, ki tud nič ne plačujejo.

A je kdo tu pravnik, da nam to obrazloži?

pelican ::

Če si dijak in študent ti res ne vzamejo, vendar ti pa takoj ko dobiš delavsko knjižico pošljejo pošto. Dobil včeraj :((

drejc ::

jekleni: ne dobiš, če prej zastara :)

R0K ::

Napiši kakšno bedno prtiožbo, probi se spomnit če je policist naredu kakšno napako, da ti razložil postopka, pokazal meritev, pa teh for ( če ti jih res ni) in to napiši in jim pošlji. V veliki večini primerov zadeva zastari, ti pa se voziš dalje...

Dr_M ::

oh ja...drzava vam ne bo nic odpisala. prej ali slej bodo dobili svoje. samo ce boste cakal se znajo se obresti nabrat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

IceIceBaby ::

ne seri pa plači tisto kar si dolžan. Če si tolk korajžen da voziš več kot je omejitev bodi tut tolk da boš plačal če te dobijo.

Narcos Satanicos ::

kst: če bi furou 150 skoz naselje ipd... ne bi nč reku, samo to je blo pa samo natepavanje norm in nč drucga, kr so policaji tm delal, zato mi ne tuki pametvat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delavska hranilnica (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
840195996 (7585) matobeli
»

Vpis na srednjo šolo za status (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šola
426201306 (40123) Filip8
»

dohodnina vprašanje

Oddelek: Loža
144094 (3547) smacker
»

menjava banke zaradi kartice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6121992 (20501) Bye
»

Visa & Mastercard - zlorabe

Oddelek: Loža
326727 (5312) Tilen

Več podobnih tem