» »

Malica na Brnčičevi v Ljubljani

Malica na Brnčičevi v Ljubljani

lačen ::

Zdravo,

delam na Brnčičevi ulici v Ljubljani in bi rad nasvet, kje bi lahko dobro malical. Interne menze ni, tako da mi ostane dostava ali pa da nekam grem. Slednje v času med korono še gre, kasneje ne bom mogel stisniti v pol ure. Morda tudi predlog za kakšen štant, ampak to max 1x/teden.

Kaj mi predlagate za ugodno ceno?

Hvala in lep pozdrav...

pegasus ::

Mi smo se vozili jest v Trzin ali pa v BTC.

#000000 ::

Sej imaš tam menzo catering mislm edin če so kej zamenjal ime lastnka ipd. Mislm pa da še dela, pri messerju na unem koncu uglavnem.

Steinkauz ::

V pol ure boš zlo težko karkoli.
Pri nas se je to razumelo in je blo 1 ura klasika.
Vem pa za par firm tam, kjer si mogu pol za tolk podaljšat kolker si bil dlje kot 30 min zuni.

V pol ure maš to največ šans:
https://marjetice.si/domov-belinka

Drugač pa maš rogovilc, element, tias pizza če imaš vnaprej naročeno.
Mi smo hodil še pr slovenc, maček, boccaccio

scipascapa ::

prineseš od doma :)

kuall ::

Steinkauz je izjavil:

Vem pa za par firm tam, kjer si mogu pol za tolk podaljšat kolker si bil dlje kot 30 min zuni.

Beda, če človek ne more v miru pojest in si vzet 1 ure za malco.

St235 ::

Beda, da se od zaposlenih pričakuje da bodo oddelal za kar so plačani.

A110 ::

Pri nas si bil lahko neomejeno časa na malici ampak se ti je k uram prištelo samo pol ure. To se mi tudi zdi nekako pošteno. Je pa res da se ni nikoli kompliciralo če si si recimo naredil zajterk v kuhinjici med delovnikom

lačen ::

Pol ure vem, da bo težko. Odvisno je od večine, kako se bo hodilo. če bodo ostali hodili, potem je to lahko 1 ura brez težav. Ampak za boljši vtis bi se seveda rad držal zakonsko predpisanih odločb. :)
Ciljam pa bolj kot ne na dostavo. A ste se tega kaj posluževali? Pri nekaterih je dostava precej slabša.

profii ::

Tam po brnčičevi so včasih dostavljali sendviče po pisarnah. Nekateri so bili kar okusni. Sicer samo za občasno. Tip, ki je to dostavljal si je rekel da je sednvičar, jaz sem mu rekel SendvičCar.

Opkow ::

Na Brničičevi pri TČRju, v plavi stavbi imaš menzo Papcerija. Zraven je še firma MAN truck... Kako laufa sedaj v covidu, ne vem. Imajo pa na facebooku še vedno aktualen meni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Opkow ()

OracleDev ::

Ena opcija je tudi toploteka v merkatorju. Kaksen dan se da zdrzat s to hrano ;)

lačen ::

Kateri Mercator? Danes sem bil v enem malem in niso imeli nič.
Jah kombinirat bo treba, potem, ko se pa odpre, pa ni vrag, da se tu okoli nahaja neka oštarija z dobrimi malicami.

koyotee ::

Sej mas kratochwil?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

OracleDev ::

V stavbi kjer je merkator tehnika. Iz brnciceve gres cez glavno krizisce proti slandrovi in takoj zavijes na desno na Pot k Sejmisču.

kuall ::

St235 je izjavil:

Beda, da se od zaposlenih pričakuje da bodo oddelal za kar so plačani.

Saj oddelamo 3x več kot smo plačani. Rabiš počitek, da lahko dobro delaš.

JeBelaCesta ::

farao, Črnuški dvor, burek@ slašč. Rašica,
lep pozdrav iz višav ;-)

Karen ::

Kak mesec je tam čez cesto nasproti MDM-a oz. vmes med Mimovrste in MDM-om na drugi strani ceste (brnčičeva, tam kjer so hiše) na parkingu ene 5m od ceste ena prikolica - stojnica, kjer nekaj kuhajo. Sem tudi iz Brnčičeve, danes šel že drugič mimo, pa so imeli doprto, samo nisem šel pogledat kaj imajo. Mislim pa da je nek Jumbo na desni tam kjer se zavije proti GTC-ju kot reklama za to prikolico. Če je kdo že bil pa naj javi kaj imajo oz. če je za kaj.

jojw ::

Je že večina vse povedala.. Vprašanja pa je, če boš lahko vse opravil v pol ure..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jojw ()

#000000 ::

Opkow je izjavil:

Na Brničičevi pri TČRju, v plavi stavbi imaš menzo Papcerija. Zraven je še firma MAN truck... Kako laufa sedaj v covidu, ne vem. Imajo pa na facebooku še vedno aktualen meni.


O tej menzi jest govorim, vidim da še obratuje, zamenjali so ime lokala, dočim lastniki so isti catering d.o.o. NImaš kej falit če greš probat, če ti en bo ok menjaš, prvi mercator pa je čez obvoznico ene 600m naprej prot črnučama. Za ostalo pa ne vem, lahko je še tam kaj.

STASI ::

"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj nosite za mal'co s sabo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8310423 (7239) c3p0
»

Štemplanje na šihtu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6211465 (8743) miha1135899
»

Nove cene študentskih bonov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29022426 (13966) nobodyelse
»

kako do t-2(stavbe)

Oddelek: Loža
132055 (1632) Good Guy
»

Razočaran nad T-2 in njihovim supportom =(

Oddelek: Omrežja in internet
192407 (1377) Wox

Več podobnih tem