» »

Nasilje partner-partnerka, partnerka-partner

Nasilje partner-partnerka, partnerka-partner

Temo vidijo: vsi
««
8 / 11
»»

111111111111 ::

Hypathia je izjavil:

Smo na večinsko moškem, dokaj seksističnem forumu, če bi bilo moje pisanje normalno, bi me resno zaskrbelo.

In glej ga vraga, na tem forumu imamo po večini partnerke, smo poročeni, imamo otroke... Pa taki seksiti in šovinisti. Kako je to mogoče?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

GupeM ::

111111111111 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Smo na večinsko moškem, dokaj seksističnem forumu, če bi bilo moje pisanje normalno, bi me resno zaskrbelo.

In glej ga vraga, na tem forumu imamo po večini partnerke, smo poročeni, imamo otroke... Pa taki seksiti in šovinisti. Kako je to mogoče?

Kaj pa govoriš??? A ti nimaš žene in otrok zato da jih pretepaš? Kakšen moški pa si?

12c0 ::

To zato, ker niso riža gojili...

Hypathia ::

111111111111 je izjavil:

Torej plakat laže, pa lahko obračaš kakor hočeš.

Ne, ne laže, zgolj ne pove vseh dejstev (kdo vse še pretepa otroke), tako kot noben plakat v nobeni kampanji ker se s tem izgubi glavna poanta, ampak užaljenih moških snežinkic to seveda ne zanima.

111111111111 je izjavil:


Ne. Ta miselnost se nanaša na ločitveni sistem. Če ženska obtoži moškega nasilja nad otroci, se zgodi točno ta plakat. Oče pretepa otroke. Itak. Ti imaš rada statistiko. Kar poglej koliko otrok so dodelili ločenim očetom v sloveniji. To je zaradi zastarele miselnosti feminističnih sodnic. Vprašaj Invictusa.

Še ena laž, ki jo neprestano ponavljate. Večina otrok je dodeljena materam sporazumno, ker so tudi pred ločitvijo v največji meri skrbele zanje, če gre pa moški na sodišče ima pa 50/50 možnost, da dobi skrbništvo, koliko je sistem naklonjen materam se je pa najbolje pokazalo v zadnjem razvpitem primeru nasilnega odvzema otrok. Sociopatski, kurbirski tipi pa v pravični družbi sploh ne bi smeli imeti dostopa do otrok, sploh če so ženskega spola.

111111111111 je izjavil:


Kvotam nasprotujem ker so nepoštena poslovna praksa. Dokler se ne bodo uvedle v izobraževalnem sistemu, sodniškem sistemu, medicinskem sistemu... Sem strogo proti.

Kot je povedalo tudi US je pozitivna diskriminacija v določenih primerih dopustna, celo zaželena, ampak ti seveda veš mnogo bolje.

111111111111 je izjavil:


Tako nekako kot ste danes organizirane feministke. Z grožnjami in ustrahovanji prepričati ženske, da sledijo vaši ideji. :)

Potem ti ne bo pretežko našteti konkretnih feminističnih skupin, ki hodijo po Sloveniji in terorizirajo ženske, kajne. Čakam.

111111111111 je izjavil:


In glej ga vraga, na tem forumu imamo po večini partnerke, smo poročeni, imamo otroke... Pa taki seksiti in šovinisti. Kako je to mogoče?

Kaj bi bilo tu tako nemogočega? Večina žensk se pač sprijazni s seksisti, ker je neseksistov samo za vzorec.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

GupeM ::

Oh, kakšne neumnosti trosiš. Neverjetno. Saj plakat z žensko in čistili ter napisom: "Da bo mož zadovoljen, ko boste hitro počistile stanovanje in zvečer ne boste utrujene." tudi nič ne laže. Samo ne pove vseh dejstev.

Raptor F16 ::

Hypathia je izjavil:

Smo na večinsko moškem, dokaj seksističnem forumu, če bi bilo moje pisanje normalno, bi me resno zaskrbelo.


MIRNO !

Polkrog na le-vo!

Pohodnim korakom Na-prej
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

zobnik ::

Jih tle okol kr nekaj poznam, ko so "babe" pobegnile s tamalimi, in sedaj so "deci" sami ostal v hiš.
Ampak kot slišim je teh zgodb žal preveč tudi ta da mu je "baba" pobegnila in je ostal sam.
Ampak samo slišimi in si pr sebe rečem, da me njihovi problemi ne zanimajo.

111111111111 ::

Hypathia je izjavil:


Ne, ne laže, zgolj ne pove vseh dejstev (kdo vse še pretepa otroke), tako kot noben plakat v nobeni kampanji ker se s tem izgubi glavna poanta, ampak užaljenih moških snežinkic to seveda ne zanima.

Seveda laže. Vsak provokativen plakat laže in opozarja na določen problem s posploševanjem.

Ti bi se cmihala nad plakatom, ki prikazuje žensko samo kot gospodinjo. Saj ni s plakatom nič narobe, samo ne pove vseh dejstev.

111111111111 je izjavil:


Še ena laž, ki jo neprestano ponavljate. Večina otrok je dodeljena materam sporazumno, ker so tudi pred ločitvijo v največji meri skrbele zanje, če gre pa moški na sodišče ima pa 50/50 možnost, da dobi skrbništvo, koliko je sistem naklonjen materam se je pa najbolje pokazalo v zadnjem razvpitem primeru nasilnega odvzema otrok. Sociopatski, kurbirski tipi pa v pravični družbi sploh ne bi smeli imeti dostopa do otrok, sploh če so ženskega spola.

Statistika te postavlja na laž.

111111111111 je izjavil:


Kot je povedalo tudi US je pozitivna diskriminacija v določenih primerih dopustna, celo zaželena, ampak ti seveda veš mnogo bolje.

Seveda vem bolje. Tako kot ti.

111111111111 je izjavil:


Potem ti ne bo pretežko našteti konkretnih feminističnih skupin, ki hodijo po Sloveniji in terorizirajo ženske, kajne. Čakam.

Za začetek lahko preberem tvoje poste in smo že tam. Popljuvala si praktično vse ženske na forumu, ki so bile proti tvoji sliki ideala. Ne rabim iskati po Sloveniji.

111111111111 je izjavil:


Kaj bi bilo tu tako nemogočega? Večina žensk se pač sprijazni s seksisti, ker je neseksistov samo za vzorec.

PO mojem mnenju je prej obratno. Večina nas je normalnih, ravno tako kot žensk. Nekaj vas pa izstopa na vsakem koncu lestvice. Ste samo statistična napaka.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Hypathia ::

111111111111 je izjavil:


Ti bi se cmihala nad plakatom, ki prikazuje žensko samo kot gospodinjo. Saj ni s plakatom nič narobe, samo ne pove vseh dejstev.

In koliko takšnih plakatov/reklam je že bilo popravljenih, kolikor vidim, ženske v oglasnih blokih še kar perejo perilo in zlagajo v pomivalni stroj.

111111111111 je izjavil:


Statistika te postavlja na laž.

Za to trditev boš moral pa kakšne konkretne podatke navesti.

111111111111 je izjavil:


Za začetek lahko preberem tvoje poste in smo že tam. Popljuvala si praktično vse ženske na forumu, ki so bile proti tvoji sliki ideala. Ne rabim iskati po Sloveniji.

Skratka, ne moreš, ker jih ni, zato ti ne ostane nič drugega kot za lase privlečene ad hominem diskreditacije.

111111111111 je izjavil:


PO mojem mnenju je prej obratno. Večina nas je normalnih, ravno tako kot žensk. Nekaj vas pa izstopa na vsakem koncu lestvice. Ste samo statistična napaka.

Normalni ste, ker je v patriarhalni družbi normalno biti seksist.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Mato989 ::

GupeM je izjavil:

Oh, kakšne neumnosti trosiš. Neverjetno. Saj plakat z žensko in čistili ter napisom: "Da bo mož zadovoljen, ko boste hitro počistile stanovanje in zvečer ne boste utrujene." tudi nič ne laže. Samo ne pove vseh dejstev.


HAHAHAHAHAH epic, točno tak, nad takim plakatom bi Hipatija na polno feminacistično jokala...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DostMam ::

Hypathia je izjavil:

...Skratka, ne moreš, ker jih ni, zato ti ne ostane nič drugega kot za lase privlečene ad hominem diskreditacije...

Lahko pojasnite zakaj bi ad hominem diskreditacija bila ne-argument v debati, kjer diskreditacijo uporabljate ad generis?

111111111111 ::

Hypathia je izjavil:


In koliko takšnih plakatov/reklam je že bilo popravljenih, kolikor vidim, ženske v oglasnih blokih še kar perejo perilo in zlagajo v pomivalni stroj.

Poglej kak lidlov katalog, pa boš videla da šraufajo in plezajo po lestvah, medtem ko moški zlagajo v pomivalni stroj.

111111111111 je izjavil:



Za to trditev boš moral pa kakšne konkretne podatke navesti.


https://www.merhar-op.si/razveza-zakons...
67% materam, 5% očetom, 24% obema staršema.

111111111111 je izjavil:


Skratka, ne moreš, ker jih ni, zato ti ne ostane nič drugega kot za lase privlečene ad hominem diskreditacije.

Nobene diskreditacije. Pod prejšnjim nickom, si ogromnokrat popljuvala ženske, ki se niso odločile za kariero in zatlačile moškega v dno.

111111111111 je izjavil:


Normalni ste, ker je v patriarhalni družbi normalno biti seksist.

Normalni smo, ker smo v real lifu poročeni z otroci in v nekem solidno zdravem razmerju, ko boš sama to doživela, boš videla da so feministične in seksistične floskule, nekaj s čimer se družina ukvarja bolj postrani, ker je drugega preveč. Recimo, strogo obsojam obnašanje turkov ko so posedli von der Leynovo na kavč in bi morale biti posledice z Turke, ker se tako do izvoljene predstavnice EU ne vede in ni po bontonu. In ugani, nisem srečal nikogar, ki bi trdil, da je bila pravilno tretirana. Tako da bodi aktivistka dokler si mlada, potem ti bo energije zmanjokovalo, vsaj če misliš živeti sterotipno slovensko, partner, družina, hiša, služba.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

njyngs ::

Hypathia je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Torej plakat laže, pa lahko obračaš kakor hočeš.

Ne, ne laže, zgolj ne pove vseh dejstev (kdo vse še pretepa otroke), tako kot noben plakat v nobeni kampanji ker se s tem izgubi glavna poanta, ampak užaljenih moških snežinkic to seveda ne zanima.

Mogoče bo čas, da se vzpovstavi še ena vzporedna organizacija, ki bo v enaki meri objavljala spolne zlorabe učiteljic nad učenci/dijaki, psihično nasilje žensk nad otroci in možmi, fizično nasilje šolark nad fanti v šolah itd.

Gagatronix ::

> vsaj če misliš živeti sterotipno slovensko, partner, družina, hiša, služba.

Kako drugace pa bi, ce poslusa samo zupnika in JJ ? :))

poweroff ::

Pod črto - treba je jasno povedati, da so organizacije, ki širijo nestrpnost nad moškimi enake tistim, ki širijo nestrpnost proti migrantom, proti temnopoltim, drugače spolno usmerjenim, itd. Nič boljši niso, pač pa so isti.
sudo poweroff

111111111111 ::

Gagatronix je izjavil:

> vsaj če misliš živeti sterotipno slovensko, partner, družina, hiša, služba.

Kako drugace pa bi, ce poslusa samo zupnika in JJ ? :))

V Sloveniji težko tudi če ne poslušaš župnika in JJ. :)
Kolega je še kar samski ker si ne želi otrok. Ni ravno lahko najti ženske, ki ima isto razmišljanje. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Gagatronix ::

In kaj mu bo zaplankana slovenka ?

Kayzon ::

poweroff je izjavil:

Pod črto - treba je jasno povedati, da so organizacije, ki širijo nestrpnost nad moškimi enake tistim, ki širijo nestrpnost proti migrantom, proti temnopoltim, drugače spolno usmerjenim, itd. Nič boljši niso, pač pa so isti.


Kje si najdel ti organizacije ki sirijo nestrpnost proti lgbt pa imigrantom haha jao

poweroff ::

Nora24 za začetek?
sudo poweroff

kuall ::

če je nekdo proti uvozu prevelikega števila tujcev to še ne pomeni, da je nestrpen. pomeni, da je pameten.

12c0 ::

Kdo pa jih "uvaža" in kaj počnejo v Sloveniji? ;)

kuall ::

država uvaža.
kaj počnejo? učenje slovenščine mnogim ni prioriteta, ali pa asimilacija tudi ni v interesu tem migrantom, prej obratno, izolacija. kar je ok pri židih, ker so napredni, pri ostalih manj naprednih pa je slabo, ker potem dobijo manjvrednostni kompleks, iz tega pa izhajajo potem psihične težave, iz teh pa kriminal.

poweroff ::

"My family makes me nervous".

Tudi to je razlog za nasilje, kajne, Sylvia Seegrist?
sudo poweroff

12c0 ::

@kuall
Vse si narobe povedal.

poweroff ::

kuall je izjavil:

pri ostalih manj naprednih pa je slabo, ker potem dobijo manjvrednostni kompleks, iz tega pa izhajajo potem psihične težave, iz teh pa kriminal.

Pa saj je prav povedal! :))

Če pogledam razne koprive in druge pisce za desne medije, se strinjam, da so manj napredni. To se vidi že iz njihovega pisanja. Vidi se tudi, da imajo manjvrednostni kompleks, kot pravilno razlagaš, pa potem iz tega sledi kriminal. To je tudi dobra razlaga zakaj je toliko korupcije pri nabavi medicinske opreme, orožja, državnem oglaševanju v medijih, itd.

:))
sudo poweroff

Hypathia ::

111111111111 je izjavil:


https://www.merhar-op.si/razveza-zakons...
67% materam, 5% očetom, 24% obema staršema.

Jabolka in hruške. Tu nič ne piše koliko je takih primerov, ko oče terja skrbništvo (tudi preko sodišča) pa ga ne dobi. Večina se za rešitev skrbništva dogovori sporazumno.

111111111111 je izjavil:


Nobene diskreditacije. Pod prejšnjim nickom, si ogromnokrat popljuvala ženske, ki se niso odločile za kariero in zatlačile moškega v dno.

Haluciniraš. Vedno sem podpirala ženske, kar pa seveda še ne pomeni, da do njih nisem tudi kritična in to argumentirano. Feminizem ni kult.

111111111111 je izjavil:


Normalni smo, ker smo v real lifu poročeni z otroci in v nekem solidno zdravem razmerju...

Ja, ful ste v zdravih razmerjih, zato vsak mesec kakšna ženska konča mrtva od partnerjeve roke, da o manjših incidentih sploh ne govorimo, medtem ko se vi cmerite glede ene besedne zveze na nekem plakatu.

marelica7
# 27.04.2021 ob 06.28

Vsekakor je vaš komentar v hudem nasprotju z resnico v državi Slovenija. Je dovolj prebrati črno kroniko in izveš, kaj počno slovenski moški v odnosu do hčere, žene, matere, babice...vsak dan, pa lahko obiščete urgentni blok in videli, koliko žensk je pretepenih, posiljenih, zlorabljenih. Govorim kot oseba ki je že 30 let zaposlena na zelo zahtevnih oddelkih, kjer vidiš to kar drugi ne. Vir: MMC
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

kuall ::

poweroff je izjavil:

pisce za desne medije, se strinjam, da so manj napredni. To se vidi že iz njihovega pisanja.

Manj napredni v blefiranju in propagandi ja.
Stavim, da bi raje imel za soseda SDS volilca kot migranta. Pri SDS volilcu bi lahko mirno spal, kvaliteten spanec pa je življenska prioriteta. :) Takoj ko ti neasimiliran neizobražen migrant postane sosed pade cena tvoji hiši za tretjino, tako kot je mojemu bratrancu to povedal cenilec. Moji sosedje so povečini SDS volilci in me ni nič strah, da bo kdo kaj ukradel. Edini sosed, ki je kdaj kaj ukradel je bil en južnjak, ki je kradel elektriko (predrznež je napeljal električni kabel ponoči čez okno, ker je bajta prazna), denar ostarelemu stricu.

111111111111 ::

Hypathia je izjavil:


Jabolka in hruške. Tu nič ne piše koliko je takih primerov, ko oče terja skrbništvo (tudi preko sodišča) pa ga ne dobi. Večina se za rešitev skrbništva dogovori sporazumno.

Se strinjam. Če ti statistika ne paše, je treba zanikat metodo. Ti najbolje veš kako je prav in vlečeš podatke iz riti, ravno to kar očitaš drugim. Jaz sem ti dal statistiko, ti pa jo ovrzi z drugo, ki mojo postavlja na laž, ne pa z rekla kazala.

111111111111 je izjavil:


Haluciniraš. Vedno sem podpirala ženske, kar pa seveda še ne pomeni, da do njih nisem tudi kritična in to argumentirano. Feminizem ni kult.

Resnično se mi ne da čez tvoje prejšnje poste, ampak argumenitrana kritika ni, da nasprotno stran obsodiš da je neumna, butasta, oprana s strani patriarhata.

111111111111 je izjavil:


Ja, ful ste v zdravih razmerjih, zato vsak mesec kakšna ženska konča mrtva od partnerjeve roke, da o manjših incidentih sploh ne govorimo, medtem ko se vi cmerite glede ene besedne zveze na nekem plakatu.

Ne razumem kako navezuješ moje razmerje s položajem žensk v Sloveniji? to sploh nima nobene veze. Oziroma še bolj noro, neka normalna razmerja enčiš z najhujšimi zločinci.

Nazadnje, ko sem/smo ti očitali, da se ne boriš za ženske v islamu, ki so v slabšem položaju, si rekla da se boriš za trpinčene ženske v Sloveniji. Kaj pa je narobe s tem, da jaz skrbim samo za svojo in svojo okolico? Zakaj bi se pa jaz moral pridružiti tvojemu radikalizmu? Menim da je dovolj, da svoje otroke vzgojim v pravične, poštene in nenasilne ljudi (do vseh živih stvari, ne samo žensk).

Tvoja neumnost me najbolj čudi ravno v tem delu. Ti se ne zavzemaš za nenasilje. Še enkrat nisi obsodila naslija nad moškimi, ker je tega premalo, da bi se o tem govorilo, ker te ne zanima itd....
Kako misliš narediti boljši jutri za vse ljudi in s tem tudi za ženske?

Naj ti osvetlim še eno stvar, ki ti več kot očitno ni jasna. V zdravem normalnem razmerju se partnerja skregata. Ne obstaja razmerje, kjer so same rožice.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Gagatronix ::

Najbolj zaskrbljujoce je tako razmerje, kjer nikdar ne pride do nesoglasij.

TheBlueOne ::

Hypathia je izjavil:


111111111111 je izjavil:


Normalni smo, ker smo v real lifu poročeni z otroci in v nekem solidno zdravem razmerju...

Ja, ful ste v zdravih razmerjih, zato vsak mesec kakšna ženska konča mrtva od partnerjeve roke, da o manjših incidentih sploh ne govorimo, medtem ko se vi cmerite glede ene besedne zveze na nekem plakatu.


V mojem krogu poznanstev tega ni. Pri tebi in tvojim pa verjamem, da se komu zmesa.

poweroff ::

kuall je izjavil:

Stavim, da bi raje imel za soseda SDS volilca kot migranta. Pri SDS volilcu bi lahko mirno spal, kvaliteten spanec pa je življenska prioriteta.

Lol, če bi me osebno poznal bi se po moje pogreznil od sramu, ker si napisal takšno bedarijo.:))
sudo poweroff

solatko ::

Hypathia - Opisuješ moške, katoliške veroizpovedi, praviloma volilce in simpatizerje SDS. Že pri verouku te naučijo, da je ženska (Eva) drugorazredno bitje in vzrok za vse gorje na svetu in ti bi iz tega rada, da se patriarhat in njegove posledice, izboljšajo.

kuall - Dokler ne zavije v gostilno, se ga dobro napije, se tak z avtom pripelje domov, nabuta družino in zjutraj ustane, pohvali delo vlade in življenje gre naprej.
Delo krepa človeka

Hypathia ::

111111111111 je izjavil:


Se strinjam. Če ti statistika ne paše, je treba zanikat metodo. Ti najbolje veš kako je prav in vlečeš podatke iz riti, ravno to kar očitaš drugim. Jaz sem ti dal statistiko, ti pa jo ovrzi z drugo, ki mojo postavlja na laž, ne pa z rekla kazala.

Ne zanikam metode s katero je bila opravljena ta raziskava ampak to, da je relevantna za vprašanje o katerem debatirava.

111111111111 je izjavil:


Resnično se mi ne da čez tvoje prejšnje poste, ampak argumenitrana kritika ni, da nasprotno stran obsodiš da je neumna, butasta, oprana s strani patriarhata.

Če je določena oseba neumna ali zmanipulirana, da ne uvidi kako deluje v svojo škodo, je izpostaviti to, povsem razumna kritika.

111111111111 je izjavil:


Zakaj bi se pa jaz moral pridružiti tvojemu radikalizmu?

Ne vem od kod ti takšne ideje, sem že večkrat povedala, da moški ne morejo biti feministi. Že to, da se ne bi počutil užaljenega za vsako figo, bi bil velik korak naprej.

111111111111 je izjavil:

Še enkrat nisi obsodila naslija nad moškimi, ker je tega premalo, da bi se o tem govorilo, ker te ne zanima itd....

Že večkrat sem obsodila vsakršno nasilje razen tisto v samoobrambi. Ampak ideja, da bi morale feministke reševati vse probleme tega sveta, medtem ko bi moški sedeli na kavču, pili pivo in kazali kaj vse je še za postorit, je pa absurdna.

solatko je izjavil:

Hypathia - Opisuješ moške, katoliške veroizpovedi, praviloma volilce in simpatizerje SDS. Že pri verouku te naučijo, da je ženska (Eva) drugorazredno bitje in vzrok za vse gorje na svetu in ti bi iz tega rada, da se patriarhat in njegove posledice, izboljšajo.

Vedno so najbolj zabavni tisti, ki niso hodili k verouku, pa pametujejo kaj se tam uči. Pri nas nismo izgubljali časa z Adamom in Evo ker nam je bilo dokaj zgodaj pojasnjeno, da je Geneza prispodoba, ne nekaj kar je treba jemati dobesedno.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Gagatronix ::

Ze to da si hodil k verouku je zaskrbljujoce.

showsover ::

Gagatronix je izjavil:

Ze to da si hodil k verouku je zaskrbljujoce.

Zakaj natančno, Gagatronix?

Gagatronix ::

Ker je verouk se eno stopnicko nizje na lestvici podna kot pa politika.

showsover ::

Se ti zdi? In to velja od kdaj? Zadnjih koliko let?

Z drugimi besedami - kaj napravi tebe, ja, tebe osebno, tako superiornega?

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Meni niso vsiljevali verskega, niti politicnega, bullshita.

showsover ::

Mogoče ne ampak kljub temu ne prispevaš ničesar posebej kakovostnega k debati.

Kako to?

Gagatronix ::

A Hipatijcek pa s svojim dretjem prispeva karkoli ? :))

showsover ::

Hmm, v resnici, izgleda, da vas kar veliko 'mobilizira', ja. Jaz osebno se sicer ne obremenjujem glede tega, kar piše, če sem pošten.

Ampak, če je to 'Ze to da si hodil k verouku je zaskrbljujoce.' tvoj edini pomislek, v resnici zelo malo veš o svetu.

Gagatronix ::

Sem imel v zivljenju vec kot dovolj opravka z ljudmi, ki so jim mozgane oprali pri verski vzgoji, in to povsod po svetu, ne samo v Slovenistanu.

showsover ::

Gagatronix je izjavil:

Sem imel v zivljenju vec kot dovolj opravka z ljudmi, ki so jim mozgane oprali pri verski vzgoji, in to povsod po svetu, ne samo v Slovenistanu.

Bi utegnil biti malo bolj specifičen?

Verjetno (ni gotovo) poznam več ljudi, ki so jim 'oprali možgane pri verski vzgoji, in to povsod po svetu, ne samo v Slovenistanu', vsaj glede na mojo starost in kariero, pa nekako nimam tako slabih izkušenj s 'temi' ljudmi.

Kakšno krivico, recimo, so tebi osebno storili nasploh, glede na 'to povsod po svetu, ne samo v Slovenistanu'?
Če pustimo ob strani domnevo, da te niso ravno občudujoče gledali, če si se tako superiorno obnašal do njih, kot se zdaj tule.

Si res prepričan, da kvalificiraš za neko upravičeno intelektualno vzvišenost?

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

> Si res prepričan, da kvalificiraš za neko upravičeno intelektualno vzvišenost?

Si preprican, da ti ? Tole vrtenje v krogih se lahko gresta dva. :))

showsover ::

Ne, jaz ne kvalificiram za neko upravičeno intelektualno vzvišenost, v bistvu se boljše počutim, če me podcenjuješ, resnično :-)

Jaz te konkretno sprašujem o tem tvojem specifičnem sporočilu (če domnevaš, da sem kaj 'fixal', imaš povezavo na original).

Gagatronix je izjavil:

Ze to da si hodil k verouku je zaskrbljujoce.

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Jah glej, jaz takih ljudi, ki so hodili k verouku pac ne morem jemati resno. Stvar osebnega prepricanja. Deal with it.

showsover ::

Gagatronix je izjavil:

Ze to da si hodil k verouku je zaskrbljujoce.


Gagatronix je izjavil:

Jah glej, jaz takih ljudi, ki so hodili k verouku pac ne morem jemati resno. Stvar osebnega prepricanja. Deal with it.


Torej si ZASKRBLJEN ali jih ne JEMLJEŠ RESNO?

Oziroma, da naredim bolj konkreten zaplet:

Torej si ZASKRBLJEN ali NAS ne JEMLJEŠ RESNO?

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Jaz zaskrbljen nisem, je pa nasplosno zaskrbljujoce dejstvo, da verski opranci obstajajo v letu 2021. :))

showsover ::

Gagatronix je izjavil:

Jaz zaskrbljen nisem, je pa nasplosno zaskrbljujoce dejstvo, da verski opranci obstajajo v letu 2021. :))

Ja, baje NAS je kar precej: klik, ne glede na tvoje skrbi in superiornost.

No, če želiš naprej debatirati s Hipatijo, ker te sprovocira tvoji vzvišenosti navkljub, uporabljaj bolj smiselne argumente.
Saj bo šlo, sčasoma.

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Z nikomer ne debatiram, samo gobezdam na enakem nivoju kot Hipatijcek. :))
««
8 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Znamenje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12013197 (8397) showsover
»

25.november - dan boja proti nasilju nad ženskami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10914713 (9152) Hypathia
»

Britanskega filtra pornografije ne bo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
447101288 (95990) Cruz

Več podobnih tem