» »

25.november - dan boja proti nasilju nad ženskami

25.november - dan boja proti nasilju nad ženskami

1
2
3

Pika na i ::

xmetallic je izjavil:

Pika na i je izjavil:

Zakaj podcenjevalno govoriš o ženskem načinu reševanja nasilja? Ker je drugačen od moškega, še ni napačen.

Ker sebe postavljajo v vlogo edine možne žrtve. V resnici so ženske številčnejše od moških ko gre za nasilje. Le vrsta nasilja je drugačna in težje se jo preganja po uradni dolžnosti. Ni ga moškega, ki še ni doživel psihičnega nasilja s strani ženske. Ampak ker je lažje dokazati modrico kot pa psihično nasilje je slednjega v statistikah bistveno manj.


P.S.: Nikoli nisem udaril ženske. Walk away tehnika bolj boli kot udarec.

Tega ne moreš trditi kar povprek za vse ženske, zame pa zagotovo ne.
Pomoje gre ženskam na jetra, da moški tako radi zminimalizirate nasilje do te ravni, ko rečete, saj je sama kriva.
Zato, spet po moje, težko pričakujete (in dosežete) razumevanje za nasilje nad vami. Mogoče se pa kdaj časi spremenijo.

Mimogrede, jaz bi te branila pred tikitokijem in jypetom. Ampak se mi zdi, da to ne bi bilo modro. Pa tudi sam se lahko, a ne? Pa še zajebavali bi te, moški.
Žal, mislim, da ste za nedojemanje nasilja nad vami, krivi moški sami.

S tem, ko mi skušata zgoraj omenjena s svojim govorjenjem vsiliti mnenje o tvojem pisanju, sta pa nasilna tudi do mene.

jype ::

Pika na i je izjavil:

Žal, mislim, da ste za nedojemanje nasilja nad vami, krivi moški sami.
Ja, pa nismo vsi. Meni se ne zdi, da moški ne potrebujejo pomoči, če ne vidijo izhoda iz situacije, ko jih kdo zlorablja, pa se preveč bojijo družbenega odziva, da bi ukrepali. Feministke jim k sreči ne odrekajo te pomoči (ker če bi jo, potem jaz ne bi bil feminist).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Feministke jim k sreči ne odrekajo te pomoči (ker če bi jo, potem jaz ne bi bil feminist).


To je približno tako, kot da naziji ne odrekajo pomoči kakemu bolj belemu ciganu, če le-ta prestopi na njihovo stran.
Ampak ta cigan žal ne bo nikoli "eden od njih" in bo končal na prvi bojni liniji.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1 je izjavil:

To je približno tako, kot da naziji ne odrekajo pomoči kakemu bolj belemu ciganu, če le-ta prestopi na njihovo stran.
Projiciraš.

vostok_1 je izjavil:

Ampak ta cigan žal ne bo nikoli "eden od njih" in bo končal na prvi bojni liniji.
Projiciraš.

vostok_1 ::

Nič ne projiciram. Zgolj supremacistična gibanja niso ravno znana po egalitarnosti.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

tikitoki ::

Pika na i je izjavil:

xmetallic je izjavil:

Pika na i je izjavil:

Zakaj podcenjevalno govoriš o ženskem načinu reševanja nasilja? Ker je drugačen od moškega, še ni napačen.

Ker sebe postavljajo v vlogo edine možne žrtve. V resnici so ženske številčnejše od moških ko gre za nasilje. Le vrsta nasilja je drugačna in težje se jo preganja po uradni dolžnosti. Ni ga moškega, ki še ni doživel psihičnega nasilja s strani ženske. Ampak ker je lažje dokazati modrico kot pa psihično nasilje je slednjega v statistikah bistveno manj.


P.S.: Nikoli nisem udaril ženske. Walk away tehnika bolj boli kot udarec.

Tega ne moreš trditi kar povprek za vse ženske, zame pa zagotovo ne.
Pomoje gre ženskam na jetra, da moški tako radi zminimalizirate nasilje do te ravni, ko rečete, saj je sama kriva.
Zato, spet po moje, težko pričakujete (in dosežete) razumevanje za nasilje nad vami. Mogoče se pa kdaj časi spremenijo.

Mimogrede, jaz bi te branila pred tikitokijem in jypetom. Ampak se mi zdi, da to ne bi bilo modro. Pa tudi sam se lahko, a ne? Pa še zajebavali bi te, moški.
Žal, mislim, da ste za nedojemanje nasilja nad vami, krivi moški sami.

S tem, ko mi skušata zgoraj omenjena s svojim govorjenjem vsiliti mnenje o tvojem pisanju, sta pa nasilna tudi do mene.


O lej, sej razumes. Tudi moskega moti, ko se nasilje nad moskimi zminimalizira in se mu se potem od njega pricakuje, da bo kazal ne vem kaksno socustvovanje z nasiljem nad zenskami.

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Nič ne projiciram. Zgolj supremacistična gibanja niso ravno znana po egalitarnosti.
Projiciraš, projiciraš. Tebi se vsako gibanje zdi supremacistično, ker si ti supremacist.

Pa feminizem ni prav nič supremacističen.

tikitoki je izjavil:

Tudi moskega moti, ko se nasilje nad moskimi zminimalizira
To počnejo moški, ne ženske.

vostok_1 ::

Feminizem je že po imenu supremacističen.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Feminizem je že po imenu supremacističen.
Ravno toliko kot je vostok že po imenu ruski.

vostok_1 ::

Morda pa je kaj na tem...saj mi nonstop Putina zgoraj brez pošiljaš.
Ali je to sam kaka skrita fantazija...

Anyway. Feminizem je supremacistično gibanje, plain and simple.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1 je izjavil:

saj mi nonstop Putina zgoraj brez pošiljaš.
Ker je tvoj idol.

vostok_1 je izjavil:

Anyway. Feminizem je supremacistično gibanje, plain and simple.
Ne, ni.

Pika na i ::

tikitoki je izjavil:



O lej, sej razumes. Tudi moskega moti, ko se nasilje nad moskimi zminimalizira in se mu se potem od njega pricakuje, da bo kazal ne vem kaksno socustvovanje z nasiljem nad zenskami.

Če si kaj takega opazil od mene, mi prosim pokaži. Ja, ne moreš, ker tega ni.
Ne, moške ne moti, ker niti ne želijo, da se nasilje prepozna. Ker, oni bi, po svoje, brez kamer. Minimalizirajo sami. Ženske - no, jaz vsaj - pa tega ne želim-o.
A me razumeš?

Pika na i ::

Manu je izjavil:

Nasilje na splošno je vedno zaskrbljujoče. Dejstvo pa je, da so ženske bolj podvržene nasilju.

Zakaj?

Zato, ker se je s pojavom krščanstva, islama in tradicionalnih vrednost indijskih religij (torej pred okoli 2000 leti) pojavi ideja, da če se hočemo približati bogu, moramo zanikati materialno, telo, užitke ipd... Ker ženske ponavadi prevzamejo vlogo za skrb za materialno v družini (skrb za dom, hrano) in ker je predmet spolnega poželenja s strani moških in ker spolno poželenje odvrača moškega od 'razmišljanja o bogu', se zato ženska smatra za oviro na 'duhovni poti'.

Ženska je zato postala simbol za nekaj slabega, ničvrednega, pohujšljivega, primerjalo se jo je celo s hudičem, čarovnice, itd...

Ta mentaliteta se je razvijala zadnjih 2000 let in še danes je močno prisotna. Še posebej na vzhodu (deklice so nezaželjene, reže se klitorise, ženske se oblači v nepredušne obleke, ne smejo v javnost ali v svetišča oz. templja, niso imele pravice voliti in se vključevati v politiko, ne smejo se izobraževati, ponekod imajo manj pravic, kot moški, itd...).

Tega je žal še vedno veliko in zato ta svetovni dan.

Na zahodu je ženskam veliko bolje v primerjavi z vzhodom oz. na jugu (tudi odvisno od države). Zato ta dan moški na zahodu ne razumejo najbolje, ker se ne zavedajo, da zahod ni cel svet, je samo del sveta. Namreč svetovni dan proti nasilju nad ženskami je prav to svetovni dan. Drugod po svetu pa so ženske zares v slabem položaju. Največ populacije pa je prav na vzhodu in jugu sveta. Torej so ženske svetovno gledano res v slabšem položaju.


V bistvu si tole tako dobro napisal, da bi si sposodila in nalepila v prostor, v službi.
Ker obstaja tudi nasilje žensk nad ženskami, me zanima, če bi sploh dojele. In morda spremenile odnose tudi med sabo, vsaj malo.
Podpisala bi ga pa z moški.

tikitoki ::

Pika na i je izjavil:

tikitoki je izjavil:



O lej, sej razumes. Tudi moskega moti, ko se nasilje nad moskimi zminimalizira in se mu se potem od njega pricakuje, da bo kazal ne vem kaksno socustvovanje z nasiljem nad zenskami.

Če si kaj takega opazil od mene, mi prosim pokaži. Ja, ne moreš, ker tega ni.
Ne, moške ne moti, ker niti ne želijo, da se nasilje prepozna. Ker, oni bi, po svoje, brez kamer. Minimalizirajo sami. Ženske - no, jaz vsaj - pa tega ne želim-o.
A me razumeš?


Cetudi ti ne, mnogo ljudi, obeh spolov, to se vedno pocne.

Dvomim, da to drzi, ker niso vsi tipa xmetalic. Sam v druzbi, ki se iz teh moskih dela norca, kam tocno nej bi se, po tvoje, obrnili?

Veliko moskih, ki izvajajo nasilje, je bilo tudi samih zrtev nasilja. Sem preprican, da se nasilje ne bo nikoli zakljucilo, ce ne bo obravnavano celostno.

jype ::

tikitoki je izjavil:

Sam v druzbi, ki se iz teh moskih dela norca, kam tocno nej bi se, po tvoje, obrnili?
Na feministična gibanja, ki take moške sprejemajo z razumevanjem in podporo.

tikitoki je izjavil:

Veliko moskih, ki izvajajo nasilje, je bilo tudi samih zrtev nasilja. Sem preprican, da se nasilje ne bo nikoli zakljucilo, ce ne bo obravnavano celostno.
To drži, zato je pa vostoka nemogoče spreobrniti:

tikitoki ::

Pika na i je izjavil:

Manu je izjavil:

Nasilje na splošno je vedno zaskrbljujoče. Dejstvo pa je, da so ženske bolj podvržene nasilju.

Zakaj?

Zato, ker se je s pojavom krščanstva, islama in tradicionalnih vrednost indijskih religij (torej pred okoli 2000 leti) pojavi ideja, da če se hočemo približati bogu, moramo zanikati materialno, telo, užitke ipd... Ker ženske ponavadi prevzamejo vlogo za skrb za materialno v družini (skrb za dom, hrano) in ker je predmet spolnega poželenja s strani moških in ker spolno poželenje odvrača moškega od 'razmišljanja o bogu', se zato ženska smatra za oviro na 'duhovni poti'.

Ženska je zato postala simbol za nekaj slabega, ničvrednega, pohujšljivega, primerjalo se jo je celo s hudičem, čarovnice, itd...

Ta mentaliteta se je razvijala zadnjih 2000 let in še danes je močno prisotna. Še posebej na vzhodu (deklice so nezaželjene, reže se klitorise, ženske se oblači v nepredušne obleke, ne smejo v javnost ali v svetišča oz. templja, niso imele pravice voliti in se vključevati v politiko, ne smejo se izobraževati, ponekod imajo manj pravic, kot moški, itd...).

Tega je žal še vedno veliko in zato ta svetovni dan.

Na zahodu je ženskam veliko bolje v primerjavi z vzhodom oz. na jugu (tudi odvisno od države). Zato ta dan moški na zahodu ne razumejo najbolje, ker se ne zavedajo, da zahod ni cel svet, je samo del sveta. Namreč svetovni dan proti nasilju nad ženskami je prav to svetovni dan. Drugod po svetu pa so ženske zares v slabem položaju. Največ populacije pa je prav na vzhodu in jugu sveta. Torej so ženske svetovno gledano res v slabšem položaju.


V bistvu si tole tako dobro napisal, da bi si sposodila in nalepila v prostor, v službi.
Ker obstaja tudi nasilje žensk nad ženskami, me zanima, če bi sploh dojele. In morda spremenile odnose tudi med sabo, vsaj malo.
Podpisala bi ga pa z moški.


Delno se strinjam. Sam moras razumeti, da velik del sveta pac ne deli zahodne mentalitete, kot si jo opisal.
Na sreco je veliko programov, ki se ukvarjajo s temi problemi.

Sam se tudi moske genitalije pohablja. Ceprav se bo nasel kaksne ignoramus, ki bo krical, da to ni isto. Res je, to je splosno sprejeto v zahodni druzbi, ni to nekaj o cemer slisi iz tretjega sveta. Pa kaksne zahodnakinje, ki izjavijo, da one nebi spale z neobrezanim, ker je ogabno.
In ne, ne podpiram zenske genitalne mutilacije, prav grozno je. Sam tudi verjamem, da je popolnoma nesprejemljivo obrezovanje deckov.

Pika na i ::

tikitoki je izjavil:

Pika na i je izjavil:

tikitoki je izjavil:



O lej, sej razumes. Tudi moskega moti, ko se nasilje nad moskimi zminimalizira in se mu se potem od njega pricakuje, da bo kazal ne vem kaksno socustvovanje z nasiljem nad zenskami.

Če si kaj takega opazil od mene, mi prosim pokaži. Ja, ne moreš, ker tega ni.
Ne, moške ne moti, ker niti ne želijo, da se nasilje prepozna. Ker, oni bi, po svoje, brez kamer. Minimalizirajo sami. Ženske - no, jaz vsaj - pa tega ne želim-o.
A me razumeš?


Cetudi ti ne, mnogo ljudi, obeh spolov, to se vedno pocne.

Dvomim, da to drzi, ker niso vsi tipa xmetalic. Sam v druzbi, ki se iz teh moskih dela norca, kam tocno nej bi se, po tvoje, obrnili?

Veliko moskih, ki izvajajo nasilje, je bilo tudi samih zrtev nasilja. Sem preprican, da se nasilje ne bo nikoli zakljucilo, ce ne bo obravnavano celostno.

Ja, počnejo. A se ti zdi, da jaz sama lahko rešim to? Opozarjam pa lahko, iz svojega, ženskega pogleda.
Zakaj je tako narobe, če se v nekem delu ločimo, na moško in žensko stran in se čez čas združimo v eno borbo proti nasilju?

Če bi moški sami več opozarjali na nasilje, bi lahko preglasili delež tistih, ki se iz tega norčujejo.
Ženske so bile bolj uspešne v prepričevanju? Ja. Ampak to še ne pomeni, da tudi moški ne morejo biti. Le kakšne posebne želje ne vidim pri njih, zgleda kot da je lažje udrihat po ženskah, ki nočejo nasilja nad sabo.

Ne vem, kam se naj obrne moški, ker se s tem nisem nikdar srečevala. Mislim, da je Policija prva. Tudi kak SOS telefon verjetno.
Če se institucija posmehuje, ko nasilje prijavi moški, jo je treba pa izpostaviti.
In sva pri tem, da se moški ne želijo. Ker vedo, da bodo tarča. Ampak, tudi ženske so ( se brzdam, da ne pišem o farmacevtki).

Nobeno nasilje ni sprejemljivo, lahko napišem ob koncu dneva.

vostok_1 ::

Kam je zginla Hipatija btw?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Unknown_001 ::

Jaz opažam, da znajo biti ženske do drugih žensk neizprosno krute in privoščljive.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Markus386 ::

Manu je izjavil:


Na zahodu je ženskam veliko bolje v primerjavi z vzhodom oz. na jugu (tudi odvisno od države). Zato ta dan moški na zahodu ne razumejo najbolje, ker se ne zavedajo, da zahod ni cel svet, je samo del sveta. Namreč svetovni dan proti nasilju nad ženskami je prav to svetovni dan. Drugod po svetu pa so ženske zares v slabem položaju. Največ populacije pa je prav na vzhodu in jugu sveta. Torej so ženske svetovno gledano res v slabšem položaju.


Seveda, ampak v današnjem SJW svetu belim moškim ni družbeno dovoljeno kritizirat drugih kultur in verstev, oz v primeru kritik, takoj letijo obtožbe z seksizmom in rasizmom. Pa naj gre za pohabljanje otroških penisov, raznorazna pokrivala, raznorazne zakonske izjeme zaradi teh pokrival, itd. Pač, te ideje ne sodijo v našo zahodno družbo, in je določene stvari pač treba prepovedat (vsaj do 18. leta, paše potem samoplačniško... to predvsem leti na razna pohabljanja spolnih organov).

Meiniken je izjavil:

Jah, živimo v svetu dvojnih standardov. Nimaš kej. Ženske so bolj zaščitene, ker so po dafaultu šibkejše napram moškim. Majo pa tud svoje privilegije kot so varstvo otrok ob ločitvi npr.

Tisti ki se bojo šli SJW-je se bojo do konca življenja kregal, drugi pa bojo situacijo sprejel in se prilagodil.


Zakaj bi se sprejeli in prilagodili situaciji, ki nam škodi, samo na podlagi našega spola (pa ni direktno vezana na bingelj ali pomanjkanje binglja)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markus386 ()

Markus386 ::

Pika na i je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Pika na i je izjavil:

tikitoki je izjavil:



O lej, sej razumes. Tudi moskega moti, ko se nasilje nad moskimi zminimalizira in se mu se potem od njega pricakuje, da bo kazal ne vem kaksno socustvovanje z nasiljem nad zenskami.

Če si kaj takega opazil od mene, mi prosim pokaži. Ja, ne moreš, ker tega ni.
Ne, moške ne moti, ker niti ne želijo, da se nasilje prepozna. Ker, oni bi, po svoje, brez kamer. Minimalizirajo sami. Ženske - no, jaz vsaj - pa tega ne želim-o.
A me razumeš?


Cetudi ti ne, mnogo ljudi, obeh spolov, to se vedno pocne.

Dvomim, da to drzi, ker niso vsi tipa xmetalic. Sam v druzbi, ki se iz teh moskih dela norca, kam tocno nej bi se, po tvoje, obrnili?

Veliko moskih, ki izvajajo nasilje, je bilo tudi samih zrtev nasilja. Sem preprican, da se nasilje ne bo nikoli zakljucilo, ce ne bo obravnavano celostno.

Ja, počnejo. A se ti zdi, da jaz sama lahko rešim to? Opozarjam pa lahko, iz svojega, ženskega pogleda.
Zakaj je tako narobe, če se v nekem delu ločimo, na moško in žensko stran in se čez čas združimo v eno borbo proti nasilju?

Če bi moški sami več opozarjali na nasilje, bi lahko preglasili delež tistih, ki se iz tega norčujejo.
Ženske so bile bolj uspešne v prepričevanju? Ja. Ampak to še ne pomeni, da tudi moški ne morejo biti. Le kakšne posebne želje ne vidim pri njih, zgleda kot da je lažje udrihat po ženskah, ki nočejo nasilja nad sabo.

Ne vem, kam se naj obrne moški, ker se s tem nisem nikdar srečevala. Mislim, da je Policija prva. Tudi kak SOS telefon verjetno.
Če se institucija posmehuje, ko nasilje prijavi moški, jo je treba pa izpostaviti.
In sva pri tem, da se moški ne želijo. Ker vedo, da bodo tarča. Ampak, tudi ženske so ( se brzdam, da ne pišem o farmacevtki).

Nobeno nasilje ni sprejemljivo, lahko napišem ob koncu dneva.


Zakaj bi pa ločili, če gre za isto stvar? Če Boris udari Ano ali Ceneta, a je kaka razlika? Zakaj bi udarec obravnavali drugače? Ali pa če Ana udari Borisa ali pa Doro?

bajsibajsi ::

vostok_1 je izjavil:

Kam je zginla Hipatija btw?


Isce prijavne podatke na svoji acc trol listi.

FlyingBee ::

V živo še nisem videl nasilja nad žensko, tako da ne vem o čem toliko rompompona.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

LeQuack ::

FlyingBee je izjavil:

V živo še nisem videl nasilja nad žensko, tako da ne vem o čem toliko rompompona.


Jaz v Živo še nisem videl Trumpa, tako da ne vem o čem toliko rompompona. /facepalm

Sicer pa meni se zdi, da bi bil začetek že, da bi Slovenci manj pijančevali oz. poveličevali alkohol. Največ incidentov se zgodi ravno pod vplivom alkohola.
Quack !

jype ::

Markus386 je izjavil:

Seveda, ampak v današnjem SJW svetu belim moškim ni družbeno dovoljeno kritizirat drugih kultur in verstev, oz v primeru kritik, takoj letijo obtožbe z seksizmom in rasizmom.
Samo rasistom in seksistom uspe nekako izjaviti nekaj tako rasističnega in seksističnega, da se ljudje počutijo, kot da morajo povedat, da tako govorjenje ni prav.

Markus386 je izjavil:

Zakaj bi pa ločili, če gre za isto stvar?
Feministke pravijo, da ne smemo ločiti - ampak seksisti to zanikate, zraven pa ne pozabite omeniti, da so feministke itak vse grde.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FlyingBee ::

Prav ironično je, kako pika na i na koncu op posredno napiše, da pričakuje na forumu s pretežno moško populacijo, težave s takim postom. Seveda ne manjka jype s svojim verbalnim nasiljem in raptor 16, ki projicira dogajanje iz domače vasi na globalno raven. Ta tema je že kar sama po sebi nasilje nad 1 žensko in več moškimi, ki se med sabo nato spričkajo.

Vsaka 4. ženska se "spotakne", vsaka 5. mačka se utopi v vrečki za smeti, vsakega 20. ježa se povozi, vsakega 3. moškega vsaj enkrat v življenju po ta novem nekdo užali na forumu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FlyingBee ::

Moderatorji, jype je v tej temi zakrivil hudo kršitev pravil st foruma. Mogoče ne bo sankcij, ker je moški?

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

jype ::

FlyingBee je izjavil:

Moderatorji, jype je v tej temi zakrivil hudo kršitev pravil st foruma. Mogoče ne bo sankcij, ker je moški?
Prijaviti moraš v ustrezno temo in podati povezavo na sporočilo, ker sicer nikomur ni jasno, o čem govoriš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FlyingBee ::

Vidim, da si bile proti tebi že vse sankcije uvedene, tako da te nima smisla smiselno prijavljati, bodo že videli ta post, saj spremljajo temo. Ali pač ne?

Jaz skoraj vsak dan vidim nasilje nad psi, verjetno jih je več moškega spola, pso namreč, če je sploh smiselno glede na spol ločiti, ko se gre o nasilju. Uvedel bi dan boja proti nasilju nad psi obeh spolov in sicer ta dan bi vsi ljudje, ki so bili vsaj enkrat nasilni do žensk in bi radi še kdaj bili, nataknili ovratnico lastnikom psov in jih peljali na sprehod, smer poteka sprehoda bi seveda vsakič nakazali s poljubno močnim zategom vrvice in s tem ovratnice. Če bi tako peljali lastnico psa, bi bila win win situacija in svoja nagnjenja bi nasilneži do žensk že s tem potešili, lastnice psov pa bi tudi meni pokazale kaj je to nasilje nad ženskami.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

jype ::

FlyingBee je izjavil:

ta post
Kateri te je pa zmotil? Morda lahko jaz pomagam osvetliti, katero reč si narobe razumel?

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FlyingBee ::

A se tako bojiš, da ne bi slučajno pravilno razumel, da že v naprej sklepaš, da sem obratno?

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

jype ::

Vnaprej sklepam, da si narobe, ker jaz nikdar ne pozivam k nasilju.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FlyingBee ::

Tega ne veš, kaj pa, če si nekoga tako dobro demantiral na forumu, da ni videl več izhoda in je zaradi frustracije usekal žensko, ki ga je vsa že tečna vmes spat pošiljala. Moraš fantom na forumu tudi kaj prav dati, ker kar po naklučju noben nima prav v debati s tabo, noben.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

jype ::

Temu, kar zdaj počneš, se strokovno reče "grasping at straws".

Kdo ima prav, kdo pa ne, nima nobene povezave z mano.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FlyingBee ::

Za vse, ki se za nekaj zavzemajo, kar gre v vsakem primeru svojo pot, lahko rečemo, da delajo "grasping at straws". Ali imajo prav ali ne, pa nima povezave z nobenim od ostalih posameznikov

jype je izjavil:

Vnaprej sklepam, da si narobe, ker jaz nikdar ne pozivam k nasilju.

V tej temi si vse mačiste spodbudil k samomoru kot edinemu pravemu dejanju, ki jim ostane, če so res mačisti, le da rabijo dovolj poguma. Ampak, ok, to si po tvoje zaslužijo, če so mačisti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Gapi182 ::

jype je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Feminizem je že po imenu supremacističen.
Ravno toliko kot je vostok že po imenu ruski.

ne, ravno tako kot black lives matter. Identična situacija. Zato pa sta oba tam kjer sta.

jype ::

FlyingBee je izjavil:

V tej temi si vse mačiste spodbudil k samomoru kot edinemu pravemu dejanju, ki jim ostane, če so res mačisti, le da rabijo dovolj poguma. Ampak, ok, to si po tvoje zaslužijo, če so mačisti.
Ne, če so mačisti, si tega želijo: Da vsi, ki niso močni, umrejo. To je bistvo mačistične filozofije.

Gapi182 je izjavil:

ne, ravno tako kot black lives matter. Identična situacija. Zato pa sta oba tam kjer sta.
That's just fucking bullshit.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

dexterboy ::

Pika na i je izjavil:

Od moških bi si želela recimo več razumevanja. Zapisanega ali izgovorjenega.
Čestitati nekomu za uspeh, ni znak poveličevanja.
Če tako omalovaževalno pišeš o uspehu ženske, ti je to verjetno res težko razumet.

Od žensk bi si želel malo več spoštovanja... preizkušeno na lastni koži. Pa nisem nasilnež niti alkoholik ali kaj podobnega, s čimer bi me želela očrniti.
Žal, ampak hej, upanje obstaja.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

dexterboy ::

Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

gruntfürmich ::

v prispevku o demonstracijah me je hudo zmotil plakat z vsebino 'moški so za v smeti'.
takšnih excesov, ki so produkcija zafrustriranih seksistk, bi se morale ženske znebiti in jim prepovedati skupno nastopanje. takšne psihopatke iščejo samo konflikte in delajo težave!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Manu ::

Pika na i je izjavil:

V bistvu si tole tako dobro napisal, da bi si sposodila in nalepila v prostor, v službi.
Ker obstaja tudi nasilje žensk nad ženskami, me zanima, če bi sploh dojele. In morda spremenile odnose tudi med sabo, vsaj malo.
Podpisala bi ga pa z moški.

Lahko, če želiš. Lahko tudi popraviš kakšne slovnične napake.


FlyingBee je izjavil:

V živo še nisem videl nasilja nad žensko, tako da ne vem o čem toliko rompompona.

Se dogaja in to kar v precejšnji meri po svetu. V Sloveniji je (v primerjavi s svetom) za ženske dober prostor, ampak ni popoln. Ne veš kaj se dogaja za štirimi stenami. Lahko, da si sam zaslepljen s slepilom o 'kaj je pravilen odnos moškega do ženske' in nasilja ne prepoznaš.


Markus386 je izjavil:

Seveda, ampak v današnjem SJW svetu belim moškim ni družbeno dovoljeno kritizirat drugih kultur in verstev, oz v primeru kritik, takoj letijo obtožbe z seksizmom in rasizmom. Pa naj gre za pohabljanje otroških penisov, raznorazna pokrivala, raznorazne zakonske izjeme zaradi teh pokrival, itd. Pač, te ideje ne sodijo v našo zahodno družbo, in je določene stvari pač treba prepovedat (vsaj do 18. leta, paše potem samoplačniško... to predvsem leti na razna pohabljanja spolnih organov).

Se strinjam s tem. Na zahodu imamo drugačne probleme, kot na vzhodu in jugu. To je treba razumeti.
Sam sem mnenja, da pri nas na zahodu fetiširamo ljudi v vzhoda in juga in jim dovolimo 'svobodo', tudi tistih prepričanj, ki jim jemljejo svobodo in od katerih bežijo. Dejansko so ženske iz bližnjega vzhoda v Evropi podvržene enakemu obnašanju od svojih ljudi in tudi tu nimajo svobode, ki jo uživajo Evropejke. Ta Ted govor to potrjuje.
Opozarjanje na problem mentalitete iz bližnjega vzhoda, ki ne daje ženskam pravo mesto se pri nas razume kot sovražni govor ali fobija. Vidim, da se tudi to dogaja.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

Machete ::

Bogi kyzer, sam in izgubljen v 21. stoletju, ne razume več sveta okoli sebe in se ne more sprijaznit, da ni 'pravega' načina življenja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

Absolutno, ker ne bodo desni ekstremni nafopani debili in se z drugimi in njihovmi življenji ne bodo ubadali.
#stotisočibrezdokumntovčezslovenskenjivemivnemčijiparabimoosebno
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

Še pol ure pa se vam sestre in pazniki rotirajo z izmeno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

LeQuack ::

Recimo na Wikipedijo bi lahko za tipičnega Slovenca dali tale članek:
https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...
Quack !

hamez66 ::

LeQuack je izjavil:

Recimo na Wikipedijo bi lahko za tipičnega Slovenca dali tale članek:
https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...



Mogoče si ti tak, zato ti predlagam obisk psihiatra. Mogoče bi šlo tudi, če bi te naučili osnov matematike in statistike ter seveda strpnosti.

Bolj tipično je, da Slovenci radi pljuvate po drugih Slovencih, to pa zato, ker ste pač otročji.

Unknown_001 ::

Po Slovencih povečini pljuvajo samo "sŁovenaci"
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

LeQuack ::

Found the alcoholics.
Quack !

Unknown_001 ::

LeQuack je izjavil:

Found the alcoholics.


Če jih ne moreš premagati, se jim pridruži.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

Unknown_001 je izjavil:

Po Slovencih povečini pljuvajo samo "sŁovenaci"
Podatki ne podpirajo tvoje ugotovitve.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa: Naslije v partnerskih zvezah

Oddelek: Šola
132227 (1702) alexa-lol

Več podobnih tem