» »

Znamenje

Znamenje

1 2
3
»

c3p0 ::

Reycis je izjavil:

Že ko pogledaš njihovo tretiranje črncev se takoj vidi njihov supremacizem na vsakem koraku: z njimi govorijo kot z otroki ali pa naprimer kampanja "voter id is racist" s čimer se nmiguje na to, da si črnci niso sposobni uredit dokumentov


Vrhunec je bil, ko so odprli neko gostilno le za ne-belce. A dvomim, da so v svoji zblojenosti sploh pogruntali, kaj so naredili.

Hypathia ::

111111111111 je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Sem ti že večkrat pojasnila, da ne gre za moja osebna stališča ampak objektivno preverljiva dejstva, ampak če raje živiš v zablodi pač živi v njej.

Naj te postavim na laž s tvojo lastno izjavo. Tole je osebno stališče:

Hypathia je izjavil:

Ženske, ki jih omenjaš, so morda res več dosegle, so starejše...ampak če niso sposobne razumeti družbenega konteksta in njegovega vpliva na njihova življenja pač še niso intelektualno in osebnostno dozorele.


Ki z realnostjo nima nobene veze.

Zate so torej ljudje, ki ne razumejo družbenega dogajanja in kako vpliva nanje, kljub temu inteligentni? No, imaš pač nizke standarde za inteligenco, kar je seveda izključno tvoje osebno stališče.

111111111111 je izjavil:

Ko sem ti predstavil statistiko pri ločitvah, si gladko vse zanikala kot laž. Nisi predstavila nobenih dejstev, ampak le lastni napuh vsevednosti, kar je pri modernih feministkah že kar stereotip.

No, tvoj prvi stavek je pa defakto čista izmišljotina. Celo eksplicitno sem povedala, da je statistika verodostojna, vendar ne za vprašanje o katerem sva midva debatirala, ko je bila v nadaljevanju predstavljena dejansko relevantna statistika, ki je ovrgla tvoje trditve, si pa kot jagenjček umolknil.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Hypathia ::

GupeM je izjavil:


Seveda, ljubica moja, ko se zmeša ženski, gre za psihične težave. Ko se zmeša moškemu, gre za zdravega moškega.

Ženska je par dni pred umorom bila odpuščena s psihiatrije ampak seveda od moških ne moremo zahtevati, da bi potrpežljivo skrbeli za svoje bolne žene, ko enkrat niso več sposobne opravljati patriarhalno določene vloge, se jih lahko mirno zavrže, z zapustitvijo ali s krepelom po glavi, in to brez pretiranega obsojanja okolice.

GupeM je izjavil:

Sorry, ampak resnično si zabita. Tudi ti imaš psihične težave. Najdi si pomoč, preden te kakšen moški z drvom pretepe, ker ga boš ti pripravila do tega.

Na vašo žalost nihče ne bo dobil priložnosti za kaj takega, bodisi ste nasilneži, bodisi njihovi apologeti, v vsakem primeru pa nevredni moje pozornosti.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

111111111111 ::

Hypathia je izjavil:


No, tvoj prvi stavek je pa defakto čista izmišljotina. Celo eksplicitno sem povedala, da je statistika verodostojna, vendar ne za vprašanje o katerem sva midva debatirala, ko je bila v nadaljevanju predstavljena dejansko relevantna statistika, ki je ovrgla tvoje trditve, si pa kot jagenjček umolknil.

Žal tvoja interpretacija statistike ne velja, kot verodostojen dokaz, pa če se še tako prepričuješ. Drugače pa jagnje obmolkne, ko se počuti varno. Očitno je bil moj argument prepričljiv in tvoj neobstoječ zato sem obmoknil, ker sem dokazal svoj prav, ni bilo potrebe po nadaljni debati, ker si imela itak narobe.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Hypathia ::

Ne, imela sem prav in to lahko vsak trenutek preveri vsak funkcionalno pismen človek.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

111111111111 ::

Hypathia je izjavil:

Ne, imela sem prav in to lahko vsak trenutek preveri vsak funkcionalno pismen človek.

Mah trenutke ko si imela prav bi lahko preštel na prste 1 roke in zgornji sigurno ne sodi med njih. Nisi neumna, samo premalo življenjskih izkušenj imaš, zato večkrat zabluziš. Čez nekaj let boš odlična gospodinja in mati. Tvoja militantnost pa bo počasi utonila v pozabi. Mladost je norost.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

GrX ::

c3p0 je izjavil:

Modrica, ali oblikovanje otroka v maminega sinka, ki nikoli ne bo prav samostojen? Kaj je huje?

Nevem kakšne kolege in znance imaš ti okoli sebe...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

tikitoki ::

Hypathia je izjavil:

GupeM je izjavil:


Seveda, ljubica moja, ko se zmeša ženski, gre za psihične težave. Ko se zmeša moškemu, gre za zdravega moškega.

Ženska je par dni pred umorom bila odpuščena s psihiatrije ampak seveda od moških ne moremo zahtevati, da bi potrpežljivo skrbeli za svoje bolne žene, ko enkrat niso več sposobne opravljati patriarhalno določene vloge, se jih lahko mirno zavrže, z zapustitvijo ali s krepelom po glavi, in to brez pretiranega obsojanja okolice.

GupeM je izjavil:

Sorry, ampak resnično si zabita. Tudi ti imaš psihične težave. Najdi si pomoč, preden te kakšen moški z drvom pretepe, ker ga boš ti pripravila do tega.

Na vašo žalost nihče ne bo dobil priložnosti za kaj takega, bodisi ste nasilneži, bodisi njihovi apologeti, v vsakem primeru pa nevredni moje pozornosti.


Zakaj se potem pritozujes, ko moski, pri zmanjsani pristevnosti, ogroza ali poskoduje zensko? Zakaj tvoje izjeme veljajo zgolj za zenske?

GupeM ::

Hypathia je izjavil:

v vsakem primeru pa nevredni moje pozornosti.

Tukaj iščeš pozornost kot stara prostitutka, pa praviš da smo je nevredni.

Ali se odstrani s foruma, ali pa ne laži.

poweroff ::

V glavnem, dejstvo je, da so pri Društvu očetov razkrinkali laž o 90%.

Je pa res, da je to dejstvo za marsikoga boleče. :))
sudo poweroff

c3p0 ::

GrX je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Modrica, ali oblikovanje otroka v maminega sinka, ki nikoli ne bo prav samostojen? Kaj je huje?

Nevem kakšne kolege in znance imaš ti okoli sebe...


Jaz? Odlične, brez primerov nasilja. Je pa nekaj alkoholizma, kot povsod po SLO.

buttcrack ::

V Sloveniji se temu ne reče alkoholizem, ampak ljubiteljsko uživanje alkohola :)

Hypathia ::

GupeM je izjavil:

Hypathia je izjavil:

v vsakem primeru pa nevredni moje pozornosti.

Tukaj iščeš pozornost kot stara prostitutka, pa praviš da smo je nevredni.

Ali se odstrani s foruma, ali pa ne laži.


Ti si tisti, ki daješ pozornost "stari prostitutki", tko da, ali se odstrani iz teme ali pa nehaj lagati.

111111111111 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Ne, imela sem prav in to lahko vsak trenutek preveri vsak funkcionalno pismen človek.

Mah trenutke ko si imela prav bi lahko preštel na prste 1 roke in zgornji sigurno ne sodi med njih. Nisi neumna, samo premalo življenjskih izkušenj imaš, zato večkrat zabluziš. Čez nekaj let boš odlična gospodinja in mati. Tvoja militantnost pa bo počasi utonila v pozabi. Mladost je norost.

To morda velja za moške, ki se z leti umirijo, se jim znižajo nivoji testosterona, pri ženskah je ravno obratno, z leti postajajo vse bolj odločne in borbene, tako da, je kar je.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

poweroff ::

Se pravi postanejo z leti še bolj nasilne, kot so že sicer? :))
sudo poweroff

GupeM ::

Hypathia je izjavil:

Ti si tisti, ki daješ pozornost "stari prostitutki", tko da, ali se odstrani iz teme ali pa nehaj lagati.

Seveda, jaz sem dober človek. Ker vem da rabiš pozornost (jo iščeš med samimi moškimi), ti jo seveda naklonim.

Hypathia ::

Jaz sem nedvomno še veliko boljši človek od tebe zato te tudi uradno odvezujem kakršnekoli obveznosti po izkazovanju pozornosti, velja tudi za ostale sotrpine.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

c3p0 ::

Nisi, mogoče pa kdaj postaneš, če si mlad, še imaš mnogo časa, da sprevidiš svoje zmote in da svet ni črno bel.

Hypathia ::

c3p0 je izjavil:

Nisi, mogoče pa kdaj postaneš, če si mlad, še imaš mnogo časa, da sprevidiš svoje zmote in da svet ni črno bel.


Nah, I'm good.

If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

tikitoki ::

Petke za poudarjanje postave in riti:). Ocitno te patriarhat pocasi navaja na primerno obnasanje:9.

Gagatronix ::

Clovek bi rad spremenil spol v zensko, pa mu je zupnik opral mozgane, zato se pa po forumih pretvarja da je baba. :))

showsover ::

Zagotovo sem vsaj milijonkrat boljši človek od vas vseh.
Pa skromen tudi.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prijava psihičnega nasilja žene (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1139067 (5726) Hypathia
»

25.november - dan boja proti nasilju nad ženskami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10914724 (9163) Hypathia

Več podobnih tem