» »

Novi Renault 5

Novi Renault 5

zmaugy ::

Ravnokar sem naletel na tole, nikoli nisem bil Renault ljubitelj, ampak tole bi pa kupil:



Kaj pravite?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kixs ::

Ko bos videl ceno, te bo pa minilo :lol:

val46 ::

Ja, pa mal bolj bi se pa vseeno lahko potrudili z grafično zasnovo, če že niso sposobni pravega prototipa izdelat. Tu zgleda kot da bi gledal grafiko iz kakega NFS iz pred 10 let.

Wrop ::

Ne vem zakaj morajo pogrevati te stare modele.

Blinder ::

Ce se samo spomnem, kaksen zvok je imel R5, brr ugly ugly ugly
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

;-) ::

Prvi avto ob katerem sem pomislil da bi p morda imel čisto nov avto. In bom!

Taip4n ::

val46 je izjavil:

Ja, pa mal bolj bi se pa vseeno lahko potrudili z grafično zasnovo, če že niso sposobni pravega prototipa izdelat. Tu zgleda kot da bi gledal grafiko iz kakega NFS iz pred 10 let.

Haha, sam res. Manjka samo še neonka pod avtomobilom. Francozi...

Koraaz ::

Meni osebno mi je original petica iz 90ih oblikovalsko veliko bolj všeč.

Bi pa v primerjavi s cliotom raje vzel sodobno petico, če bi imel ta 2 avta na razpolago.

Me pa na hitro tale petica spominja na Suzuki Swift.

Kvinta ::

To na žalost niti malo ne spominja na Renault 5 lol
A.C.A.B

Hemi426 ::

To je samo marketing z imenom modela, da vzbudi neko nostalgijo pri ljudeh.
Ker ravno ljudje, ki so v mladosti vozili 5ko so sedaj pri finančni zmožnosti za to EV 5ko, ki bo vsaj 25+k.

Sam si raje kupim originalno 5ko.

shadeX ::

Wrop je izjavil:

Ne vem zakaj morajo pogrevati te stare modele.


Ker je bila stara petka uspešnica in ima že ime.

Kvinta je izjavil:

To na žalost niti malo ne spominja na Renault 5 lol


Ob 100m vidljivosti skozi meglo na 50km se vidi da je podobno stari petki.

zmaugy ::

Definitivno spominja na petko. Samo tale bi morala biti deluxe verzija in poskočna kot pes. Ni dvoma, da za takšen avto je prostor na trgu.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

AndrejS ::

To je samo prototip. Morda sploh ne bodo izdelali tega. Prototip nikoli ni enak potem serijskemu vozilu

HotBurek ::

Digitalni garbič v sprešanih smeteh, zapakiran pod starim imenom.


Če iščeš kvaliteten in okolju prijazen avto za po mestu, je pežo s ceno 16k/13k tu:

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta...

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta...


Dovolj je prešanih smeti vseh možnih oblik iz uvoza. Čas je, da se prešalta na kvaliteto.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

zmaugy ::

HotBurek je izjavil:

Digitalni garbič v sprešanih smeteh, zapakiran pod starim imenom.


Če iščeš kvaliteten in okolju prijazen avto za po mestu, je pežo s ceno 16k/13k tu:

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta...

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta...


Dovolj je prešanih smeti vseh možnih oblik iz uvoza. Čas je, da se prešalta na kvaliteto.


A peugeot je pa domača firma? Kolikor se spomnim so petko delali tudi v Revozu.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Hemi426 ::

zmaugy je izjavil:

Definitivno spominja na petko. Samo tale bi morala biti deluxe verzija in poskočna kot pes. Ni dvoma, da za takšen avto je prostor na trgu.


Ah, niti malo ni podobna.

DamijanD ::

Kaj pa je bila original petka? GTS (dvojni vplinjač), GTE (1.7 mašina od 21ke če se ne motim), GT turbo (legenda)

WizzardOfOZ ::

GTX je bila 1.7 in brez neke hude opreme, GTE je bila pa baccara (z vso opremo, usnjenimi sedeži in klimo).

Sem imel GTE in potem GT Turbo (1.4 turbo). Oboje je bilo zanimivo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

Vau, tega bi pa z veseljem kupil.

njyngs ::

zmaugy je izjavil:

Definitivno spominja na petko. Samo tale bi morala biti deluxe verzija in poskočna kot pes. Ni dvoma, da za takšen avto je prostor na trgu.

Glede na to, da bo električna bi znala bit poskočna. Velika tudi ne bo, tako da teža tudi ne bo preveč problem.

RoccoC ::

Da ne bo tako kot Honda E, 40k pa 100km dosega...Drugače pa lepa, meni je petka bila vedno všeč na zunaj. Ja je zelo podobno petki.

Wrop ::

shadeX je izjavil:


Ker je bila stara petka uspešnica in ima že ime.


5 milijonov prodanih v 25 letih. Ni posebej slabo, nek presežek pa tudi ne. Ime je imela 25-35 let nazaj, se pravi, tega imena se spomnijo tisti, ki so že z eno nogo v upokoju. Dvomim, da je avto namenjen 50 letnikom.

Ob tem, da že imajo en BEV - zoe, komu je to namenjeno? Bolj je oglat, lahko bi predpostavil, da bolj ciljajo na moški del populacije. Kam se bodo cenovno postavili, da ne bodo direktno napadli zoe in električnega twinga? Avstrijske cene el. twinga so 20-25k, zoe pa 30-40k. Lahko zbašeš enega vmes med 25-35k.

Po videnem je renaultu zmanjkalo svežih idej. Od Eolab (2014) koncepta za B segment smo do l. 2021 dobili štiri kolesa in volan. Od te petke, pa verjetno še niti tega ne.

WizzardOfOZ ::

Napačno gledaš na zadevo. Mini, fičo, Renault alpine,...? To so vse tok stare zadeve. Pa so sedaj uspešnica.
Še počakamo da citroen dianco al pa spačka naredi.

Avstrijske cene el. twinga so 20-25k

Pri nas ga pa za 11k dobiš.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Wrop ::

Mini, fiat 500, to so dokaj nišne zadeve. Precej malo jih vidiš. Alpine nisem še nikoli videl na cesti. Fiat 500 bi še lahko rekel, da jim je uspelo - so uspešnice, ampak renault ima že el. twingo.

Pri nas se začnejo po ceniku pri 20k €. Na Avto.net so najcenejše ponudbe po 13k € z vključeno 4,5k € subvencijo. Avto brez klime. Če hočeš klimo je 14+k €.

WizzardOfOZ ::

Wrop je izjavil:

Mini, fiat 500, to so dokaj nišne zadeve. Precej malo jih vidiš. Alpine nisem še nikoli videl na cesti. Fiat 500 bi še lahko rekel, da jim je uspelo - so uspešnice, ampak renault ima že el. twingo.


R5 GT Turbo je bila uspešnica, pa še konkretno je šel tist avto. Sem jih kar nekaj tisoč kilometrov naredil z njim. Twingo pa ni uspešnica. Vsaj zame ne.

Wrop je izjavil:


Pri nas se začnejo po ceniku pri 20k €. Na Avto.net so najcenejše ponudbe po 13k € z vključeno 4,5k € subvencijo. Avto brez klime. Če hočeš klimo je 14+k €.


Ja, imaš prav, cena je višja, ker je od 1.1.2021 manjša subvencija. Konec leta si ga dobil za 11.5k, ker je bilo toliko subvencije, sedaj je pa 13k.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

WizzardOfOZ ::

Če bi bila taka, bi bila pa že zanimiva. Ima nekaj detajlov, ki jih je imela R5 MAXI
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Raptor F16 ::

HotBurek je izjavil:



Dovolj je prešanih smeti vseh možnih oblik iz uvoza. Čas je, da se prešalta na kvaliteto.


Al pa če bi si enkrat za spremembo kupili nov avto namesto rabljenega.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

WizzardOfOZ ::

Res je, vi kr kupujte nove. Čim več jih kupite. Da bom jaz imel večji izbor rabljenih.
Nakup novega avto je zame največja bedarija. Mogoče bi se odločil za kaj takega, če bi ga imel potem 10 ali več let. Ampak toliko časa ne mislim enega avta voziti. Se ga po dveh treh letih naveličam in zamenjam. Zato je že bolje vzet par let starega, dobro ohranjenega za samo tretjino cene novega. Ker potem v treh nadaljnih letih izgubiš mogoče tretjino cene nakupa, kar pa pri par jurjih ni neka huda izguba.

Da bi pa za avto dal 30k ali več, je pa sploh bedarija. Ker sva dva, rabiva dva avta. Za ceno 60k (30k na avto) pa dobim apartma na morju. Kar je veliko bolje od kosa pleha, ki ga večina tako obožuje.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Meizu ::

Lepše felge daš gor ker to je dizajn za kur**, pa da ni glih rumene barve in imaš strup :)

Raptor F16 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Res je, vi kr kupujte nove. Čim več jih kupite. Da bom jaz imel večji izbor rabljenih.


A glih ti kurac si se v prejšnji temi hvalil kako si po naročilu kupil novega XV-ja za 32 jurjev.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

WizzardOfOZ ::

To bi pa rad videl, kje sem napisal. Jaz sem kupil skoraj novega -> rabljenega. Moj drugi avto v življenju, ki ima pod 100k kilometrov.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Top sport family car (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13912134 (7917) Reaper
»

VW Golf 8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12615899 (12067) krucymucy
»

SUV za 25000€? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
508970 (5951) negot
»

Operativni leasing za fizične osebe

Oddelek: Na cesti
4610091 (9442) Utk
»

Audi Q7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8617753 (15226) sandmat

Več podobnih tem