» »

Avto do 3k - 8000NM

Avto do 3k - 8000NM

max00slo ::

Kakšni predlogi za avtomobil v tem rangu? Gledam in je vse skupaj zelo žalostno :) Niti ne vem kaj bi se vzelo - gre se za avto ki bi bil "rezerva", vsak dan mogoče par km ampak vseeno bi bil dolgoročni nakup...

Edino kar je nujno je da ima 5 vrat (občasen prevoz otroka). Kilometrina nad 200000 me odvrača ampak za ta denar ni neke izbire. ESP marsikateri avto nima, ampak ok, žena se ne pelje tako dinamično. Ter zaželeno da je iz Dolenjske regije... ne da se mi izgubljati časa z 2 urnimi vožnjami po Slo kjer na koncu pokažejo drug avto :)

90% avtomobilov na avtonetu, fb, bolha... je ali od švercerjev ali "naših". Nekako me sodelovanje s temi ne zanima. 5% jih je precenjenih. 5% je pa odličnih ampak jih moraš res "trofit".

Kakšen predlog za avto? :)
Si non confectus, non reficiat.

WizzardOfOZ ::

A to je rang med 3 in 8k?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

KAVINSKY ::

Če gledaš VW dizle verjetno res ni neke izbire.

Clio 3, Corsa D, Ignis, Panda, C3... ni da ni. Zanimiva sta Panda in Ignis, ker dobiš 4x4 pogon, če imate sneg ali za dostop do gozda.

MadIggy ::

Varjanta so tudi Toyote, ki imajo klasične atmosferske bencinarje. kaj takega: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

WizzardOfOZ ::

Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

misticnimrk ::

Po opisu sodec, rabis enega malcka.
Za denar in potrebe dobiš kar nekaj zadetkov na avto.net (svoje želje/omejitve lahko enostavno poklikaš).

Na kratko: Clio ali Megane, 206 ali 207, C3, Jazz, Fiesta, Corsa, i20 ali Getz.
To je nekako to.

WizzardOfOZ ::

Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

d_DJ ::

MadIggy ::

WizzardOfOZ je izjavil:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

LPG za 5km na dan? Predvidevam, da je tole šala. 8-O

hojnikb ::

itk, v teh dneh niti na plin nebo prklopo.
#brezpodpisa

WizzardOfOZ ::

Sej ga ne rabiš vklapljat, se pač voziš na bencin, gre bolj za zanesljivost, ker bo avto stal, pa ni lih prijetno, da ko ga nujno rabiš, ti avto ne vžge.

Naša mat ima isti avto, samo od druge znamke (daihatsu sirion - ista oblika, isti motor, ker je skupaj s subarujem delan in je razlika samo v znački). Samo mat ima 2005 letnik.
V njenem lastništvu samo redni servisi in en izredni - alternator je odpovedal, 50€ popravilo pri lokalnem avtoelektričarju, pa zamenjat je bilo treba sklopko - 130€, drugega nič. Servis pride okol 35€ če sam delaš brez svečk (svečke so iridium, tako da jih menjaš na 60k), s svečkami pa 85€.
Avto dela tam okol 5km na dan, pa mogoče enkrat na mesec kakih 80km v kosu.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

max00slo ::

WizzardOfOZ je izjavil:

A to je rang med 3 in 8k?

Do 3k. 8000 Novo mesto zaželjeno :)
Si non confectus, non reficiat.

donvito ::

max00slo je izjavil:

Kakšni predlogi za avtomobil v tem rangu? Gledam in je vse skupaj zelo žalostno :) Niti ne vem kaj bi se vzelo - gre se za avto ki bi bil "rezerva", vsak dan mogoče par km ampak vseeno bi bil dolgoročni nakup...

Edino kar je nujno je da ima 5 vrat (občasen prevoz otroka). Kilometrina nad 200000 me odvrača ampak za ta denar ni neke izbire. ESP marsikateri avto nima, ampak ok, žena se ne pelje tako dinamično. Ter zaželeno da je iz Dolenjske regije... ne da se mi izgubljati časa z 2 urnimi vožnjami po Slo kjer na koncu pokažejo drug avto :)

90% avtomobilov na avtonetu, fb, bolha... je ali od švercerjev ali "naših". Nekako me sodelovanje s temi ne zanima. 5% jih je precenjenih. 5% je pa odličnih ampak jih moraš res "trofit".

Kakšen predlog za avto? :)

KLIK
vsi v tvojem koncu, odloči se pa sam.

</head> ::

Sem mislil, da iščeš nekaj za 8000 nadmorske.

Horas ::

mogoče misli OP 8000njutnmetrov :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

matobeli ::

max00slo je izjavil:

ne da se mi izgubljati časa z 2 urnimi vožnjami po Slo kjer na koncu pokažejo drug avto :)


Bolj kot greš proti vzhodu manj šans je da bo avto čisto drug kot na sliki ;)

Un Justi dobro zgleda, LPG se bo priklopil po 2km ko bo zunaj -10, poleti ga pa praktično štartaš lahko na plin. Zavarovanje in cestnina bo praktično zastonj. Pri gorivu sicer ne bo hudega prihranka, ampak še vedno bolj plačat 40% manj tudi če to pomeni 100eur letno (free vinjeta!)

bauci ::

Poštna številka 8000 - Novo mesto :)

zobnik ::

do 3 jurje nič pametnega, stare jajca letnik 2008 z 250.000km in ceno 2500 evrov, hvala lepa nikol.

Blinder ::

Jaz imam eno tako staro jajce in sem navdusen nad njim.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

d4vid ::

Blinder je izjavil:

Jaz imam eno tako staro jajce in sem navdusen nad njim.



Jaz mam 2005 letnik, kupljen 2 leti nazaj za 7k, pa sem navdušen nad njim. Pa se gre za hatchbacka francoske znamke.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Raptor F16 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

A to je rang med 3 in 8k?


8000 je poštna številka za Nm.

I guess gleda na tem območju.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Utk ::

d4vid je izjavil:

Blinder je izjavil:

Jaz imam eno tako staro jajce in sem navdusen nad njim.



Jaz mam 2005 letnik, kupljen 2 leti nazaj za 7k, pa sem navdušen nad njim. Pa se gre za hatchbacka francoske znamke.

Sej prav da si. Če so te že nategnli za 4 jurje.

Horas ::

d4vid je izjavil:

Blinder je izjavil:

Jaz imam eno tako staro jajce in sem navdusen nad njim.



Jaz mam 2005 letnik, kupljen 2 leti nazaj za 7k, pa sem navdušen nad njim. Pa se gre za hatchbacka francoske znamke.


jaz imam 2005 letnik kupljen 2 leti nazaj za 900eur, zmagam! gre ko namazan, nobenih problemov.

ti si ga pa res bixnu za 15let star avto 7k eur :O pol se pa hvališ s francozom :))
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

WizzardOfOZ ::

zobnik je izjavil:

do 3 jurje nič pametnega, stare jajca letnik 2008 z 250.000km in ceno 2500 evrov, hvala lepa nikol.


Vsakemu svoje. Sem kupil avto z 290.000 kilometri in šel z njim na 10.000km dolgo potovanje za 3 tedne. 2 zluknjani gumi in udarjen izpuh (nabil sem na eno skalo z izpuhom) je bilo vse kar je bilo narobe. Pa sem moral vmes na potovanju menjat zračne filtre vsak dan, ker sem se vozil po puščavi.

Prejšnji avto sem prodal z malo nad 400.000 kilometrov. Ta avto je delal vsaj 2x na leto po 10.000km dolge raide brez problemov, pa je prevozil celo evropo, severni del afrike,.... (edino na islandiji ni bil).
Ko sem prišel z zadnjega raida nazaj, se vložil 2000€ v novo podvozje (kompletno vse menjano - amortizerji, vse puše, vsi ležaji, roke, linki, stabilizatorji,...) in ga naredil za potovalno vozilo. In takrat se je našel človek, ki je to vozilo hotel in ponudil dovolj zanj, da sem ga prodal.
In sedaj delam novo potovalno vozilo. Malo manjše, z malo manj placa, ampak z manjšim motorjem in s tem z manjšo porabo. Oprema bo pa zelo podobna kot na prejšnjem. In če nas odprejo pred poletjem, grem z njim na islandijo za 3 tedne.

Meni osebno kilometri niso tako važni, kot ohranjenost vozila. Lahko se je človek pol milijona kilometrov vozil samo na dolge relacije, pa bo avto ohranjen izredno dobro. Lahko pa je človek naredil samo 50.000 kilometrov, ampak v vsakdanjih kolonah, kjer je za 10km vsak dan potreboval eno uro za v eno smer, pa bo avto izgledal dobro, ampak motor bo pa poraz.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

d4vid ::

Horas je izjavil:

d4vid je izjavil:

Blinder je izjavil:

Jaz imam eno tako staro jajce in sem navdusen nad njim.



Jaz mam 2005 letnik, kupljen 2 leti nazaj za 7k, pa sem navdušen nad njim. Pa se gre za hatchbacka francoske znamke.


jaz imam 2005 letnik kupljen 2 leti nazaj za 900eur, zmagam! gre ko namazan, nobenih problemov.

ti si ga pa res bixnu za 15let star avto 7k eur :O pol se pa hvališ s francozom :))


Čist super je, niti ni preplačan. Sem ga kupil s svojim denarjem, za sebe. Res ni za hvalit, glede na to da je megan. Če bi še enkrat kupoval, bi mogoče doplačal kazga jurja pa kupil letnik novejšega, s zaporo diferenciala, drugače je pa avto bomba. Ni se pa za hvalit in kurčit, ker mercedes/bmw/audi pa res ni.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

matobeli ::

Od kdaj ima pa navaden Megan zaporo?

Utk ::

d4vid je izjavil:

Horas je izjavil:

d4vid je izjavil:

Blinder je izjavil:

Jaz imam eno tako staro jajce in sem navdusen nad njim.



Jaz mam 2005 letnik, kupljen 2 leti nazaj za 7k, pa sem navdušen nad njim. Pa se gre za hatchbacka francoske znamke.


jaz imam 2005 letnik kupljen 2 leti nazaj za 900eur, zmagam! gre ko namazan, nobenih problemov.

ti si ga pa res bixnu za 15let star avto 7k eur :O pol se pa hvališ s francozom :))


Čist super je, niti ni preplačan. Sem ga kupil s svojim denarjem, za sebe. Res ni za hvalit, glede na to da je megan. Če bi še enkrat kupoval, bi mogoče doplačal kazga jurja pa kupil letnik novejšega, s zaporo diferenciala, drugače je pa avto bomba. Ni se pa za hvalit in kurčit, ker mercedes/bmw/audi pa res ni.

Če ni ravno megan RS, si ga preplačal za 3 do 4 jurje. To je dejstvo.

Raptor F16 ::

d4vid je izjavil:

Horas je izjavil:

d4vid je izjavil:

Blinder je izjavil:

Jaz imam eno tako staro jajce in sem navdusen nad njim.



Jaz mam 2005 letnik, kupljen 2 leti nazaj za 7k, pa sem navdušen nad njim. Pa se gre za hatchbacka francoske znamke.


jaz imam 2005 letnik kupljen 2 leti nazaj za 900eur, zmagam! gre ko namazan, nobenih problemov.

ti si ga pa res bixnu za 15let star avto 7k eur :O pol se pa hvališ s francozom :))


Čist super je, niti ni preplačan. Sem ga kupil s svojim denarjem, za sebe. Res ni za hvalit, glede na to da je megan. Če bi še enkrat kupoval, bi mogoče doplačal kazga jurja pa kupil letnik novejšega, s zaporo diferenciala, drugače je pa avto bomba. Ni se pa za hvalit in kurčit, ker mercedes/bmw/audi pa res ni.


Za 13 let starega megana si dal 7 jurjev ? Pa ti si nor.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

D3m ::

Kako prosim?

Megana.....ste prepričani, da ni Mercedesa vzel?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Aston_11 ::

7 jurjev so bili novi. No 10 pa menda res.

d4vid ::

Utk je izjavil:

d4vid je izjavil:

Horas je izjavil:

d4vid je izjavil:

Blinder je izjavil:

Jaz imam eno tako staro jajce in sem navdusen nad njim.



Jaz mam 2005 letnik, kupljen 2 leti nazaj za 7k, pa sem navdušen nad njim. Pa se gre za hatchbacka francoske znamke.


jaz imam 2005 letnik kupljen 2 leti nazaj za 900eur, zmagam! gre ko namazan, nobenih problemov.

ti si ga pa res bixnu za 15let star avto 7k eur :O pol se pa hvališ s francozom :))


Čist super je, niti ni preplačan. Sem ga kupil s svojim denarjem, za sebe. Res ni za hvalit, glede na to da je megan. Če bi še enkrat kupoval, bi mogoče doplačal kazga jurja pa kupil letnik novejšega, s zaporo diferenciala, drugače je pa avto bomba. Ni se pa za hvalit in kurčit, ker mercedes/bmw/audi pa res ni.

Če ni ravno megan RS, si ga preplačal za 3 do 4 jurje. To je dejstvo.


Saj je RS. Samo sem raje zadržal zase, da se malo nasmejim :))

Sej je res drago za tolk star avto, ampak ma pa 2.0 turbo, trenutno cca 280 konjev. Pa na progo ga lahk zapelem, ker je čist super trackday avto. Kot sem rekel, kupil sem ga za sebe. Mnenja drugih kolk je precenjen me po 2 letih lastništva ne ganejo več :))
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Raptor F16 ::

Teh 280 konjev je danes prej 250.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Blinder ::

Zakaj?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Utk ::

d4vid je izjavil:

Utk je izjavil:

d4vid je izjavil:

Horas je izjavil:

d4vid je izjavil:

Blinder je izjavil:

Jaz imam eno tako staro jajce in sem navdusen nad njim.



Jaz mam 2005 letnik, kupljen 2 leti nazaj za 7k, pa sem navdušen nad njim. Pa se gre za hatchbacka francoske znamke.


jaz imam 2005 letnik kupljen 2 leti nazaj za 900eur, zmagam! gre ko namazan, nobenih problemov.

ti si ga pa res bixnu za 15let star avto 7k eur :O pol se pa hvališ s francozom :))


Čist super je, niti ni preplačan. Sem ga kupil s svojim denarjem, za sebe. Res ni za hvalit, glede na to da je megan. Če bi še enkrat kupoval, bi mogoče doplačal kazga jurja pa kupil letnik novejšega, s zaporo diferenciala, drugače je pa avto bomba. Ni se pa za hvalit in kurčit, ker mercedes/bmw/audi pa res ni.

Če ni ravno megan RS, si ga preplačal za 3 do 4 jurje. To je dejstvo.


Saj je RS. Samo sem raje zadržal zase, da se malo nasmejim :))

Sej je res drago za tolk star avto, ampak ma pa 2.0 turbo, trenutno cca 280 konjev. Pa na progo ga lahk zapelem, ker je čist super trackday avto. Kot sem rekel, kupil sem ga za sebe. Mnenja drugih kolk je precenjen me po 2 letih lastništva ne ganejo več :))

Nah, še zmeraj se mi tebi smejimo.

matobeli ::

Še dobro da nisi rekel da si dal 49k za 22let star avto brez klime, to bi jih šele pokali na tvoj račun.
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Je pa res da bi lahko dal kakšnega jurja več in vzel Mazda 3 MPS, smejalo se ti bi ko bi jo prodal čez 10let za enak denarja kot si jo kupil :))

Utk ::

Ja, ker ta megan 2007 je skoraj tako kul:

WizzardOfOZ ::

d4vid a to imaš MK2? Original ima kok? 225KM?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Raptor F16 ::

matobeli je izjavil:

Še dobro da nisi rekel da si dal 49k za 22let star avto brez klime, to bi jih šele pokali na tvoj račun.
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Je pa res da bi lahko dal kakšnega jurja več in vzel Mazda 3 MPS, smejalo se ti bi ko bi jo prodal čez 10let za enak denarja kot si jo kupil :))


Lahk ga maš sam ga boš še dolgo prodajal, ne pa prodal.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

d4vid ::

WizzardOfOZ je izjavil:

d4vid a to imaš MK2? Original ima kok? 225KM?


Ja in ja. Oblika, ki pač ne paše vsakemu, meni sicer v RS izvedbi zgleda super, navadni so pa bolj kot ne meh.
Vsake oči imajo svojga malarja, vsak ima svoje veselje, nekateri imajo pač avto toliko, da pridejo od točke A do točke B, nekateri ga imamo zaradi veselje. Na njem večino popravil opravim sam, če se le da. V planu so nadgradnje, sam to vzame in čas in denar, želja je LSD in cca 320 konjev.

Drugač pa fantje, kar globoko smo zabredli v offtopic.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

hojnikb ::

d4vid je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

d4vid a to imaš MK2? Original ima kok? 225KM?


Ja in ja. Oblika, ki pač ne paše vsakemu, meni sicer v RS izvedbi zgleda super, navadni so pa bolj kot ne meh.
Vsake oči imajo svojga malarja, vsak ima svoje veselje, nekateri imajo pač avto toliko, da pridejo od točke A do točke B, nekateri ga imamo zaradi veselje. Na njem večino popravil opravim sam, če se le da. V planu so nadgradnje, sam to vzame in čas in denar, želja je LSD in cca 320 konjev.

Drugač pa fantje, kar globoko smo zabredli v offtopic.

tale quaife kr kliče po teb :D

Boš kej modificiral motor al sam remap?
#brezpodpisa

zobnik ::

WizzardOfOZ je izjavil:

zobnik je izjavil:

do 3 jurje nič pametnega, stare jajca letnik 2008 z 250.000km in ceno 2500 evrov, hvala lepa nikol.


Vsakemu svoje. Sem kupil avto z 290.000 kilometri in šel z njim na 10.000km dolgo potovanje za 3 tedne. 2 zluknjani gumi in udarjen izpuh (nabil sem na eno skalo z izpuhom) je bilo vse kar je bilo narobe. Pa sem moral vmes na potovanju menjat zračne filtre vsak dan, ker sem se vozil po puščavi.

Prejšnji avto sem prodal z malo nad 400.000 kilometrov. Ta avto je delal vsaj 2x na leto po 10.000km dolge raide brez problemov, pa je prevozil celo evropo, severni del afrike,.... (edino na islandiji ni bil).
Ko sem prišel z zadnjega raida nazaj, se vložil 2000€ v novo podvozje (kompletno vse menjano - amortizerji, vse puše, vsi ležaji, roke, linki, stabilizatorji,...) in ga naredil za potovalno vozilo. In takrat se je našel človek, ki je to vozilo hotel in ponudil dovolj zanj, da sem ga prodal.
In sedaj delam novo potovalno vozilo. Malo manjše, z malo manj placa, ampak z manjšim motorjem in s tem z manjšo porabo. Oprema bo pa zelo podobna kot na prejšnjem. In če nas odprejo pred poletjem, grem z njim na islandijo za 3 tedne.

Meni osebno kilometri niso tako važni, kot ohranjenost vozila. Lahko se je človek pol milijona kilometrov vozil samo na dolge relacije, pa bo avto ohranjen izredno dobro. Lahko pa je človek naredil samo 50.000 kilometrov, ampak v vsakdanjih kolonah, kjer je za 10km vsak dan potreboval eno uro za v eno smer, pa bo avto izgledal dobro, ampak motor bo pa poraz.


če bi bli kilometri res delani sam na AC ni panike če jih ma 333.000km, ampak povečini se vozjo še pol izven AC po hribih, vaških sfukanih cestah, sfukane gare dobiš in moraš popravljat non stop.
Riziko je kupovat tak avto, ne pripročam nobenmu, do 250.000km je še OK, kar je več iz prevetive raje ne.

WizzardOfOZ ::

To ponavadi trdijo taki, ki nimajo pojma o avtih in potem kupujejo tiste z "magičnih" 130.000 kilometrov in seveda od prvega lastnika. Riziko je danes kupiti tudi novega. Če je balkanec, ki sestavlja golfa v nemčiji, tik pred odhodom na dopust, boš tudi dobil novo skropucalo od avta.

Trenutno imam v lasti drugi avto, ki je imel ob nakupu manj ko 100.000 kilometrov (vsi ostali so jih imeli vsaj 250.000, nekateri pa še mnogo več). Pa še ta sedanji je samo iz enega razloga - varnost. S prejšnjim sem imel nesrečo, ko me je v desni bok zadel avto pri 70km/h, ki je priletel skozi rdečo luč. Meni ni bilo nič, hčeri zadaj tudi ne, avto pa kompletno zamaknjen (sicer še vozen toliko da sem se domov pripeljal, zaleteni avto skozi bok ni prišel, so bočne ojačitve vse ustavile). In ker sem potem hotel še bolj varen avto, sem kupil sedanjega. Teh se pa še ne dobi z veliko kilometri.

hojnikb je izjavil:

Boš kej modificiral motor al sam remap?


Iz 225 na 260 ali 280 je remap, kar je več, so pa potrebne modifikacije na tem avtu. Za 320 bo potrebno kr nekaj stvari zamenjat.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avta za -+2000 evrov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22123961 (1465) KTr1sk
»

Nakup avtomobila do 10000eur

Oddelek: Na cesti
485378 (3495) Raptor F16
»

Hatchback do max 10000 evrov

Oddelek: Na cesti
163108 (2234) kingsix
»

Legit oglas?

Oddelek: Na cesti
213114 (2178) LeQuack
»

BMW 116i 2006 vs Megane 1.6 16V 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5610083 (8120) FTad

Več podobnih tem