» »

VW Golf 8

VW Golf 8

1 2
3
»

Ganon ::

Lahko nehate s tem brezzveznim nakladanjem?

LeQuack ::

EU še vedno podpira dizel z nižjo trošarino in pa s tem da ne preverjajo trd delce v izpuhu na tehničnih pregledih.
Quack !

ziga1990 ::

^^ker so evropejci obsedeni z dizli
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

nsa_ag3nt ::

Ganon je izjavil:

HotBurek je izjavil:

Kot rečeno, naj naredijo dve varianti; 6 stopenski ročni, 8 stopenski avtomatik. In pol prosto izbereš.


Volkswagen je pred kratkim predstavil nov 6-stopenjski ročni menjalnik. Ti imajo svoje prednosti. So zanesljivi, lažji, cenejši, ne potrebujejo vzdrževanja in navsezadnje, med vožnjo ponujajo svojevrsten užitek. Prestavljanje meni ni v breme, kvečjemu obratno.

Vožnja v 10 km koloni s 5 kmh je prvovrsten užitek.

Vzdrževanje potrebujejo vsi menjalniki.

V ZDA si lahko že 1955 kupil cadillaca z avtomatskim menjalnikom in klimo.Kje so šele mi v Evropi, 50 let za medvedi.


hojnikb
heh, kakšna menjava olja neki, BMW ne predpisuje nikakršno menjavo olj (kar pomen, da v času leasinga tut noben ne menjuje) potem ja kok in stok, k jebe..

"Sealed for life" mantra.
btw, mercedes ima v nekaterih modelih že kar nekaj časa 9G TRONIC.
https://de.wikipedia.org/wiki/Mercedes-...
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

nsa_ag3nt ::

https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

qwertyy ::

Ameriški avti so jaja napram evropskim

IL_DIAVOLO ::

Hahaha a mi smo za Američani? Lol

Utk ::

Pri ceni smo daleč zadaj. Njihovi avti so veliki, poceni in delajo, ne samo njihovi, tudi korejci in japonci so jim prilagojenim Morda kdaj zaškripajo, ampak načeloma delajo. Pri nas je pomembneje božat mehko plastiko in si grist kolena na zadnjem sedežu medtem ko čakaš na avtovleko. Vsakemu svoje.

WhiteAngel ::

Sparkxl je izjavil:


Kar se golfa tiče, vse ok, samo faking touch vse pa sovražim. Upam da ne padejo vsi proizvajalci pod ta nesmiseln hype


Tole delajo predvsem zaradi nižanja stroškov kakor hypa. 8 inčni zaslon + 10 gumbov/sliderjev je pač dražje od enega 15 inčnega zaslona. Za ostalo se jim pa je*e.

Veselinko ::

LeQuack je izjavil:

Ok potem pa naj povejo koliko bodo računali menjavo če ti crkne ena luč. Pri Kia recimo ti morajo menjati celoten žaromet nekje 700€ strošek samo material.


Glede na to, da ima Kia 7-letno garancijo, ki velja tudi za LED luči, se mi zadeva ne zdi tako problematična, kot je pri tistih z 2 do 3x krajšo garancijo. Je pa dejstvo, da so LED luči drage, a hkrati v smislu svetilnosti neprimerljivo boljše. Če slabo vidiš in enkrat preskusiš avto z LED lučmi, ni več denarja, da bi šel na klasiko. Če si seveda lahko to privoščiš.

Machete ::

Kaj kaj kaj kaj kaj ? Če crkne LED, je treba menjati kar cel žaromet? Svašta slišiš. Torej moram dat na stran 1500 po kosu, če mi slučajno pregori katera od led? :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

hojnikb ::

yup. Ampak si car, ker mas led.

mislim, kako tezko bi blo nardit modularno luc, kjer je led posebaj in krmilje posebaj.
#brezpodpisa

Machete ::

Car nisi, ker to bi morala biti standardna osvetlitev, ker je mnogo bolj varna. Ajde pustimo ob strani avtomatiko.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

2dark ::

Machete je izjavil:

Kaj kaj kaj kaj kaj ? Če crkne LED, je treba menjati kar cel žaromet? Svašta slišiš. Torej moram dat na stran 1500 po kosu, če mi slučajno pregori katera od led? :D


Žaromet je zavarjen, notri pa je elektronika.

Veselinko je izjavil:


Je pa dejstvo, da so LED luči drage, a hkrati v smislu svetilnosti neprimerljivo boljše. Če slabo vidiš in enkrat preskusiš avto z LED lučmi, ni več denarja, da bi šel na klasiko. Če si seveda lahko to privoščiš.


Obstaja še vmesna opcija xenom, kjer se menja samo žarnico, ko začne ta slabo delovat po 10 ih letih.

LED luči so drage nalašč, ker izdelava luči je poceni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

krucymucy ::

Vazelin je izjavil:

LED luči bodo serijsko pri Golfu.

LED luci ima serijsko skoraj vsak.
Kupis najcenejsega suzukija swift imas LED luci, kupis poceni motor novejsega datuma ima LED luci.

Po drugi strani pa mi gredo LED luci na jetra. Vsaj pri passatu niso vredne nic. Tudi na mopedu jih imam in nisem zadovoljen posebno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

springfield ::

To pa ne bo drzalo. Najcenejsi Swift ima halogenske luci, LED so samo pozicijske.

krucymucy ::

springfield je izjavil:

To pa ne bo drzalo. Najcenejsi Swift ima halogenske luci, LED so samo pozicijske.

Res je. Videl sem pri sosedu da ima LED, dal je pa nek majhen denar za avto.

2dark ::

krucymucy je izjavil:

Vazelin je izjavil:

LED luči bodo serijsko pri Golfu.

LED luci ima serijsko skoraj vsak.
Kupis najcenejsega suzukija swift imas LED luci, kupis poceni motor novejsega datuma ima LED luci.

Po drugi strani pa mi gredo LED luci na jetra. Vsaj pri passatu niso vredne nic. Tudi na mopedu jih imam in nisem zadovoljen posebno.



Skoraj vsak ima serijsko dnevne LED noči. Ni so pa to full led tudi za nočno vožnjo.

krucymucy ::

2dark je izjavil:

krucymucy je izjavil:

Vazelin je izjavil:

LED luči bodo serijsko pri Golfu.

LED luci ima serijsko skoraj vsak.
Kupis najcenejsega suzukija swift imas LED luci, kupis poceni motor novejsega datuma ima LED luci.

Po drugi strani pa mi gredo LED luci na jetra. Vsaj pri passatu niso vredne nic. Tudi na mopedu jih imam in nisem zadovoljen posebno.



Skoraj vsak ima serijsko dnevne LED noči. Ni so pa to full led tudi za nočno vožnjo.


Govorim seveda o LED zasencenih in dolgih luceh, ne pozicijskih.

2dark ::

krucymucy je izjavil:

2dark je izjavil:

krucymucy je izjavil:

Vazelin je izjavil:

LED luči bodo serijsko pri Golfu.

LED luci ima serijsko skoraj vsak.
Kupis najcenejsega suzukija swift imas LED luci, kupis poceni motor novejsega datuma ima LED luci.

Po drugi strani pa mi gredo LED luci na jetra. Vsaj pri passatu niso vredne nic. Tudi na mopedu jih imam in nisem zadovoljen posebno.



Skoraj vsak ima serijsko dnevne LED noči. Ni so pa to full led tudi za nočno vožnjo.


Govorim seveda o LED zasencenih in dolgih luceh, ne pozicijskih.


NE. Full led so za doplačilo .

krucymucy ::

Sem jih doplacal na avtu vem, na mopedu druge moznosti sploh ni.

2dark ::

krucymucy je izjavil:

Sem jih doplacal na avtu vem, na mopedu druge moznosti sploh ni.



On je pisal, da so full LED serijsko pri skoraj vseh znamkah, kar seveda ni res.

Vazelin ::

Full led źarometi so nekaj drugega kot led dnevne luči ja:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

krucymucy ::

2dark je izjavil:

krucymucy je izjavil:

Sem jih doplacal na avtu vem, na mopedu druge moznosti sploh ni.



On je pisal, da so full LED serijsko pri skoraj vseh znamkah, kar seveda ni res.

Resno sem bil preprican da glede na to da je to na swiftu za 13k, da so serijsko.
Kakorkoli, LED luci so nekaj samoumevnega pri novem avtomobilu, tudi za 13k.

pero50 ::

A bo osmica kljub kupu štroma še vedno imela ročno odpiranje zadnjih stekel pri osnovni opremi? :))

Heisenberg ::

krucymucy je izjavil:

2dark je izjavil:

krucymucy je izjavil:

Sem jih doplacal na avtu vem, na mopedu druge moznosti sploh ni.



On je pisal, da so full LED serijsko pri skoraj vseh znamkah, kar seveda ni res.

Resno sem bil preprican da glede na to da je to na swiftu za 13k, da so serijsko.
Kakorkoli, LED luci so nekaj samoumevnega pri novem avtomobilu, tudi za 13k.



LED sigurno niso serijsko - razen POZICIJSKE, dnevne luči. Vse ostale so za doplačilo. Razen če zdraven še xeonke mešaš.
Ker coletne LED zgledajo naprimer takole
 LED luči

LED luči

krucymucy ::

Heisenberg je izjavil:

krucymucy je izjavil:

2dark je izjavil:

krucymucy je izjavil:

Sem jih doplacal na avtu vem, na mopedu druge moznosti sploh ni.



On je pisal, da so full LED serijsko pri skoraj vseh znamkah, kar seveda ni res.

Resno sem bil preprican da glede na to da je to na swiftu za 13k, da so serijsko.
Kakorkoli, LED luci so nekaj samoumevnega pri novem avtomobilu, tudi za 13k.



LED sigurno niso serijsko - razen POZICIJSKE, dnevne luči. Vse ostale so za doplačilo. Razen če zdraven še xeonke mešaš.
Ker coletne LED zgledajo naprimer takole
 LED luči

LED luči


Ja vem kaksne so LED, jih imam od 2015.

Sem sel pogledat v suzuki katalog.
Sosed na avtu za 13k jih ima tudi, ocitno je vzel elegance opremo.

Ker mi je za suzukije vseeno in ker tudi sosedov ocitno "elegance" izgleda zelo zelo ceneno v notranjosti, sem pac pomislil da je to najnizji rang.
No je pa res da so praviloma vsi japonski avtomobili v nizjih cenovnih razredih narejeni ceneno.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj se CVT ne uporablja oziroma ni razširjen? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Na cesti
45371383 (22807) WizzardOfOZ
»

Slepljenje LED svetil v prometu (AMZS) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8310841 (7834) blackbfm
»

kateri majhen avtomobil kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10413892 (10679) facepalm
»

XENON HID KIT za avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5819382 (17950) Clubraider

Več podobnih tem