» »

Prelet helikopterja, dol letijo delci

Prelet helikopterja, dol letijo delci

«
1
2

;-) ::

Danes okoli 16:00 nas je preletel vojaški helikopter, pri vratih je nekdo sedel in nekaj držal. Na tleh so delci kot stiropor-kot da jih je sipal dol.

A ve kdo zakaj gre ?
  • zaklenil: bluefish ()

njyngs ::

Cepivo s čipi >:D

PacificBlue ::

Pokliči policijo, zdravstveni inšpektorat in vse pristojne službe. Brez heca.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Tatankas ::

Na kateri relaciji?

;-) ::

Slovenska Bistrica, vzletel je Zgornja Ložnica, tja je priletel včeraj popoldan.

kloko ::

Po videzu sodeč gre za di-hidrogen-oksid v kristaliziranem stanju, zelo nevarna reč...

Ziga Dolhar ::

kloko je izjavil:

Po videzu sodeč gre za di-hidrogen-oksid v kristaliziranem stanju, zelo nevarna reč...


Kristalizirani chemtrailsi, če smo bolj natančni.
https://dolhar.si/

cvalsr ::

Pri nas je bilo zjutraj podobno, vojaška Puma / Cougar pa nas je preletel šele okrog poldneva, pa nihče ni sedel na vratih -čudo veliko!
Ko bi še malce pogledal, kaj si slikal:
"Delci so - kako se že reče - babje pšeno? - sneg v obliki drobnih kroglic. Zaradi jasne mrzle noči je tisto nekaj vlage sublimiralo v kroglice, namesto v snežinke, ivje, ... ali kondenzalo v roso, dež, meglo ...

PacificBlue ::

Ziga Dolhar je izjavil:

kloko je izjavil:

Po videzu sodeč gre za di-hidrogen-oksid v kristaliziranem stanju, zelo nevarna reč...


Kristalizirani chemtrailsi, če smo bolj natančni.


Tako je zdaj, ko je večina letal prizemljenih.
/s
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

kloko ::

Ziga Dolhar je izjavil:


Kristalizirani chemtrailsi, če smo bolj natančni.


CONTRAILsi, če smo res natančni...

fopi ::

Praviš, da je helikopter preko noči ostal v Zg. Ložnici? Potem gotovo ni bil vojaški ali pa si kaj pomešal.

Snov pa je kot pravi cvalsr verjetno res babje pšeno.

Ne strašite človeka in ne širite fake news, da vam ne ukinejo twiter računa. :)

Tatankas ::

;-) je izjavil:

Slovenska Bistrica, vzletel je Zgornja Ložnica, tja je priletel včeraj popoldan.


Okoli 13te ure je v Mariboru pristal vojaski helikopter(mislim da Bell- ta manjši od kugarja) z inkubatorjem. Iz kakšnih 100m sem gledal ko so ga dali v reševalno vozilo. Priletel pa je iz te smeri, kot si napisal.

cvalsr ::

Kloko, imaš prav. Zato sem jaz bolj na šnopčku. :))

;-) ::

Tatankas je izjavil:

;-) je izjavil:

Slovenska Bistrica, vzletel je Zgornja Ložnica, tja je priletel včeraj popoldan.


Okoli 13te ure je v Mariboru pristal vojaski helikopter(mislim da Bell- ta manjši od kugarja) z inkubatorjem. Iz kakšnih 100m sem gledal ko so ga dali v reševalno vozilo. Priletel pa je iz te smeri, kot si napisal.


Ta je vzletel par min pred 16 na Ložnici, včeraj popoldan je pristal in čez noč je bil tudi na Ložnici.

Praviš, da je helikopter preko noči ostal v Zg. Ložnici? Potem gotovo ni bil vojaški ali pa si kaj pomešal.


Tale je pa smešna, zakaj gotovo nebi bil vojaški ?

sunshine403 ::

A je bil helikopter majhen in crn? Ce ja in ce nisi imel kape iz alu folije, si ga najebal. To kar je dol letelo je potem se najmanjsi problem.

opeter ::

Mogoče pa je to tisto anti-covid sredstvo, podobno kot to metajo lisicam. Če se nočeš cepit, bodo pač primorani narediti na takšen staromodni način.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

no comment ::

Narobe, za anti-anti folk obarvajo take kroglice na rumeno.

(MSM (in še popularni pesniki v pesmih) pravijo, da tega ne smeš lizat, anti-antiji potem počno prav to)

;-) ::

Cougar je bil, zdaj sem pogledal helikopterje na strani SV zagotovo.

fopi ::

;-) je izjavil:

Tatankas je izjavil:

;-) je izjavil:

Slovenska Bistrica, vzletel je Zgornja Ložnica, tja je priletel včeraj popoldan.


Okoli 13te ure je v Mariboru pristal vojaski helikopter(mislim da Bell- ta manjši od kugarja) z inkubatorjem. Iz kakšnih 100m sem gledal ko so ga dali v reševalno vozilo. Priletel pa je iz te smeri, kot si napisal.


Ta je vzletel par min pred 16 na Ložnici, včeraj popoldan je pristal in čez noč je bil tudi na Ložnici.

Praviš, da je helikopter preko noči ostal v Zg. Ložnici? Potem gotovo ni bil vojaški ali pa si kaj pomešal.


Tale je pa smešna, zakaj gotovo nebi bil vojaški ?



Niti si ne prestavljaš kaj pomeni in kaj je potrebno, da vojaška oprema prenoči izven vojašnice....žal.. pa tudi jaz bi vedel če bi

Miki N ::

To ni še nič. Čakajte, da začnejo dol leteti helikopterji sami. Naša policijska/vojaška flota ni najnovejša ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

;-) ::

fopi izven katere vojažnice na ložnici je vojašnica in večkrat kateri helikopter prespi tam nevem kaj bluziš niti me ne zanima.

Slopek ::

@;)
Ja fopiju je žal. Samo ne vem česa. Vojaške opreme v vojašnjici, namesto na njegovem dvorišču, ali tega, da nima pojma, saj bi vedel, če bi vedel.
Verjetno je pa res, da naj bi takšna oprema prenočevala, na za to primernem mestu. Kaj poleg vojašnic je še zajeto v to, pa žal ne vem, če pa bi, bi pa povedal. Bi pa imel še kakšen kos orožja tudi pri sebi. Priznam:D
Samo to, da bi nekaj tresli iz helikopterjev, je pa tudi malo......čeprav ob plavalcih in kopalcih plava marsikaj. Je seveda bolj diskretno. Helikopter pa ni ravno neviden in skoraj vsak pogleda kaj brenči tam zgoraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

mancini ::

Mislim da v skladišču Ložnica, ni prostora za pristanek helikopterja

;-) ::

To seveda ne drži ker dnevno pristajajo.

Kurzweil ::

5G koronavirus v chemitrails obliki, trosijo sistematično po vseh kvadrantih na naši ravni zemlji. 2 kapljici Prila na dan pomaga!

Boggs ::

5G koronavirus v chemitrails obliki s čipom. :))

mancini ::

;-) je izjavil:

To seveda ne drži ker dnevno pristajajo.


Če tako pišeš bo že držalo, kje pa, ker tam je res vse bolj stisnjeno, zaraščeno, na strmem hribu

fikus_ ::

kloko je izjavil:

Po videzu sodeč gre za di-hidrogen-oksid v kristaliziranem stanju, zelo nevarna reč...


Točno to zaradi ugodnih pogojev. Zrak nasičen s kapljicami di-hidrogen-oksida in nizka temperatura.

LeQuack ::

To so organski 5G stolpi, če jih boš zalival bodo slej ko prej zrastli.
Quack !

;-) ::

mancini je izjavil:

;-) je izjavil:

To seveda ne drži ker dnevno pristajajo.


Če tako pišeš bo že držalo, kje pa, ker tam je res vse bolj stisnjeno, zaraščeno, na strmem hribu


Več čistin je, najpogosteje v poletnih mesecih pristane na čistini čisto zraven stavbe pri vhodu v to ograjeno cono. Koliko prostora rabi nevem.

15,6 ima premer rotorjev, Cougar tako da na 30x30m zaplati pristane komot.

Ne samo mape gledat, strm hrib je malo hud opis :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

mancini ::

Se spomnim smo kot naborniki pokrivali tam stražo.
In je od te bivalne stavbe, ko si šel proti ostalim objektom kar hrib

tako da ne gledam mape

DeeJay ::

;-) je izjavil:

Danes okoli 16:00 nas je preletel vojaški helikopter, pri vratih je nekdo sedel in nekaj držal. Na tleh so delci kot stiropor-kot da jih je sipal dol.

A ve kdo zakaj gre ?


Če je trdo, je bencin.
Drugač pa vpraši unga, ki je neki držal.
Don't f with me.

Raptor F16 ::

fopi je izjavil:



Niti si ne prestavljaš kaj pomeni in kaj je potrebno, da vojaška oprema prenoči izven vojašnice....žal.. pa tudi jaz bi vedel če bi


Alarmiranje (ampak običajno se leti na pozicije v območju vojašnice) ali tabor na terenu. Po 22.00 je po PS zunaj samo še straža.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

MA pomojem je samo led odpadal iz helikopterja, ni redek pojav to, sploh pri tem mrazu sedaj in vlagi v zraku, se nabira in odpada celo pot, tko da ne delat panike brez potrebe UPAM.

Anney ::

Poskusi par ''bobik'', pa poročaj. Verjetno bodo malo mrzle kaj drugega pa ti ne bo.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Gapi ::

kloko je izjavil:

Po videzu sodeč gre za di-hidrogen-oksid v kristaliziranem stanju, zelo nevarna reč...

A ni to voda??? H2o
No person is rich enough,to buy back his past.

DamijanD ::

V bistvu led in kot je napisano zelo nevarna reč - če jo dobiš na glavo :D

LeQuack ::

Danes sem jaz pogledal na balkon in imam isto te kroglice. Tako da očitno res virus spuščajo nad nas.
PS: Klik za večjo sliko.

Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

tomaz- ::

Jaz sem tele kroglice nabral v vrecki o in jih dal v zmrzovalnik. Zdaj cakam, da pride tasca na kavo :D

c3p0 ::

Gapi je izjavil:

kloko je izjavil:

Po videzu sodeč gre za di-hidrogen-oksid v kristaliziranem stanju, zelo nevarna reč...

A ni to voda??? H2o


Potopi se v vodo za 10 minut pa boš videl kako je nevarna.

MadMen ::

Slovenske novice že poročajo da je to Karlov napad na Janšo! Zaščitite sebe in svoje bližnje ASAP!

AndrejS ::

To je kokain ! Zahvaljujejo se nam za nakup hitrih testov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AndrejS ()

Vuli ::

resno, niste še vidli snežne plohe?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

fikus_ ::

Vuli, ne bodi špilferderber :))

;-) ::

Vuli je izjavil:

resno, niste še vidli snežne plohe?

Pri jasnem vremenu ob 16.00 brez oblacka ?

Magic1 ::

V Ljubljani je bilo včeraj tudi polno tega, kljub sončnemu dnevu. Izgleda da so sipali iz pilatusev, ko nisem bil pozoren.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

njyngs ::

Maš cel kup rešitev, kako ugotoviti kaj to je, ti si pa izbral da boš na IT forumu spraševal.

1) pokliči kak kemijski inštitut
2) pokliči župana
3) pokliči vojsko
4) 24ur/rtv
5) sam eksperimentiraj, skuhaj si čaj iz tega itd.

Na podlagi slike izgleda kot stiropor, kaj drugo pa ti mi ne znamo pomagat. Moja steklena kugla kaže samo bela zrnca.

fopi ::

;-) je izjavil:

fopi izven katere vojažnice na ložnici je vojašnica in večkrat kateri helikopter prespi tam nevem kaj bluziš niti me ne zanima.


Ne delaj bedaka iz sebe. V Ložnici ni prenocil helikopter SV. Mocno dvomim, da je tam pristal, glede na aktivnosti tisti dan. Kot ti je nekdo napisal je tam letel en z inkubatorjem in dva na drugi nalogi.
Glede na to, da je zate babja kasa nek cuden pojav, me tudi ne čudi, da vidiš helikopterje pristajati v Ložnici.

Če pa še nisi videl padavin pri sončnem vremenu, pa si preberi kako nastane mavrica. To verjetno vidis veckrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fopi ()

showsover ::

Morda je to zaplet za novo sezono Xfiles?

WizzardOfOZ ::

Tudi v ljubljani je celo noč ljubljano preletaval en vojaški helikopter. Okoli 2h zjutraj je letal tukaj nad našim koncem in ga je bilo slišat ene pol ure. Kaj počnejo? Majo vaje nad naselji?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Namenski reševalni helikopter

Oddelek: Problemi človeštva
394067 (3546) bluefish
»

V Kranju semafor za peške

Oddelek: Na cesti
413974 (1966) starfotr
»

Kaj nam delate, slavisti(?)... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12432891 (29550) nejcek74
»

Helikopterji Policije in Vojske ne bodo več smeli reševati ?

Oddelek: Loža
435982 (4660) ...:TOMI:...
»

Zakaj Slovenija nima "kanaderja" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11918916 (4120) Goran's Blog

Več podobnih tem