» »

Nova KBM in Abanka težave pri novi kartici

Nova KBM in Abanka težave pri novi kartici

««
15 / 20
»»

Kitajc01 ::

Meni denarnica deluje za spletne nakupe debetne kartice, ko pa hočem plačati v trgovini preko NFC pa ne dela čeprav jo terminal zazna. abadenarnica je delala brez problema.

Vuli ::

verjetno ti kako napako javi ali ne? drgač tudi preko nfcja dela normalno kaj tebe jebe pa kdo ve.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

IL_DIAVOLO ::

Lepo dela na ebayu in tudi wspay.

Good shit
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

NejcSSD ::

A dela pri plačilu na POSu z NFC vključenim in odklenjenim telefonom brez aplikacije? Ali mora biti še denarnica odprta, Abadenarnica ni rabila bit.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

fikus_ ::

Nejc, preberi navodila/pogosta vprašanja v aplikaciji .

NejcSSD ::

Hvala :D

Dovolj je vključen NFC in odklenjen telefon in če je določena privzeta kartica v tej edini denarnici bo trgalo s tist. Če imate še kakšne druge denarnice se v sistemu(android) določi katera je prioriteta.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Notnow ::

Tole res smešno vse skupaj,da si moram sedaj kupit nov telefon,če želim nakupovat preko spleta :D noro..bo ceneje it drugam...

Ali ima kdo račun pri banki koper oziroma intensa? Sem malo gledal,in tam majo to urejeno kar preko njihove mobilne banke,ki pa dela,mislim da od andrioida 4.4 naprej,pa še huaweia lahko imaš :)

Jaz sem odprl račun pri celjski,in od takrat je to že druga menjava.rajš eno tujo banko,bo vsaj mir z temi menjavami :)

fikus_ ::

Jaz se ne bi zanašal na menjavo banke zaradi možnosti uporabe telefona s starejšim SW, ker ti lsahko tudi na tej banki updejtajo aplikacijo in si na istem.

borutzi ::

Tisti ki je nastavljal te timeoute za spletno banko NKBM preko vmesnika ima po moje preganjavico. Se profesionalno ukvarjam z IT varnostjo, ampak zmeraj mora biti neka utež varnosti proti udobnosti. Ampak tukaj ne uhitiš iti scat pa te že odjavi..... je kdo že kam drugam migriral?
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

Vetrpiha ::

slott je izjavil:

Oz. prosim ce lahko kdo ekstrakta apk in ga deli v ZS?

Je verjetno vezan na GPS

Yess ::

Notnow je izjavil:

Tole res smešno vse skupaj,da si moram sedaj kupit nov telefon,če želim nakupovat preko spleta :D noro..bo ceneje it drugam...

Ali ima kdo račun pri banki koper oziroma intensa? Sem malo gledal,in tam majo to urejeno kar preko njihove mobilne banke,ki pa dela,mislim da od andrioida 4.4 naprej,pa še huaweia lahko imaš :)

Jaz sem odprl račun pri celjski,in od takrat je to že druga menjava.rajš eno tujo banko,bo vsaj mir z temi menjavami :)


Jaz sem bil na istem, od Banke Celje sem prišel pod Abanko in do danes pod NKBM, danes pa sem zamenjal banko. Izključno zaradi neomogočanja spletni plačil. Pri NKBM rešitve za plačevanje po spletu za tiste, ki si ne morejo naložiti app mdenarnic@, še nimajo, nimajo niti odgovora, do kdaj mislijo to omogočiti. Popolnoma neprofesionalno se obnašajo. Na svojem FB profilu brišejo kometarje, ki kritizirajo njihovo aplikacijo, ki ima na googlu oceno 1.9 na app storu pa 1.5. Seveda 1 je najslabša ocena... 85% mnenj je izrazita negativna kritika. Da se v 2021 pri njih za to nihče ne sekira, nihče ne odgovarja je nezaslišano.

Vuli ::

eh, sej ni tko hudo.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Mikrohard ::

Mikrohard je izjavil:

Eno opozorilo glede "#1 spletne banke v Sloveniji". Predvčerajšnjim sem si nastavil SEPA plačilo za botrstvo z datumom izvedbe v februarju... hkrati sem pa izbral, da naj to plačilo ponovi še 11x (skupaj torej za eno leto). Ko sem potrdil plačilo, sem pogledal v zahteve in je bilo vse lepo razporejeno po mesecih. Drug dan sem pa opazil, da so vseh 12 nalogov izvedli takoj, ko je bilo možno. Danes zjutraj kličem na klicni center... tam prijazna punca reče, da ona nič ne more, da bo posredovala naprej, ter da me bodo poklicali nazaj. Cel dan nobenega povratnega klica. Niso resni...

Če koga zanima epilog. Pravijo, da sem sam v košarici izbral vse naloge in kliknil "Izvedi takoj"... kar seveda ni res. Sem se k sreči lahko zmenil z botrstvom, da nadaljujem s plačili naslednje leto.

Očetu se je pa zgodilo, da za odobren e-račun sploh niso izvedli naloga... posledično je po pošti prispel opomin. Stvar so baje dali v preverjanje in naj bi poklicali nazaj... po več kot enem tednu ne duha, ne sluha o kakšnem klicu ali pojasnilu.

Skratka... po manj kot enem mesecu pri NKBM je uporabniška izkušnja zelo zelo slaba. Komaj čakam, da se razmere izboljšajo in si bom lahko v miru poiskal eno boljšo banko.

#1 hroščata spletna banka v Sloveniji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mikrohard ()

Yess ::

Jaz sem danes zamenjal banko, ne dovolim, da se do komitentov NKBM obnaša tako ignorantsko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yess ()

Dober dan ::

Na katero banko se kaj prestavljate? Jaz sem si končno uredil in se prestavil na DH. Važno mi je, da je čim ceneje. Je pa zanimivo, da sem v tem tednu dobil tudi kartico in Pin kodo od DH. Zaenkrat mi vse dela, kar potrebujem, pa še 3€ ceneje bom prišel mesečno skozi napram NKBM. Tašča že 3 tedne čaka na svojo pin kodo od NKBM...

Mikrohard ::

Lujz113 ::

Kreditna visa ob nakupu izdelka v aplikaciji rabi skoraj teden dni da potem prikaže pravilno stanje! Živi poraz od banke!
Abanka mi je bila zakon. To sranje pa podeb od podna.

janezvalva ::

Notnow je izjavil:

Tole res smešno vse skupaj,da si moram sedaj kupit nov telefon,če želim nakupovat preko spleta :D noro..bo ceneje it drugam...

Ali ima kdo račun pri banki koper oziroma intensa? Sem malo gledal,in tam majo to urejeno kar preko njihove mobilne banke,ki pa dela,mislim da od andrioida 4.4 naprej,pa še huaweia lahko imaš :)

Jaz sem odprl račun pri celjski,in od takrat je to že druga menjava.rajš eno tujo banko,bo vsaj mir z temi menjavami :)

na intesi moraš včasih s telefonom skenirat qr kode, ko kaj plačuješ...
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

daki1 ::

Lujz113 je izjavil:

Kreditna visa ob nakupu izdelka v aplikaciji rabi skoraj teden dni da potem prikaže pravilno stanje! Živi poraz od banke!
Abanka mi je bila zakon. To sranje pa podeb od podna.

Vse pri Abanki je bilo bolje in hitreje.
Sam sem zaradi kredita pru Abanki sedaj še "vezan" na NKBM se mi ne splača novega jemat. Nekaj let še, pa sem konec.
Je pa res totaln polom od banke to. Kje so si kaj kupili naziv naj banke leta? Mogoče kaka interna fora, ki jim je ušla v medije? 🤣

Hemi426 ::

Fanntje, eno vprašanje.

Sam ne uporabljam aplikacije ali spletne banke.
Pri sodelavcih in starših sem videl, da so vsem nastavili limit da POS nakupe in dvige na bankomatih na 2000€

Sem šel v četrtek na lokalno izpostavo, da si to cifro zmanjšam, pa je rekla, da se še to ne da.

Sodelavci pa pravijo, da se da.

Boggs ::

V kolikor se bo komu zdelo zanimivo ... pri NLB pravijo, da naj bi nekje sredi leta 2021 tudi oni ponudili debetne kartice tipa VISA ali MASTERCARD (za zdaj so na voljo samo Maestro ali pa kreditne kartice). To, da tega do zdaj niso imeli, je bil vsaj zame velik minus, ker sem moral imet dodaten račun še pri Abanki (zdaj NKBM), da sem imel debetno VISA s katero sem lahko nakupoval na eBay-u, AliExpress-u in ostalih domačih in tujih spletnih trgovinah. Kreditna kartica mi pa ne ustreza zato je nisem hotel imet. Če bi to res uvedli bi verjetno lahko potem zaprl NKBM. Minus NLB-ja je pa seveda dejstvo, da so dražji od vseh!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boggs ()

Vuli ::

čudno, da v tem času NLB ni ponujal debatne Vise . Maestro, je yugo scena.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Tody ::

Kaj pa to da je NKBM najboljša spletna banka a?
https://www.nkbm.si/nova-kbm-ima-poleg-...

jest10 ::

Boggs je izjavil:

Minus NLB-ja je pa seveda dejstvo, da so dražji od vseh!


Kakor za koga

Dober dan ::

Tody je izjavil:

Kaj pa to da je NKBM najboljša spletna banka a?
https://www.nkbm.si/nova-kbm-ima-poleg-...


Se ti zdi to pomembno, glede na to, da na koncu samo preverjaš stanje in uporabljaš funkcijo "Slikaj in plačaj"? Ne moreš pa npr. naročit prejemanja E-računa v appu.

Tody ::

Moj post je bil sarkastičn

Dober dan ::

Tody je izjavil:

Moj post je bil sarkastičn


Očitno da es že predolgo buljim v zaslon :))

ViperR ::

Meni je pa sedaj dost boljse kot prej na abanki. Sicer sem imel problem s spletnim placevanjem, ker je zacetni limit pri novi kartici bil nastavljen na 0e in sem moral cel teden cakat ampak to je pa tudi vse. Limit placevanja in dvigovanja je res 2000e kar je veliko ampak lahko vse spremenis v mobilni banki.

Placevanje je super s telefonom, se posebi ker imas mdenarnico na prstni odtisom, ni potrebe vec po 2 locenih karticah - prej si imel debetno + viso electron. Dodaten + so kartice zvestobe vse v eni aplikaciji. Pa se dostop do delnic imas sedaj na mobilni aplikaciji, tega prej ni bilo.

Zena je na banki koper pa je tista njihova aplikacija dost zastarela..

Lp

Yess ::

Dober dan je izjavil:

Na katero banko se kaj prestavljate? Jaz sem si končno uredil in se prestavil na DH. Važno mi je, da je čim ceneje. Je pa zanimivo, da sem v tem tednu dobil tudi kartico in Pin kodo od DH. Zaenkrat mi vse dela, kar potrebujem, pa še 3€ ceneje bom prišel mesečno skozi napram NKBM. Tašča že 3 tedne čaka na svojo pin kodo od NKBM...


Najugodnejše so sberbank in delavska. Tudi odnos do strank je pri obojih korekten, saj sem pri obeh poizvedoval o odprtju računa in njihovih rešitvah spletnega plačevanja.

link_up ::

Lujz113 je izjavil:

Kreditna visa ob nakupu izdelka v aplikaciji rabi skoraj teden dni da potem prikaže pravilno stanje! Živi poraz od banke!
Abanka mi je bila zakon. To sranje pa podeb od podna.


Tole je res najvecji hendikep sploh! Abanka je imela info skoraj v trenutku, kot Avtorizacijo...tole pa sele, ko je avtorizirano. Pa a ne morejo se ene tabele brat? Kaj jim ni jasno? V letu 2021...

upam, da so ohranili kaksen kader iz Abanke, da jim pove kateri klic rabijo.
In and Out

Boggs ::

Takole pa pri NKBM izgleda obvestilo o zavrnjenem UPN nalogu v košarici. Tisti zapis poleg "Referenca" res vliva zaupanje, sploh na portalu kot je spletna banka. :))

Boggs ::

Ali je kdo, ki ima pri NKBM samo "Predplačniški račun" (torej transakcijski račun + rdeča predplačniška VISA) pogledal na promet na računu če ima z dne 31. januarja 2021 postavko "VODENJE EB" (vodenje elektronskega bančništva) ?

Jaz sem imel prej pri Abanki "Aračun elektronski" in debetno VISA Electron kartico in zdaj se je to preslikalo v predplačniški račun na NKBM. Kot razumem je vodenje predplačniškega računa brezplačno, ampak uporabo elektronske / spletne banke (Bank@Net) bi pa mislim da morali zaračunat, ampak jaz nimam te postavke v prometu.

luky ::

Mene so zaračunali Vodenje EB 0,80€ za januar 2021.
luky!

Bobr123 ::

Po kopici težav in nezmožnosti uporabe kartic do danes, sem tudi sam odprl račune na DH.

Danes zapiram NKBM račune.
Ali naj ob zaprtju računov na NKBM pričakujem 15eur stroškov/račun, ker so računi odprti manj kot 6 mesecev? Ob prehodu iz Abanke, smo dobili namreč nove TRR številke.

NejcSSD ::

Pri meni je dejansko ceneje kot je bilo prej, mislil sem pa da bo sedaj paket 5€ + predplačniška.

Prej Abanka: Vodenje 2.50, abanet in abamobi 0.9, dodatna visa debetna 1.50
Sedaj NKBM: Vodenje 2.50, elektronsko banč 0.8, dodatna predplačniška visa s svojim trr brezplačno

Skupaj 3.30, prej 4.90

Bobr123 je izjavil:

Po kopici težav in nezmožnosti uporabe kartic do danes, sem tudi sam odprl račune na DH.

Danes zapiram NKBM račune.
Ali naj ob zaprtju računov na NKBM pričakujem 15eur stroškov/račun, ker so računi odprti manj kot 6 mesecev? Ob prehodu iz Abanke, smo dobili namreč nove TRR številke.


Zaj**** si se, tam imaš Rekono s 15.2., samo teci stran
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NejcSSD ()

borutzi ::

pri meni

-stroški sms obveščanje po računu: 1€
-strošek sms obveščanje po kartici: 1€
-vodenje eb: 0,8€
-mesečni stroški vodenja osebnega računa: 2,5€

na banki pravijo da imajo en paket kjer bi vse to imel za 4,9€, po drugi strani se sprašujem ali prvi dve postavki sploh rabim.....
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

Bobr123 ::

NejcSSD je izjavil:


Bobr123 je izjavil:

Po kopici težav in nezmožnosti uporabe kartic do danes, sem tudi sam odprl račune na DH.

Danes zapiram NKBM račune.
Ali naj ob zaprtju računov na NKBM pričakujem 15eur stroškov/račun, ker so računi odprti manj kot 6 mesecev? Ob prehodu iz Abanke, smo dobili namreč nove TRR številke.


Zaj**** si se, tam imaš Rekono s 15.2., samo teci stran


Zakaj je Rekono slab?

WaterBoy ::

borutzi je izjavil:

pri meni

-stroški sms obveščanje po računu: 1€
-strošek sms obveščanje po kartici: 1€
-vodenje eb: 0,8€
-mesečni stroški vodenja osebnega računa: 2,5€

na banki pravijo da imajo en paket kjer bi vse to imel za 4,9€, po drugi strani se sprašujem ali prvi dve postavki sploh rabim.....

Kolikor sem govoril z kolegico ki dela na drugi banki, če nimaš obveščanja, če pride do zlorabe kartice nisi upravičen do povrnitve

Groot ::

WaterBoy je izjavil:

borutzi je izjavil:

pri meni

-stroški sms obveščanje po računu: 1€
-strošek sms obveščanje po kartici: 1€
-vodenje eb: 0,8€
-mesečni stroški vodenja osebnega računa: 2,5€

na banki pravijo da imajo en paket kjer bi vse to imel za 4,9€, po drugi strani se sprašujem ali prvi dve postavki sploh rabim.....

Kolikor sem govoril z kolegico ki dela na drugi banki, če nimaš obveščanja, če pride do zlorabe kartice nisi upravičen do povrnitve


Hahaha ja pa še kaj XD dobra prodajalka moram rečt in očitno bolj slaba kolegica

Mojca55 ::

Zanima me glede Vise elektron, koliko vas je vedelo, da se spreminja poslovanje s to kartico, kar se tiče odplačevanja nakupov?

mancini ::

borutzi je izjavil:



-stroški sms obveščanje po računu: 1€
-strošek sms obveščanje po kartici: 1€


In v cem je razlika med tema obvescanjema, imam en racun in eno kartico, pa placam za vsako po 1 evro.
Katero naj odjavim

Mojca55 ::

Borutzi tudi jaz bi tekla stran od te banke. Banka je poden od podna, pa še prijaznost zaposlenih je na višku (no ne vseh, so svetle izjeme). Katastrofa od banke.

jest10 ::

Boggs je izjavil:

Ali je kdo, ki ima pri NKBM samo "Predplačniški račun" (torej transakcijski račun + rdeča predplačniška VISA) pogledal na promet na računu če ima z dne 31. januarja 2021 postavko "VODENJE EB" (vodenje elektronskega bančništva) ?

Jaz sem imel prej pri Abanki "Aračun elektronski" in debetno VISA Electron kartico in zdaj se je to preslikalo v predplačniški račun na NKBM. Kot razumem je vodenje predplačniškega računa brezplačno, ampak uporabo elektronske / spletne banke (Bank@Net) bi pa mislim da morali zaračunat, ampak jaz nimam te postavke v prometu.


Če imaš spletno/mobi banko samo za vpogled v stanje, je zastonj. Če jo uporabljaš za izvajanje plačil, ti jo bodo zaračunali.

Mitjaa24 ::

Od kar so šli na novo aplikacijo so same težave. Vedno ista štorja....

Orkamast ::

Tody je izjavil:

Kaj pa to da je NKBM najboljša spletna banka a?
https://www.nkbm.si/nova-kbm-ima-poleg-...


lastna hvala...

"V Novi KBM širimo nabor storitev, ki jih lahko stranke opravijo brez obiska poslovalnic."

Noup. Najprej mi sami od sebe blokirajo kartico in pojma nimajo kako se je to zgodilo, potem pa mi predlagajo da naj pridem osebno na banko da bom podpisal da hočem novo. WTF?

Po drugi strani pa ni problem nakazat 10 jurjev s telefonom a za novo kartico je treba pa osebno - ker to je očitno hud varnostni problem, kartica, za 10 jurjev nakazat pa sem verificiran po dolgem in počez preko telefona in to pa ni problem. Torej naj tudi preko appa omogočijo izdajanje zahtevkov.

Ko mi rečejo "osebno obiskat poslovalnico" se mi vedno dvign tlak do plafona, ker se jim zdi da imamo mi čas za njih in ne obratno. Vedejo se še vedno te SLO banke kot da ni interneta in ne konkurence.

Tudi pri Abanki je bilo enako, kar se teh "osebnih obiskov" tiče.

In ja, prišel je čas za Revolut in N26. Dovolj je bilo tega njihovega analognega sveta in arogance in vzvišenosti.

borutzi ::

Mojca55 je izjavil:

Borutzi tudi jaz bi tekla stran od te banke. Banka je poden od podna, pa še prijaznost zaposlenih je na višku (no ne vseh, so svetle izjeme). Katastrofa od banke.


delam na tem, je pa problem da kake dosti cenejše alternative ni več :/
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

Orkamast ::

Boggs je izjavil:

lol, ja to rata zato ker imajo tolk počasen sistem, groza. Niti transakcije med računi iste banke niso instantni. Ne vem če je še kje tko. Med predplačniškim računom in predplačniško kartico je nekaj minut zakasnitve (dovolj, da je moteče), med računoma dveh različnih komitentov pa več ur. Se pravi, ta varianta da rečeš ženi "dej mi nakaži 50 EUR, sem glih pred trgovino pa grem kupit to ali ono" al pa "bencina mi je zmanjkal, dej nakaži hitro 30 EUR, ti vrnem doma" pri tej banki odpade. Kvečjemu z uporabo Flika se lahko rešiš. V glavnem res žalostna tale NKBM. Pri Abanki in NLB je blo vedno vse instant, pa predvidevam da povsod drugod tudi.


Bogpomagaj. Se mi je zdelo nekam počasi ko sem nazadnje delal interno nakazilo. No, torej je to to. Tista ko je žena v trgovini in ti reče da prenekaži torej zdaj ne bo mogoča.

A to potem sploh deluje med vikendom? Na Abanki je bilo v minuti v nedeljo zvečer, če si rabil.

Da to še vedno analogno v ozadju obdelujejo je norost in samo po sebi dovolj da menjam banko. Kaj takega v 2021 ni variante. Sploh ker sem okusil kako lahko deluje, če je banka dobra.

Orkamast ::

Yess je izjavil:

grimth je izjavil:

Lahko nekdo razloži zakaj potrebujem mDenarnic@ za potrjevanje spletnih nakupov? Pri Abanki tega ni bilo potrebno, tam sem dobil SMS kodo za potrjevanje. Sama ibanga.


EU je odredila, da morajo biti spletna plačila 2 stopenjsko varovana in ne samo s sms kodo kot doslej. Ampak samo NKBM je tako flegma, da so potrjevanje vezali na njihovo obupno aplikacijo mdenarnic@, ki ima na googlu oceno 1.8 (okrog 80% ocen je 1 zvezdica), po vrhu vsega pa se je ne da naložiti na android, če ni vsaj 7.1. Pri NKBM se niti trudijo ne, da bi odgovorili, če sploh in kdaj bo omogočeno spletno plačevanje nam, ki si app ne moremo naložiti. Vglavnem, jaz menjam banko s koncem januarja, do takrat sem jim dal čas.


Točno to. Žena ima 7.0 androida, telefon ji čist ok dela, ne misli menjavat, a zdaj naj bi telefon menjavala za to da bo lahko kupovala prek neta? lol. butale svetovne programrske idiotske. noup. bo raje menjala banko.

res, ko banka misli, da se bomo njej prilagodili pa naj vse crkne. ne bo šlo. 2021 smo.

Netrunner je izjavil:

Banda smotana, se mi je zdelo da bo kaj takega ja. Menjava banke je tečna zadeva vendar je za razmislit o laternativah če sploh so.


zato si vedno dovolijo nastopat z viška, češ vi se prilagodite nam, saj menjava banke ni kar tako. seveda je, gospa, pa še kako je kar tako. vzameš si tiste 2 uri in jih odpikaš. in na to računajo. da si ne boš vzel, ker si prelen. če pa si slučajno drzneš pa dobiš še "kazen" za zaprtje. jok brate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Orkamast ()

Orkamast ::

lotar123 je izjavil:

Netrunner je izjavil:

Banda smotana, se mi je zdelo da bo kaj takega ja. Menjava banke je tečna zadeva vendar je za razmislit o laternativah če sploh so.


Sem tudi sam gledal naokoli, pa je vse skupaj eno isto sranje. Ne vem vsaj meni je bila aplikacija Abanke in nekatere storitve top. Predvsem pogrešam prenos med računi, saj tukaj ne moreš iz s.p. prenesti na osebnega kot notranji prenos. Druga stvar, ki me moti je ne spreminjanje stanja v realnem času, vedno je zamik parih dni, kar sicer za nekatere ni moteče, meni pa je. Še kaj bi se našlo...

Pri meni je zaključek jasen, to kar sem imel na Abanki, ne bo več nikjer. Na Abanki sem bil v 10 letih mogoče 2x, tukaj sem jih v 14 dneh klical 5x.


in to, ja. iz espeja iz poslovnega računa ne moreš interno nakazat na osebnega, čeprav lepo vidiš oba. da pa so še zamiki... podn.

Orkamast ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tisti, ki nimajo pametnega telefona(starejši ljudje), nimajo niti računalnika in so nasploh glede tehnologije v popolni temi. Spleta pa tako in tako ne uporabljajo. Meni popolnoma logična odločitev, da se gre v eno tehnologijo, ki se optimizira in nudi max podporo.

Kdo pa danes nima pametnega telefona in uporablja splet? Očitno samo nkbm in skb pozna trg.


To je klasično ozkogledo razmišljanje. Tudi sam sem bil tak geek 20 let nazaj. Potem pa sem tokom kariere spoznal da obstaja tudi nekaj takega kot je "uporabniška izkušnja" ali če želiš, "prilagajanje uporabniku" in ne obratno. Razlika je očitna. In tudi zato je marsikdo ki ga poznam že spokal iz SKB, meni pa tudi na misel ne pride da bi šel k njim. Preveč brezkompromisnosti sem že slišal. Naj se imajo lepo.
««
15 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primerjava spletnih bank (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11517351 (2008) Patrik0
»

katera Banka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19053128 (2651) cortez
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109378 (28228) Vetrpiha
»

Visa debetna- spletni nakupi

Oddelek: Loža
413834 (2998) Egidij88
»

bank@net od NKBM

Oddelek: Pomoč in nasveti
366535 (3470) smacker

Več podobnih tem