» »

zalman 7000A paše na nf7-s

zalman 7000A paše na nf7-s

gamer ::

:D na zalmanovi domači strani so se mal zmotl :D mal je treba pobrust tisto belo zadevco na katero pol pršraufaš zalmana gor pa še tist clip je treba odrezat dodatno lukno pa gra gor :D vsaj men je ratal:D

to pišem iz dveh razlogov... prvi da lohk še kdo drug proba... drugi da se mal pohvalm :\

morphling1 ::

Ja to itak, da če modificiraš oz malo skrajšaš tisto pritrjevalo, paše tudi na NF7, samo s tem v bistvu zgubiš garancijo zato morajo oni tam pisat, da zadeva ni kompatibilna s to plato. Fino bi bilo če bi za socket A v bistvu dali zraven še eno krajšo pritjevalo pa bi bila zadeva rešena, samo potem bo bilo treba dol dajat ventilator.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

DjTonic ::

Hehe jaz sem naredil povsem enako na NF7-S :D Malo sem zbrusil ono pritrjevalo za eno luknjo na eni strani, ker drugače je kondenzator napoti. Enako je naredil tudi kolega z Abit KD7. ;) Za garancijo pa mi je itak vseeno, bolj me skrbi to, da ga mogoče ne bom mogel pritrditi na socket od Athlona 64 ;)

gamer ::

garancija na cooler? ja kokr da bi šu to uvelavlat... :)

UWO (un.walking obj.) ::

Lahko vent crkne...

nicjasno ::

Jaz sem sel ventilator dol vzet, da sem lahko klip skrajsal za eno luknjo, da zdaj zadeva pase na mojo epox 8rda+ . Nic strasnega.

Thanatos ::

enako sem ze dva tedna nazaj jaz ugotavljal. na AMD 64 7000ka po modifikaciji ne bo sla

nicjasno ::

Ko bos kupu amd 64 bos se pa se izprsu se za eno 7000-ko pa bo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zalman CNPS7000A-Cu na bojišču

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
83347 (2789) jackorsen88
»

utišanje in orodja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
564524 (3299) nuclear
»

Vas nasvet hlajenja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
412144 (1521) delfinus
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930960 (17555) Jaffa
»

CNPS7000A AlCu/Cu

Oddelek: Strojna oprema
181168 (927) Odpadnik

Več podobnih tem