» »

utišanje in orodja?

utišanje in orodja?

1
2
»

nuclear ::

ok neki bi rad še vprašu.. mam en drug napajalc zdj, spet je nekam glasno, sm odpru noter in vidu d ventilator ni lepo povezan s tistim ko samo vklopiš not, ampak je povezan zlo čudno kr na napajalikovo vezje... črn kabl sploh nwem kam gre, kr nekam zavit pod kabelčki d ga nmorm vijet kje je... ni možnosti d bi jst zameju tu not vent na ta način, zto sm hotu prašat, če bi lah preseku žičke od tega venta in zalimu z selotejpom(pač za štrom), in bi dau not nov vent ter ga povezu skoz napajalnik ven na molex?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

nuclear ::

djte mi povedat prosm če lah kr zrežem te dve žički pa zalepm z izolacijskim trakom, bo kj narobe štrom?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Jakka ::

Lahko uporabiš čokoladke (tista plastika s šraufki) namesto izolacijskega traku. Jaz sem naredil tako, pa vmes že zalmanov fanmate vezal, pa dela bp. :D

Tisti ventilator v napajalniku pa lahko tudi na molex vežeš, ali pa tja kamor je bil priklopljen stari, oboje bo ok.

nuclear ::

ja sj tam kjer je stari vent vezan nvem, kr nč ne vdim od žičk, zl oje čudn vezan krnekam. zto ne vidm. sm mislu žičke od venta precvikat, pa to kot si reku čokoladke al pa izolacijski tape, pa fuknat vent nekam, pa novga na molex vezat.. thx, kr me je skrbel da neb kej zajebavu štrom pol noter od unih precvikanih žičk.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

nuclear ::

mam zj problem.. ko sm precviku te žičke sm izoliru, povezu vse lepo, in ko hočem užgat komp, mi vse vrti vente, dvd-rw dela vn not, ampak kompjuter nkamor ne gre.. včasih celo pride do specifikacij ko ti napiše kere maš... ene parkaat mi je pršl da je nek fajl poškodovan v winih in nja ib prtisnu 'r', ampak tkrat ni blo tipkovnce not =)... ampak nkakor ne dela zdj... kaj sm narobe naredu? =) bi lah blo kj z napajanjem problem?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Keyser Soze ::

Jejhata. Če bi vsaj približno pisal slovensko, bi vedeli kaj hočeš povedat. (zj hočem komp užgt pa ne gre kr tam ene žičke vn gledao pa noče zalufat k je kr nekej čudn pa žvižga rdeče tam not ni iskrice tk d bi mrde blo kj z napajačem):\

Lahko da ima napajalnik kakšno diagnostiko in sedaj, ko ventilator ne deluje(ni porabnika) avtomatsko ugasne zadevščino, da se slučajno ne bi kaj prekurilo.

nuclear ::

napaka je bla d je kao ram šou :\ comtron seveda.. nwem kok je lah ram šou zrat tega?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Utisanje LC6550G (14cm fan)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
472742 (1328) axee
»

chasis fan + potenciometer problemček.

Oddelek: Strojna oprema
131667 (1512) baltso
»

Tisam kisto-nasveti ipd

Oddelek: Kaj kupiti
111247 (1071) Golden eye
»

tišanje napajalnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292223 (1543) WinsuckeR
»

Chieftec 340W PSU glasen

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71326 (1149) Jaka83

Več podobnih tem