» »

Geforce Now

Geforce Now

MrNighthawk ::

Ali kdo uporablja Geforce Now?

Sam sem začel uporabljat plačljivo verzijo (5EUR na mesec) ta teden.

Na kratko povzetek.
Imam cca 8 let star Asus prenosnik. Preko UTP kabla igram Cyberpunk 2077 na nastavitvah Ultra z raytracingom na max. Brez problemov, nobenega zatikanja, latency, itd.

Na Wifiju se vsake toliko zataknen in resolucija pade, ampak mislim da je tukaj problem, ker mi laptop podpira samo 2.5ghz wifi. Geforce predlaga 5ghz.

Če wifi ni obremenjen na High nastavitvah brez RTX dela dobro. Sam igram najrajši brez RTX, motion blur, lense flare, itd.

Seznam iger je kar soliden, vsaj za nekoga ki ni nek hardcore gamer. Najbolj sem bil razočaran ker je Bethesda umaknila Fallout. :8)

Sicer pa overall experience je odličen.

Sssaga ::

Sam si žal ne lastim hitrega neta, kar sem sprobal podobno je bila Steamova verzija. Main rig je poganjal igro in stream-al preko lokalne mreže (wifi) na laptop z N2940 procesorjem. GTA V BP na max tudi v 1080p na TV.
Kolikor se spomnim, sem nastavil bitrate na 10 MBit/s zaradi stabilnosti in niti ni bilo tako slabo. Sem lahko preveril kolege in so verjeli, da nek budget prenosnik za 250€ iz 2016 lahko poganja moderne AAA igre z gladko sliko :D

Spremljaj porabo neta, me zanima s kakšnim bitrate-om se prenaša. Lahko štelaš bitrate in resolucijo?

Argica ::

to je samo naročnina, 5EUR na mesec? kje imaš 5EUR na mesec

vidim samo 0 ali founders 27.45 za 6.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Argica ()

MrNighthawk ::

Argica je izjavil:

to je samo naročnina, 5EUR na mesec? kje imaš 5EUR na mesec

vidim samo 0 ali founders 27.45 za 6.


Zanimivo... jaz sem šel imel opcijo Founders 5€ na mesec ali za 6 mesecev. Izbral sem pa mesečno.

youPlonker ::

Tisti, ki uporabljate - koliko vam nameri latenco do EU strežnikov? Jaz imam od 26-28ms napram EU Central.

Zgodovina sprememb…

Silver ::

Enako, okoli 25 ms na optiki.
Pogrešam, da nimajo ultra-wide (21:9) resolucij ...

Ghost007 ::

16ms optika.

youPlonker ::

Kje pa sta locirana? Previdevam, da imamo tisti na ljubljanski optiki ~25 ms.

Silver ::

Drži, Ljubljana, ISP = Telekom.

Ghost007 ::

mb in telekom optika.
Lokacija gor, dol tak bi naredla max 2ms razlike znotraj slo in na istem ispju. Bolj je routing do nemčije važen. To pa lahko tudi variira za do 20ms na istem ISPju. Load balancing.

Miham0 ::

A naprimer če igrate kakšne online igre, opazite lag? Razmišljam da bi kupil Highest preformance naročnino za 100€/6mesecev, ima mogoče kdo podobno naročnino in lahko pove izkušnjo kako deluje?

Glede neta imam konstanten speed 350 mbps. Je to dovolj?


Hvala za odgovore :)

Lojzze ::

Saj imaš zastojnsko varianto,pa lahko sprobaš.Neta imaš dovolj.

Miham0 ::

A lahko kdo pove še kaj, iskreno sem sprobal vendar se mi ne da čakati v vrsti 3 ure da lahko igram.

Ghost007 ::

Da vse igre ne delujejo vredu. Ubisoft Wildlands šteka grdo na Priority, Origins je pa igrabilno vendar ne super. Lahko se spečeš. Pa tudi v sloveniji vsi ISPju ne delujejo vredu. Razen če pri telemachu krivo, da je za corporate firewallom. Nazadnje kaj sem probal 6m nazaj je mel huge packet loss. Rezultat tega je, da bitrate grozno niha. Na domačem telekomu pa sama povezava stabilna 16-17ms. Super odzivno tudi za 3D streljačine (non competitive)

Miham0 ::

Hvala za info, bom še malo počakal, verjetno bo tehnologija kmalu dozorela, tako da bo to prihodnost igranja :)

Ghost007 ::

Sej najdražji nvidin tire ti verjetno da performance za vse te igre sej ima dossti boljši cpu. Moj ima samo nek Intel CC150 4x 3.5Ghz, medtem ko dragi paket ima AMD threadripper pro 3955wx 16x cores in seveda 3080 RTX varianto. Probat trenutno ne morem, mogoče bom kasneje kdaj spremenil paket.

Vprašanje je tudi kako balancirajo mašine sej po vsej verjetnosti ne dobiš celi cpu za sebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1881563504 (504) MrStein
»

Zakaj v Sloveniji preplačujemo internetni dostop (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
18645872 (31236) NooB
»

Izposoja gaming PCja (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
779768 (7194) Pesimist
»

Nova iPhona že razprodana, v Sloveniji ju še ni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12947303 (39789) amacar

Več podobnih tem