» »

baterija telefon

baterija telefon

simone ::

Pozdravljeni sem lastnik telefona samsung galaxy j7 2016 kupljen leta 2017 star je okol 3 leta pa pol.Pišem ker se mi dozdeva da gre baterija h koncu nimam vklopljenih vseh funkcij recimo blutooth,lokacijo samo podatke pa svetlost na minimumu in mi zdrži en dan, se pravi ga polnem vsak dan.To verjetno ni normalno ker tudi tipkam ne veliko po njem...Je prišel čas zamenjave baterije verjetno po tolkem času že??

hojnikb ::

seveda
#brezpodpisa

simone ::

kaj pa ko jo vstaviš kako dolgo se mora nova baterija polnit?do 100 procentov ali par ur?

DeeCoy ::

Zdaj so vse baterije Li-ion. Je čisto vseeno, original bo prišla približno na pol napolnjena. Se pravi da je niti ni treba polnit, oz. uporabljaš kot do sedaj. Mogoče jo je fajn parkat polnit-praznit zaradi kalibracije procentov. Vse ostalo je vseeno. Najslabše za te baterije je če so čisto polne ali čisto prazne.. Če je možno, se jo uporablja med 20-80%, tako bi zdržala najdlje, seveda pa to ni vedno možno.

simone ::

Baje jo je dobro do 100 procentov napolnit in nič več??

hojnikb ::

Več kot 100% _nemorš_ napolnit, ker če bi lahko, bi telefon ekslodiral.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Best practices polnenja baterij v gadgetih?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
323467 (2614) Jst
»

Nizozemska se spogleduje s prepovedjo prodaje bencinskih in dizelskih avtomobilov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
25576334 (65029) PredatorX
»

Še o težavah z novim iPadom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
15133651 (27102) Owe-
»

[Li-Ion] akumulatorji - Ali je res

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
232896 (2345) Jst

Več podobnih tem