» »

Binance VISA debetna kartica

Binance VISA debetna kartica

««
8 / 12
»»

oracle ::

Lahko je problem v bankomatu.

Kartico moraš vstaviti, brezstično pol stvari ne dela.

Mato989 ::

oracle je izjavil:

Lahko je problem v bankomatu.

Kartico moraš vstaviti, brezstično pol stvari ne dela.


Kak ne dela, jaz sem jo zdaj uporabil 6x od tega 1x vstavil (prvič) in skoz dela... večinoma sicer PETROL/MOL in 1x Mek ampak ok
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oracle ::

Govorim o bankomatu.

Yeezes ::

Kako je pa zdj s tem, ko Binance uvaja KYC? Bi se znal Furs vmešat tudi, če samo plačuješ s kartico?

mimii ::

Anney je izjavil:

Vem, da je ena tema, samo ne najdem, kjer je bilo omenjeno kateri bankomati so brez provizije. Lahko kdo napiše?


Delavska in intesa preverjeno brez provizije

Vuli ::

Yeezes je izjavil:

Kako je pa zdj s tem, ko Binance uvaja KYC? Bi se znal Furs vmešat tudi, če samo plačuješ s kartico?

ne jamraj. če hočeš met kartico itak moraš met verificiran account.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Kodrnusa ::

Kako naročim tole kartico. Ne najdem možnosti v appu? Pa pod pay sem dal top up neki btcja pa zdej ne znam to nazaj dat (btc da lahko tradam dalje).. a se da sploh al moram to zapravt zdej?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

Kodrnusa ::

Kako naročim tole kartico. Ne najdem možnosti v appu? Pa pod pay sem dal top up neki btcja pa zdej ne znam to nazaj dat (btc da lahko tradam dalje).. a se da sploh al moram to zapravt zdej?

Edit:
Kartica naročena, samo rad bi nazaj btc iz top upa dal nazaj da lahko trajdam, če kdo ve kako?
Edit: zrihtal :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

desperado ::

oracle je izjavil:

Lahko je problem v bankomatu.

Kartico moraš vstaviti, brezstično pol stvari ne dela.


JA, res je! Hvala. Če vstavim, dela!

Leko ::

Kaj je to sedaj eno sranje, da ne moreš naložit več kot 169,3€(150$) na dan? Od kdaj?
Razen, če nadgradiš na PRO kjer je potem 200$? Tam pa zahtevajo vse podatke o letni plači, vrednost premoženja, dokumente o premoženju in ne vem kaj še vse! Halo! A sem jaz kam zašel je kje kakšna druga možnost ali je to nov način pologa. Res da nekaj mesecev nisem tega uporabljal oziroma nalagal denarja na kartico.
Pa še kartice mi noče naložit. Predplačniške. Na banki GB so nam menjali kartice to je sedaj že mesec ali dva, nova je že v veljavi 100% in sedaj sem odstranil staro, ne morem pa naložit nove, ker mi napiše da je neveljavna št.računa?
Rad bi namreč položil-prenesel € iz te predplačniške na binance kartico?
Pomoč prosim.

Leko ::

Se oproščam očitno tistih 169,3 ne pomeni 169€ toda 169k, ker mi je tudi provizijo nabilo na 3k.
Še vedno pa ne morem dodat predplačniške GB masterkart. A so to skenslal. Vem pa, da je bilo to prej možno, ker sem prej jo imel naloženo in večkrat iz nje naložil na binance kartico?

Leko ::

Sem mislil, da ne sprejemajo več debitnih-predplačniških kartic pa mi ne sprejme niti primarne GB kartice. Kaj je to kakšen bug? Je že kdo nalagal v zadnjem času?

Kako naj naložim denar na binance kartico oziroma na fiat.
Oziroma kako naj dodam novo kartico na binance?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Leko ()

Vuli ::

fizične kartice prime brez problema.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Leko ::

Ne vem, meni jo noče, ne ene ne druge.

V navodilih pokaže popolnoma druge slike. Meni pri dodajanju kartice ne ponudi izbire države?


DirkDiggler ::

Kaj pa vpišem v okence Province pri naročilu kartice ?

Trubar ::

DirkDiggler je izjavil:

Kaj pa vpišem v okence Province pri naročilu kartice ?
Slovenija oz. Slovenia
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

Leko ::

FAK. Še sedaj ne morem naložit denarja na Binance!
Kako naj naložim denar, da bom lahko kaj kupil? Če ne mi bo medved ušel?;((

Mato989 ::

Pa kaj si nesposoben, kaj ne znas drugace nalozit kesa gor kot s kartico???
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Leko ()

lejko0 ::

Pred 2 dnevoma s to kartico plačam na petrolu. Najprej sem še med tankanjem s spota prnesel cca 300 busd na card, da ne bo kakšnih težav.

Pridem notri in hočem plačat, a je transakcija zavrnjena. Pred tem sem plačeval že ničkolikokrat, večinoma prek spleta in je vedno šlo čez (četudi so bili znaski prcej višji - do 800 eur). Po plačilu goriva z gotovino vzamem še žvečilne, plačilo zdaj deluje. Spreminjal nisem nič.

Največje presenečenje je sledilo ko sem preveril stanje na kartici, kjer mi je vseeno odbilo cca 85busd. Kot razlog za zavrnjeno transkacijo so podali insufficient funds, kar me čudi. Potem so rabili cca 2h, da sem dobil refund, tokrat v obliki eur.

Ne vem kje je bila težava, sumim pa na dvoje:
1. Plačilo teče bolj gladko, če je že na voljo izbrana valuta (torej ce bi mel na cardu eur)? Prvi po vrsti je za plačilo na binancu izbran busd, drugi eur. Mogoče nismo mogli dovolj hitro izpeljat pretvorbe v eur, da bi plačilo šlo naprej?
2. Šel sem prek curve (virtualna kartica na mobilnem telefonu, plačilo prek apple pay), kar bi lahko bil razlog za vse skupaj, saj je bilo prej vedno vse vredu. Torej še en ali dva posrednika vmes (se pozna tudi na pos terminalu, ko čakaš par sek več kot običajno). Amapk za manjše zneske do 10 eur je prej dvakrat in potem pri žvecilnih tudi ta pot delovala, vecjih pred tem nisem probal.Kaj je treba izbrat v curve appu za binance kartico (kot default valuto ji ponudi gbp, kar sem šel spreminjat v eur, samo najbrž ne bi smel?)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lejko0 ()

Leko ::

Mato989 je izjavil:

Pa kaj si nesposoben, kaj ne znas drugace nalozit kesa gor kot s kartico???

Očitno ne, če ne, ne bi spraševalč kaj ne!
Če si toliko nesposoben, da tega ne razumeš se poberi stran in ne provociraj.
Očitno si nesposoben tudi pomagat.

energetik ::

Leko je izjavil:

FAK. Še sedaj ne morem naložit denarja na Binance!
Kako naj naložim denar, da bom lahko kaj kupil? Če ne mi bo medved ušel?;((
Je bilo že parkrat napisano, registriraj se še na Bitstamp, prenesi evriče preko SEPA (gor imaš v parih urah), kupi XRP in prenesi na Binance zastonj.
Sicer pa nimam pojma, zakaj ne moreš kupit z Mastercardom na Binance.

GupeM ::

Glede na temo v kateri sprašuje, bi rekel da z Binance kartico poskuša naložit denar na Binance. Infinite money :)

Leko ::

GupeM je izjavil:

Glede na temo v kateri sprašuje, bi rekel da z Binance kartico poskuša naložit denar na Binance. Infinite money :)

Še enkrat preberi moje zgornje poste.

energetik je izjavil:


Sicer pa nimam pojma, zakaj ne moreš kupit z Mastercardom na Binance.

Točno to.
A druge možnosti kot preko Bitstampa pa ni?

Stadler ::

Pred kratkim sem odprl račun na Binancah za ženo, ki ima bančni račun odprt
na GB in nakazilo z njeno Mastercard ni bilo možno. GB ima onemogočene transakcije na Binancah zato nakazilo ni mogoče.

red_baron ::

Stadler je izjavil:

Pred kratkim sem odprl račun na Binancah za ženo, ki ima bančni račun odprt
na GB in nakazilo z njeno Mastercard ni bilo možno. GB ima onemogočene transakcije na Binancah zato nakazilo ni mogoče.


Živjo jaz imam tudi Gb in njihov Mastercard in deluje vedno in kadarkoli nakazilo na Binance..

Res pa da zadnja 2 tedna nisem nič nalagal na Binance. Prej pa BP...

Leko ::

red_baron je izjavil:

Stadler je izjavil:

Pred kratkim sem odprl račun na Binancah za ženo, ki ima bančni račun odprt
na GB in nakazilo z njeno Mastercard ni bilo možno. GB ima onemogočene transakcije na Binancah zato nakazilo ni mogoče.


Živjo jaz imam tudi Gb in njihov Mastercard in deluje vedno in kadarkoli nakazilo na Binance..

Res pa da zadnja 2 tedna nisem nič nalagal na Binance. Prej pa BP...

Tudi jaz sem prej lahko nakazoval, sedaj pa ne morem več. Tako da bo lahko kaj na tem, da so sedaj to onemogočili.
Če je to res, je to zadnja kaplja čez rob!

Anney ::

...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Anney ::

1. If I use a bank card to purchase crypto, what are the supported payment methods?
Binance supports Visa card or Mastercard payments.
Visa is accepted for cardholders in European Economic Area (EEA) countries, Russia, Ukraine, and the UK.
Mastercard payments are available in the following countries and regions: Colombia, Czech Republic, France, Germany, Indonesia, Italy, Latvia, Luxembourg, Mexico, Norway, Poland, Russia, Slovakia, Slovenia, Spain, Switzerland, Turkey, UK, Ukraine, etc.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Stadler ::

Nama je bilo na Gorenjski banki razloženo, da vplačila na Binancah ne morejo izvajati.

urosz ::

menjaj banko, če ti banka omejuje kam boš ti lahko nakazoval tvoj denar in kam ne.

Leko ::

Anney je izjavil:

1. If I use a bank card to purchase crypto, what are the supported payment methods?
Binance supports Visa card or Mastercard payments.
Visa is accepted for cardholders in European Economic Area (EEA) countries, Russia, Ukraine, and the UK.
Mastercard payments are available in the following countries and regions: Colombia, Czech Republic, France, Germany, Indonesia, Italy, Latvia, Luxembourg, Mexico, Norway, Poland, Russia, Slovakia, Slovenia, Spain, Switzerland, Turkey, UK, Ukraine, etc.

Pojma nimaš. To zna vsak prebrat in kopirat. V praksi je drugače. Se boš že naučil.

Infusion ::

Stadler je izjavil:

Nama je bilo na Gorenjski banki razloženo, da vplačila na Binancah ne morejo izvajati.

Menjaj banko, pri Novi KBM npr. ni problemov.

vrunc ::

Če kdo ve, kako je z vračilom denarja na VISA Binance kartico, če npr kupiš neko stvar s kartico in to stvar vrneš....kam se naloži vrnjen denar :) nisem še imel tega problema :)

Trubar ::

vrunc je izjavil:

Če kdo ve, kako je z vračilom denarja na VISA Binance kartico, če npr kupiš neko stvar s kartico in to stvar vrneš....kam se naloži vrnjen denar :) nisem še imel tega problema :)


Nazaj na kartico. Osebno nisem imel tezav.
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

Ijus ::

GupeM je izjavil:

Glede na temo v kateri sprašuje, bi rekel da z Binance kartico poskuša naložit denar na Binance. Infinite money :)


haha :))
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

tikitoki ::

blink je izjavil:

Ali se da z Binance kartico podobno upravljati preko aplikacije kot pri N26? npr. zakleneš kartico, zakleneš magnetni zapis, zakleneš brezkontaktno plačevanje, zakleneš spletne nakupe, nastaviš limite za ATM itd.?


Meni n26 kartica ne dela pri nas oz. V merkatorju. Sem omogočil plačevanje. Mogoče kdo ve kaj storiti?

Tilen18 ::

Js sm nou pri crypto karticah pa imam zdj crypto.com kartico pa me sam za ima a morm to kam na furs al kje prijavit tak k sm mogu n26 kartico al ne

Tilen18 ::

Tilen18 je izjavil:

Js sm nou pri crypto karticah pa imam zdj crypto.com kartico pa me sam za ima a morm to kam na furs al kje prijavit tak k sm mogu n26 kartico al ne

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

DeeJay ::

Tilen18 je izjavil:

Js sm nou pri crypto karticah pa imam zdj crypto.com kartico pa me sam za ima a morm to kam na furs al kje prijavit tak k sm mogu n26 kartico al ne

ne
Don't f with me.

GupeM ::

Kako se lahko tako finančno nepismeni sploh začnejo ukvarjati s kriptom??? Če ne poznaš razlike med kreditno/debetno kartico in transakcijskim računom, naj ti bog pomaga pri kriptu.

WizzardOfOZ ::

GupeM je izjavil:

Kako se lahko tako finančno nepismeni sploh začnejo ukvarjati s kriptom??? Če ne poznaš razlike med kreditno/debetno kartico in transakcijskim računom, naj ti bog pomaga pri kriptu.


Tut slepa kura zrno najde.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

red_baron ::

Včeraj naložil preko Mastercarda od Gorenjske banke na Binance brez problema.

Leko ::

Ja, kot info, da povem, da nalaganje MC preko GB spet deluje. Ne vem, v čem je bil problem, toda sedaj deluje.

gruntfürmich ::

ste še mene prepričali da si jo naročim, in 3× mi to ni uspelo, razlog pa je bil v šumnikih v naslovu, ki ga nimam potrjenega...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Leko ::

No še tukaj. Ravnokar sem dodal kartico v Google pay. Je šlo skozi brez problema, pa še možnost brezstičnega plačevanja je omogočena, kar s predplačniško MC od Gorenjeske banke ni možno.
Kako bo v praksi pa še poročam. Razen, če ima kdo kakšne informacije ali deluje ali ne?

Hepanlol ::

Je mogoče kdo v preteklosti uspešno prejel refundacijo plačila na Binance Viso? Mogoče bi zaradi neobstoja lastnega IBAN-a prišlo do težav?

Neon87 ::

Hepanlol je izjavil:

Je mogoče kdo v preteklosti uspešno prejel refundacijo plačila na Binance Viso? Mogoče bi zaradi neobstoja lastnega IBAN-a prišlo do težav?


Ja, žena je zadnjič naročala neka oblačila in jih del tudi vrnila, mislim da AboutYou, vračilo je bilo uspešno izvedeno, € pa so čakali na računu Binance card..

Adder ::

Binance visa dela povsod, razen ko z njo zelis placati gorivo v Sloveniji, po Nemciji ni problemov. Ne vem v cem je finta, je pa bizarno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Adder ()

Hepanlol ::

Neon87 je izjavil:

Ja, žena je zadnjič naročala neka oblačila in jih del tudi vrnila, mislim da AboutYou, vračilo je bilo uspešno izvedeno, € pa so čakali na računu Binance card..


Super, hvala za info.

Še eno vprašanje, je mogoče kdo lastnoročno preveril, če je kak limit mesečnih dvigov na bankomatih? Dnevni limit je 290€, ampak močno dvomim, da bi mesečni limit bil tako visok, torej skoraj 9000 € (30 oz. 31 x 290€). To je nepreverjena informacija, ampak nekje sem mimogrede zasledil, da je na meseč mogoče dvigniti samo 500€, to pa se mi zdi smešno malo.

Mato989 ::

Adder je izjavil:

Binance visa dela povsod, razen ko z njo zelis placati gorivo v Sloveniji, po Nemciji ni problemov. Ne vem v cem je finta, je pa bizarno.


Jaz sem 5x že plačal poln tank v SLO
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
8 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KuCard - Kucoin exchange bo izdal visa kartico

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
81360 (271) Trubar
»

Plutus (Visa kartica + cashback) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
18616782 (3334) Pahuljone
»

BINANCE SEPA nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13232746 (6198) Tidule
»

Crypto.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
6111578 (6553) scorpio5
»

Obdavčitev manjšega holdinga kriptovalut

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
263364 (1891) gruntfürmich

Več podobnih tem