» »

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev

«
1
2 3

boro10 ::

Pozdravljeni, pripravil sem navodila oziroma osnove, kako začeti s trgovanjem s kriptovalutami. Naj se tema nanaša samo na začetke trgovanja in vprašanja kot so: kako se prijavim, kje se prijavim, kako nakažem EUR, kako prenesem kovance na drugo borzo, kakšni so stroški....

1. Korak: Prijava na borze in menjalnice, kjer lahko trguješ s kovanci
Smiselna je prijava na več borz, da lahko trguješ z večimi možnimi kriptovalutami, in da se prijave ne zaprejo preden se ti uspe registrirati.
Sem začetnik, rad bi kupil kriptovalute, na katere borze naj se prijavim?


2. Korak: Prenos denarja s svoje kreditne kartice ali TRR na borzo
Samo nekatere borze omogočajo prenos sredstev iz tvojega TRR računa ali kreditne kartice. Ker je trenutno dolga čakalna vrsta za verifikacijo, si lahko pogledaš članek, kako hitro spraviti denar iz tvoje kreditne kartice na borzo.
Kako sem v enem dnevu začel trgovati z Bitcoini in drugimi Kripto Kovanci

3. Korak: Prenakazilo kovancev na drugo borzo
Ko imaš enkrat EUR ali USD sredstva na kateri od borz, lahko te zamenjaš v kriptovalute in jih nato prepošlješ na drugo borzo. Preveri katere kriptovalute lahko prenašaš in kje so pasti ter največji stroški, da sem jih lahko izogneš.
Prenakazovanje kriptovalut iz ene na drugo borzo, kje so pasti?

4. Korak: Shranjevanje kovancev v privatni denarnici (v delu)
V kolikor imaš namen dolgoročno držati kupljene kovance, je smiselno le te po nakupu prenesti na svojo denarnico. Nikoli ne veš, borza lahko tudi propade, kar se je že zgodilo. V tem primeru lahko izgubiš vse.

Prosim, da se tema nanaša samo na obravnavo zgornjih korakov, in ne na samo trgovanje.
Pozdrav

ideep ::

zakaj binance nima appa, oz. ga iphone noče verificirat.. danes mi je le uspelo kreirati binance account na desktopu.. zdaj sem unverified.. poslala vse dokumente - 2x.. potem pa sem dobila rdeč križec in v okvirčku..
Your photo ID has been authenticated. Please contact us if necessary.
Status po tem obvestilu: unverified

Ali sem zdaj v fazi "ročne" verifikacije in traja kakšen dan, dva?

boro10 ::

Pozdravljena, tako je. Sedaj moraš čakati da te dajo skozi sistem...

Vprašanje če bo dan ali dva dovolj, ker imajo gužvo
Pozdrav

shadeX ::

ideep je izjavil:

zakaj binance nima appa, oz. ga iphone noče verificirat..


Sem tudi sam raziskoval tole, glede na to da na Google Play-u uradna aplikacija je. Odgovor na tvoje vprašanje je: Ker ga ne prenašaš iz App Stora (ampak iz spletne strani). Takih aplikacij, ki niso podpisane ti non jailbrakan iPhone ne bo zagnal.

To da binanc ni na App Storu predvidevam, da je Apple aplikacijo iz nekega razloga zavrnil in prepovedal njeno prodajo. Skoraj zagotovo iz določenih varnostnih razlogov (bodisi uporaba nedovoljenega framework-a, knjižnic,..).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

flameir ::

Kraken po tvojem mnenju ni zaupanja vreden?

boro10 ::

flameir je izjavil:

Kraken po tvojem mnenju ni zaupanja vreden?


Dobro vprašanje.
Nedolgo nazaj so imeli ogromno težav s serverji in ljudje niso po več ur dnevno mogli dostopati do svojih kovancev. In seveda prodati po visoki ceni. In ta saga z nedelovanjem se je vlekla kar dolgo.

Naj bo sedaj posodobili strežnike, kaj več pa nisem raziskoval...

Kar se tiče varnosti sredstev pa menim da so OK.

Sicer pa Binance priporočam prej kot Kraken.
Pozdrav

Mare2 ::

boro10 je izjavil:

Pozdravljena, tako je. Sedaj moraš čakati da te dajo skozi sistem...

Vprašanje če bo dan ali dva dovolj, ker imajo gužvo


Kako pa je kaj s provizijo oz stroški odpiranja, nakupa, prepošiljanja? kje je ceneje, kje gre nakup hitreje skozi?

boro10 ::

Mare2 je izjavil:

boro10 je izjavil:

Pozdravljena, tako je. Sedaj moraš čakati da te dajo skozi sistem...

Vprašanje če bo dan ali dva dovolj, ker imajo gužvo


Kako pa je kaj s provizijo oz stroški odpiranja, nakupa, prepošiljanja? kje je ceneje, kje gre nakup hitreje skozi?


Stroški prepošiljanja so odvisni od borze. Vsaka ima običajno na dnu strani link "Fee", kjer piše, koliko stane Withdrawal.
Primer: Prenos LTC iz Kucoin stane 0.001LTC, kar znese cca 0.20€

Najcenejši je Bitstamp, zastonj. Običajno pa so zneski v rangu od 0.1-10€, odvisno kaj prenašaš in od posamezne borze.

Zaradi gužve, mislim da je najhitreje nakup preko- Livecoin - Advcash. Provizije so 2,9% kreditna kartica in nato še 4% za prenos na borzo. Ja, nekaj nanese....
->>> https://kriptocoin.si/kako-sem-v-enem-d...

Lahko pa poizkusiš še z registracijo na Coinbase in nakazilo iz TRRja, če so čakalne vrste kaj krajše.
Pozdrav

ideep ::

:) meni sploh noče zagrabit kartice na bitstamp, ampak sem včeraj prenašala sepa na bitstamp, in je danes nakazilo prišlo.. takoj kupla nekaj minimalnega.. zakaj mi pa kartice ni sprejelo, pa nimam pojma.. ena je bila MC, druga debetna VISA Electron, tretja pa VISA .. čudno - dvomim, da niso 3d Secure..ker so to kartice BK, SKB

hvala za vse te nasvete - redno spremljam :)

castro23 ::

Boro jaz sem že v ponedeljek popoldan nakazal denar preko UPN ja na Coinbasu...glej ga zlomka...denarja še vedno ni na Coinbasu...piše 2 do 3 delovne dni za stranke iz Europe...kaj misliš da je možno, da sploh ne bo?? Hvala ti.

slotechar ::

Guzva je zadne case. To je verjetno razlog za marsikatero zamudo.

Zgodovina sprememb…

boro10 ::

ideep je izjavil:

:) meni sploh noče zagrabit kartice na bitstamp, ampak sem včeraj prenašala sepa na bitstamp, in je danes nakazilo prišlo.. takoj kupla nekaj minimalnega.. zakaj mi pa kartice ni sprejelo, pa nimam pojma.. ena je bila MC, druga debetna VISA Electron, tretja pa VISA .. čudno - dvomim, da niso 3d Secure..ker so to kartice BK, SKB

hvala za vse te nasvete - redno spremljam :)


Ok, sem slišal da radi zavračajo če nekqj ni vkljopljeno. Sicer pa, če imaš Bitstamp, je SEPA nakazilo vse kar potrebuješ! Ceneje in kar hitro.

castro23 je izjavil:

Boro jaz sem že v ponedeljek popoldan nakazal denar preko UPN ja na Coinbasu...glej ga zlomka...denarja še vedno ni na Coinbasu...piše 2 do 3 delovne dni za stranke iz Europe...kaj misliš da je možno, da sploh ne bo?? Hvala ti.


Naj te pomirim. Menim da ni možnosti, da ne dobiš denarja. Vse zahtevane dokumente glede verifikacije si že dal? Preglej dashboard..
V kolikor imaš vse urejeno, jim danes po 10h napiši prijazen email s povpraševanjem...
Pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boro10 ()

Nebomgabiksa ::

shadeX je izjavil:

ideep je izjavil:

zakaj binance nima appa, oz. ga iphone noče verificirat..

Sem tudi sam raziskoval tole, glede na to da na Google Play-u uradna aplikacija je. Odgovor na tvoje vprašanje je: Ker ga ne prenašaš iz App Stora (ampak iz spletne strani). Takih aplikacij, ki niso podpisane ti non jailbrakan iPhone ne bo zagnal.

Dejta malo brat in ne samo klikat.
Open “Settings->General->Device Management”, and choose trust in “XXXX”.
https://support.binance.com/hc/en-us/ar...

Enaka štorija je KuCoin.

shadeX ::

Že, ampak če jo Apple ne požegna pol raje ne. :))

Nebomgabiksa ::

Itak , ja... zaupaš jih svojih XX coinov (YYYY eurov), app bo pa tvoje slike z bejbo pošiljal na .cn strežnike. ROTFL.

gagisa ::

Za začetek pa lahko poskusiš tudi s Cloud Miningom (Genesis Mining, hashing24, hashflare...) Vem, da pri Genesisu in Hashing24 ne moreš trenutno kupovati, lahko pa še vedno na Hashflareu ( Link do registracije https://hashflare.io/r/7439213F ) Za 220 USD letno dobiš 1TH mining moči za Bitcoin (SHA-256). Pri trenutni, nizki ceni BTCja se ti stroški povrnejo v kakšnih 100 dneh. Če bo cena za BTC rastla, bo za to seveda potrebno manj časa. Upam, da kaj pomaga.

LP

boro10 ::

castro23 je izjavil:

Boro jaz sem že v ponedeljek popoldan nakazal denar preko UPN ja na Coinbasu...glej ga zlomka...denarja še vedno ni na Coinbasu...piše 2 do 3 delovne dni za stranke iz Europe...kaj misliš da je možno, da sploh ne bo?? Hvala ti.


So sredstva prišla na Coinbase račun?
Pozdrav

1pioneer ::

Čudno ponavadi dobiš denar na coinbase v 24h. Si dal UPN oz SEPA transfer. Je pa res da si lahko vzamejo 3 dni časa in sedaj je vikend tako da naslednji delovnik bi moralo biti gor.

boro10 ::

Sej zato, edina možnost je da fališ referenco, ker potem morajo ročno iskati userja in povezati z nakazilom...
Pozdrav

boro10 ::

flameir je izjavil:

Kraken po tvojem mnenju ni zaupanja vreden?


Spet down. Več downtima kot Uptima. Še vedno ni priporočljivo.
Pozdrav

MonoPattern ::

Po kolikšnem času lahko pričakujem coine na coinbase, če plačam z debitno visa kartico? Je kaj hitreje kot s kreditno?

boro10 ::

MonoPattern je izjavil:

Po kolikšnem času lahko pričakujem coine na coinbase, če plačam z debitno visa kartico? Je kaj hitreje kot s kreditno?


Mislim da ni razlike v hitrosti, oba procesorja sta pač hitra. Vendar na začetku boš imel EUR, nato boš lahko kupil coine.
Pozdrav

boro10 ::

Opozorilo pri prijavah v borzo z 2FA

Kot ste že opazili, je treba pri večini borz za trgovanje imeti vklopljeno 2FA - dvonivojno avtentikacjo. Kodo za enkratno prijavo prejmete v telefon v apliakciji Authentication

Vendar, v kolikor telefon izgubite, se vam pokvari... nimate več dostopa do kode.
Zato si obvezno v vsaki borzi shranite oziroma natisnite QR kodo oziroma geslo, s katerim lahko 2FA ponovno vzpostavite v novem telefonu.

V kolikor te kode nimate, pojdite v borzo in odstranite 2FA, nato pa ponovno aktivirajte. Pokazala se vam bo 2FA koda za vzpostavitev in si jo obvezno shranite.
Pozdrav

firbec ::

kako se znajdete znalci, kadar hočete kupiti recimo točno 10 NEBL ?
sem stara šola in me moti, ko si omislim recimo 10 NEBL, hočem imeti 10 NEBL >:D
ko pa jih nabavim, je zaradi fee-ja stanje na mojem računu 9.991 NEBL in ne 10
a obstaja kak GUI glede feejev pri samem trgovanju, da pač kupič toliko več, da je mojih točno 10 NEBL

thx

Mato989 ::

firbec je izjavil:

kako se znajdete znalci, kadar hočete kupiti recimo točno 10 NEBL ?
sem stara šola in me moti, ko si omislim recimo 10 NEBL, hočem imeti 10 NEBL >:D
ko pa jih nabavim, je zaradi fee-ja stanje na mojem računu 9.991 NEBL in ne 10
a obstaja kak GUI glede feejev pri samem trgovanju, da pač kupič toliko več, da je mojih točno 10 NEBL

thx


Nardiš si lepo excel tabelo z enostavnim računom ki smo se jih učili v srednji šoli pri matematiki in ti vkalkulira fee ki ga plačaš pri nakupu ko vneseš not cifro... zelo enostavo =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

firbec ::

očitno bo treba tako ja, sem mislil da kaj podobnega že obstaja znotraj coin menjalnice

kriptopujsek ::

pozdravljeni.
Sem začetnik.
a mi lahko ker svetuje borzo, kjer najhitreje nakažem denar, in s čim manj izgub.
Bistamp me ne potdri.
tako da imam na voljo samo kartice
advcash je možen na livecoin ampak livecoin pobere 10%
hvala lp

Ciklamen ::

Naredil in potrdil račun na Coinbase, potem pa me zanima kako je s temi denarnicami?

Lahko kdo malo razloži kako to deluje, katere denarnice uporabljate (ETH, XRP, ostali shitcoini) in kako se z njimi ravna?

EDIT: pa coini bodo ostali en čas, ne bo se prodajalo vsakodnevno, gleda se za leto, dve, 10, 50. Za to bi morda bilo najbolj pametno shranit zadeve nekam na papir, right?
- End of the Post ->

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ciklamen ()

boro10 ::

kriptopujsek je izjavil:

pozdravljeni.
Sem začetnik.
a mi lahko ker svetuje borzo, kjer najhitreje nakažem denar, in s čim manj izgub.
Bistamp me ne potdri.
tako da imam na voljo samo kartice
advcash je možen na livecoin ampak livecoin pobere 10%
hvala lp


Livecoin pobere 4% USD advcash prej pa 2,95%

Zato predlagam da se registiriraš na Coinbase. Verjamem da je manj čakanja kot na Bitstamp COINBASE

Poem kupi priporočljivo LTC in pošlji na druge borze
Pozdrav

boro10 ::

Ciklamen je izjavil:

Naredil in potrdil račun na Coinbase, potem pa me zanima kako je s temi denarnicami?

Lahko kdo malo razloži kako to deluje, katere denarnice uporabljate (ETH, XRP, ostali shitcoini) in kako se z njimi ravna?

EDIT: pa coini bodo ostali en čas, ne bo se prodajalo vsakodnevno, gleda se za leto, dve, 10, 50. Za to bi morda bilo najbolj pametno shranit zadeve nekam na papir, right?


Zagotovo LEDGER

Podpira veliko coinov, res pa da ne vseh shitcoinov. podpira XRP, ETH, BTC, LTC,.....
Pozdrav

Ciklamen ::

Ledger zgleda ne more dohajat navalu, naslednji batch komaj 23. marca. Rabil bi čim prej :)
- End of the Post ->

boro10 ::

Ciklamen je izjavil:

Ledger zgleda ne more dohajat navalu, naslednji batch komaj 23. marca. Rabil bi čim prej :)


Ne morem se spomniti druge bolj varne in priročne alternative :)
Pozdrav

Mato989 ::

boro10 je izjavil:

Ciklamen je izjavil:

Ledger zgleda ne more dohajat navalu, naslednji batch komaj 23. marca. Rabil bi čim prej :)


Ne morem se spomniti druge bolj varne in priročne alternative :)


backup na 2 USB ključka =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Ciklamen ::

No, še vedno iščem razlago. Se pravi grem na coinbase, kupim x ETH, dobim nek ključ. Kaj si s tem ključem začnem? Kako ta ključ uporabim, da na (recimo binance) drugi "borzi" nabavim recimo za 2 ETH XRP, kako to poteka? Kako potem shranim ostale ETH (najraje bi še vedno na papir ali tako kot Mato pravi, 2 USB ključka nek wallet backup-am. Ti coini se ne bodo prodajali dnevno, tako da ne bo potrebno vsakič delati backup-a, manjša šansa bo da stvari gredo v napačne roke itd. skratka mislim, da ne bo tak problem z varnostjo, morda se bo čez pol leta (odvisno od gibanja coin-ov) prodala polovica, ostalo bo ostalo tako kot je.
- End of the Post ->

taja13 ::

Navodila so v prvem postu.

Ciklamen ::

Dobro za prenos med borzami je, še vedno pa ne vem na kak princip delujejo denarnice in ali je dovolj, da skopiraš te "naslove" na list papirja?
- End of the Post ->

taja13 ::

Reaper ::

Nekaj mi še ni jasno, ko vložite v neko valuto, ta valuta recimo zraste in naredite nek plus. Da ta dobiček dejansko imate naredite kaj? Valuto na pretopite v recimo eno izmed glavnih valut (BTC, LTC,...) si to pošljete na "domačo borzo" in tam pretopite v € ali to hranite v neki stabilnejši valuti?

boro10 ::

Reaper je izjavil:

Nekaj mi še ni jasno, ko vložite v neko valuto, ta valuta recimo zraste in naredite nek plus. Da ta dobiček dejansko imate naredite kaj? Valuto na pretopite v recimo eno izmed glavnih valut (BTC, LTC,...) si to pošljete na "domačo borzo" in tam pretopite v € ali to hranite v neki stabilnejši valuti?

Lej, ko si zadovoljen z dobičkom ga pretvori v neko stabilno.
Najbolje eur ali usd ce ga borza ima. V nasprotnem primeru pa USDT ali BTC, če ai siguren da ne bo padal :)
Ja, tako se zavaruješ in ni nič neobičajnega.
Pozdrav

Uros!no ::

Kolikor je meni znano so affiliate linki na forumu prepovedani. Morda se motim.

Reaper ::

Hvala za odgovor. Saj ne da je dobiček na vidiku ampak da vem kaj narediti v prihodnosti. Zdaj glede na to, da danes vsi derejo na ta NEO, da kupijo TheKey, ki prihaja na Kucoin, če sem prav razumel, se splača imeti NEO in KCS? Ali se motim?

Zakaj se sploh toliko nabavlja NEO, na kakšen način ima povezao s TheKey?

boro10 ::

Reaper je izjavil:

Hvala za odgovor. Saj ne da je dobiček na vidiku ampak da vem kaj narediti v prihodnosti. Zdaj glede na to, da danes vsi derejo na ta NEO, da kupijo TheKey, ki prihaja na Kucoin, če sem prav razumel, se splača imeti NEO in KCS? Ali se motim?

Zakaj se sploh toliko nabavlja NEO, na kakšen način ima povezao s TheKey?


The Key je ICO na osnovi NEO. NEO je podlaga za mnogo novih kovancev. Zato se pričakuje rast.

Podobno kot ETH.

Uros!no je izjavil:

Kolikor je meni znano so affiliate linki na forumu prepovedani. Morda se motim.


A je problem par centov, za vse odgovore, za pripravo prispevkov, slik, navodil?

Z veseljem se prijavim na tvoj aff link, če mi predstaviš nekaj koristnega.

Ostalo bodo pa admini povedali.
Pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boro10 ()

Ghost123 ::

Ce koga zanima investiranje v kriptovalu se lahko pridruzi fb skupini https://www.facebook.com/groups/4349909...
Za trgovanje priporocam menjalnico Binance, uporabite lahko moj refferal link: www.binance.com/?ref=15117275

GD007 ::

Zdravo vsem kripto trgovalcem!
Sem nov, a sem preden sem se podal v te vode veliko prebral. Zanima me če je moj postopek ok.
1. Registriral sem se na menjalnici Coinbase
2. Naložil sem si desktop wallet Exodus
3. Na coinbase sem kupil prvi lripto denar (LTC).
4. Zdaj bi trgoval preko borze GDAX, kjer so maker/taker fee-ji zelo ugodni v primerjavi s coinbase feeji.
Vse ok?
Ali ima kdo težave z verifikacijo stare (roza vozniške) na GDAX? Potni list so mi že na coinbase verificirali, zdaj pa na GDAX žekijo še drivers licence, pa mi ne uspe dobr poslikat...:'(

Hvala za odgovorei inlp!

boro10 ::

GD007 je izjavil:

Zdravo vsem kripto trgovalcem!
Sem nov, a sem preden sem se podal v te vode veliko prebral. Zanima me če je moj postopek ok.
1. Registriral sem se na menjalnici Coinbase
2. Naložil sem si desktop wallet Exodus
3. Na coinbase sem kupil prvi lripto denar (LTC).
4. Zdaj bi trgoval preko borze GDAX, kjer so maker/taker fee-ji zelo ugodni v primerjavi s coinbase feeji.
Vse ok?
Ali ima kdo težave z verifikacijo stare (roza vozniške) na GDAX? Potni list so mi že na coinbase verificirali, zdaj pa na GDAX žekijo še drivers licence, pa mi ne uspe dobr poslikat...:'(

Hvala za odgovorei inlp!


Pozdravljen,

Exodus sicer ne poznam.
GDAX borza ima fee 0.25% če prav vidim? Kar ni tako malo
Zakaj ne prepošlješ kovance na Kucoin? Fee je zmeraj 0,1%, kar si pa lahko še znižaš, če lastiš KCS kriptokovanec. Tudi vse teme in trgovanje se večinoma nanašajo na borze Kucoin in Binance....

Kucoin (ref)

Mislim da stara vozniška gre, sam mora pa res biti vidna vsaka črka. A potni list pa ni dober?
Pozdrav

GD007 ::

Na GDAX je fee, če si Maker 0,0%, taker 0,30%. Bom pa še kucoin stestiral.
Potni list je že verificiran na coinbase. GDAX je borza od coinbase in želi še en dokument. Mam pa le vozniško. Osebne nimam. In mi je v petih poskusih ni uspelo dobro poslikati.. Ali jih pa moti, ker sem bil na vozniški cca 15let mlajši?!?
Lp

boro10 je izjavil:

GD007 je izjavil:

Zdravo vsem kripto trgovalcem!
Sem nov, a sem preden sem se podal v te vode veliko prebral. Zanima me če je moj postopek ok.
1. Registriral sem se na menjalnici Coinbase
2. Naložil sem si desktop wallet Exodus
3. Na coinbase sem kupil prvi lripto denar (LTC).
4. Zdaj bi trgoval preko borze GDAX, kjer so maker/taker fee-ji zelo ugodni v primerjavi s coinbase feeji.
Vse ok?
Ali ima kdo težave z verifikacijo stare (roza vozniške) na GDAX? Potni list so mi že na coinbase verificirali, zdaj pa na GDAX žekijo še drivers licence, pa mi ne uspe dobr poslikat...:'(

Hvala za odgovorei inlp!


Pozdravljen,

Exodus sicer ne poznam.
GDAX borza ima fee 0.25% če prav vidim? Kar ni tako malo
Zakaj ne prepošlješ kovance na Kucoin? Fee je zmeraj 0,1%, kar si pa lahko še znižaš, če lastiš KCS kriptokovanec. Tudi vse teme in trgovanje se večinoma nanašajo na borze Kucoin in Binance....

Kucoin (ref)

Mislim da stara vozniška gre, sam mora pa res biti vidna vsaka črka. A potni list pa ni dober?

boro10 ::

GD007 je izjavil:

Na GDAX je fee, če si Maker 0,0%, taker 0,30%. Bom pa še kucoin stestiral.
Potni list je že verificiran na coinbase. GDAX je borza od coinbase in želi še en dokument. Mam pa le vozniško. Osebne nimam. In mi je v petih poskusih ni uspelo dobro poslikati.. Ali jih pa moti, ker sem bil na vozniški cca 15let mlajši?!?
Lp

boro10 je izjavil:

GD007 je izjavil:

Zdravo vsem kripto trgovalcem!
Sem nov, a sem preden sem se podal v te vode veliko prebral. Zanima me če je moj postopek ok.
1. Registriral sem se na menjalnici Coinbase
2. Naložil sem si desktop wallet Exodus
3. Na coinbase sem kupil prvi lripto denar (LTC).
4. Zdaj bi trgoval preko borze GDAX, kjer so maker/taker fee-ji zelo ugodni v primerjavi s coinbase feeji.
Vse ok?
Ali ima kdo težave z verifikacijo stare (roza vozniške) na GDAX? Potni list so mi že na coinbase verificirali, zdaj pa na GDAX žekijo še drivers licence, pa mi ne uspe dobr poslikat...:'(

Hvala za odgovorei inlp!


Pozdravljen,

Exodus sicer ne poznam.
GDAX borza ima fee 0.25% če prav vidim? Kar ni tako malo
Zakaj ne prepošlješ kovance na Kucoin? Fee je zmeraj 0,1%, kar si pa lahko še znižaš, če lastiš KCS kriptokovanec. Tudi vse teme in trgovanje se večinoma nanašajo na borze Kucoin in Binance....

Kucoin (ref)

Mislim da stara vozniška gre, sam mora pa res biti vidna vsaka črka. A potni list pa ni dober?


A je problem vidnost črk, številk? em imel že jaz težave z bančno kartico, predvsem odsev....
Preveri Fee-je. Če prav razumem, plačaš fee samo ko kupiš, ne pa ko prodaš?
Pozdrav

Soroksari ::

Zdravo. Mene pa zanima nekaj. Je kje napovedano kdaj bo kaki Coin prišel na borzo? Gledam nekaj in Biance in vedno objavijo ko pride Coin na borzo za trgovanje ampak ko oni to objavijo je že gor. Zanima me če se predhodno ve, kateri Coini bodo prišli ta teden na borzo? Je znano to?

boro10 ::

Kucoin recimo objavlja vse prihajajoče kovance:
https://news.kucoin.com/en/
Pozdrav

ideep ::

Binance me še kr niso verificirale, poslala dokumentacijo že dvakrat. Koliko časa potrebujejo?
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitstamp nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
12841511 (8677) buttcrack
»

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i) (strani: 1 2 3 488 89 90 91 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
4505854178 (215668) Machete
»

eToro

Oddelek: Loža
3819243 (4705) Picajzl
»

Borze za Kriptovalute - stroški

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
133833 (1841) youPlonker
»

osnove trgovanja z cryptovalutami

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
379988 (7660) krefi

Več podobnih tem