» »

Binance VISA debetna kartica

Binance VISA debetna kartica

««
7 / 7
»
»»

endelin ::

Poznam enga ki je šel na dan crasha z binance kartico po Lamborghinija. Ko je testiral in želel plačati je šel btc dol za 30%. Ni imel pol več dovolj sredstev

Zgodovina sprememb…

• spremenil: endelin ()

Apartcik ::

Ok, potem se svetuje uporaba te kartice le za Dacio!

Kripto mesi ::

Daj vazelinko ne nabijaj.

gandolfino ::

Zakaj se je 'pokvarila' tema Splošna debata o kriptu?
2x na dan sm pokuko tja iz navade..

Jeff Tezos ::

Jz sm tudi blokiran dokler ne pridemo na 350 stran 8-)

ZAdnji zapis, ki ga vidim je za danes nekaj čez polnoč, potem pa nič več.

Na vsake toliko se to zgodi. Mora nekdo od moderatorjev popravit al je pa treba počakat, da tema pride na novo stran. Nekateri še zmeraj lahko pišejo notri.

MaticSLO ::

gandolfino je izjavil:

Zakaj se je 'pokvarila' tema Splošna debata o kriptu?
2x na dan sm pokuko tja iz navade..

Skoda ja... Sem ravno zelel shillat DOGE2, airdrop je bil uspesno razdeljen 11k udelezencem

listano na quickswapu
https://doge2.app/doge2-chart.php

Pa mimogrede, sam nimam pojma ce bo slo gor ali ne. Ce bo vec kupcev kot prodajalcev bo slo gor, sicer dol!

Zgodovina sprememb…

• predlagalo izbris: novak-t ()

tommorrow ::

Če prav razumem, moramo glavno temo spraviti na 650 stran. Napišite nekaj, čeprav ne vidiš, kaj napišeš.

GupeM ::

Saj vidiš. Čisto zgoraj klikneš odgovori, pa pišeš. Al pa nekoga citiraš.

Apartcik je izjavil:

Dobil Binance kartico, poskusil v DM, Spar in pri Loteriji Slovenije, vse uspešno.
Potem pa sem poskusil še v Lidlu, pa mi je zavrnilo. Sredstev več kot dovolj.
Verjetno bo to kar praksa, še dobr da sem imel zraven še drugo kartico....

Lahko še dodam, da tudi v Hoferju dela b.p., samo še Lidl je potrebno 'prepričati' v sprejem kartice.

BadB0y ::

Amdforce je izjavil:

Jaz dvigujem na intesa sao paolo brez provizije, je imela pa karticaa nek software upgrade te dni in je bilo onemogoceno placevanje.

Meni pa na tem bankumatu ni uspelo dvignit. Sem pa pozabil kaj je pisalo menda da storitev ni podprta... je pa res, da sem probal brezstično.

avtek ::

Ja brezstično tudi meni ne deluje (SKB), sicer pa in je brez provizije.

Jacksmav ::

Danes sprobaval binance card, tankal na petrolu, zapravljal v sparu, massu, new yorker...ter naredil še dvig na intesa...brez provizije....vse BP :)

Senior Dev ::

Jacksmav je izjavil:

Danes sprobaval binance card, tankal na petrolu, zapravljal v sparu, massu, new yorker...ter naredil še dvig na intesa...brez provizije....vse BP :)

Denar pa zaslužen iz rudarjenja, airdropov in stackanja (dividende)? Furs ne bo vesel niti malo. Utaja davkov.
Še vedno delam u fabrki!

Jacksmav ::

Senior Dev je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

Denar pa zaslužen iz rudarjenja, airdropov in stackanja (dividende)? Furs ne bo vesel niti malo. Utaja davkov.

Samo z trejdi :)

Alien123 ::

Senior Dev je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

mmmmm free money, brez davkov. Blaginja 8-)
i7 8700| NOCTUA NH-D14| gigabyte Z390 GAMING X| GIGABYTE GAMING OC 2080|
NZXT H440| 16GB DDR4 3600| SSD 970 evo+ 500gb| GSX 1200 pro
Razer Lancehead, Blackwidow elite| ASUS PG348Q| XBOX one| PS4

gorjup30 ::

Pozdravljeni,

Pred tremi tedni sem dobil Binance Visa kartico in mi ne dela nikjer. Dvakrat poskusil plačati v Sparu, večkrat poskušal dvigniti na NKBM in Intesa bankomatih. V trgovini kartcio zavrne, na bankomatih pa izpiše obvestilo da storitev ni na voljo. Pisal sem na support in so mi odgovorili, da je bila kartica blokirana že kao prvi dan, ko sem poskušal dvigniti na bankomatu. Rekli so, da so jo odblokirali, ampak še vedno ne gre. Sredstev na kartici je dovolj (samo EUR). Je imel kdo podobne težave? Po postih sodeč, vam je večini normalno delala od prvega dne.

Si jo poskusil prvič aktivirati v trgovini? Pa tako da daš kartico prav notri v terminal, ne brezžično. Če nisi, morda poskusi še to.

gorjup30 ::

Po tem, ko so mi včeraj sporočili, da je kartica zopet odblokirana, sem jo danes poskusil v Sparu (vstavil v terminal) in je bila zavrnjena.

janezvalva ::

naroči drugo. pride 10€
my Dissenter: Master Procrastinator

blink ::

Ali se da z Binance kartico podobno upravljati preko aplikacije kot pri N26? npr. zakleneš kartico, zakleneš magnetni zapis, zakleneš brezkontaktno plačevanje, zakleneš spletne nakupe, nastaviš limite za ATM itd.?

Mislim da ne. Zaenkrat imaš limit na kumulativni dnevni porabi plačevanja in na kumulativnem dnevnem dvigu na bankomatih.
««
7 / 7
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto trading in davki 2020 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
64952312 (83) Yeezes
»

BINANCE SEPA nakazilo (strani: 1 2 )

9011005 (386) andro23
»

Prvi koraki v kriptosvet - kako dalje? (strani: 1 2 )

744838 (800) WhiteAngel
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

14829320 (16434) PrihajaNodi

Več podobnih tem