» »

Binance VISA debetna kartica

Binance VISA debetna kartica

««
6 / 12
»»

avtek ::

Ok, to vem, ampak ne razumem kako bi spravil Kripto sredstva (seveda v EUR) na njo? Recimo iz Binanc, brez da bi bil "sledljiv" za FURS?

Sparkxl ::

Nimaš kaj "gor" spravit, ker je kartica vezana na binance račun.

UganiKdo ::

GupeM je izjavil:

avtek je izjavil:

mare4444 je izjavil:

Tudi mene zanima zakaj je boljši tisti binance račun za uporabo visa kartice kateri ima osebne podatke?


Kako bi pa dobil VISO - oz. katerokoli kartico brez verifikacije? Kaj bi pisalo pod Ime in Priimek?
Morda se da, samo še nisem slišal.

Sprehodi se do najbližje trafike in reci, da bi kupil predplačniško VISA kartico. Poročaj kaj piše na njej.


Probaj in poročaj kako ti je šlo. Boš presenečen in mogoče boš tudi kak zgrešen nasvet manj delil.

avtek je izjavil:

Ok, to vem, ampak ne razumem kako bi spravil Kripto sredstva (seveda v EUR) na njo? Recimo iz Binanc, brez da bi bil "sledljiv" za FURS?


Nikakor. Pri kreditni/debetni bo potrebna določena stopnja identifikacije preden bo izdana, ker seveda pomeni, da bo FURS to lahko zbrskal, če se bodo dali na to. Še vedno pa to ni enako IBAN, kjer se podatki znotraj OECD avtomatično izmenjujejo.

Primarno boš FURSU padel na radar, če te bo kdo prijavil ali pa bo velika diskrepanca med tvojo potrošnjo in prijavljenimi dohodki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

GupeM ::

UganiKdo je izjavil:

Probaj in poročaj kako ti je šlo. Boš presenečen in mogoče boš tudi kak zgrešen nasvet manj delil.

Mi boš povrnil stroške, če se motiš?

chucki ::

A pin kodo se da spremenit, da imas fiksno?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Trubar ::

chucki je izjavil:

A pin kodo se da spremenit, da imas fiksno?


Se da spremeniti.
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

chucki ::

Kje? Nisem nikjer nasel
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

avtek ::

Na bankomatu.

chucki ::

Superca...bom probal
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Trubar ::

chucki je izjavil:

Kje? Nisem nikjer nasel


V Card status najdi gumb "View PIN". Klikni in znotraj odprtega okna lahko zamenjas pin.
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

UganiKdo ::

GupeM je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Probaj in poročaj kako ti je šlo. Boš presenečen in mogoče boš tudi kak zgrešen nasvet manj delil.

Mi boš povrnil stroške, če se motiš?


Z veseljem. Bom vesel informacije kjr lahko kupiš anonimno viso/MC v trafiki. Edina, ki sem jo do sedaj zasledil je bila pri NLB, vendar z kupom omejitev (max 250EUR, brez online plačil ali tujine)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

GupeM ::

UganiKdo je izjavil:

GupeM je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Probaj in poročaj kako ti je šlo. Boš presenečen in mogoče boš tudi kak zgrešen nasvet manj delil.

Mi boš povrnil stroške, če se motiš?


Z veseljem. Bom vesel informacije kjr lahko kupiš anonimno viso/MC v trafiki. Edina, ki sem jo do sedaj zasledil je bila pri NLB, vendar z kupom omejitev (max 250EUR, brez online plačil ali tujine)

Aha, zdaj pa že omejitve noter vlečemo. Prej o njih ni bilo nobene debate. In ja, omejitev je pri teh predplačniških na nekaj 10 €. Če hočeš več, je treba pa osebno pokazat.

UganiKdo ::

Se vedno cakam kje lahko v trafiki kupim MC/viso.

Kar se pa omejitev tice: a si sploh prebral kaj clovek sprasuje al malo v tri dni nakladas?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Yeezes ::

Sparkxl je izjavil:

Od kdaj ima furs vpogled v mastercard in visa?

Ja mislim, da nima. Me pa vseeno zanima, če lahko to kako dobijo, glede na to, da so na kartici vseeno moji osebni podatki itd.

UganiKdo je izjavil:

Yeezes je izjavil:

A vi to kartico uporabljate bolj za vsakodnevne nakupe al tut za kaksne večje? V planu imam prenovo stanovanja in bi ta cashback kar prav prišel. A bi se znal zgodit, da bi imel kakšne težave s Fursom, al načeloma nimajo vpogleda v kartico in nakupe?
Pri nakazovanju kolikšnih zneskiu na račun bi se znal zbudit Furs?

FURSu bos ratal zabimiv ko to tvoja poraba bistveno presegala prijavljene dohodke.


No saj to me zanima, kako pa bojo videli moja porabljena sredstva, če "nimajo vpogleda v kartico in v binance"?

A je mogoče kje kakšna "omejitev" koliko je potrebno nakazat na svoj bančni račun, da te Furs dobi na radar? vem, da je za vsakih več jurjeu treba povedat banki napovedat nakazilo, alneki.
Za Furs pa ja, saj kripto ni obdavčen ane, sam če te pa enkrat mal zahaklajo, bi pa potem rabu za vsak drek miljon in eno dokazilo itd.

Vuli ::

dej, ustavi se
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

GupeM ::

Yeezes je izjavil:

No saj to me zanima, kako pa bojo videli moja porabljena sredstva, če "nimajo vpogleda v kartico in v binance"?

Tako, da boš imel nase napisano vilo z bazenom, dva Lamborghinija, helikopter in nekaj podjetji. S podpovprečno slovensko plačo.

Mogoče sem zadevo malo napihnil, ampak vidiš kam DOGE taco moli.

blackbfm ::

Pri kreditni/debetni bo potrebna določena stopnja identifikacije preden bo izdana, ker seveda pomeni, da bo FURS to lahko zbrskal


S tem si ponudnik storitve oz izdajatelj kartice zaščiti rit ce bi karkoli ogrozilo njegovo poslovanje. Za kaksn ameriske 3 črkovane nisem ziher kakšen vpogled imajo samo da bi nek slovenski furs lahko kar samovoljno nadziral in brskal po podatkih privat tuje firme, hm ne

A je mogoče kje kakšna "omejitev" koliko je potrebno nakazat na svoj bančni račun, da te Furs dobi na radar?


Ja pri dolocenem znesku (nevem kerem) mora banka poročat.. Gogle

Yeezes ::

Haha, okej kul, sem slišal malo deljena mnenja glede te kartice, pa me je mal bolj podrobno zanimal :)
No zaenkrat temu nisem še niti blizu, haha, upajmo da nekoč :D
Bi pa bil precej bližje, če bi investiral v Doge namesto v legit coine, haha

sentiš ::

Nad 5k gre automatsko na FURS, baje. Nad 3k ti banka daje za izpolnit obrazec izvora denarja. Vsaj pri meni je tako.

UganiKdo ::

blackbfm je izjavil:

Pri kreditni/debetni bo potrebna določena stopnja identifikacije preden bo izdana, ker seveda pomeni, da bo FURS to lahko zbrskal


S tem si ponudnik storitve oz izdajatelj kartice zaščiti rit ce bi karkoli ogrozilo njegovo poslovanje. Za kaksn ameriske 3 črkovane nisem ziher kakšen vpogled imajo samo da bi nek slovenski furs lahko kar samovoljno nadziral in brskal po podatkih privat tuje firme, hm ne

A je mogoče kje kakšna "omejitev" koliko je potrebno nakazat na svoj bančni račun, da te Furs dobi na radar?


Ja pri dolocenem znesku (nevem kerem) mora banka poročat.. Gogle


Samovoljno seveda ne, so pa financne institucije dolzne prelozit podatke, ce jih FURS v okviru inspekcijskega nadzora zahteva.

Yeezes je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Od kdaj ima furs vpogled v mastercard in visa?

Ja mislim, da nima. Me pa vseeno zanima, če lahko to kako dobijo, glede na to, da so na kartici vseeno moji osebni podatki itd.

UganiKdo je izjavil:

Yeezes je izjavil:

A vi to kartico uporabljate bolj za vsakodnevne nakupe al tut za kaksne večje? V planu imam prenovo stanovanja in bi ta cashback kar prav prišel. A bi se znal zgodit, da bi imel kakšne težave s Fursom, al načeloma nimajo vpogleda v kartico in nakupe?
Pri nakazovanju kolikšnih zneskiu na račun bi se znal zbudit Furs?

FURSu bos ratal zabimiv ko to tvoja poraba bistveno presegala prijavljene dohodke.


No saj to me zanima, kako pa bojo videli moja porabljena sredstva, če "nimajo vpogleda v kartico in v binance"?

A je mogoče kje kakšna "omejitev" koliko je potrebno nakazat na svoj bančni račun, da te Furs dobi na radar? vem, da je za vsakih več jurjeu treba povedat banki napovedat nakazilo, alneki.
Za Furs pa ja, saj kripto ni obdavčen ane, sam če te pa enkrat mal zahaklajo, bi pa potem rabu za vsak drek miljon in eno dokazilo itd.

Od kje ti ideja da kripto ni obdavcen? Vse je odvisno od tega kako si prisel do kripto in kaj so z njim locel.

FIRS do podatkov pride na dva nacina - jih zahteva od tebe, saj si dolzan pojasnit kje si dobil premozenje. Furs lahko nseveda podatke zahteva tudi neposredno od Binance in jih bo tudi skladno z eu zakonodajo dobil. Binance je kot financna institucija dolzan pridobit podatke o uporabnikih in jih tudi dat na voljo pristojnim organom ce jih zahtevajo. Ni pa avtomatizma kot pri bankah, da bi avtomaticno porocal ali kot pri domacih trr kjer bi imeli direkten vpogled.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Yeezes ::

Sori, če si zmerno trgoval in holdov neki cajta, pol ni obdavčen, če si pa nek daytrader, ki nardi vsak dan po 100 transakcij pol pa je, right?
No to glede Binanc pa nism bil čist ziher ja, hvala :)

UganiKdo ::

V grobem ja, okvirna meja je ca 100 trgovalnih dni letno ali 1000 tranzakcij, zatakne se še če minas.

Ce imas vse crno na belem je skoda prevec komplicirat in ne vem kaj skrivat. Ce bo furs spraseval jim pac predlozis izpiske iz binance.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Yeezes ::

Ma ja sj to, če se Furs odloči, da te najde, te bo najdu :D
V Binance mam večinoma sam deposit/withdraw, drugo pa v Metamasku oz. če jim iz BSCScana dam spisek transakcij bi moglo bit verjetno ok.

blackbfm ::


Furs lahko nseveda podatke zahteva tudi neposredno od Binance in jih bo tudi skladno z eu zakonodajo dobil. Binance je kot financna institucija dolzan pridobit podatke o uporabnikih in jih tudi dat na voljo pristojnim organom ce jih zahtevajo. Ni pa avtomatizma kot pri bankah, da bi avtomaticno porocal ali kot pri domacih trr kjer bi imeli direkten vpogled.


Ampak furs ni pristojen organ v tuji državi. Npr Revolut je furs gladko ignoriral oz mogoče še to pocne, nevem. Verjetno so imeli/imajo svoj razlog oz pravno podlago.

UganiKdo ::

Znotraj EU je financnim ustanovam relativno tezko ignorirat davcne urade drzav clanic. Kaj konkretno mislis z Revolutom, pa tezko komentiram ker ne poznam primera.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

MojMojMoj ::

A ima že mogoče kdo težave z Binance Visa kartico? Do včeraj je delala, od včeraj se brezstično ne zna predstavit, če jo vstaviš v čitalec, pa kartica javi napako.
Sicer sem imel že pretem občasne težave, da je zavračalo PIN če je bila prebrana brezstično. Ampak ko sem jo vstavil v čitalec pa je bilo OK.

Dober dan ::

Jaz sem jo samo enkrat uporabil za probo na bankomatu, da sem si spremenil pin. Do danes mi v appu še vedno kaže stari pin. Sedaj pa ne vem, katerega naj naslednjič uporabim, ko bom dejansko hotel nekaj plačati.

BorutO ::

hamez66 je izjavil:

A je na vsakem bankomatu provizija za dvig 3.9 eur, ali obstaja kakšen trik, da bi šlo ceneje skozi?

Tudi meni ni jasno ... sem včeraj pa danes dvignil keš ven, pa mi je pri enem bankomatu zaračunalo 3,90 eur provizije, pri drugem pa 4 eur. Dva meseca nazaj sem pa pri enem drugem bankomatu dvignil, pa ni bilo nič provizije. Hm.

DeeJay ::

Odvisno od kere banke je bankomat. Mislm, da je na bankomatu delavske hranilnice zastonj.
Don't f with me.

Amdforce ::

Jaz dvigujem na intesa sao paolo brez provizije, je imela pa karticaa nek software upgrade te dni in je bilo onemogoceno placevanje.

Technics111 ::

Pičkice posrane, noben te ne najde, v truswallet si izvoziš ves kes pa ti ga lahko Furs POPUŠI!!!!

Alien123 ::

Technics111 je izjavil:

Pičkice posrane, noben te ne najde, v truswallet si izvoziš ves kes pa ti ga lahko Furs POPUŠI!!!!


Jaz imam v dveh denarnicah, tokenih in na binance..

Banka mi lahko samo pusii k

Yeezes ::

Kaj bosta pa ko bo treba plačat kakšno večjo investicijo (avto, stanovanje, hiša,..)?

Senior Dev ::

Takrat bosta pušila tiče na ulici da dobita nekaj denarja za plačat kazen in davek.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

blackbfm ::

Če mas za lambota mas tut za kazen8-)

Technics111 ::

Vozeki presrani,država vam milijarde mimo vozi, vi pa se pajtlate za par jurčkov, da vas ne dobijo... Pa taki si zaslužite da vas jebejo odspredaj in odzadaj na suho do konca !!! Hahahahaha.

UganiKdo ::

Vidim da revcek govoris iz izkusen.

janezvalva ::

danes mi je tudi meni zavrnilo v sparu kartico, ker sem imel premalo sredstev gor...
  :(

:(

IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Vuli ::

čist logično, misliš, da ti bodo dal na puf.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

janezvalva ::

Vuli je izjavil:

čist logično, misliš, da ti bodo dal na puf.

:))
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Senior Dev ::

Tudi meni je zavrnilo Binance kreditno. Premalo sredstev kakopak. Verjetno ker mi je kripto kovanec zelo padel ravno v tistem času. Nekdo je dumpal na hard. Ampak sem z dvignjeno glavo zložil tistih 15 artiklov nazaj na police in poln ponosa zapustil trgovino.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Morison ::

janezvalva je izjavil:

danes mi je tudi meni zavrnilo v sparu kartico, ker sem imel premalo sredstev gor...
  :(

:(


LOL

Senior Dev je izjavil:

Tudi meni je zavrnilo Binance kreditno. Premalo sredstev kakopak. Verjetno ker mi je kripto kovanec zelo padel ravno v tistem času. Nekdo je dumpal na hard. Ampak sem z dvignjeno glavo zložil tistih 15 artiklov nazaj na police in poln ponosa zapustil trgovino.

Ja fuul ponosen si lahko zapustil trgovino. Ne se tolažit. Obrukal si se do podna.
Kako moraš hodit v trgovino brez denarja. Kolk si star. Verjetno ti mami ni dala žepnine.

Yeezes ::

Mando verjetno je resno mislu ja :|

Morison ::

Yeezes je izjavil:

Mando verjetno je resno mislu ja :|

Glede na njegove dosedanje izpade, ja :|

Apartcik ::

Dobil Binance kartico, poskusil v DM, Spar in pri Loteriji Slovenije, vse uspešno.
Potem pa sem poskusil še v Lidlu, pa mi je zavrnilo. Sredstev več kot dovolj.
Verjetno bo to kar praksa, še dobr da sem imel zraven še drugo kartico....

Senior Dev ::

Apartcik je izjavil:

Dobil Binance kartico, poskusil v DM, Spar in pri Loteriji Slovenije, vse uspešno.
Potem pa sem poskusil še v Lidlu, pa mi je zavrnilo. Sredstev več kot dovolj.
Verjetno bo to kar praksa, še dobr da sem imel zraven še drugo kartico....

Meni je do sedaj že ene 4x zavrnilo. 2x so me prisilili da sem zložil vse artikle nazaj na police. Enkrat sem pa ušu, sam me je pa potem policija prišla iskat ker so mislili da sem kradel in so me z marico odpeljali. Ja, so ble štorije s to Binance kartico že.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IgorCardanof ::

Kaj se je pa zgodilo v tistem enem primeru? Ti je kdo častil?

Senior Dev ::

Varnostnik mi je častil z megalajtko po temeni glave. Tistega se niti ne spomnim prav dobro.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IgorCardanof ::

Jap, ravno zaradi takih primerov imam jaz vedno raje več kartic s sabo, pa še gotovino. Nikoli ne veš, kdaj te bo kartica ali pa kripto market izdal.

Apartcik ::

Binance kartico sem zvezal z gugl pay, ker telefon itak skozi nosim v žepu. Sicer pa tudi N26 ni popolnoma sigurna, enkrat sem v Bolgariji plačal hotel, potem pa za konec odšel na pivo in je zavrnilo kartico. In to v istem hotelu....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Apartcik ()
««
6 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KuCard - Kucoin exchange bo izdal visa kartico

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
81364 (275) Trubar
»

Plutus (Visa kartica + cashback) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
18616782 (3334) Pahuljone
»

BINANCE SEPA nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13232747 (6199) Tidule
»

Crypto.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
6111582 (6557) scorpio5
»

Obdavčitev manjšega holdinga kriptovalut

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
263364 (1891) gruntfürmich

Več podobnih tem