» »

Binance VISA debetna kartica

Binance VISA debetna kartica

««
5 / 12
»»

t0m4z1c ::

Zdravo

mene pa zanima a lahko isti dan naredis plačilo ali mores počakat kaki dan ker jaz sem jo dobil vceraj in mi na bankomatu napiše da to storitev je trenutno nemogoče izvesti, na pos terminalu pa mi jo zavrača.

ali mores počakat kaki dan da se aktivira ali kaj podobnega.

Lep pozdrav

keba ::

sam jo moraš aktivirati na binance strani

t0m4z1c ::

sem jo in je aktivirana in vse pin mam vse amapak nemorem delat nic z njo

urosz ::

Senior Dev je izjavil:

Kako je s tem da naj bi N26 in Revolut začela množično blokirala račune na katere prihaja denar iz kripta? Je potem Binance Visa še edina možnost za izplačila?
Bi lahko tudi Visa začela z blokadami kripto denarja? Viso in Mastercard bi lahko namreč vlade obtožile pomoči pri pranju denarja, financiranju terorizma, utaji davkov in kdo bi vedel kaj vse si lahko še izmislijo ko bo kripto ogrozil fiata. Je to preveč pesimistični pogled?


Kako pa zgleda ko ti blokirajo račun?
A ti dajo par dni da premakneš denar drugam in zapreš acc, ali ti preprosto lockajo ves denar in ostaneš brez?
Kaj točno pomeni da ti blokirajo račun zaradi kripta, hipotetično.

Sparkxl ::

Koliko sem spremljal zadevo se vpičijo v račune, ki se odprejo in takoj izvrši transakcija na menjalnice. Po njihovem mnenju gre za pranje denarja. Sredstva ti blokirajo za en čas.
Sam sem preko n26 izvedel kar nekaj transakcij na in iz borz v zadnje pol leta in nikoli ni bilo problemov

novak-t ::

t0m4z1c je izjavil:

sem jo in je aktivirana in vse pin mam vse amapak nemorem delat nic z njo

si prestavil sredstva na wallet od kartice?

uhuhu ::

Sparkxl je izjavil:

Koliko sem spremljal zadevo se vpičijo v račune, ki se odprejo in takoj izvrši transakcija na menjalnice. Po njihovem mnenju gre za pranje denarja. Sredstva ti blokirajo za en čas.
Sam sem preko n26 izvedel kar nekaj transakcij na in iz borz v zadnje pol leta in nikoli ni bilo problemov

So bili to manjši zneski ali tudi kaj večjega? Z borze na N26 mislim. Ker verjetno se kontrola vklopi šele pri nekaj tisoč evrih.

Senior Dev ::

uhuhu je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Koliko sem spremljal zadevo se vpičijo v račune, ki se odprejo in takoj izvrši transakcija na menjalnice. Po njihovem mnenju gre za pranje denarja. Sredstva ti blokirajo za en čas.
Sam sem preko n26 izvedel kar nekaj transakcij na in iz borz v zadnje pol leta in nikoli ni bilo problemov

So bili to manjši zneski ali tudi kaj večjega? Z borze na N26 mislim. Ker verjetno se kontrola vklopi šele pri nekaj tisoč evrih.

A to potem čisto zaprejo račun in prepovejo da na isto osebo še kdaj imaš račun ali samo blokirajo za kripto posle?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Kripto mesi ::

Senior Dev je izjavil:

uhuhu je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Koliko sem spremljal zadevo se vpičijo v račune, ki se odprejo in takoj izvrši transakcija na menjalnice. Po njihovem mnenju gre za pranje denarja. Sredstva ti blokirajo za en čas.
Sam sem preko n26 izvedel kar nekaj transakcij na in iz borz v zadnje pol leta in nikoli ni bilo problemov

So bili to manjši zneski ali tudi kaj večjega? Z borze na N26 mislim. Ker verjetno se kontrola vklopi šele pri nekaj tisoč evrih.

A to potem čisto zaprejo račun in prepovejo da na isto osebo še kdaj imaš račun ali samo blokirajo za kripto posle?

Zaprejo račun, sredstva zadrzijo + javijo inšpekciji v Sloveniji.

ubermensch ::

Kripto mesi je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

uhuhu je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Koliko sem spremljal zadevo se vpičijo v račune, ki se odprejo in takoj izvrši transakcija na menjalnice. Po njihovem mnenju gre za pranje denarja. Sredstva ti blokirajo za en čas.
Sam sem preko n26 izvedel kar nekaj transakcij na in iz borz v zadnje pol leta in nikoli ni bilo problemov

So bili to manjši zneski ali tudi kaj večjega? Z borze na N26 mislim. Ker verjetno se kontrola vklopi šele pri nekaj tisoč evrih.

A to potem čisto zaprejo račun in prepovejo da na isto osebo še kdaj imaš račun ali samo blokirajo za kripto posle?

Zaprejo račun, sredstva zadrzijo + javijo inšpekciji v Sloveniji.


Ja to je kr nevarno, če npr na N26 dobivaš še plačo.

uvodV?? ::

Kripto mesi je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

uhuhu je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Koliko sem spremljal zadevo se vpičijo v račune, ki se odprejo in takoj izvrši transakcija na menjalnice. Po njihovem mnenju gre za pranje denarja. Sredstva ti blokirajo za en čas.
Sam sem preko n26 izvedel kar nekaj transakcij na in iz borz v zadnje pol leta in nikoli ni bilo problemov

So bili to manjši zneski ali tudi kaj večjega? Z borze na N26 mislim. Ker verjetno se kontrola vklopi šele pri nekaj tisoč evrih.

A to potem čisto zaprejo račun in prepovejo da na isto osebo še kdaj imaš račun ali samo blokirajo za kripto posle?

Zaprejo račun, sredstva zadrzijo + javijo inšpekciji v Sloveniji.


Kakšni inšpekciji, haha? Fursu mogoče če že komu.

Tole se vse skupaj sliši malo za lase privlečeno, ekstrapolirano iz anonimnih online zgodb kjer so ljudem z razlogom zapirali accounte (nepojasnen izvor denarja, kripto transakcije iz borz brez KYC, etc...).

Tatankas ::

Meni včasih zavrne kartico. Moram še preverit v čem je finta. Npr. pri registraciji avta mi je znesek za tehnični pregled (cca 30€) prijelo. Cestnega sklada (nekaj čez 200€) pa je zavrnilo transakcijo. Prav tako sem mislil plačat zavarovanje za avto s kartico pri triglavu preko pos terminala in mi je zavrnilo. V tušu normalno plačujem. Prav tako mi je do zdaj dvakrat(od šestih) dvigov zavrnilo dvig na ATM.
Saj je kul kartica, samo ne upam si samo z njo it nekaj plačevat brez da bi še imel zraven svojo bančno kartico.

belimato ::

Tatankas je izjavil:

Meni včasih zavrne kartico. Moram še preverit v čem je finta. Npr. pri registraciji avta mi je znesek za tehnični pregled (cca 30€) prijelo. Cestnega sklada (nekaj čez 200€) pa je zavrnilo transakcijo. Prav tako sem mislil plačat zavarovanje za avto s kartico pri triglavu preko pos terminala in mi je zavrnilo. V tušu normalno plačujem. Prav tako mi je do zdaj dvakrat(od šestih) dvigov zavrnilo dvig na ATM.
Saj je kul kartica, samo ne upam si samo z njo it nekaj plačevat brez da bi še imel zraven svojo bančno kartico.


Imas nastavljene limite? Sam sicer nimam teh problemov, pa je edina kartica ki jo imam.

energetik ::

Tatankas je izjavil:

Meni včasih zavrne kartico. Moram še preverit v čem je finta. Npr. pri registraciji avta mi je znesek za tehnični pregled (cca 30€) prijelo. Cestnega sklada (nekaj čez 200€) pa je zavrnilo transakcijo. Prav tako sem mislil plačat zavarovanje za avto s kartico pri triglavu preko pos terminala in mi je zavrnilo. V tušu normalno plačujem. Prav tako mi je do zdaj dvakrat(od šestih) dvigov zavrnilo dvig na ATM.
Saj je kul kartica, samo ne upam si samo z njo it nekaj plačevat brez da bi še imel zraven svojo bančno kartico.
Ne vidim razloga, zakaj ne bi iz tega razloga imel v denarnici še bančne Maestro kartice, saj ni težka 1kilo, no. :)

Morison ::

Tatankas je izjavil:

Meni včasih zavrne kartico. Moram še preverit v čem je finta. Npr. pri registraciji avta mi je znesek za tehnični pregled (cca 30€) prijelo. Cestnega sklada (nekaj čez 200€) pa je zavrnilo transakcijo. Prav tako sem mislil plačat zavarovanje za avto s kartico pri triglavu preko pos terminala in mi je zavrnilo. V tušu normalno plačujem. Prav tako mi je do zdaj dvakrat(od šestih) dvigov zavrnilo dvig na ATM.
Saj je kul kartica, samo ne upam si samo z njo it nekaj plačevat brez da bi še imel zraven svojo bančno kartico.

Đizs. Pa dej se mal zresni lol ...
Nemogoče, da se ti je to zgodilo!
Mene so spljuvali, raztrgali... ni da ni kaj sem bil, ko sem izpostavil to možnost.

vanilija je izjavil:

To je navadna Visa kartica. Zakaj bi ti jo zavrnili? A v Sparu se tudi kdaj spomnejo, da zavračajo vse bankonce za 50€, katerih idji se končajo s številko 276? Ali pa da v ponedeljek ne sprejemajo bankovcev za 5€, v torek se ne sme plačevat z viso od SKB, v sredo pa sprejemajo samo plačila s kovanci?

Pa dejmo se mal zresnit lol ...

Kripto mesi je izjavil:

Čisto prav ti je napisal. To je običajna kartica in dela vsepovsod, kjer delajo druge kartice. Đizs

vanilija je izjavil:

Povedal so ti, da je to navadna visa kartica in da lahko povsod plačuješ. Nato si ponovil vprašanje, a res lahko povsod plačuješ. In smo ti povedal še enkrat, da lahko. Pa zdaj ti povemo še enkrat. Da lahko povsod plačuješ. A boš vprašal še enkrat, če je to res kartica, ki jo povsod sprejemajo?

Če si pa tako negotov, potem pa raje okoli hodi z vsemi karticami, da če kako zavrnejo, da si ne boš naredil bruk v trgovini. Ali pa raje iz Binancea nakaži na svoj račun in plačuj s to kartico za katero si ziher da dela.

Pač a hočeš, da ti pomagamo, ali boš vsak naš odgovor še 3krat vprašal isto in se prepričeval, a je res ali ni?

Sori.


Očitno nisem za brezveze ispostavil tega problema.
Kdo se je sedaj obrukal. Raznorazni pametnjakoviči ala: vanilija (ki verjetno še vedno čaka na kartico, tukaj je pa ful pameten), Kripto mesi...
Upam, da vam jo vsem tem, ki tukaj pametujete enkrat zavrne.
Očitno sami otroci, ki se v lifu še niso dober pokakal in nimajo pojma kaj vse se lahko dogaja.
Ja life is the bitch.

greenboy92 ::

Nekaj delate narobe. Nemore vam zavrniti kartico samo iz razloga, ker je povezana na Binance. Ta kartica se obnaša enako kot vsaka druga Visa ali MasterCard prepaid kartica.

Morda plačujete na kakšnih pos terminalih, ki prepoznajo plačilo kot dvig gotovine? Limit za dvig je pa mislim da okoli 270eur.

Senior Dev ::

Verjetno davčna uprava prepove Sparu da vzame tako kartico (Binance, Kukon Visa, BitConnect Mastercard ipd.) z umazanim denarjem. Prej treba preverit izvor, ane? V nasprotnem primeru pa je tako ali tako znano kaj se zgodi, -70% rdeč dildo od nepojasnjenega izvora.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

vimos ::

Kartica je kartica, visa, mastercard. Že nekaj mesecev plačujem izključno z crypto.com kartico ki je naceloma enaka kot binance card in do sedaj še nikoli ni bila zavrnjena, pa je bil denar od kripta.

janezvalva ::

sej tudi druge kartice is slovenskih bank včasih zavrne. nič posebnega.
tukaj vsaj dobiš cashback. kaj dobiš na naših bankah? nič. nesposobneže na klicnem centru.

aja, dobiš 0.001% letnih obresti.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

Kodrnusa ::

A se jo da uporabljati z gpay. Ali ima slovenski bin in ne dela kartica za gpay?

janezvalva ::

Binance VISA nima BINa
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

amacar ::

Vsaka visa ima bin, in od binance ni slovenski, dela bp z gpay.

janezvalva ::

amacar je izjavil:

Vsaka visa ima bin, in od binance ni slovenski, dela bp z gpay.

ja, res je.
prebral BIN mislil IBAN
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

jernejl ::

Garmin pay pa najbrž ne podpira, glede na to da ni nikjer omenjena podpora? Je kdo slučajno poskusil?

greenboy92 ::

Jst sem jo povezal tudi na CURVE in jo uporabljam na APPLE PAY. Preverjeno dela.

profesjonalc ::

Danes mi je zavrnalo binance visa v iStyle citypark. Čez 5 min pa zadeva normalno deluje v merkatorju. Je pa res, da predvidevam, da imajo v iStyle nek čuden sistem za plačevanje, ker sem moral pred plačilom povedati ali je maestro/visa/mastercard...

MojMojMoj ::

Tudi meni je danes na Avto Krka zavrnilo plačilo. Predtem v Hoffer-u b.p.
Da kdo ne pride v neprijetno situacijo je vseeno dobro imeti alternativo ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MojMojMoj ()

Nakatomi ::

Živjo mene sam zanima a na Binance sploh rabim dodatno verifikacijo (slika osebne itd.) al je osnova čist uredu? Glede na to da lahk že zdej trejdam kaj je sploh plus dodatnega? hvala

Sindrom ::

Mene tudi to zanima.
Pa še ali je možno to kartico dobiti in uporabljati brez vezave na mobilni tulifon?
Odkar se je v EU uveljavil tale presneti PSD2, hočejo povsod imeti številke mobilnih telefonov.
"If privacy is outlawed, only outlaws will have privacy." - Phil Zimmerman

MojMojMoj ::

Osebno ja, mobilno številko ne

profesjonalc ::

Danes sem slučajno opazil, da binance visa od 23.4. dalje niža svojo stopnjo "cashbacka" za tiste, ki ne držimo nič BNB iz 1% na 0.1%. To je ogromna razlika, zato iščem alternative, kaj priporočate?

DeeJay ::

a tud 1 BNB ti je preveč držat?
Jest bom pridobil 2% s to spremembo.
Don't f with me.

profesjonalc ::

Nevem, preveč se mi zdi spumpan ta coin trenutno, da bi ga šel kupovat. Mam feeling da če ga zdej kupim, bom več izgubil v usd value ob korekciji, kot pa bi zasluzil z 2% cashbacka. Odžirat del mojga btc/eth hodlinga za ta drobiž pa se mi tudi ne zdi smiselno...

sosed ::

Živjo
Ali je imel kdo probleme z naročanjem Binance Visa kartice? Pri prvem koraku mi napiše, da nimam dovolj BNB-ja, čeprav ga imam. Če kliknem na dropdown, mi vse pobarva na sivo.
A je kje kakšna fora?


DeeJay ::

A maš v SPOT walletu?
Don't f with me.

sosed ::

DeeJay je izjavil:

A maš v SPOT walletu?


Danes deluje. Izgleda, da so popravili.

Trubar ::

Binance je posodobil cachback level kalkulacijo.

Na kratko: Tisti ki stejkate vsaj 1BNB dobite 2% cachback-a. Dejansko ste z novo kalkulacijo na boljsem. Tisti, ki ne stejkate BNBja oz. stejkate manj kot 1BNB pa po novem dobite samo 0,1% cachback-a.

Na dolgo: https://www.binance.com/en/support/anno...
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

sloxl8 ::

A se bolj splača imeti v Walletu fiat ali kripto? Ali rast kripto valute v Walletu odtehta morebitne provizije pri pretvorbi iz kripta? Ali sproti pretvarjate v fiat?

Trubar ::

sloxl8 je izjavil:

A se bolj splača imeti v Walletu fiat ali kripto? Ali rast kripto valute v Walletu odtehta morebitne provizije pri pretvorbi iz kripta? Ali sproti pretvarjate v fiat?

Sproti/Rocno pretvarjam v EUR.
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

shark99 ::

profesjonalc je izjavil:

Nevem, preveč se mi zdi spumpan ta coin trenutno, da bi ga šel kupovat. Mam feeling da če ga zdej kupim, bom več izgubil v usd value ob korekciji, kot pa bi zasluzil z 2% cashbacka. Odžirat del mojga btc/eth hodlinga za ta drobiž pa se mi tudi ne zdi smiselno...


verjemi, da bo konec leta BNB % več naredil kot BTC

klabasa ::

Trubar je izjavil:

Binance je posodobil cachback level kalkulacijo.

Na kratko: Tisti ki stejkate vsaj 1BNB dobite 2% cachback-a. Dejansko ste z novo kalkulacijo na boljsem. Tisti, ki ne stejkate BNBja oz. stejkate manj kot 1BNB pa po novem dobite samo 0,1% cachback-a.

Na dolgo: https://www.binance.com/en/support/anno...


A to še vedno pomeni 2% - 0,9% za fee = 1,1 % na koncu?
Ker ta 0,1 % če ne držiš BNBja se točno ujema z prejšnjim 1% - 0,9% za fee = 0,1%

bulplux ::

Mislim da sploh ni več tiste provizije.

Trubar ::

klabasa je izjavil:

Trubar je izjavil:

Binance je posodobil cachback level kalkulacijo.

Na kratko: Tisti ki stejkate vsaj 1BNB dobite 2% cachback-a. Dejansko ste z novo kalkulacijo na boljsem. Tisti, ki ne stejkate BNBja oz. stejkate manj kot 1BNB pa po novem dobite samo 0,1% cachback-a.

Na dolgo: https://www.binance.com/en/support/anno...


A to še vedno pomeni 2% - 0,9% za fee = 1,1 % na koncu?
Ker ta 0,1 % če ne držiš BNBja se točno ujema z prejšnjim 1% - 0,9% za fee = 0,1%


Konstantnega 0,9% fee-ja ni vec (tudi v zgodovini transakcij ni vec stolpca v katerem je odstet 0,9% fee). Cashback se izracuna direktno po tabeli: https://www.binance.com/en/support/anno...
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

mare4444 ::

Tudi mene zanima zakaj je boljši tisti binance račun za uporabo visa kartice kateri ima osebne podatke?

Yeezes ::

A vi to kartico uporabljate bolj za vsakodnevne nakupe al tut za kaksne večje? V planu imam prenovo stanovanja in bi ta cashback kar prav prišel. A bi se znal zgodit, da bi imel kakšne težave s Fursom, al načeloma nimajo vpogleda v kartico in nakupe?
Pri nakazovanju kolikšnih zneskiu na račun bi se znal zbudit Furs?

Sparkxl ::

Od kdaj ima furs vpogled v mastercard in visa?

avtek ::

mare4444 je izjavil:

Tudi mene zanima zakaj je boljši tisti binance račun za uporabo visa kartice kateri ima osebne podatke?


Kako bi pa dobil VISO - oz. katerokoli kartico brez verifikacije? Kaj bi pisalo pod Ime in Priimek?
Morda se da, samo še nisem slišal.

Trubar ::

Yeezes je izjavil:

A vi to kartico uporabljate bolj za vsakodnevne nakupe al tut za kaksne večje? V planu imam prenovo stanovanja in bi ta cashback kar prav prišel. A bi se znal zgodit, da bi imel kakšne težave s Fursom, al načeloma nimajo vpogleda v kartico in nakupe?
Pri nakazovanju kolikšnih zneskiu na račun bi se znal zbudit Furs?


Brez tezav sem opravil par nakupov po slabega jurja€. Uporabljam pa kartico za popolnoma vse. :)
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

UganiKdo ::

Yeezes je izjavil:

A vi to kartico uporabljate bolj za vsakodnevne nakupe al tut za kaksne večje? V planu imam prenovo stanovanja in bi ta cashback kar prav prišel. A bi se znal zgodit, da bi imel kakšne težave s Fursom, al načeloma nimajo vpogleda v kartico in nakupe?
Pri nakazovanju kolikšnih zneskiu na račun bi se znal zbudit Furs?

FURSu bos ratal zabimiv ko to tvoja poraba bistveno presegala prijavljene dohodke.

GupeM ::

avtek je izjavil:

mare4444 je izjavil:

Tudi mene zanima zakaj je boljši tisti binance račun za uporabo visa kartice kateri ima osebne podatke?


Kako bi pa dobil VISO - oz. katerokoli kartico brez verifikacije? Kaj bi pisalo pod Ime in Priimek?
Morda se da, samo še nisem slišal.

Sprehodi se do najbližje trafike in reci, da bi kupil predplačniško VISA kartico. Poročaj kaj piše na njej.
««
5 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KuCard - Kucoin exchange bo izdal visa kartico

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
81367 (278) Trubar
»

Plutus (Visa kartica + cashback) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
18616790 (3342) Pahuljone
»

BINANCE SEPA nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13232766 (6218) Tidule
»

Crypto.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
6111587 (6562) scorpio5
»

Obdavčitev manjšega holdinga kriptovalut

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
263366 (1893) gruntfürmich

Več podobnih tem