» »

Binance VISA debetna kartica

Binance VISA debetna kartica

««
4 / 12
»»

Morison ::

Kripto mesi je izjavil:

Čisto prav ti je napisal. To je običajna kartica in dela vsepovsod, kjer delajo druge kartice. Đizs

Eden bolj pameten kot drugi.
Zakaj ste sploh tu gor, če ste tako pametni. Če ne znate odgovorit na normalen kulturen način potem se spelji nazaj v svojo jamo in se ne oglašaj več. To je forum za pridobivanje informacij, ne pa za take pametnjakoviče kot si ti.
Sorry, ker sem tako neresen!

vanilija ::

Povedal so ti, da je to navadna visa kartica in da lahko povsod plačuješ. Nato si ponovil vprašanje, a res lahko povsod plačuješ. In smo ti povedal še enkrat, da lahko. Pa zdaj ti povemo še enkrat. Da lahko povsod plačuješ. A boš vprašal še enkrat, če je to res kartica, ki jo povsod sprejemajo?

Če si pa tako negotov, potem pa raje okoli hodi z vsemi karticami, da če kako zavrnejo, da si ne boš naredil bruk v trgovini. Ali pa raje iz Binancea nakaži na svoj račun in plačuj s to kartico za katero si ziher da dela.

Pač a hočeš, da ti pomagamo, ali boš vsak naš odgovor še 3krat vprašal isto in se prepričeval, a je res ali ni?

Sori.

DeeJay ::

Jest jo mam v apple pay (sicer preko Curve) in jo do zdej še nikjer niso zavrnil.
Don't f with me.

hamez66 ::

A je na vsakem bankomatu provizija za dvig 3.9 eur, ali obstaja kakšen trik, da bi šlo ceneje skozi?

oracle ::

Maš že odgovor v tej temi.

roman007 ::

Se da kakorkoli iz paypala spravt denar na Binance Viso

mirancar ::

jaz sem zdaj opazil da mi že dober teden več ne računajo 0,9% "this party processing fee"
še kdo isto?

DeeJay ::

mirancar je izjavil:

jaz sem zdaj opazil da mi že dober teden več ne računajo 0,9% "this party processing fee"
še kdo isto?

Res je. Sej plan je bil ukint to, očitno jim je ratal :)
Don't f with me.

ubermensch ::

Kako je glede davkov s to kartico? Je možnost, da FURS kdaj zahteva, da dokažeš od kje ti ta "denar", ki si porabljal s to kartico in da boš obdavčen?

DeeJay ::

ubermensch je izjavil:

Kako je glede davkov s to kartico? Je možnost, da FURS kdaj zahteva, da dokažeš od kje ti ta "denar", ki si porabljal s to kartico in da boš obdavčen?

FURS ti vedno lahko pogleda finance, al maš to kartico, al pa ne. Možnost je pa skorej nična, razen če si boš kupu ferrarija, al pa da te bo kak fovš frend prjavu.
Don't f with me.

Trubar ::

mirancar je izjavil:

jaz sem zdaj opazil da mi že dober teden več ne računajo 0,9% "this party processing fee"
še kdo isto?


Hvala za info. Sem sel preverit. Res ni vec feejev!!! :D
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

Trubar ::

Mimogrede: Prijatelj je nakazoval na Binance preko Delavske hranilnice in ima 5€ fee (medtem pa NKBM in Sberbank imata pod 0,5€). Ne razumem zakaj je razlika. Menil sem namreč, da je VB in EU naredila kakšen sporazum glede transakcij. Za NKBM vem, da je imela nekaj casa 7,5€ fee, sedaj pa je zopet 0,38€. Skratka bodite pozorni. :)

Preko N26 je seveda 0€ fee. Je kdo poizkusil preko Revolut-a?
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

VanGog ::

Par dni nazaj sem probal z Revolutom in je brez fee-jev.

blackbfm ::

FURS ti vedno lahko pogleda finance, al maš to kartico, al pa ne.


Ce gre za elektronski denar v tuji državi lahko furs samo fafa ježa

Sparkxl ::

Furs še vpogleda v n26 in revolut nima, kaj šele kripto denarnice

DeeJay ::

blackbfm je izjavil:

FURS ti vedno lahko pogleda finance, al maš to kartico, al pa ne.


Ce gre za elektronski denar v tuji državi lahko furs samo fafa ježa


Seveda sm mislu v slovenske TRRje, ne pa crypto in tuje račune.
Lahko zaprosi tujino, sam vprašanje če bo dobil.
Don't f with me.

Amdforce ::

Ali je imel kdo ze problem z vracilom denarja na kartico? 12.3. sem placal izdelek, za katerega so naknadno javili, da ga ni na zalogi in se isti dan odobrili refund kar je razvidno tudi na bankartu. Zdaj je ze skoraj dva tedna, denarja pa ni na kartici, kak refund sem ze imel in je bil izveden v dnevu ali dveh. Support pa itak.....cakam.

DeeJay ::

Refund lahk traja do enga meseca. Dokler so pri sparu delal rezervacije placil, sem preostanek, ce kaj ni blo na voljo pri dostai, dobil povrnjen nazaj sele po vec kot enem mesecu.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Amdforce ::

Uf ta je pa kar dolga.... sem vseeno pisal na suport da pregledajo, itak baje traja da odgovorijo. Je pa to prva slaba izkusnja z binance, vse ostalo je bilo super, upam da tudi to ustimajo. Moti me edino ker je bil ze 12 potrjen/zacet refund proces pa se nic....iz amazona je bilo v enem dnevu nazaj vedno.

Invictus ::

DeeJay je izjavil:

blackbfm je izjavil:

FURS ti vedno lahko pogleda finance, al maš to kartico, al pa ne.


Ce gre za elektronski denar v tuji državi lahko furs samo fafa ježa


Seveda sm mislu v slovenske TRRje, ne pa crypto in tuje račune.
Lahko zaprosi tujino, sam vprašanje če bo dobil.

Znotraj EU že obstaja avtomatska izmenjava finančnih podatkov.

Če te ne začopati takoj, te bo pa ob letu osorej, ko se ti podatki izmenjujejo.

Davčno te pa lahko preveri za 10 let nazaj...

Če se hočeš igrati, so druge, boljše opcije...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

avtek ::

Hm, kako pa potem priporočate izplačila?

Je kdo v zadnjem času naročil Viso? Jaz jo čakam cca en teden sedaj.

vanilija ::

Čakal jo boš najbrž kakšne 2 meseca ali pa mogoče 3.

prenasalec ::

Meni so jo poslali slab teden po tem, ko sem jo naročil, dobil sem jo pa tri dni kasneje v nabiralnik. Ni nujno, da bo čakal več mesecev.

Morison ::

avtek je izjavil:

Hm, kako pa potem priporočate izplačila?

Je kdo v zadnjem času naročil Viso? Jaz jo čakam cca en teden sedaj.

vanilija je izjavil:

Čakal jo boš najbrž kakšne 2 meseca ali pa mogoče 3.

Daj vanilija ne nabijaj spet nekaj na pamet, če nimaš pojma.
Po celem forumu si full pameten pa same bedarije, vse nekaj na pamet. Če ne veš bodi raje tiho.
Naročil 18.2. prejel 4.3.
Torej točno 14 dni. Ne pa 2-3 mesece.

avtek ::

Hvala za odgovora.:)

vanilija ::

Morison je izjavil:

avtek je izjavil:

Hm, kako pa potem priporočate izplačila?

Je kdo v zadnjem času naročil Viso? Jaz jo čakam cca en teden sedaj.

vanilija je izjavil:

Čakal jo boš najbrž kakšne 2 meseca ali pa mogoče 3.

Daj vanilija ne nabijaj spet nekaj na pamet, če nimaš pojma.
Po celem forumu si full pameten pa same bedarije, vse nekaj na pamet. Če ne veš bodi raje tiho.
Naročil 18.2. prejel 4.3.
Torej točno 14 dni. Ne pa 2-3 mesece.


Naročil novembra, dobil sredina januarja. Bi še kaj povedal? Bodi še malo bolj buthurt, ker moraš vsako stvar 3krat vprašat pa še 4krat prverit če je res. Kreten.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

Morison ::

vanilija je izjavil:

Morison je izjavil:

avtek je izjavil:

Hm, kako pa potem priporočate izplačila?

Je kdo v zadnjem času naročil Viso? Jaz jo čakam cca en teden sedaj.

vanilija je izjavil:

Čakal jo boš najbrž kakšne 2 meseca ali pa mogoče 3.

Daj vanilija ne nabijaj spet nekaj na pamet, če nimaš pojma.
Po celem forumu si full pameten pa same bedarije, vse nekaj na pamet. Če ne veš bodi raje tiho.
Naročil 18.2. prejel 4.3.
Torej točno 14 dni. Ne pa 2-3 mesece.


Naročil novembra, dobil sredina januarja. Bi še kaj povedal? Bodi še malo bolj buthurt, ker moraš vsako stvar 3krat vprašat pa še 4krat prverit če je res. Kreten.

Pa kaj je s tabo. A smo sedaj novembra. Preveri raje ti v svoji glavi, kaj je narobe.
Kaj je jokica a sedaj boš pa žalil, ko ne znaš drugega.
Daj raje nehaj nabijat nekaj v prazno. Ne oglašaj se če nimaš pojma.

vanilija ::

So ti ze zavrnili desetevrski bankovec v sparu, ker si ga dvignil na skb bankomatu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

avtek ::

Evo, danes sem dobil mail, da so poslali:)

satfinder ::

+1
Korak do konca in Naprej :).

Zlikovec ::

+1
Ducati Monster, Ducati 750 SS FF, Yamaha XJ6,
Honda Hornet 600, Yamaha Fazer 800, R NineT

keba ::

Pa je ta kartica brezstična ali potrebuješ za vsak nakup PIN?

dominuspro ::

keba je izjavil:

Pa je ta kartica brezstična ali potrebuješ za vsak nakup PIN?


Je brezstična. Lahko jo uporabljaš tudi na NFC telefonu z google pay in ne rabiš ne kartice in ne pina.

avtek ::

V enem tednu od pošiljanja je še nisem dobil :)

Dober dan ::

Jaz jo čakam od Januarja, mail pa sem dobil 31.3, da je na poti. Kartica še ni prispela..

avtek ::

Aha, potem je to kar 'normalno' :) Hvala

zelenobeli ::

Jaz sem v roku 3 tednov prejel kartico. Ne vem ce kaj igra vlogo ampak vpis na binance je bil cca 3 leta nazaj.
Me pa zanima nekaj drugega:
- nekateri ste pisali, da kartica nima stevilke, da bi jo lahko prijavil drzavi. Neka stevilka je zadaj napisana. Res sem nejeveren/skepticen/... glede prijave. Ali je res ni potrebno prijaviti? Se je kdo zanimal glede tega?
- moras imeti PIN za placevanje?

Vuli ::

itak da rabiš pin, kot pri vsaki kartici.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Kripto mesi ::

1000x napisano, da se ne prijavlja, a si blesav?
Ja pin je viden v Card oddelku.

Morison ::

avtek je izjavil:

V enem tednu od pošiljanja je še nisem dobil :)

Mal potrpljenja. Prazniki so bili vmes.
Poglej vanilija čaka že od novembra pa se ne pritožuje:))
Pričakuj ene 14 dni do tri tedne od obvestila. Glede na praznike se lahko malo zavleče.
Kadar naročujete je treba predvidevat, da niso kakšni prazniki ali kaj podobnega vmes.
Itak pa imaš virtualno. Saj fizične načeloma sploh ne potrebuješ;)

Dober dan ::

Evo mojo kartico. Prispela včeraj.

avtek ::

Dober dan je izjavil:

Evo mojo kartico. Prispela včeraj.


Tudi moja! :)

Trubar ::

V info: Ravno dobil mail, da bodo spremenili IBAN iz britanskega na nov litovski račun z 12.4.2012. Torej je nakazilo znotraj EU in s tem je bančna provizija zopet slabih 0,5EUR za vse banke. :)

Izsek maila:
POMEMBNO: novi bančni podatki za pologe EURO (prek SEPA)

Spoštovani uporabnik/-ica platforme Bitcoin,

Da bi vam še naprej zagotavljali najboljšo izkušnjo, bomo posodobili svoj račun za pologe EURO (prek SEPA) z britanskega računa IBAN v nov litovski račun IBAN do 12. aprila 2021. To pomeni, da boste morali vnesti nove bančne podatke, da boste lahko opravljali pologe EURO po tem datumu.

S to spremembo bomo še naprej zagotavljali brezplačne prenose SEPA z vaše banke na vaš račun Binance. Pri vsakem nakazilu/prenosu kot prejemnika navedite >BINANCE< in vnesite REFERENČNO KODO, ki je prikazana na vaši strani za bančne prenose Binance EURO.

Od 12. aprila 2021 ne bomo več uporabljali britanskega bančnega računa in NE BOMO VEČ sprejeli nobenih prenosov s starimi bančnimi podatki.
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Trubar ()

Morison ::

avtek je izjavil:

Dober dan je izjavil:

Evo mojo kartico. Prispela včeraj.


Tudi moja! :)

No kaj sem rekel.
Revež vanilija pa še kar čaka od novembra:))

Senior Dev ::

Kako je s tem da naj bi N26 in Revolut začela množično blokirala račune na katere prihaja denar iz kripta? Je potem Binance Visa še edina možnost za izplačila?
Bi lahko tudi Visa začela z blokadami kripto denarja? Viso in Mastercard bi lahko namreč vlade obtožile pomoči pri pranju denarja, financiranju terorizma, utaji davkov in kdo bi vedel kaj vse si lahko še izmislijo ko bo kripto ogrozil fiata. Je to preveč pesimistični pogled?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

greenboy92 ::

Revolut načeloma tudi blokira vse večje stavnice zaradi možnosti pranja denarja. Da bi Visa in Mastercard karkoli blokirala pa ne verjamem, ker sta ravno predkratkim prav zares vstopila. Pa itak podpirajo že razne Skrille in podobne spletne denarnice, ki so tudi mimo davčnih organov. Pač verjetno se nočejo z tem ubadati, ker poslujejo po celotni evropi in lahko to privede do kakšnih nepotrebnih tožb. Že tako ali tako npr. naš FURS ne dobi podatkov iz Revoluta, čeprav bi jih moral dobiti po vseh zakonih enkrat letno.

uvodV?? ::

Senior Dev je izjavil:

Kako je s tem da naj bi N26 in Revolut začela množično blokirala račune na katere prihaja denar iz kripta? Je potem Binance Visa še edina možnost za izplačila?
Bi lahko tudi Visa začela z blokadami kripto denarja? Viso in Mastercard bi lahko namreč vlade obtožile pomoči pri pranju denarja, financiranju terorizma, utaji davkov in kdo bi vedel kaj vse si lahko še izmislijo ko bo kripto ogrozil fiata. Je to preveč pesimistični pogled?


Source za N26?
Revolut pa ima ze tako ali tako precej omejitev. Tudi stock brokerjem ne mores posiljat/prejemat.

oracle ::

greenboy92 je izjavil:

Že tako ali tako npr. naš FURS ne dobi podatkov iz Revoluta

A lahko kak vir za tole? Jaz sem slišal ljudi kako se hvalijo, da njohovih N26 in Revoluta nihče ne vidi. Jaz si mislim, da se ob njihov drobiž noben ne spotika. Ravno danes sem prebral od nekih poznavalcev, da furs pod 50k sploh ne obravnava.

Skratka, od kje podatki da furs ne vidi N26 in revoluta?

uvodV?? ::

oracle je izjavil:

greenboy92 je izjavil:

Že tako ali tako npr. naš FURS ne dobi podatkov iz Revoluta

A lahko kak vir za tole? Jaz sem slišal ljudi kako se hvalijo, da njohovih N26 in Revoluta nihče ne vidi. Jaz si mislim, da se ob njihov drobiž noben ne spotika. Ravno danes sem prebral od nekih poznavalcev, da furs pod 50k sploh ne obravnava.

Skratka, od kje podatki da furs ne vidi N26 in revoluta?


A ni ravno pred kratkim parim zdravnikom zastarala neka podkupovalna zadeva na sodišču. Eden izmed navedenih razlogov je bila tudi težavnost pridobitve podatkov od tujih bank. Tisti zdravniki, ki so podkupnine prejemali na slovenske banke so bili obsojeni.

Sicer ne gre za isto stvar, ampak očitno ne teče vse tako kot mora v EU.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: uvodV?? ()

greenboy92 ::

Nimam vira. Ampak govori se, da škripa pri izmenjavi podatkov. Sploh Revolut se tu veliko omenja. Itak pa to ni nobena garancija, ker nekoč se bojo zadeve uredile in za 10 let nazaj te lahko upalijo.
««
4 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KuCard - Kucoin exchange bo izdal visa kartico

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
81360 (271) Trubar
»

Plutus (Visa kartica + cashback) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
18616782 (3334) Pahuljone
»

BINANCE SEPA nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13232746 (6198) Tidule
»

Crypto.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
6111578 (6553) scorpio5
»

Obdavčitev manjšega holdinga kriptovalut

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
263364 (1891) gruntfürmich

Več podobnih tem