» »

Binance VISA debetna kartica

Binance VISA debetna kartica

««
2 / 12
»»

DeeJay ::

Jap
Don't f with me.

CaqKa ::

DeeJay je izjavil:

Jap

hmm to sem iskal kak mesec nazaj in se sprijaznil s tem da ne obstaja.
fajn info.

Heisenberg ::

"Coming soon - the world's first Bitcoin Rewards Credit Card"


Je bilo že kaj govora o Blockfi kartici, ki vrača v BTC in ne v kakšni svoji smešni valuti ???


Kakorkoli sam sem "za hec" naredil account. Trenutno je pre-order.

Moj referral link, baje imava oba nekaj od tega

https://blockfi.com/?ref=a893607d

Zgodovina sprememb…

Dober dan ::

Kakšni so pa kak feeji? Si že kaj gledal?

DegenGambler ::

Heisenberg je izjavil:

"Coming soon - the world's first Bitcoin Rewards Credit Card"


Je bilo že kaj govora o Blockfi kartici, ki vrača v BTC in ne v kakšni svoji smešni valuti ???


Kakorkoli sam sem "za hec" naredil account. Trenutno je pre-order.

Moj referral link, baje imava oba nekaj od tega

https://blockfi.com/?ref=a893607d


Moraš bit pa ful zaplankan, da bi BNB klical "smešna valuta".

Heisenberg ::

DegenGambler je izjavil:

Heisenberg je izjavil:

"Coming soon - the world's first Bitcoin Rewards Credit Card"


Je bilo že kaj govora o Blockfi kartici, ki vrača v BTC in ne v kakšni svoji smešni valuti ???


Kakorkoli sam sem "za hec" naredil account. Trenutno je pre-order.

Moj referral link, baje imava oba nekaj od tega

https://blockfi.com/?ref=a893607d


Moraš bit pa ful zaplankan, da bi BNB klical "smešna valuta".


V bistvu ja, ne poznam BNB, ne spremljam nič razen BTC in ETH ,,,

Trubar ::

DeeJay je izjavil:

Fee ni nikjer viden, ker ga zamaskirajo v conversion. Mal je čudno to, priznam.
Preračunat morš in boš vidu, da je razlika lih tm okol 0,9%.
Sam trenutno je itak 0% do novga leta.


Sedaj je viden fee (fiat stolpec - value stolpec). Pri transakcijah z datumom vecjim od 11.1. so vidne razlike.
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

DeeJay ::

Sem opazil ja.
Zaenkrat lahko potrdim, da plačevanje z EUR direkt ni feeja. Tam kjer je koverzija iz crypta pa imam.
Don't f with me.

DegenGambler ::

DeeJay je izjavil:

Sem opazil ja.
Zaenkrat lahko potrdim, da plačevanje z EUR direkt ni feeja. Tam kjer je koverzija iz crypta pa imam.


Sem placal z evri dva dni nazaj. Swipe je vzel 2.2€ provizije.

Nisem pa se dobil cashbacka, se mi zdi pa pride po nekaj dneh, ko je transakcija popolnoma zakljucena ane?

DeeJay ::

DegenGambler je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Sem opazil ja.
Zaenkrat lahko potrdim, da plačevanje z EUR direkt ni feeja. Tam kjer je koverzija iz crypta pa imam.


Sem placal z evri dva dni nazaj. Swipe je vzel 2.2€ provizije.

Nisem pa se dobil cashbacka, se mi zdi pa pride po nekaj dneh, ko je transakcija popolnoma zakljucena ane?


Res mi ni jasno po kakem vzorcu oni to provizijo obračunavajo.
Cashback pride naslednji dan, ko je status transakcije Completed.
Don't f with me.

DegenGambler ::

Dobro, zdaj je completed, tako da bom preveril jutri, ali imam cashback. Je pa bilo plačilo 270€ preko mimovrste z malo več kot 2€ provizije, plačano 11.1.2021. Ampak ja, če držiš nekaj malega bnbja, pa kartico uporabljaš le za večje nakupe, se ti lepo pokrije vse in imaš še nekaj plusa.

andro23 ::

Binance so mislim da od včeraj spet začeli obračunavat 0.9% provizijo

Trubar ::

DegenGambler je izjavil:

Dobro, zdaj je completed, tako da bom preveril jutri, ali imam cashback. Je pa bilo plačilo 270€ preko mimovrste z malo več kot 2€ provizije, plačano 11.1.2021. Ampak ja, če držiš nekaj malega bnbja, pa kartico uporabljaš le za večje nakupe, se ti lepo pokrije vse in imaš še nekaj plusa.


Vcasih dobim cashback sele ces 2 ali celo 3 dni. Se mi zdi, da se to skoraj vedno zgodi pri Mercator postavkah. :)
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

DeeJay ::

še enkrat: Cashback dobiš naslednji dan, ko status transakcije postane Completed
Don't f with me.

dominuspro ::

Hvala Slo-tech skupnosti, da sem zasledil namig za to kartico. Najbolj mi je zakon, da dela z Google pay-om.

simba1 ::

na binance sem prenesel btc iz druge denarnice....zdaj pa mi ne gre naloziti na kartico....ali delam kaj narobe?
upam,da ste razumeli moj problem..:-)

hamez66 ::

Finance -> Binance Visa Card -> Transfer in preneseš bitcoine iz svojega binance spot računa v card wallet, pa bi moralo delat.

Trubar ::

Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

Anney ::

A ta VISA je samo za bitcoine ali tudi druge kovance, katere imaš kupljene + naložene EUR katere imaš namen vložiti v kovance?

Recimo, da imam ADA+ ostale, ter EUR na računu za potrošnjo, se upošteva vse? Nimam pa bitcoinov.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

DegenGambler ::

Ti moras prav posebej prestavit kovance iz tvojega spot walleta v card wallet. Tam imas lahko btc, eur, usdt, bnb in pa sxp. Razporedis njihov vrsti red zapravljanja in to je to.

Anney ::

Ni mi ravno jasno, lahko malenkost bolj podrobno?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

DegenGambler ::

Na binance imas Spot wallet, margin wallet, futures wallet, savings wallet itd. Med drugim tudi card wallet. Vsak wallet deluje kot sam zase. Ti imas kontrolo nad njim, je pa vsak zase. To je nek nacin kako izoliras sredstva, ki jih imas namenjena za nek financni produkt, ki ga Binance ponuja.

Zate predvidevam, da imas vse v Spot walletu ali pa savings walletu.

C3 hoces uporabljati binance card, moras binanceu povedati katera sredstva ti lahko uporabljas. Ne bodo izbirali sami. Torej 1. Korak, prestavis nekaj izmed omenjenih 5 kovancev v card wallet.

Ko bos naredil nakup s kartico, ti bo binance pretvoril te kovance v evre in placal. Kako bo prtetvoril? Spet ne odloca binance. Spet odlocas ti, tako da dolocis vrstni red kovancev. Recimo da si izberem, da naj mi najprej porabi ves BTC nato pa naj porabi BNB. Ko placam nekaj, bo pretvorilo nekaj BTCja v evre toliko, da lahko placam. Ce je tega btcja premalo, potem se pretvarja se BNB, dokler se pac ne pretvori zadostna kolicina potrebna za placilo.

Anney ::

Super, hvala za odgovor. Zdaj mi je bolj jasno, niti kartice še ne potrebujem. Žal se šele uvajam, mogoče prepozno, ampak pogumno, če zabluzim pač zabluzim, v glavi mi je, da so to evriči namenjeni k izgubi, zato se jezil ne bom, kar bo bo. Pustimo času čas.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

rawwer ::

Torej ce nekdo ustvari plus s trade-anjem kripto, namesto da nakaze na TRR, nakaze en del na to kartico, za nakupe in na ta delez se ne placa davka.

DegenGambler ::

Da. Je pa nekdo zgoraj omenil, da to ni najbolj varno početje. Ampak dokler se gre za neke manjše nakupe, tekoče stroške, pomoje ni nobenega problema.

Davka pa pri kriptu vkolikor aktivno ne trejdaš, tako ali tako ne plačas zaenkrat.

Zgodovina sprememb…

05pOxP-1 ::

Nad crypto.com MCO Visa kartico sem kar nenavdušen. Kripto je potrebno pred nakupom prodat v eur, tako da top-upaš kartico. To je dokaj klasično in logično početje. Ker pa vem da obstaja karctica binance, ki dela to avtomatsko, mi ima zadeva prav grenek priokus.

Nadalje je tukaj še to, da kartica samo beleži nakupe v enem seznamu. Ni nobene analize kako si ta denar porabil kot recimo pri revolutu.
Tisti, ki imate binance kartico, ali ima kakšno analitiko?
Obstaja pa tudi bitpanda kartica, ki prav tako avtomatsko zamenja kripto v eur ob plačilu na pos terminalu. In kot zgleda ima bolj sodobno narejeno analitiko porabe: https://www.bitpanda.com/en/card?utm_ca...

DeeJay ::

Binance še nima analitike.
Don't f with me.

David1994 ::

A mi zna kdo povedat, kako je s prijavo računa FURSu? Naročil sem crypto.com kartico in kot poznam našo zakonodajo, bi moral zdaj to v 8. dneh sporočiti FURSu.
Tukaj je ta obrazec, ki naj bi ga bilo treba izpolnit. Sprašujejo po SWIFT oz BIC kodi banke. Predstavnik za crypto.com za Evropo je podjetje Foris MT Ltd. iz Malte, izdajalec kartice je pa Payrnet UAB iz Litve. Kateri je pravi?

Dober dan ::

Sploh kdo prijavlja te kartice? Jaz je nisem, ker nimam svojega ibana.

vimos ::

David1994 je izjavil:

A mi zna kdo povedat, kako je s prijavo računa FURSu? Naročil sem crypto.com kartico in kot poznam našo zakonodajo, bi moral zdaj to v 8. dneh sporočiti FURSu.
Tukaj je ta obrazec, ki naj bi ga bilo treba izpolnit. Sprašujejo po SWIFT oz BIC kodi banke. Predstavnik za crypto.com za Evropo je podjetje Foris MT Ltd. iz Malte, izdajalec kartice je pa Payrnet UAB iz Litve. Kateri je pravi?



Si oz. bi prijavil potem v tvojem primeru tudi Mbills ? Crypto.com ni klasični bančni račun, saj nimaš svoje IBAN številke in tudi na svoj račun lahko nakazuješ samo iz svojega bančnega računa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vimos ()

Sanches000 ::

Ali je potrebno binance kartico prijavit?...kaj pa vivid?

DeeJay ::

Teh kartic ni potrebno prijavit.
Že večkrat omenjeno v tej temi.
Don't f with me.

Vuli ::

Sanches000 je izjavil:

Ali je potrebno binance kartico prijavit?...kaj pa vivid?

kako boš kartico prjavu, če nimaš TRR računa?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

mastrs ::

tam kjer nimaš IBAN-a ni potrebno prijavit računa.

David1994 ::

Aha, sem malo dodatno pobrskal in drži, da ni potrebno prijavljati. :)

Direktno of FURSa: Klik
Je potrebno prijaviti predplačniške kartice, odprte pri tujih bankah?
Ne.

tictac ::

pozdravljeni,

kako iz binance umaknem del dobička k sebi na TRR ali vsaj pretvorim v € in umaknem na varno (v primeru padca vrednosti kovanca) ?

DeeJay ::

Prodaš kovanec za USDT, ki ga potem pretvoriš v EUR ali prodaš kovanec direktno v EUR, če ta par obstaja (za ETH ali BTC obstaja).
Potem v svojem Fiat and Spot Walletu narediš Withdraw EUR na svojo banko.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

janezvalva ::

kolk rabi iz n26 sepa na binance? meni že dva dni hodi.:(

nevermind, sem zdaj dobil
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

urosz ::

Kako ste validirali Address na Binance? Poskusil ze vse mozno (utility bill, bank statement itd.) pa vedno nek drug razlog dajo zakaj je zavrnjen ceorav bi moralo biti vse kul. S cim je vam uspelo?

In pa se vprasanje, je še kakšna potencialna težava v prihodnje če mam zgolj ID potrjen ne pa tut Address razen tega da ne morem sepa deposita narediti?

DegenGambler ::

Šlo je dokaj čisto z računom za telefon.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Trubar ::

V info: Meni osebno Binance prikaze VB TRR (kolikor vem nekaterim prikaze drugi TRR; ne vem, ce iz druge drzave) in ker VB ni vec v EU je provizija iz NKBM 7€. Jaz sem zadeo tako resil, da sem nakazal denar na N26 in nato iz njega na Binance. Skratka bodite pozorni na provizijo na nakazilo.
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

IL_DIAVOLO ::

Provizija je 2€.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

oracle ::

Jaki-1 je izjavil:

Ali imate kakšne izkušnje kakšni so fee-ji če dvigneš na naših bankomatin?

Mene je na bankomatu NLB opozoril na plačilo provizije nekaj čez 3 evre.

SuperKripto ::

Pa vi veste, da vas s tem nacinom pocas uvajajo v brezgotovinsko druzbo, natancneje blockchain, kjer bo popoln nadzor nad vasimi transakcijami, kmalu ko pridejo regulacije. Zdaj vam je fajn dokler je se vse nedolzno in dokler se vedno obstaja gotovina. Na blockchainu se da zmrznit sredstva, ce se tako odlocijo na podlagi vasega druzbenega score. To pomeni, ce ne boste ubogali ali pa bog ne dej imeli kaj proti dolocenim ljudem, se vam sredstva zamrznejo. Ampak vazn da dobite tistih par procentov povrneenih v obliki korenckove vabe. Zajcek, na korencka, prid v kletko.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Folku dol visi akva. Nimajo odnosa do svobode. Večina je izjemno butasta še bolj pa apatična in bo požrla (tudi že to počne) vse. Samo da jih pri miru pustijo, da majo svojga pasata in vojo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vuli ::

SuperKripto je izjavil:

Pa vi veste, da vas s tem nacinom pocas uvajajo v brezgotovinsko druzbo, natancneje blockchain, kjer bo popoln nadzor nad vasimi transakcijami, kmalu ko pridejo regulacije. Zdaj vam je fajn dokler je se vse nedolzno in dokler se vedno obstaja gotovina. Na blockchainu se da zmrznit sredstva, ce se tako odlocijo na podlagi vasega druzbenega score. To pomeni, ce ne boste ubogali ali pa bog ne dej imeli kaj proti dolocenim ljudem, se vam sredstva zamrznejo. Ampak vazn da dobite tistih par procentov povrneenih v obliki korenckove vabe. Zajcek, na korencka, prid v kletko.

ne prbiji. Cash bo vedno.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

SuperKripto ::

A res. A na svedskem si bil? Ves, da tam ne uporabljajo gotovine? To je cilj tudi za druge drzave. Drgac beseda @vedno je malo prevec dolga, da bi zagotovo to lahko trdil. Vedno, lol. Ne ves, kaj bo jutri, kaj sele vedno.

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

SuperKripto je izjavil:

A res. A na svedskem si bil? Ves, da tam ne uporabljajo gotovine? To je cilj tudi za druge drzave. Drgac beseda @vedno je malo prevec dolga, da bi zagotovo to lahko trdil. Vedno, lol. Ne ves, kaj bo jutri, kaj sele vedno.


Pa dej ne troli v vsaki temi o kriptu z nekimi svetovnimi problemi, ki nimajo nobene veze s samo temo.
Don't f with me.

shark99 ::

SuperKripto je izjavil:

A res. A na svedskem si bil? Ves, da tam ne uporabljajo gotovine? To je cilj tudi za druge drzave. Drgac beseda @vedno je malo prevec dolga, da bi zagotovo to lahko trdil. Vedno, lol. Ne ves, kaj bo jutri, kaj sele vedno.


Kako pa potem kupijo en od drugega nekaj? Npr, jaz ti prodam moje rabljene gume?

SuperKripto ::

Vse gre brezgotovinsko. Prihaja nova tehnologija, blockchain, transakcije, vse pod nadzorom. Prihajajo kripto regulacije. Vse se bo vedelo, kdo posilja, komu, ime in priimek, naslov. Vse pod budnim ocesom velikega brata. Gotovina se ne bo uporabljala, tako kot na svedskem ne. Vsaj tako imajo v nacrtu. Vse je odvisno od ljudi ali bodo to sprejeli. Kot vidim v tej temi ste sprejeli z odprtimi rokami. pac dobite nekaj bonbonckov, cash back, par procentov in vas privabijo, vsi veseli.

Zgodovina sprememb…

««
2 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KuCard - Kucoin exchange bo izdal visa kartico

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
81359 (270) Trubar
»

Plutus (Visa kartica + cashback) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
18616779 (3331) Pahuljone
»

BINANCE SEPA nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13232742 (6194) Tidule
»

Crypto.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
6111578 (6553) scorpio5
»

Obdavčitev manjšega holdinga kriptovalut

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
263361 (1888) gruntfürmich

Več podobnih tem