» »

Veliki problemi z Hercules 9500 pro

Veliki problemi z Hercules 9500 pro

urosh ::

Imam dotično kartico. Dela super. Pred nekaj meseci sem jo flashal na 9700 PRO. Delala je super, pa tudi stabilno. Sedaj si pa kar nekja zmišljuje in počenja neke artefakte. Pa to kar tako - v winsih, igre pa laufajo normalno. NI PA NIČ NAVITA! Slika pride pozneje, zgleda pa tako, da se pojavijo neke čudne črte po ekranu.... Po nekaj časa pa izginejo in dela spet vse normalno... Zakaj to? Kje bi se dalo najti original bios (seveda si ga nisem shranil :'( )? Prosim za nasvet in pomoč. Ni pa ne ram (ki ima že original gor hladilnike) pa tudi procesor ne prevroč....

Lp

urosh ::

Če pa je še kdo tukaj lastnik enake kartice, pa ga hkrati naprošam, da mi naredi kopijo original biosa, da ga dam nazaj gor....

Lahko kar na mail, če pa mu kaj ni jasno, mu seveda pomagam :)

Pa še obljubljena slika:

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

ERGY ::

Mislim, da so cevovodi sfukani in da ti ne preostane drugo kot nazaj original bios.
Kako so rami na grafi postavljeni???

boštjan ::

kako ti je ratalo 9500pro v 9700pro spremenit,če mata karti povsem drug PCB.bios za herculesov 9500pro pa dobiš na hercules strani

urosh ::

Sem že vse priskal, pa nikjer ne najdem original biosa.... Niti na herculesovi strani... Če kdo ve, kako se do njega prikopati, bi prosil za pomoč...
Zakaj je pa potem 3 mesece delala čisto ok??? Sedaj pa kar naenkrat to.....


lp

boštjan ::

pošlji mail na hercules,da ti pošljejo bios

urosh ::

Zakaj pa iskanje ne dela? Enkart ne dolgo nazaj sem videl, da je nekdo prodajal isto kartico, pa bi mi ga mogoče hotel dol dati pa poslati.... samo ga ne najdem....

lp

PS: herculesova stran mi pa ne dela?!? WTF

boštjan ::

urosh ::

Ja, saj zaj mi že dela... Prej mi ni....
Tnx vseeno!

urosh ::

http://ts.hercules.com/ na to stran (kjer so updati) pa vseeno ne morem. Mi je ne odpre. Daj boštjan poglej prosim ti (če ti bo šlo), pa mi ga poišči - če je kje gor, pa prosim pošlji na mejl...
Boš? tnx!

boštjan ::

žal tudi meni ne odpre,tako da če se ti mudi,piši na Guillemot Corporation-Hercules.

boštjan ::

evo link spet deluje,mislim pa da se boš moral registrirat če boš hoto BIOS met.

urosh ::

link deluje (je že tisti dan popoldan) vendar nimajo biosev. Sem se tudi registriral, vendar mi ga nočejo poslati - v smislu kaj pa delaš nekaj, kar ti nismo rekli :(

Sedaj pa pač iščem nekoga, ki ima to kartico, pa bi mi bil pripravljen narediti kopijo biosa.... bomo videli.....

tnx vseeno

boštjan ::

če ne boš biosa tukaj dobo,pol pitaj na rage3d forumu al pa drivenheaven forum


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

r9500 --> r9700 Utvara ali realnost? (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Navijanje
89041132 (23530) sharp
»

Radeon 8500LE --> Radeon 8500

Oddelek: Navijanje
333085 (1911) Tic
»

Flashanje Radeon 8500LE 4ns RAM lahko problem??!?

Oddelek: Navijanje
131385 (1092) Binji
»

Koncno! Enostavno navijanje GeForcov preko BIOSa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
513635 (2738) Milko
»

Prophet II MX 64 MB!!!

Oddelek: Navijanje
491353 (1042) element

Več podobnih tem