» »

Pekač problem

Pekač problem

_juMek ::

Imam težavo z pekačem in namreč je problem:naprimer po peki kakšnega cdja,pritisnem tipko izvrzi!ampak pekač kr nič(kr skos utripa zelena lučka)no ampak problem ne nastane samo tukaj!!Že ko naprimer u windowsu u pekač ustavim kakšen cd-ga kr "POŽRE"!!pa isto skos utripa lučka(pa pod nobenim pogojem ga nemorem dobiti vn??)razen če restartam sistem je to možno u dosu drugače pa čisto nikjer!!!
NO imam liteona 24,20,40 3 leta star!za peko pa uporabljam nerota 6:) LP
Jumek_rola
  • spremenil: V-i-p ()

Slowenc ::

Se ti to dogaja po po/pri peki vsakega CDja, ali samo pri nekaterih?. Če je samo pri nekaterih, je možen vzrok slaba kvaliteta CDja.
Skiny gate.

_juMek ::

HJa,to se dogaja pri vsakem cd-ju!pa še celo u windowsu mi vse požre??tko da sploh nemorem dobiti cd-ja vn!!
kr neki!!! LP
Jumek_rola

Packač ::

Kaj pa v starejših različicah nerota si imel iste probleme.

_juMek ::

JA tudi u drugih različicaj je blo enako!!PA fora je tut da se cd peče tko(normalno ene 3.50 sec--)zdej pa naprimer:zapeče sekunde se pa še kr štejejo,ko pa pride do ene 15 min pa napišE ZAPISOVANJE neuspešno-ampak cd vseno dela v vsakem primeru :)???kr neki LP.
Jumek_rola

hani ::

Meni se je dogajalo isto, vendar samo takrat, ko se pekel več CD-jev en za drugim. Mislim, da se je zadeva pregrevala.

Slowenc ::

To se je tut men zgodilo, ampak samo enkrat do sedaj. CD je spekel 100%, potem pa ga je zaključeval v nedogled. Potem sem hotel prekiniti, pa mi je cela kišta friznla. Še CD ROM se ni hotel odpret, skratka, ni delal nič. Zakaj pa je do tega prišlo pa ne vem. Mam pa teacov 40 kratni zapisovalec. Pekel sem pa na traxdatov CD črene barve s hitrostjo 24 kratno.
Upam da do tega ne bo več prišlo.
Skiny gate.

ali3n ::

Probi updejtat firmware od pečice... might help
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

_juMek ::

HM sej bi,sam sm neki po straneh gledu pa za liteon kr nč!!kr nč ni suporta?saj mislm no.No bom pa še mal pogledov,pa bomo vidl(drgač majo strani kr ene)!! LP.
Jumek_rola

meacho ::

Poglej tukaj!

_juMek ::

YES_dela treba je blo nadgradit bios pekača_thank youuuuu.-...LP
Jumek_rola


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100836 (25345) nuclear
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220217 (11733) svejk
»

NEC2500A + Nero6 + Hasan = burn 2x??

Oddelek: Pomoč in nasveti
10855 (745) Thanatos
»

MSI pekac

Oddelek: Strojna oprema
281318 (1075) HroSCeK
»

TEAC W540E mi prepočasi peče ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
524438 (3481) sidney

Več podobnih tem