» »

Mimovrste zaračuna osebni prevzem

Mimovrste zaračuna osebni prevzem

OK.d ::

Edini, imeli, baje good luck.;)
LPOK.d

Comandante ::

Evo, danes so me pa zelo prijetno presenetili. Malo pred 12h narocil, ob 18h dobil sms da je pripravljeno na prevzem. Robo ze dvignil. Brez nategovanja z 90 centi, novo prevzemno mesto v Mariboru je vrhunsko porihtano, vsi prijazni, prostorno, parkirnih mest najbrz 100 komadov, po moje imajo zadaj konkretno skladisce. Narocil sem 6 ali 7 random artiklov, od zarnic do kablov do motornega olja, vse na zalogi.

Kar se mene tice so konkretno popravili izkusnjo. Bravo, morda pa kdo bere ta forum! ;)

Malcolm_Y ::

DEMANTI: Včeraj okoli 10h se je pojavila nujna potreba po enem kablu, naročim na MV, kabel na zalogi, predvidoma isti dan prevzem v Celju. Plačam s kartico, zaračunajo dodatek 90 centov.

Dobim obvestilo, pridem tja, tam pa vrsta ene 25 do 30 čakajočih, in me skoraj kap.

Ampak - stranke so v povprečju rabile pol minute, mogoče minuto za prijavo, tako da sem bil na vrsti v slabih 20 minutah. Gospodič, ki je robo izdajal, pa je tudi vsakih nekaj sekund pokukal iz skladišča, "Novak? - Izvolite", "Kovač? - Izvolite",... itd.

Tako da, teh 90 centov res zaračunajo, ampak optimizirani pa so, temu pa ne smem oporekati. Res sem bil presenečen nad hitrostjo, s katero se je pomikala vrsta. Tako da je moje nezadovoljstvo z 90 centi dobro skopnelo. :)

slotech5 ::

0,90€ osebni prevzem + 0,90€ plačilo ob prevzemu = NE HVALA!

Ic3PrIncZ ::

Kaj pa babycenter, ki računa 3EUR zato da ti pripravijo izdelek. Kako je za čakat še ne vem, ampak me je skoraj kap, ko sem dojela. Ampak, izdelka drugje ne najdem, v trgovini ga ne smem vzet, kaj boš drugega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Ic3PrIncZ ()

Mato989 ::

Ic3PrIncZ je izjavil:

Kaj pa babycenter, ki računa 3€ zato da ti pripravijo izdelek. Kako je za čakat se ne vem, ampak me je skoraj kap, ko sem dojela. Ampak, izdelka drugje ne najdem, v trgovini ga ne smem vzet, kaj boš drugega?


Če se ne gre za življenje in smrt, pač ne kupiš ane =) To je vedno opcija!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Malcolm_Y ::

Ic3PrIncZ je izjavil:

Kaj pa babycenter, ki računa 3EUR zato da ti pripravijo izdelek. Kako je za čakat še ne vem, ampak me je skoraj kap, ko sem dojela. Ampak, izdelka drugje ne najdem, v trgovini ga ne smem vzet, kaj boš drugega?
Ena podjetja so popolni amaterji glede spletne prodaje oz. osebnega prevzema, pa vse skupaj traja že nekaj mesecev. Potem pa dodatno zaračunajo, roki dobave so absurdni, težav imajo na tone, ker so logistično in informacijsko nesposobni, potem bo pa hudobna vlada kriva za izpad dohodka, ker je te ukrepe naložila.

Zgodovina sprememb…

BlackHole ::

S katero kartico pa plačuješ? Sam imam kar naprej neke težave z Maestro Visa od NKBM, ne morem plačat pri nas (tudi na Mimovrste ne), vedno mi da neko obvestilo, recimo:"Potrebni podatki za izvajanje varnih spletnih nakupov niso na voljo. Prosimo, da se oglasite v svoji banki, kjer boste dobili potrebne informacije ter uredili manjkajoče podatke."

Na Amazonu z isto kartico plačujem brez problema ves čas.
LP Marko

Zgodovina sprememb…

techfreak :) ::

To je zaradi https://www.visaeurope.si/placujte-z-vi..., kar je prakticno 2-stopenjska zascita za nakupe prek kartice. Pri mobilnih bankah (N26, Revolut) imajo to urejeno tako, da dobis push notification na telefon.

Naceloma vecina ponudniki v EU, ki uporabljajo evropske payment gateway-e uporabljajo to. Amazon recimo tega nima.

destroyer2k ::

BlackHole je izjavil:

S katero kartico pa plačuješ? Sam imam kar naprej neke težave z Maestro Visa od NKBM, ne morem plačat pri nas (tudi na Mimovrste ne), vedno mi da neko obvestilo, recimo:"Potrebni podatki za izvajanje varnih spletnih nakupov niso na voljo. Prosimo, da se oglasite v svoji banki, kjer boste dobili potrebne informacije ter uredili manjkajoče podatke."

Na Amazonu z isto kartico plačujem brez problema ves čas.


mDenarnic@ aplikacijo potrebuješ po novem in tukaj dobiš push notification za potrditev plačila.

Argonavt ::

Pet naročil po 1-10 € razdrobili na posamično naročilo s po 0,9 za prevzem. Možnosti združevanje ni bilo videti.

Pet voženj v BTC, vsakokoratno plačilo 0,9 za čakanje v DOLGI vrsti. MIMOvrste mi smo končali. Srečno 2021, leto, v katerem se sigurno ne vidimo več.

Amazon za nižjo ceno dobavi za manjšo poštino, kot je osebni prevzem na "mimo"vrste.

Zdaj pa res čas, da ZÁBRODSKÝ DUŠA in Jakub Havrlant dobijo mail na temo CIGANARIJE.

5erson ::

Z brezplačno poštnino pa vsak dobiš kak paket, dva, tri... meni je super. Malo traja ampak z malo načrtovanja ne rabiš imeti vsega takoj.

LeQuack ::

5erson je izjavil:

Z brezplačno poštnino pa vsak dobiš kak paket, dva, tri... meni je super. Malo traja ampak z malo načrtovanja ne rabiš imeti vsega takoj.


Moraš pa na pošti čakati v vrsti, vsaj v Ljubljani.
Quack !

5erson ::

V teh časih je ponavadi nekdo doma. Če ne si pa v službo naročiš...

BlackHole ::

techfreak :) je izjavil:

To je zaradi https://www.visaeurope.si/placujte-z-vi..., kar je prakticno 2-stopenjska zascita za nakupe prek kartice. Pri mobilnih bankah (N26, Revolut) imajo to urejeno tako, da dobis push notification na telefon.

Naceloma vecina ponudniki v EU, ki uporabljajo evropske payment gateway-e uporabljajo to. Amazon recimo tega nima.

Ja na to stran sem že naletel. Ampak ne vem, kaj si naj z njo pomagam. Mislim, kaj bi moral narediti, da lahko torej tudi pri nas plačujem s tem drugim slojem zaščite?
LP Marko

techfreak :) ::

Vprasas svojo banko, ker je odvisno kako imajo implementirano. Osebno za spletne nakupe uporabljam Revolut, ker se mi zdi bolj varno, tako da se se nisem ukvarjal s karticami nasih bank.

techfreak :) ::

Zgoraj so ljudje omenjali alternative ... ocitno BigBang ni nic boljsi, se osebni prevzem jim ne gre: https://twitter.com/BigWhale/status/134...

PacificBlue ::

En paket čakam iz mimovrste, od 30 decembra mi vsak dan posiljajo sms, da paketa se niso uspeli pripraviti za odpremo. Kaj je res taka gužva?
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

darkolord ::

Verjetno še nimajo robe. Sicer naročanje poteka normalnoo:

 Kupil v sredo, dostavljeno v četrtek

Kupil v sredo, dostavljeno v četrtek

Comandante ::

PacificBlue je izjavil:

En paket čakam iz mimovrste, od 30 decembra mi vsak dan posiljajo sms, da paketa se niso uspeli pripraviti za odpremo. Kaj je res taka gužva?

Bil tam ene 2x med bozicem in silvestrovim, ni bilo skoraj nikogar (MB). Par dni pred bozicem sem cakal 40 minut (20 v vrsti, pa 20 da so moj paket nasli). Po moje zdaj ni nobene guzve.

mojsterleo ::

Danes sem hotel naročiti en izdelek preko mimovrste in spet je en nateg na predračunu.
Ko izberem osebni prevzem (kartica ali gotovina) mi zaračuna 0,90 eur, kar je navedeno pri opciji osebni prevzem tko da OK.

Poleg tega pa je še ena postavka in sicer "predvideni datum 6.4.: 0,90 eur" (nisem izbral nobene posebne hitre dostave ali prevzema)
skupno torej 1,80 eur.

Ima še kdo to in v čem je fora al bo treba na mimovrste težit?;((

hojnikb ::

osebni prevzem se zaracuna posebaj poleg moznosti placila z gotovino
#brezpodpisa

Groot ::

mojsterleo je izjavil:

Danes sem hotel naročiti en izdelek preko mimovrste in spet je en nateg na predračunu.
Ko izberem osebni prevzem (kartica ali gotovina) mi zaračuna 0,90 eur, kar je navedeno pri opciji osebni prevzem tko da OK.

Poleg tega pa je še ena postavka in sicer "predvideni datum 6.4.: 0,90 eur" (nisem izbral nobene posebne hitre dostave ali prevzema)
skupno torej 1,80 eur.

Ima še kdo to in v čem je fora al bo treba na mimovrste težit?;((


0,90 EUR za osebni prevzem in 0,90 EUR za plačilo ob prevzemu ;)

Qcube ::

Grem na osebni prevzem in vrsta 50m. Mimovrste my ass :D kera komedija.

z30m ::

Mimovrste "rant",

0,9 eur za osebni prevzem??? For real?? Ne fantje..... Dolgo časa nisem naročal preko vas in sem bil presenečen ko sem videl, da zaračunate osebni prevzem. Pa kaj a ste fuknjeni, a me božate in pojete dokler čakam na prevzem? Vidimo se.... nikoli again.

zobnik ::

Naj gredo v 3PM, pogledal na spletno stran BigBang, zaloga artikla, nič naroču, sam v trgovino, vidu, vzel, plačal, niti 3 min.
Kdo se bo zaje*abal z mimovrsto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

Mare2 ::

z30m je izjavil:

Mimovrste "rant",

0,9 eur za osebni prevzem??? For real?? Ne fantje..... Dolgo časa nisem naročal preko vas in sem bil presenečen ko sem videl, da zaračunate osebni prevzem. Pa kaj a ste fuknjeni, a me božate in pojete dokler čakam na prevzem? Vidimo se.... nikoli again.


A ni še dodatnih 0,90 EUR, če tam plačaš? Torej skupaj 1,80?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

gddr85 ::

jp, če je po povzetju še to računajo
drobnarij se praktično ne splača jemat, razen če ti med čakanjem strežejo s pijačo :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

mat xxl ::

Ja, sam sem VIP, pa tudi računajo poštnino za "partnersko dostavo", pa celo, ko kupiš perfem.......

tomaz- ::

se pridružujem, ne kupujem več pri njih, ne glede na to, če so cenejši.. Teli centi me tako zmotijo, da je joj...prav prašičje..

mr_chai ::

A lahko na mimovrste tudi kupiš hrano za kakšno kubansko družino ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

OK.d ::

Dolgo eni vztrajate pri teh čeških odiralcih, saj bo počasi;)
LPOK.d

mat xxl ::

Ma ja gleda se od primera, do primera, pač primerjaš ceno z poštnino.........

Odiralci, ravno niso, res pa je, da Slovence noro zmoti vsak dodaten strošek........

Sam menim, da niso tako slabi, preverjati je pa vedno treba tudi konkurenco....

Morison ::

LOL
In potem tisti, ki nabavljajo isto robo preko BigBanga 20-30% dražje govorijo o odiralcih. Pa vi niste čisto pri sebi.
Tipični slovenclni, ki jih moti 1€ preveč, bo raje dal drugje iz principa 20-30% več.
Če imate denar za razbacivanje potem pa le k "neodiralcem" ki vas ne samo od spredaj ampak še odzadaj.

zobnik ::

Mal dražje pride preko mimovrste, kot v BigBang

Morison ::

zobnik je izjavil:

Mal dražje pride preko mimovrste, kot v BigBang

Ja razumem, da raje čutiš, da te nateguje švab kot čeh.

Comandante ::

zobnik je izjavil:

Mal dražje pride preko mimovrste, kot v BigBang

No ja, primerjati ti dve trgovini direktno ne mores. Ce potrebujes recimo napihljiv otroski bazen, potem je mimovrste vsekakor boljsa izbira.

Sparkxl ::

Mene ne moti toliko teh par centov, ampak nategovanje z dobavnimi roki. Piše da je na zalogi, potem pa se načakaš. Sem jih kompletno izbrisal iz svojega radarja. Nazadnje sem jih kliknil kako leto nazaj

Leko ::

Čudno, da imate z dostavo probleme vedno več ali manj isti.
Jaz na prevzemnem mestu Kranj nikoli nobenih težav, vedno prevzem v objavljenem roku ali še prej.
Ne bi bilo slabo, da bi podali podatke o lokaciji kje imate probleme ali je to na enih in istih lokacijah.
Ne pa krivit mimovrste, če naročate po pošti.

Wolfie ::

Kaj pa je sploh alternativa Mimovrstam v Sloveniji, pa če pri tem izpustimo Enaa?

Likalnik ::

Leko je izjavil:

Čudno, da imate z dostavo probleme vedno več ali manj isti.
Jaz na prevzemnem mestu Kranj nikoli nobenih težav, vedno prevzem v objavljenem roku ali še prej.
Ne bi bilo slabo, da bi podali podatke o lokaciji kje imate probleme ali je to na enih in istih lokacijah.
Ne pa krivit mimovrste, če naročate po pošti.


Se strinjam...tudi sam nimam težav z mimovrste...pa sem veliko robe naročil prek njih...in tudi veliko robe vrnil nazaj...brez težav.
Prav tako v poslovalnici v Kranju (še prej na Jesenicah)...me pa tudi zmoti ta dodatek 0,90EUR za osebni prevzem...imam stroške, da pridem iskat..potem pa še plačam...AMPAK...vedno pregledam vse te večje trgovine amazon, ebay, mimovrste, bigbang..itd...in če je produkt najcenej na minovrste...jim potem dodam še tisti slab EUR in je to to....če pač dobim kje drugje bolj ugodno kupim drugje....se ne obremenjujem s tem...

vedno kadar kupujem preko spleta...preverim:
da je nakup varen
da je možno vračilo
cena
čas dostave

sedaj pa ali je tu najbolj ugodna mimovrste ali ne..je pa odvisno kaj iščem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Leko ::

Likalnik je izjavil:

...vedno pregledam vse te večje trgovine amazon, ebay, mimovrste, bigbang..itd...in če je produkt najcenej na minovrste...jim potem dodam še tisti slab EUR in je to to....če pač dobim kje drugje bolj ugodno kupim drugje....se ne obremenjujem s tem...

Se strinjam, enako.

blackbfm ::

me pa tudi zmoti ta dodatek 0,90EUR za osebni prevzem...imam stroške, da pridem iskat


Realno, oni tudi imajo stroske ko si kupci zmišlujemo kje pa kdaj bi prevzeli.

Me je pa presenetlo ko sem vrnil izdelek, nobenih komplikacij prijazni v minuti urejeno in čau, in vrnili tudi teh 0.90.. So pohlepni ampak dokler je odnos in to na nivoju ne vidim problema.

Za primerjavo ko sem npr pri funtechu sel v vracilo izdelka so mi hitro zacel nabijat da nimam prav glede pomankljivosti izdelka in nekaj v smislu da si ne morem zmisljevat z menjavami.. No na koncu se je izkazalo da so v zmoti. Raje placam 90 centov vec in da mi nihce ne nabija glede nakupa

gddr85 ::

to so pa naše "tech" štacune, običajno še slabše, kot mimovrste/enaa...

Sparkxl ::

Eni ste očitno ostali nekje v preteklosti, zato imam za vas eno novico: že en čas smo v EU, kjer lahko naročuješ iz druge države in dobiš dostavljeno na domači naslov. Vem ja, čista ZF za ene, ampak stvar preverjeno deluje!

Leko ::

Sparkxl je izjavil:

Eni ste očitno ostali nekje v preteklosti, zato imam za vas eno novico: že en čas smo v EU, kjer lahko naročuješ iz druge države in dobiš dostavljeno na domači naslov. Vem ja, čista ZF za ene, ampak stvar preverjeno deluje!

Ma nemoj. Si se šele sedaj zbudil. Glej, če si ti nesposoben ne sodi drugih po sebi.
Ti očividno nisi še nikoli ničesar naročil, ker če ne ne bi metal ven takih neumnosti.
Nisi edini, ki zna kaj naročit preko spleta. Si pa še premlečen, da bi mene to učil.

blackbfm ::

že en čas smo v EU, kjer lahko naročuješ iz druge države in dobiš dostavljeno na domači naslov. Vem ja, čista ZF za ene, ampak stvar preverjeno deluje!


Se posebej ko imajo tolk radi slovence da moras robo poslat (ce gre sploh skozi) kar prek posrednika.

GrX ::

Sparkxl je izjavil:

Eni ste očitno ostali nekje v preteklosti, zato imam za vas eno novico: že en čas smo v EU, kjer lahko naročuješ iz druge države in dobiš dostavljeno na domači naslov. Vem ja, čista ZF za ene, ampak stvar preverjeno deluje!

Še posebaj to drži, kadar moraš po paket na paketomat, kajne?

Leko je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Eni ste očitno ostali nekje v preteklosti, zato imam za vas eno novico: že en čas smo v EU, kjer lahko naročuješ iz druge države in dobiš dostavljeno na domači naslov. Vem ja, čista ZF za ene, ampak stvar preverjeno deluje!

Ma nemoj. Si se šele sedaj zbudil. Glej, če si ti nesposoben ne sodi drugih po sebi.
Ti očividno nisi še nikoli ničesar naročil, ker če ne ne bi metal ven takih neumnosti.
Nisi edini, ki zna kaj naročit preko spleta. Si pa še premlečen, da bi mene to učil.

Oba sta hecna.. torej, kdo ima večjega? Đizs..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

jojw ::

Ja, nekateri imajo res precej velik ego..

DarwiN ::

Sem nenadejano odkril bug, s katerim ne rabiš doplačat 90c za plačilo z gotovino ob prevzemu. Še vedno plačaš 90c za osebni prevzem, ampak ne pa še dodatnih 90c za plačilo z gotovino.

1. Izbereš takojšnje plačilo s kreditno kartico
2. Vneseš neveljavno kartico; plačilo bo seveda zavrnjeno
3. Greš pod urejanje nakupa/plačila
4. Zgoraj desno klikneš "spremeni na plačilo ob prevzemu"

To je to.. Cena ob prevzemu z gotovino tako ostane enaka kot bi plačal vnaprej s kartico. :)

Naj nekdo testira to metodo ob priliki. Ker jaz pravzaprav nisem vnesel neveljavne kartice, ampak je bilo plačilo zavrnjeno, ker nimam omogočenega varnostnega sms-a ali whatever... Predvidevam, da lahko tudi vneseš neveljavno izmišljeno kartico in bo učinek enak..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 486 87 88 89 )

Oddelek: Kaj kupiti
4432845176 (672) KiNgKoNgX
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349079 (29901) PoStrah
»

Tekočine za avto, kje najceneje

Oddelek: Na cesti
366876 (5200) B-Stard
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029162 (20488) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169826 (154656) zoot

Več podobnih tem