» »

Tekočine za avto, kje najceneje

Tekočine za avto, kje najceneje

jalovec09 ::

Kje v Ljubljani dobite najceneje olje, antifriz, vitrex, če kdo ve za kakšno akcijo se priporčam v tej temi.

luxxx7 ::

To je sedaj relativno... Najbolj nizka cena in kvaliteta pri motornem olju ne gresta skupaj nikakor. Torej, če hočeš najcenejše olje idi v Lidl.

Drugače pa sam priporočam avto trgovine v domačih krajih, vprašaš za popust... Če pa hočeš dostavo na dom pa motornaolja.com, euroton.si, olja.si.......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luxxx7 ()

koyotee ::

Selenia wr 5w-30 najcenej na mimovrste, skoraj enkrat ceneje kot na uradnem servisu.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

šernk ::

ne primerjat uradne servise pa trgovine....

če je samo 1x ceneje je še dobro, nekatere dobiš tud 5x ceneje.

najcenejše kvalitetno olje dobiš v šparu, ko imajo 25% popust dobiš elfa za cca 4eur/liter. za večino avtov več kot dovolj, če imaš bolj zahteven motor potem gre pa cena krepko navzgor.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Miha 333 ::

Zimsko tekočino za stekla imajo ravnokar v Hoferju zelo ugodno, če ni že zmanjkalo. Je zelo koncentrirana (do -60 st. C). To imajo vsako leto takle čas.

Za olje pa ujamem akcijo pri Leclercu, 2-3x na leto imajo zelo ugodno ponudbo in to priznane znamke (Elf, Total, Shell). Nazadnje sem kupil 5L Elf 10W-40 za 14 €. Moraš pa paziti, da tudi ostale specifikacije ustrezajo zahtevam za avto, ne samo viskoznost. Tisto iz Lidla je pa bolj za kosilnice (API spec. komaj SD ali SF).

Dr_M ::

Za svoj avto imam predpisan total quartz 9000 (obicajen, ne energy), na servisu hocejo vec kot 15e/L, na mimovrste je recimo 25€ 5L.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

A. Smith ::

"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A. Smith ()

slodreamer ::

Jaz sem tudi kupil za zadnji servis olje na mimovrste, za renault megane 2011

radmannsdorf ::

Mene pride Selenia 20k 2L, najceneje na mimovrste - 14,40€.

Unknown_001 ::

Karkol sam ne OMV-jevga Caristal vitrexa jemat. Maže šipo, pa še smrdi, kot da bi se ti pes po celem avtu poscal. Zapovrh vsega drag ko prasica.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

Unknown_001 je izjavil:

Karkol sam ne OMV-jevga Caristal vitrexa jemat. Maže šipo, pa še smrdi, kot da bi se ti pes po celem avtu poscal. Zapovrh vsega drag ko prasica.


Moraš biti norec, da na bencinskem servisu kupiš še kaj drugega, kot gorivo.

Unknown_001 ::

Ganon je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Karkol sam ne OMV-jevga Caristal vitrexa jemat. Maže šipo, pa še smrdi, kot da bi se ti pes po celem avtu poscal. Zapovrh vsega drag ko prasica.


Moraš biti norec, da na bencinskem servisu kupiš še kaj drugega, kot gorivo.

Kakor kdaj.

Na Petrolu občasno vzamem antifriz, al pa sonaxov šampon ker je pač uzput. Tudi cena ni pretirana oz. Dost normalna pa tud če je evro dražje se itak pokrije s tem da je na dohvat ruke in ti ni treba 3 evre goriva skurt pa pol ure cajta, da greš v namensko trgovino kjer kupiš malenkost ceneje.

Pr OMV ju je bla takrat izključno moja naiv a napaka ker pač kot frišen samostojen voznik itak nisem tok poznal teh for... no saj človk ne ve dok ne proba. Učimo se na lastnih napakah.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

SambaShare ::

Motorna olja na mimovrste, vsaj kar se Selenie tiče daleč najceneje.

Mare2 ::

Ganon, katera tekočina pa je v redu?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

...:TOMI:... ::

Kaj je fora te selenie, olje je drago in ni videti nic posebnega.
Tomi

radmannsdorf ::

Selenia je priporočena za italijanske motorje, recimo.

jalovec09 ::

Tale spletna se mi zdi zelo vredu, ugodne cene, poštnina 3 evre ali osebni prevzem Preserje: http://www.olje-dg.si/category.php?id_c...

Heavy ::

Potokar avtodeli, Adel avtodeli (Evroton je malo drag za določene izdelke).
#TeamFelix

dj_uro ::

Kakšen antifriz???

Mešate vitrex z antifrizom? (Pogovorno?)
Antifriz sem samo 1x dolil v 10ih letih...
vw-klub.si

Unknown_001 ::

dj_uro je izjavil:

Kakšen antifriz???

Mešate vitrex z antifrizom? (Pogovorno?)
Antifriz sem samo 1x dolil v 10ih letih...


Nop, doma imamo obsežen vozni park plus za čoln rabim vsako leto dva kanistra za motorni pogon. Ne da se mi razlagat kako to. Gre se za to, da lahko v garaži prezimi čez zimo.

BTW
Najboljši vitrex je ironično (poleg boljših) un iz "budget" štacun ala Lidl, Hofer...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

dj_uro ::

OK, verjamem na besedo...
sam skrbim za 6 avtomobilov, davno daaavno nazaj pa smo tudi imeli neko norijo čolnov (hvala bogu da je šlo vse stran...), pa se ne spomnim, da bi kdaj iskal antifriz...

se pa glede vitrexa strinjam... najcenejši gets the job done...
vw-klub.si

Unknown_001 ::

dj_uro je izjavil:

OK, verjamem na besedo...
sam skrbim za 6 avtomobilov, davno daaavno nazaj pa smo tudi imeli neko norijo čolnov (hvala bogu da je šlo vse stran...), pa se ne spomnim, da bi kdaj iskal antifriz...

se pa glede vitrexa strinjam... najcenejši gets the job done...


Za čoln je zelo pomembno kakšen sistem hlajenja motorja ima. Nekateri imajo zaprt sistem, spet drugi odprtega kjer se hladijo na okoliško vodo in ne bodo delovali na suhem na primer. Imam slednjega in je treba pred zimo spustit antifriz skoz.

http://forums.iboats.com/filedata/fetch...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Thuban ::

Unknown_001 je izjavil:


BTW
Najboljši vitrex je ironično (poleg boljših) un iz "budget" štacun ala Lidl, Hofer...


ne ni. Lahko daš par EUR manj za čistilo ampak če moraš za eno pranje skurit pol litra tekočine namesto 100 ml je pač mnogo, mnogo dražji.


In zakaj zaboga vsi temu pravite vitrex?
Aha, vidim da vsi kupujete na Petrolu in tam se mu reče Vitrex. fajn. Torej ista megla kot to da so vsi kremni namazi Nutela in vse pijače z veliko preveč CO2 Radenske.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Unknown_001 ::

Thuban je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


BTW
Najboljši vitrex je ironično (poleg boljših) un iz "budget" štacun ala Lidl, Hofer...


ne ni. Lahko daš par EUR manj za čistilo ampak če moraš za eno pranje skurit pol litra tekočine namesto 100 ml je pač mnogo, mnogo dražji.


In zakaj zaboga vsi temu pravite vitrex?
Aha, vidim da vsi kupujete na Petrolu in tam se mu reče Vitrex. fajn. Torej ista megla kot to da so vsi kremni namazi Nutela in vse pijače z veliko preveč CO2 Radenske.


A nehi ga srat. Pač to tržno ime za tekočino pranja stekel se je najbolj prijelo.

Isti drek kot:
ESP (Bosch Mercedes tržno ime) - original ESC

Teflon - v originali PTFE

Plexi glass - v originalu PMMA polimetilmetakrilat

Siporex - porobeton

Rizle (tržno ime Rizla) - papir za zvijat čike

A še mal naštevam? Koliko od tega ti dejansko prav poimenuješ. Če kar vse potem ok, če ne pa prosim nehaj srat s tem.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

Thuban je izjavil:


In zakaj zaboga vsi temu pravite vitrex?
Aha, vidim da vsi kupujete na Petrolu in tam se mu reče Vitrex. fajn. Torej ista megla kot to da so vsi kremni namazi Nutela in vse pijače z veliko preveč CO2 Radenske.


Povej ti pravo ime z eno besedo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Thuban ::

z eno besedo mi pride na misel samo scheibenwasch, glede na to da je bila polovica slovenije itak pod avstrijo.
Primorci bi verjetno razumeli lavacristalli.

Če pa je že vitrex je pa vseeno če je sonax :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

radmannsdorf ::

Jaz pa čez poletje nalijem kar Stelex zmešan z vodo. Ja, Stelex :)

Tilen ::

Steklo že morda dobro očisti, ne veš pa, kako dolgoročno reagira z laki in barvo, ko odteka po vozilu. Jaz kupim v E.Leclerc Sonax Xtreme, ker je tudi priporočljivo čistilno sredstvo za ksenonske žaromete.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

radmannsdorf ::

Tilen,
"Stelex je univerzalno čistilo s čistilno močjo amoniaka. Stelex raztopi in odstrani vse vrste umazanije, upočasni nabiranje prahu in za seboj pušča sijoče površine. Primeren je za čiščenje in lesk stekla, kuhinjskih pultov, ogledal, TV ekranov, avtomobilskih oken ter lakiranih, plastičnih, keramičnih in drugih pralni površin."

Thuban ::

amoniak je smrt za gumo in plastiko.

ampak če tebi služi dobro je to pač odlično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

radmannsdorf ::

do zdaj mi v 15 letih še nobena guma in plastika ni umrla. sej ne namakam avta noter.
sicer pa, obstaja avto stelex. letni in zimski.

KTr1sk ::

jalovec09 je izjavil:

Tale spletna se mi zdi zelo vredu, ugodne cene, poštnina 3 evre ali osebni prevzem Preserje: http://www.olje-dg.si/category.php?id_c...

preko te spletne trgovine naročam vsako leto in nimam priopomb, do zdaj je bilo za olje vedno brezplačna dostava, preden pripelje vedno pokličejo..
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

radmannsdorf ::

Tudi sam sem tokrat naročil pri www.olje-dg.si, ker imajo brezplačno dostavo in ugodne cene.
1l Selenia 20k = 8,00€.

koyotee ::

radmannsdorf je izjavil:

Tudi sam sem tokrat naročil pri www.olje-dg.si, ker imajo brezplačno dostavo in ugodne cene.
1l Selenia 20k = 8,00€.


Na mimovrste je 7,23l a ce nimas vip je se postnina.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

zk_eu ::

Olja res kupujte na mimovrste. Jaz kupujem še tudi nekaj drugih stvari tam (žarnice za avto recimo). Večino olj je tam najcenejših. Za mojega je originalno GM olje (5L) skoraj 10€ ceneje kot v trgovini z avto deli. Pa še prevzamete ga na prevzemnem mestu, da ne rabite poštnine plačevati.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

radmannsdorf ::

koyotee, zato me pa na olge-dg pride ceneje(hint-1l link jim ne dela in linka na 2L stran). pa nisem vip.
zk_eu, nismo vsi iz bližine prevzemnega mesta mimovrste, drugače pa tudi ostale trgovine nudijo prvzem pri njih. :)

B-Stard ::

mimovrste ftw


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vitrex v posodi za antifriz

Oddelek: Na cesti
91838 (1075) Baja
»

Mali servis - cena? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6324359 (21994) Tilen
»

Drag servis? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
27668883 (42827) D3m
»

čistilo za vetrobransko steklo

Oddelek: Na cesti
92416 (2039) spenstar
»

Katero zimsko čistilo(vitrex) za pranje stekel?

Oddelek: Na cesti
369899 (8731) Unknown_001

Več podobnih tem