» »

Mimovrste zaračuna osebni prevzem

Mimovrste zaračuna osebni prevzem

MarkoMan ::

Tudi meni danes zaracunali 0.9 ob narocilu izdelka, ki ga imajo v trgovini .. ajd rabm, sam se mi za malo zdi ..

Pridem v btc trgovino in vprasam na salterju, ce se da kupit ta izdelek in je ja valda ... brez provizije :) ... Sm kr v trgovini kupil in skenslal narocilo ... jok

Neki je prodajalka omenila, da je ta provizija random .. svasta :)

V glavnem na izdelek ki ga imajo v trgovini racunajo provizijo, ce narocis preko spleta ... Ce prides v trgovino in kupis provizije ni ... so se mi zamerli s tem ... klepci
vsak zacetek in zacetnik je tezek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MarkoMan ()

Đekson Đek ::

Če uporabiš mobilno aplikacijo "dodatka" ne upošteva. Preko brskalnika na mobilni napravi "dodatka" ni, preko brskalnika na računalniku "dodatek" je. LOL?

koyotee ::

Čehi pač, nimaš se čemu čudit.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Dag ::

Heh, dobil sem njihov mail, da se mi izteka VIP članstvo.

Grem pogledat na net, ker sem prepričan, da sem imel kar nekaj naročil.

Tam piše, da mi do VIP članstva manjka -XXX EUR (ja, zapisano z minusom spredaj!), kjer je -XXX EUR moj presežek nad 800 EUR, ki so pogoj za VIP članstvo.

Šalabajzerji.

Amdforce ::

mojsterleo je izjavil:

V ponedeljek sem nekaj naročil in osebno prevzel, pa niso nič dodatno zaračunali.

Jaz isto. Narocil mis cena 39.9, placal osebni prevzem 39.9.

mspiller ::

Jaz sem tudi ravnokar dobil, da se mi je izteklo VIP članstvo s koncem leta. Pa imam 19 naročil letos.
Sem probal in nimam več zastonj poštnine. Mogoče, ker sem jim poslal jezen mail glede zaračunavanja osebnega prevzema.

Loleki.

Ales ::

Po zadnjih sporočilih je očitno, da imajo napako na sistemu. Nek algoritem jim ga serje in to na žalost v produkciji...

Se zgodi... :P

Čeprav bi take stvari moralo testiranje ujeti.

Argonavt ::

Vse skupaj zveni kot totalen razpad sistema. Kup neumnosti in napak. Imajo novega direktorja?

Moj primer kupil od njih ala (!) prenosnik, vzel iz škatle prižgal, na ekranu pol pik ne dela. Pritisnem par tipk, reset če bo kaj drugače. Isto pol pik crknjeno brand new artikel. Ne mislim sam servisirat pokvarjnih jajc, zapakiram nazaj vrnem asap kot izdelek s stvarno napako, ker po zakonu je.

Modeli ne priznajo stvarne napake. Se sploh ne mislim ukvarjat z njimi gre vse skupaj na pristojne inštutucije.

Začeli so prodajati očitno tudi ponte roso robo in moj nasvet vsem je, če imate kaj tehničnega snemajte odpiranje in prvi zagon od prve do zadnje sekunde.

Šimpanz ::

Hecna stvar. Včeraj sem hotel kupiti brisalce za avto in so mi hoteli zaračunati 0,9 € za osebni prevzem, potem pa spet probam zvečer in piše osebni prevzem brezplačno. Zgleda da to poljubno izbirajo kdo bo plačal in kdo ne. V obeh primerih sem izbral plačilo preko MC.

eric_cartman ::

:D

Spoštovani kupec,



v našem VIP klubu je prišlo do tehnične napake, zato ste nekateri kupci prejeli sporočilo, da je vaš VIP status potekel. Če ste prejeli to sporočilo, vam sporočamo, da smo napako odpravili in da ste ponovno član VIP kluba.



Opravičujemo se vam za vse nevšečnosti in se vam zahvaljujemo za razumevanje.



S prijaznimi pozdravi,

mimovrste=)

e-marko ::

Pozdravljeni,


v zadnjem letu se je izkazalo, da je ta strošek potreben za vzdrževanje in razvoj prevzemnih mest, kjer kupci lahko najhitreje pridejo do svojih naročil.

Naši zvesti kupci ste se z omenjenim stroškom lahko srečali že v preteklosti vendar v višji vrednosti, zaradi zgoraj naštetih razlogov pa smo se na Mimovrste odločili, da kljub vsemu zaračunamo le simbolični znesek.

Ker trenutno poteka testno obdobje se storitev zaračuna ob naključnih naročilih in obstaja možnost, da vam storitev ne bo zaračunana ob vsakem oddanem naročilu, saj le ta izbira sistem sam.


Zahvaljujemo se vam za razumevanje ter vas prijazno pozdravljamo,



Dijana Kusić
Klicni center @ mimovrste=)


Sem isto tole dobil po vprašanju glede zaračunanih 2x 0,9eur za eno naročilo dveh izdelkov, ki so ga sami razdelili na dva računa.
Sem zaključil z njimi. Je konkurence dovolj.
...somebody, somewhere...

Dag ::

Sem zaključil z njimi. Je konkurence dovolj.

Če živiš v Savcu, ok. Če se moraš iz Dravelj peljati v Savca do Enaa ali v Črnuče do Ideo, porabiš samo za benz več kot 90 centov. Na koncu smo spet tam, da si MV to lahko privošči, ker pri osebnih prevzemih nimajo konkurence.

SeMiNeSanja ::

Vidiš znesek, skenslaš naročilo in narediš novega - če res zaračunavajo po random principu.

Me pa zanima, če je to sploh zakonito, da na tak random način zaračunavajo dodatke. Očitno še nikogar ni toliko zmotilo, da bi 'konzultiral' tržno inšpekcijo?
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

MIHAc27 ::

koyotee je izjavil:

https://edigital.si/lego-duplo/lego-dup...
Vs
mimovrste "black friday" cena https://www.mimovrste.com/lego-vlaki/le...
:)):)):))

Ni taka huda razlika, pa na edigital moraš vzet poštnino še, MV pa lahko greš osebno.

Dolgo časa so bili na MV najugodnejši. Zadnje čase opažam, da ne več. (Žena je kupovala P40 lite, oni ga imajo za 250€, konkurenca večinoma za 207-210€) pa to ne samo online trgovine, sem ji ga kupil od konkurence, ki je isto v BTC, osebni prevzem.

Sploh za malenkosti se teh 2x 0.9€ kar pozna. Za strica sem tudi kupil včeraj drugje trdi disk 1Tb. MV je bil 1€ dražji+ stroški osebnega prevzema... bi bilo skoraj 3€. Štacuna spet v BTC, 100m stran. Tko da bencina sem porabil isto.

koyotee ::

Gre se za *super black friday fiktivni popust*
https://edigital.si/lego-duplo/lego-dup...

https://www.mimovrste.com/lego-vlaki/le...

20€ razlike
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

showsover ::

Ja, je potrebno preveriti, vsaj na ceneje.si (čeprav je menda v lasti mv) in amazon.de
Edigital ima, vsak, kar se tega itema tiče, super ponudbo.

koyotee ::

Sem vip na mimo, ampak s takimi cenami lahko samo zaprejo.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

showsover ::

Jah, tu in tam se še vseeno najde kaj, pač preveriš prej.

IL_DIAVOLO ::

Ta spletna stran je precej boljša od ceneje.si.

https://www.pametno.si/

Bolj pregledna, bolj tocna.

showsover ::

E, odlično! Detektira tudi tole razlika med mv in ed za ta vlakec 10874!
Like - 👍👍👍

slomakita ::

Mimovrste, (dobro vem da spremljate..) = pohlep brez primere, oz. "vojno dobičkarstvo", podobno kot nabijanje cen Covid zaščitne opreme ( mask in ostalega)
Izkoriščate situacijo ostalih trgovin, ki so zaprte, da pocuzate 0,90€ pri vsakem naročilu.
Gamat! Nimam drugih besed.

Artikel ki sem ga naročil, pač ne bom prevzel, pa naj vam stoji.
Iz principa.
Če nas bo dovolj to naredilo, jih mogoče sreča pamet.

darkolord ::

A to, da ne boš kupil, ker je 0,9 EUR dražje, pa ni pohlep?

Sparkxl ::

Mimovrste se je spremenil v prvovrstnega online cigana preprosto zato ker lahko. Ker manjka konkurence. Če se Amazon en dan odloči prime razširit na slovenijo, lahko MM naslednji dan dol vgasne. Ker tam vedo kaj pomeni odnos do kupca in držati se dobavnih rokov

darkolord ::

Amazon vse to počne na račun odnosa z zaposlenimi, ki so malodane sužnji.

Sicer idealno za slovenceljne, ki na eni strani jamrajo nad svojim komot delovnim razmerjem, na drugi strani jih pa nič ne moti, če so drugi delavci sužnji, če je le roba zanje 0,9 EUR ceneje.

Zgodovina sprememb…

enemon ::

showsover je izjavil:

Ja, je potrebno preveriti, vsaj na ceneje.si (čeprav je menda v lasti mv) in amazon.de
Edigital ima, vsak, kar se tega itema tiče, super ponudbo.


Na edigital nikoli več. Sem dobil mobitel, ki mu je manjkalo pol dodatkov, s tem da je mobitel že imel shranjene številke nekih Madžarov v imeniku. :D No, vsaj kar se tiče vračanja denarja, niso v mojem primeru nič komplicirali, čeprav kakor berem, pa imajo nekateri tudi s tem zelo velike težave.

49106 ::

Jamrajo zaradi skritih stroškov, ne pa zaradi 0.9 eur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

slomakita ::

darkolord je izjavil:

A to, da ne boš kupil, ker je 0,9 EUR dražje, pa ni pohlep?

Ne, princip.
Da si vzamem cas ( je denar pravi pregovor) pa da tam stojim 15 min pa potem to še plačam?
To bo ja...

Sparkxl ::

V MB je v ta znesek vštet še prometni kaos. Ko ji j***, to je že res delanje norca iz kupcev. Moj zadnji nakup je bil junija in pri tem bo ostalo. Bolj kot teh par centov mene pogreje zavajanje glede dobavnih rokov

s1m0n ::

Dobava pri njih peša že skoraj pol leta. No vsaj ni več tako, da si artikel na zalogi prejel v roku dveh dni. Sedaj čakaš tudi po teden na artikel, ki ga imajo v skladišču na zalogi.

slomakita ::

Ne samo placilo prejema moje robe....
Še provizijo jim naj plačam ????
Proviz. za prevzem na prevz. mestu1×
Proviz. za gotov. plačilo ob prevzemu1×
Bolani.
Še pri plačilu cestnine za motorna vozila so pogledali na letnico na koledarju pa ukinili provizijo pri placilu s kartico, mimovrste pa uvaja ??
Mimopameti bi lahko tablo dali gor na bajto...
Edit - sladko me b.k. za njihovo "urejenost" izdajnega mesta. Ko da je ne vem kak urejeno.. zaradi mene lahko ded v ibercugu ven prinese robo... ali pa da na trak pa ven porine, res mi je vseeno.. saj niso harveynorman ali rutar da bi morali imeti lepo urejeno.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Đekson Đek je izjavil:

Če uporabiš mobilno aplikacijo "dodatka" ne upošteva. Preko brskalnika na mobilni napravi "dodatka" ni, preko brskalnika na računalniku "dodatek" je. LOL?

dodatek je tut pri aplikaciji, vsaj danes je bil...
#brezpodpisa

stroy ::

Se pridružujem zgornjim jeznim komentarjem, men tudi nebo več an MV ko bo korone konec...

LeQuack ::

darkolord je izjavil:

Amazon vse to počne na račun odnosa z zaposlenimi, ki so malodane sužnji.

Sicer idealno za slovenceljne, ki na eni strani jamrajo nad svojim komot delovnim razmerjem, na drugi strani jih pa nič ne moti, če so drugi delavci sužnji, če je le roba zanje 0,9 EUR ceneje.


Opisal si vsako kapitalistično podjetje.
Quack !

floyd1 ::

Naročilo 6 malenkosti, gotovinsko plačilo, trije dobavitelji, torej trije paketi:

- prvi ne more iti na osebni prevzem in je poštnine 5 eur
- druga dva - pri vsakem dodatno še 1,9 eur.

Skupna vrednost malo pod 60 EUR, zgoraj našteti "stroški" pa 8,8 eur. Po eni strani jih razumem, po drugi pa...

darkolord ::

LeQuack je izjavil:

Opisal si vsako kapitalistično podjetje.
Kakšna traparija! Ne, nisem opisal vsakega kapitalističnega podjetja.

Amazon je čisto neprimerljiv.

Za primer, namesto da bi v logistični center namontirali klime, so najeli rešilce, ki so čakali pred vrati, da so oskrbeli tiste, ki so zaradi vročine onemogli. Niti vrat niso odprli, da jim česa ne ukradejo. Delavci v logističnih centrih lulajo v flaške, ker je WC predaleč in se bojijo, da ne bodo dosegli kvote.

Delavci od Mimovrste so proti tistim od Amazona tretirani kot KRALJI.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

destroyer2k ::

A ta znesek računajo samo za plačilo ob povzetju? Ker jaz sem šel dvigniti paket in nisem nič doplačal, izdelek sem plačal ob naročilu.

koyotee ::

darkolord je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Opisal si vsako kapitalistično podjetje.
Kakšna traparija! Ne, nisem opisal vsakega kapitalističnega podjetja.

Amazon je čisto neprimerljiv.

Za primer, namesto da bi v logistični center namontirali klime, so najeli rešilce, ki so čakali pred vrati, da so oskrbeli tiste, ki so zaradi vročine onemogli. Niti vrat niso odprli, da jim česa ne ukradejo. Delavci v logističnih centrih lulajo v flaške, ker je WC predaleč in se bojijo, da ne bodo dosegli kvote.

Delavci od Mimovrste so proti tistim od Amazona tretirani kot KRALJI.


Sej delavci so lahko kralji, ampak mimovrste kot podjetje je pa vedno bolj v pi...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Meizu ::

Mater ste nekateri dense. Ampak dense ko skompresiran granit.

No shit, da trgovina zadnje pol leta pešajo dobavni roki, če je pa zaradi covida vse obrnjeno na glavo. Bi rad videl vas pametnjakoviče tukaj, da za ponudbo 20.000 artiklov in več uspete rešiti stvar tako, da bom jaz dobil v dveh dneh artikel na dom. Se kdo javi, al boste ropotali še naprej?

Tudi jaz nisem pristaš čakanja in na kiblo mi gre, če moram čakat 2 meseca na nek artikel, ker se je nekaj nekje zataknilo ampak vsaj razumem ozadje tega posla in razumem, zakaj lahko nekaj tako dolgo traja. Tule grem pa stavit da vas 99% delovanja trgovine niti od daleč ni videlo, pametujete pa ko da ste na friju doktorat v viki kremi delali.

P.S.: Ne delam na Mimovrste in naj si grejo na planince, ker sem tudi jaz čakal en mesec za vračilo kupnine za skreširan televizor pred nekaj leti.

Ampak cmon ljudje, ste hujši ko stare mame, ko jim koruze zmanka za palento delat. Tako pametni, a hkrati tako dense, da ne uspete analizirat okoliščin okoli sebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

koyotee ::

Meizu je izjavil:

Mater ste nekateri dense. Ampak dense ko skompresiran granit.

No shit, da trgovina zadnje pol leta pešajo dobavni roki, če je pa zaradi covida vse obrnjeno na glavo. Bi rad videl vas pametnjakoviče tukaj, da za ponudbo 20.000 artiklov in več uspete rešiti stvar tako, da bom jaz dobil v dveh dneh artikel na dom. Se kdo javi, al boste ropotali še naprej?

Tudi jaz nisem pristaš čakanja in na kiblo mi gre, če moram čakat 2 meseca na nek artikel, ker se je nekaj nekje zataknilo ampak vsaj razumem ozadje tega posla in razumem, zakaj lahko nekaj tako dolgo traja. Tule grem pa stavit da vas 99% delovanja trgovine niti od daleč ni videlo, pametujete pa ko da ste na friju doktorat v viki kremi delali.

P.S.: Ne delam na Mimovrste in naj si grejo na planince, ker sem tudi jaz čakal en mesec za vračilo kupnine za skreširan televizor pred nekaj leti.

Ampak cmon ljudje, ste hujši ko stare mame, ko jim koruze zmanka za palento delat. Tako pametni, a hkrati tako dense, da ne uspete analizirat okoliščin okoli sebe.


Mimo je poden ze dalj casa, ta cas sega v predkoronsko obdobje.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Sparkxl ::

Meizu je izjavil:

Mater ste nekateri dense. Ampak dense ko skompresiran granit.



Če je tu kaj dense kot granit, je to tvoja spužva za nosom. Naročujem od vsepovsod, noben nima večjih problemov, mimovrste pa konstantno, že pred korono.
Še najmanjše probleme ima amazon, ki ima "malenkost" več artiklov kot mm

koyotee ::

Mm bodo zaprli takoj, ko stopi v veljavo zakon o izenaceni postnini za vse clanice EU.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Meizu ::

Če je tu kaj dense kot granit, je to tvoja spužva za nosom. Naročujem od vsepovsod, noben nima večjih problemov, mimovrste pa konstantno, že pred korono.
Še najmanjše probleme ima amazon, ki ima "malenkost" več artiklov kot mm


Amazon je itak cehovstvo številnih prodajalcev, čisto odvisno kaj pri njih kupiš.

koyotee ::

Nic ni vazno, v 5-6dneh vedno dobis, s standard shipping, expedited pa se prej.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Meizu ::

Ampak govorite o posameznih trgovinah, ki imajo blago na zalogi, primerjate pa s trgovinami, ki morajo blago najprej izdobaviti - sicer za MM ne vem kaj imajo v skladišču in česa ne, velja pa to tudi za druge SLO trgovine, ki pač ne morejo imet 150 različnih ohišij za računalnik in 50 različnih modelov pomnilnika vsak v 10ih različnih specifikacijah itd itd. - you get the point.

delavec44 ::

Saj najbolj gre za zamerit, da oglašujejo blago na zalogi, dobava v 2 dneh, dobiš ga pa drug teden.

Torej se s trenutno tehnologijo ne da upoštevati vseh dejavnikov in navesti točne dobavne roke ali gre tu za enostavno zavajanje.

Sparkxl ::

Tehnologija očitno ni problem, glede na to da amazon funkcionira na isti način in nima najmanjšega problema. Zavajajo. Ker lahko

s1m0n ::

Tudi to kar sem jaz nazadnje naročil je bilo na zalogi (v skladišču) šlo je za RAM... Naročilo je bilo pripravljeno za prevzem s strani pošte... Dalje je potovalo komaj 1 teden kasneje!

Meizu ::

Že samo pošta slovenije npr. si pridržuje pravico do 3 delovnih dni za dostavo blaga - in to govorimo o normalnih okoliščinah.

koyotee ::

Vedno ko dobim sms, da je posiljka sprejeta na posti, dobim isti dan.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 486 87 88 89 )

Oddelek: Kaj kupiti
4432845194 (690) KiNgKoNgX
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349080 (29902) PoStrah
»

Tekočine za avto, kje najceneje

Oddelek: Na cesti
366876 (5200) B-Stard
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029162 (20488) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169829 (154659) zoot

Več podobnih tem